Półfinały | 14.05.2011 | 16:00
VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35
VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35
Komisarz: Marek Kozłowski Sędziowie: Arkadiusz Gajda, Filip Wudecki
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Zyndram Mehmeti | 0 | 13:14 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | |||||||
5 | Kamil Berezowski | 0 | 07:53 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | -2 | 0 | ||||||||||
6 | Krzysztof Walczak | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
7 | Marcin Andrejczuk | 0 | 02:30 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 1 | -3 | 0 | |||||||||||
8 | Filip Matczak | 22 | 38:36 | 7/16 | 43.8 | 1/12 | 8.3 | 8/28 | 28.6 | 5/7 | 71.4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | |
9 | Nikodem Sirijatowicz | 6 | 31:01 | 3/6 | 50.0 | 0/3 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | 0 | ||||
10 | Michał Kopij | 6 | 27:52 | 1/4 | 25.0 | 1/5 | 20.0 | 2/9 | 22.2 | 1/3 | 33.3 | 2 | 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | ||||
11 | Patryk Krawczyk | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
12 | Radosław Trubacz | 7 | 31:31 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 2/4 | 50.0 | 5 | 5 | 2 | 3 | 4 | 3 | 4 | 10 | 0 | |||
13 | Jakub Urbanek | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
14 | Jarosław Michalewicz | 2 | 12:03 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |||||||||
15 | Jakub Dybek | 5 | 35:20 | 2/6 | 33.3 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 5 | 5 | 10 | 2 | 1 | 1 | 1 | 12 | 0 | ||||
Drużynowe | |||||||||||||||||||||||
Suma | 48 | 200:00 | 15/39 | 38.5 | 3/26 | 11.5 | 18/65 | 27.7 | 9/16 | 56.3 | 7 | 21 | 28 | 7 | 16 | 21 | 10 | 10 | 2 | 2 | 31 |
Trefl Sopot SA
Trener: Marcin Lichtański. Asystent: Marcin Szczukowski
Trener: Marcin Lichtański. Asystent: Marcin Szczukowski
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Jakub Schenk | 7 | 27:25 | 1/4 | 25.0 | 1/3 | 33.3 | 2/7 | 28.6 | 2/2 | 100.0 | 5 | 5 | 3 | 4 | 4 | 5 | 1 | 6 | 0 | |||
7 | Karol Wilkusz | 0 | 02:12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | -1 | 0 | |||||||||||||
8 | David Brembly | 12 | 37:48 | 2/5 | 40.0 | 2/10 | 20.0 | 4/15 | 26.7 | 2/2 | 100.0 | 4 | 5 | 9 | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 1 | 10 | 0 | |
9 | Łukasz Marchewka | 2 | 12:35 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0.0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | ||||||
10 | Filip Małgorzaciak | 7 | 28:31 | 1/2 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 2/7 | 28.6 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 5 | 2 | 2 | 2 | 1 | 9 | 0 | ||
11 | Adrian Andryańczyk | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
13 | Rafał Stefanik | 6 | 15:40 | 1/3 | 33.3 | 1/1 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 5 | 6 | 3 | 3 | 1 | 8 | 0 | ||||
14 | Jakub Patoka | 11 | 28:55 | 4/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 5/9 | 55.6 | 0.0 | 10 | 10 | 2 | 2 | 3 | 1 | 17 | 0 | |||||
15 | Jakub Wojciechowski | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
16 | Aleksander Lebiedziński | 0 | 11:29 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | -2 | 0 | |||||||||
17 | Filip Put | 6 | 23:29 | 1/2 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 4 | 4 | 1 | 4 | 3 | 3 | 3 | 9 | 0 | |||
18 | Dawid Kołakowski | 3 | 11:56 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 | 5 | 0 | ||||
Drużynowe | |||||||||||||||||||||||
Suma | 54 | 200:00 | 12/28 | 42.9 | 7/25 | 28.0 | 19/53 | 35.8 | 9/12 | 75.0 | 9 | 34 | 43 | 15 | 21 | 16 | 21 | 7 | 2 | 2 | 63 |
Pozostałe mecze
ŁKS KM Łódź | 66 72 | SKM Zastal Zielona Góra | 11.05.2011 11:00 | |
MKK Pyra PBG Poznań | 53 75 | WKK Wrocław | 11.05.2011 17:30 | |
MKK Pyra PBG Poznań | 75 59 | ŁKS KM Łódź | 12.05.2011 10:00 | |
WKK Wrocław | 87 56 | SKM Zastal Zielona Góra | 12.05.2011 14:00 | |
VBW GTK Gdynia | 68 61 | Trefl Sopot SA | 11.05.2011 13:00 | |
MKS Katarzynka Toruń | 78 55 | Korona Kraków | 11.05.2011 15:30 | |
Trefl Sopot SA | 100 58 | Korona Kraków | 12.05.2011 12:00 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stelmet BC Zielona Góra | 60 | 32 | 28 - 4 | 16 - 0 | 12 - 4 | 2656 - 2179 | +477 | 1.2189 |
2 | Rosa Radom | 57 | 32 | 25 - 7 | 14 - 2 | 11 - 5 | 2439 - 2226 | +213 | 1.0957 |
3 | Anwil Włocławek | 56 | 32 | 24 - 8 | 16 - 0 | 8 - 8 | 2509 - 2221 | +288 | 1.1297 |
4 | Polski Cukier Toruń | 56 | 32 | 24 - 8 | 14 - 2 | 10 - 6 | 2514 - 2280 | +234 | 1.1026 |
5 | Energa Czarni Słupsk | 55 | 32 | 23 - 9 | 14 - 2 | 9 - 7 | 2575 - 2341 | +234 | 1.1000 |
6 | King Wilki Morskie Szczecin | 50 | 32 | 18 - 14 | 11 - 5 | 7 - 9 | 2596 - 2529 | +67 | 1.0265 |
7 | Polfarmex Kutno | 50 | 32 | 18 - 14 | 11 - 5 | 7 - 9 | 2272 - 2225 | +47 | 1.0211 |
8 | Asseco Gdynia | 49 | 32 | 17 - 15 | 9 - 7 | 8 - 8 | 2309 - 2383 | -74 | 0.9689 |
9 | PGE Turów Zgorzelec | 48 | 32 | 16 - 16 | 9 - 7 | 7 - 9 | 2674 - 2631 | +43 | 1.0163 |
10 | MKS Dąbrowa Górnicza | 46 | 32 | 14 - 18 | 8 - 8 | 6 - 10 | 2382 - 2400 | -18 | 0.9925 |
11 | Polpharma Starogard Gd. | 45 | 32 | 13 - 19 | 10 - 6 | 3 - 13 | 2342 - 2400 | -58 | 0.9758 |
12 | AZS Koszalin | 45 | 32 | 13 - 19 | 9 - 7 | 4 - 12 | 2284 - 2436 | -152 | 0.9376 |
13 | BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 44 | 32 | 12 - 20 | 10 - 6 | 2 - 14 | 2297 - 2434 | -137 | 0.9437 |
14 | WKS Śląsk Wrocław | 40 | 32 | 8 - 24 | 4 - 12 | 4 - 12 | 2285 - 2511 | -226 | 0.9100 |
15 | Trefl Sopot | 40 | 32 | 8 - 24 | 7 - 9 | 1 - 15 | 2167 - 2332 | -165 | 0.9292 |
16 | Siarka Tarnobrzeg | 39 | 32 | 7 - 25 | 6 - 10 | 1 - 15 | 2253 - 2557 | -304 | 0.8811 |
17 | Start Lublin | 36 | 32 | 4 - 28 | 3 - 13 | 1 - 15 | 2154 - 2623 | -469 | 0.8212 |