Obraz
Grupa VI | 14.04.2018 | 16:15
IV LO im. S. Staszica, Biała Podlaska, Akademicka 8
Komisarz: Tadeusz Pszczoła

UKS Huragan Wołomin

Trener: Piotr Dąbrowski

Trener: Piotr Dąbrowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Aleksandra Dzierżawa 10 19:35 3/11 27.3 1/4 25.0 4/15 26.7 1/6 16.7 1   1 1 4 3 3 1   1 -6 1
5 Kinga Kokosza 0 09:06 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0   2 2 1 3   1 1     1 1
6 Zuzanna Ciecierska DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
10 Magdalena Ptak 19 37:26 5/12 41.7 2/7 28.6 7/19 36.8 3/8 37.5 2 4 6 3 1 4 5 3   1 9 10
12 Oliwia Niedźwiecka 9 25:18 4/8 50.0   0.0 4/8 50.0 1/3 33.3 1 4 5 1 5 6 4 5 3   13 11
13 Karolina Dąbrowska 4 26:31 2/2 100.0 0/1 0.0 2/3 66.7   0.0 3 3 6 1 4 1 2   1   9 13
17 Karolina Nowicka 2 08:35 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0 1 1 2   1   1       1 -10
18 Weronika Poślada 2 15:57 0/5 0.0   0.0 0/5 0.0 2/2 100.0 2 3 5 1 2 1 6 2     -1 -8
19 Weronika Dziura 9 25:30 4/8 50.0   0.0 4/8 50.0 1/2 50.0 7 5 12 2 3 2 5 3 1   17 15
22 Daniela Gankowska 22 32:02 8/21 38.1   0.0 8/21 38.1 6/12 50.0 12 10 22 2 4 8 5 4     26 17
  Drużynowe                     4 4 8       2          
  Suma 77 200:00 27/72 37.5 3/12 25.0 30/84 35.7 14/33 42.4 29 32 61 12 27 25 32 19 5 2 69  

KKS Olsztyn

Trener: Alicja Sztąberska. Asystent: Tomasz Sztąberski

Trener: Alicja Sztąberska. Asystent: Tomasz Sztąberski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
3 Lidia Krzyżewska 0 01:13   0.0   0.0   0.0   0.0         1           0 1
7 Magdalena Karwowska 0 30:16 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 1 2 3 2 4 2 5 3     2 -12
10 Martyna Czarnecka 0 01:40   0.0   0.0   0.0   0.0             2       -2 7
11 Zuzanna Bałdyga 1 07:02 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 1/2 50.0   4 4     1 1     1 2 8
13 Martyna Przybylska 5 19:38 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3 1/6 16.7   2 2 2 2 3         0 1
15 Ewelina Kitkowska 0 27:09 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 3 1 4   4   3 1   1 1 -12
17 Wiktoria Sowińska 2 09:50 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0   1 1   2           3 3
20 Marta Sztąberska 36 40:00 9/20 45.0 3/15 20.0 12/35 34.3 9/12 75.0 4 11 15 5 2 16 9 9   1 30 -10
25 Oliwia Lotko 15 29:39 6/8 75.0   0.0 6/8 75.0 3/8 37.5 3 1 4 2 4 5 5 2 2 1 13 -13
30 Sonia Abramczyk 8 24:00 4/14 28.6 0/1 0.0 4/15 26.7   0.0       2 4   1 2   1 0 -23
44 Agnieszka Gromadzińska 0 03:15 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0 1 1 2   1   2 1     -1 -2
55 Izabela Birkos 0 06:18 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0   3 3   1   2       -1 2
  Drużynowe                     4 3 7       1          
  Suma 67 200:00 22/54 40.7 3/18 16.7 25/72 34.7 14/28 50.0 12 26 38 13 25 27 30 18 2 5 47  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:57:00
 
15, E. Kitkowska, wygrany rzut sędziowski
09:57:00
 
18, W. Poślada, przegrany rzut sędziowski
09:55:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
09:55:00
 
15, E. Kitkowska, strata - błąd kozłowania
09:55:00
 
12, O. Niedźwiecka, przechwyt
09:52:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
09:52:00
 
18, W. Poślada, strata - błąd kozłowania
09:52:00
 
30, S. Abramczyk, przechwyt
09:41:00
 
20, M. Sztąberska, niecelny z wyskoku za 2
09:38:00
 
5, K. Kokosza, zbiórka w obronie
09:38:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - piłka przetrzymana
09:28:00
 
7, M. Karwowska, faul osobisty
09:28:00
 
22, D. Gankowska, faulowany
09:28:00
 
22, D. Gankowska, niecelny rzut wolny 1z2
09:28:00
1 : 0
22, D. Gankowska, celny rzut wolny 2z2
09:18:00
 
30, S. Abramczyk, niecelny z wyskoku za 2
09:15:00
 
12, O. Niedźwiecka, zbiórka w obronie
09:09:00
 
10, M. Ptak, niecelny z wysoku za 3
09:06:00
 
zbiórka w ataku
09:04:00
 
5, K. Kokosza, niecelny z wyskoku za 2
08:58:00
 
zbiórka w ataku
08:51:00
 
18, W. Poślada, strata - błąd kozłowania
08:51:00
 
20, M. Sztąberska, przechwyt
08:47:00
 
20, M. Sztąberska, strata - złe podanie
08:47:00