Grupa IV | 17.05.2024 | 15:30
Hala OSiR, Stargard, Pierwszej Brygady 1
Hala OSiR, Stargard, Pierwszej Brygady 1
Komisarz: Igor Kucenko Sędziowie: Krystian Michalski, Maksym Gerszkow
MKS Ósemka Skierniewice
Trener: Marcin Uliczka. Asystent: Łukasz Mąkolski
Trener: Marcin Uliczka. Asystent: Łukasz Mąkolski
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Bartosz Pilichowski | 11 | 19:48 | 5/7 | 71.4 | 0.0 | 5/7 | 71.4 | 1/4 | 25.0 | 5 | 3 | 8 | 2 | 2 | 1 | 1 | 14 | 15 | ||||
3 | Jakub Krot | 4 | 18:47 | 0/7 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/12 | 8.3 | 1/2 | 50.0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | -1 | 16 | |
5 | Szymon Gajda | 23 | 20:29 | 10/17 | 58.8 | 0.0 | 10/17 | 58.8 | 3/8 | 37.5 | 6 | 3 | 9 | 3 | 5 | 1 | 4 | 1 | 24 | 10 | |||
6 | Stanisław Czarnecki | 0 | 17:54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 19 | |||||||
8 | Maciej Słupecki | 9 | 15:27 | 2/6 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 3/8 | 37.5 | 2/4 | 50.0 | 1 | 1 | 5 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | -1 | |||
10 | Jakub Rosłoniec | 0 | 05:14 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0.0 | 1 | -3 | -8 | |||||||||||
23 | Piotr Mąkolski | 29 | 20:34 | 9/14 | 64.3 | 3/8 | 37.5 | 12/22 | 54.5 | 2/2 | 100.0 | 1 | 1 | 6 | 1 | 2 | 2 | 4 | 28 | 16 | |||
24 | Wiktor Greta | 0 | 04:21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 1 | -1 | 4 | ||||||||||||
31 | Szymon Olejnik | 2 | 18:45 | 1/1 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 20 | |||||
33 | Tymon Nowicki | 0 | 18:10 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 2 | 5 | 7 | 2 | 1 | 3 | 5 | 13 | ||||||
34 | Łukasz Trębski | 9 | 20:07 | 4/8 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 4/9 | 44.4 | 1/5 | 20.0 | 4 | 4 | 2 | 3 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 10 | 11 | |
91 | Gustaw Szyszczyński | 2 | 20:24 | 1/3 | 33.3 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 10 | ||||
Drużynowe | 3 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||||
Suma | 89 | 200:00 | 32/64 | 50.0 | 5/23 | 21.7 | 37/87 | 42.5 | 10/25 | 40.0 | 23 | 26 | 49 | 14 | 26 | 15 | 20 | 22 | 4 | 4 | 87 |
IAK Kasprowicz Inowrocław
Trener: Dariusz Sikora. Asystent: Kamil Grabowski
Trener: Dariusz Sikora. Asystent: Kamil Grabowski
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Stanisław Kubiak | 0 | 19:18 | 0/4 | 0.0 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | -4 | -16 | ||||||
12 | Michał Tomkiewicz | 9 | 20:16 | 2/5 | 40.0 | 1/5 | 20.0 | 3/10 | 30.0 | 2/4 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 | -1 | -21 | ||||
17 | Anthony Szałkiewicz | 2 | 05:15 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | |||||||
25 | Aleksander Lewicki | 9 | 20:15 | 3/4 | 75.0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 3/10 | 30.0 | 6 | 6 | 12 | 2 | 7 | 4 | 1 | 12 | -11 | ||||
31 | Antoni Szulc | 0 | 15:03 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 1 | 2 | 1 | -2 | -17 | |||||||||
34 | Filip Kolczyński | 6 | 14:47 | 1/1 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | -7 | |||
60 | Hubert Wcisło | 13 | 23:25 | 6/10 | 60.0 | 0/1 | 0.0 | 6/11 | 54.5 | 1/5 | 20.0 | 1 | 10 | 11 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2 | 14 | -14 | ||
62 | Aleksander Kujoth | 1 | 21:47 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | -10 | |||
65 | Adam Skibiński | 2 | 22:00 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 2 | 1 | -1 | -8 | |||
71 | Stanisław Nowaczyk | 20 | 18:09 | 4/8 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 7/14 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 3 | 2 | 12 | -10 | ||
96 | Ksawery Matyszczak | 2 | 19:45 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | -11 | ||||
Drużynowe | 2 | 6 | 8 | 4 | |||||||||||||||||||
Suma | 64 | 200:00 | 19/42 | 45.2 | 5/20 | 25.0 | 24/62 | 38.7 | 11/28 | 39.3 | 19 | 35 | 54 | 6 | 15 | 26 | 39 | 7 | 4 | 4 | 37 |
Pozostałe mecze
MKS Ósemka Skierniewice | 89 64 | IAK Kasprowicz Inowrocław | 17.05.2024 15:30 | |
UKS Białołęka Warszawa | 34 60 | PGE Spójnia SP11 SMS Stargard | 17.05.2024 18:00 | |
IAK Kasprowicz Inowrocław | 48 65 | UKS Białołęka Warszawa | 18.05.2024 13:00 | |
PGE Spójnia SP11 SMS Stargard | 85 65 | MKS Ósemka Skierniewice | 18.05.2024 15:30 | |
MKS Ósemka Skierniewice | 83 88 | UKS Białołęka Warszawa | 19.05.2024 10:00 | |
PGE Spójnia SP11 SMS Stargard | 71 58 | IAK Kasprowicz Inowrocław | 19.05.2024 12:30 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|