Grupa B | 11.05.2011 | 11:00
VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35
VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35
Komisarz: Marek Kozłowski Sędziowie: Arkadiusz Gajda, Michał Rogalski
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Dawid Morawiec | 16 | 26:51 | 5/9 | 55.6 | 1/5 | 20.0 | 6/14 | 42.9 | 3/4 | 75.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 5 | 3 | 5 | 1 | 1 | 8 | 0 | |
5 | Mateusz Grabowski | 0 | 01:52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | |||||||||||||
6 | Robert Kowalczyk | 2 | 16:08 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |||||
9 | Aleksander Leńczuk | 27 | 36:18 | 8/17 | 47.1 | 2/4 | 50.0 | 10/21 | 47.6 | 5/6 | 83.3 | 1 | 8 | 9 | 4 | 3 | 8 | 2 | 3 | 2 | 1 | 31 | 0 |
10 | Patryk Wal | 6 | 22:30 | 3/7 | 42.9 | 0/2 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 2 | 5 | 7 | 4 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | |
11 | Arkadiusz Świt | 7 | 37:04 | 3/11 | 27.3 | 0.0 | 3/11 | 27.3 | 1/2 | 50.0 | 6 | 6 | 12 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 12 | 0 | ||
13 | Adrian Kaczmarek | 0 | 33:18 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | |||
15 | Piotr Janowski | 8 | 21:08 | 1/1 | 100.0 | 2/9 | 22.2 | 3/10 | 30.0 | 0.0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | ||||||||
17 | Wojciech Górnicki | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
18 | Kamil Ufel | 0 | 02:25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | -1 | 0 | |||||||||||||
19 | Jacek Gwardecki | 0 | 02:26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 | ||||||||||||||
21 | Rafał Paluch | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
Drużynowe | |||||||||||||||||||||||
Suma | 66 | 200:00 | 21/51 | 41.2 | 5/23 | 21.7 | 26/74 | 35.1 | 9/15 | 60.0 | 15 | 28 | 43 | 10 | 20 | 17 | 17 | 7 | 5 | 4 | 60 |
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Zyndram Mehmeti | 9 | 20:02 | 3/6 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 4/7 | 57.1 | 0.0 | 2 | 2 | 2 | 10 | 0 | ||||||||
5 | Kamil Berezowski | 3 | 09:05 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||||
6 | Krzysztof Walczak | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
7 | Marcin Andrejczuk | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
8 | Filip Matczak | 21 | 36:56 | 9/16 | 56.3 | 0/3 | 0.0 | 9/19 | 47.4 | 3/4 | 75.0 | 1 | 9 | 10 | 7 | 2 | 4 | 2 | 2 | 2 | 27 | 0 | |
9 | Nikodem Sirijatowicz | 10 | 28:52 | 0/2 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 2/8 | 25.0 | 4/4 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 4 | 3 | 2 | 3 | 11 | 0 | ||
10 | Michał Kopij | 4 | 20:04 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 4/5 | 80.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 4 | 1 | 1 | 3 | 0 | |||
11 | Patryk Krawczyk | 0 | 04:21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 | ||||||||||||||
12 | Radosław Trubacz | 14 | 24:30 | 4/10 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 4/11 | 36.4 | 6/7 | 85.7 | 1 | 3 | 4 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | 0 | |
13 | Mateusz Mruk | 2 | 06:24 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0.0 | 1 | 3 | 0 | |||||||||||
14 | Jarosław Michalewicz | 2 | 20:42 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/4 | 0.0 | 5 | 5 | 1 | 3 | 2 | 3 | 1 | -1 | 0 | |||
15 | Jakub Dybek | 7 | 29:04 | 3/9 | 33.3 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 4 | 7 | 11 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 12 | 0 | ||
Drużynowe | |||||||||||||||||||||||
Suma | 72 | 200:00 | 22/50 | 44.0 | 3/14 | 21.4 | 25/64 | 39.1 | 19/28 | 67.9 | 10 | 32 | 42 | 11 | 17 | 20 | 12 | 8 | 4 | 5 | 77 |
Pozostałe mecze
ŁKS KM Łódź | 66 72 | SKM Zastal Zielona Góra | 11.05.2011 11:00 | |
MKK Pyra PBG Poznań | 53 75 | WKK Wrocław | 11.05.2011 17:30 | |
MKK Pyra PBG Poznań | 75 59 | ŁKS KM Łódź | 12.05.2011 10:00 | |
WKK Wrocław | 87 56 | SKM Zastal Zielona Góra | 12.05.2011 14:00 | |
VBW GTK Gdynia | 68 61 | Trefl Sopot SA | 11.05.2011 13:00 | |
MKS Katarzynka Toruń | 78 55 | Korona Kraków | 11.05.2011 15:30 | |
Trefl Sopot SA | 100 58 | Korona Kraków | 12.05.2011 12:00 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 57 | 32 | 25 - 7 | 15 - 1 | 10 - 6 | 2572 - 2337 | +235 | 1.1006 |
2 | Stelmet BC Zielona Góra | 54 | 32 | 23 - 9 | 14 - 2 | 9 - 7 | 2513 - 2259 | +254 | 1.1124 |
3 | BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 53 | 32 | 21 - 11 | 13 - 3 | 8 - 8 | 2448 - 2307 | +141 | 1.0611 |
4 | Polski Cukier Toruń | 53 | 32 | 21 - 11 | 12 - 4 | 9 - 7 | 2602 - 2485 | +117 | 1.0471 |
5 | Rosa Radom | 53 | 32 | 21 - 11 | 13 - 3 | 8 - 8 | 2390 - 2270 | +120 | 1.0529 |
6 | MKS Dąbrowa Górnicza | 52 | 32 | 20 - 12 | 13 - 3 | 7 - 9 | 2538 - 2354 | +184 | 1.0782 |
7 | Polpharma Starogard Gd. | 51 | 32 | 19 - 13 | 11 - 5 | 8 - 8 | 2459 - 2401 | +58 | 1.0242 |
8 | Energa Czarni Słupsk | 51 | 32 | 19 - 13 | 11 - 5 | 8 - 8 | 2482 - 2394 | +88 | 1.0368 |
9 | Trefl Sopot | 50 | 32 | 18 - 14 | 10 - 6 | 8 - 8 | 2510 - 2479 | +31 | 1.0125 |
10 | PGE Turów Zgorzelec | 49 | 32 | 17 - 15 | 12 - 4 | 5 - 11 | 2665 - 2487 | +178 | 1.0716 |
11 | King Szczecin | 48 | 32 | 16 - 16 | 9 - 7 | 7 - 9 | 2591 - 2546 | +45 | 1.0177 |
12 | Miasto Szkła Krosno | 47 | 32 | 15 - 17 | 10 - 6 | 5 - 11 | 2392 - 2425 | -33 | 0.9864 |
13 | Asseco Gdynia | 42 | 32 | 10 - 22 | 5 - 11 | 5 - 11 | 2486 - 2669 | -183 | 0.9314 |
14 | AZS Koszalin | 41 | 32 | 9 - 23 | 5 - 11 | 4 - 12 | 2288 - 2471 | -183 | 0.9259 |
15 | TBV Start Lublin | 40 | 32 | 8 - 24 | 7 - 9 | 1 - 15 | 2312 - 2613 | -301 | 0.8848 |
16 | Siarka Tarnobrzeg | 37 | 32 | 5 - 27 | 2 - 14 | 3 - 13 | 2281 - 2739 | -458 | 0.8328 |
17 | Polfarmex Kutno | 37 | 32 | 5 - 27 | 2 - 14 | 3 - 13 | 2170 - 2463 | -293 | 0.8810 |