Obraz
Grupa F | 22.03.2024 | 16:00
Hala Sportowa I LO Lublin, Lublin, Al. Racławickie 26
Komisarz: Jakub Kotulski Sędziowie: Paweł Nieradko, Ernest Alzak

Basket 4Ever Ksawerów

Trener: Michał Chudzicki. Asystent: Patryk Dembowski

Trener: Michał Chudzicki. Asystent: Patryk Dembowski

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Kaja Serednicka 18 22:40 5/10 50.0 1/5 20.0 6/15 40.0 5/6 83.3 2 8 10 2 1 5 3 3 5   25 25
4 Klaudia Banasiak 15 18:11 6/8 75.0 0/4 0.0 6/12 50.0 3/3 100.0 2 4 6   2 2 1 3     17 20
5 Małgorzata Zapart 0 13:47 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 3 1 4 2 1   1       4 17
7 Amelia Papuga 5 17:26 2/7 28.6 0/2 0.0 2/9 22.2 1/2 50.0 1 3 4     5   1   2 2 14
8 Maja Choińska 14 21:03 6/17 35.3 0/1 0.0 6/18 33.3 2/2 100.0 4 5 9   3 1     2 2 13 26
10 Nikola Rączka 6 15:05 3/5 60.0   0.0 3/5 60.0   0.0 3 2 5               9 23
11 Alicja Kołodziejczyk 4 17:53 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3 2/4 50.0       1 2 2 2       -1 15
12 Karolina Jarmakowska 4 21:31 2/5 40.0 0/1 0.0 2/6 33.3   0.0 1   1 1 2   2     1 0 26
13 Natalia Kosior 2 04:24 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0 2   2   2   1       2 -1
16 Wiktoria Nawrocka 8 18:12 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3 4/4 100.0 3 3 6 1   2 4 1     8 25
30 Jagoda Jurga 0 15:34   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0 2 1 3 2 1     3     7 10
44 Wiktoria Uławska 2 14:14 1/4 25.0   0.0 1/4 25.0   0.0 3 4 7 2 4   5 1 2   6 15
  Drużynowe                     3 5 8       1          
  Suma 78 200:00 29/68 42.6 1/14 7.1 30/82 36.6 17/21 81.0 29 36 65 11 18 17 20 12 9 5 92  

MKS MOS Elektrotim Wrocław

Trener: Piotr Magdziarz. Asystent: Piotr Nizioł

Trener: Piotr Magdziarz. Asystent: Piotr Nizioł

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Weronika Dec DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
2 Wiktoria Brzezińska 0 10:35 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0             1     1 -3 -15
4 Gabriela Olszowa 13 30:46 4/16 25.0 1/2 50.0 5/18 27.8 2/2 100.0 4 5 9 1 4 1 2 3 2 3 13 -40
6 Daria Szatkowska 0 14:58 0/5 0.0 0/2 0.0 0/7 0.0   0.0 1 1 2   1 1 4     1 -9 -18
7 Maria Hotowy 0 12:36 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0       1 2 2 3       -4 -14
8 Zuzanna Małecka 0 12:35 0/6 0.0   0.0 0/6 0.0 0/2 0.0 3 3 6   1 1 1   1   -2 -15
10 Agata Głowacka 4 24:42 2/6 33.3   0.0 2/6 33.3   0.0 1 2 3 1   1 5 3 1 1 3 -25
11 Małgorzata Golema 11 25:47 3/7 42.9 1/3 33.3 4/10 40.0 2/2 100.0 3 3 6 1 2 3 3 1 1 2 11 -20
12 Oliwia Góral 0 19:53   0.0 0/3 0.0 0/3 0.0   0.0   2 2 2 2   2 1     0 -18
14 Klaudia Falkowska 7 22:25 0/3 0.0 1/3 33.3 1/6 16.7 4/12 33.3 4 6 10 2 3 8 2       4 -21
15 Magdalena Świątek 0 25:43 0/2 0.0 0/2 0.0 0/4 0.0 0/2 0.0         2 1 1     1 -7 -29
  Drużynowe                     3 2 5       5          
  Suma 35 200:00 9/48 18.8 3/16 18.8 12/64 18.8 8/20 40.0 19 24 43 8 17 18 29 8 5 9 6  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
8, M. Choińska, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
4, G. Olszowa, przegrany rzut sędziowski
09:51:00
 
4, K. Banasiak, niecelny z wyskoku za 3
09:48:00
 
16, W. Nawrocka, zbiórka w ataku
09:46:00
2 : 0
16, W. Nawrocka, celny z wyskoku za 2
09:24:00
 
4, G. Olszowa, niecelny z wyskoku za 2
09:22:00
 
4, K. Banasiak, zbiórka w obronie
09:18:00
4 : 0
8, M. Choińska, celny lay-up
09:18:00
 
1, K. Serednicka, asysta
09:10:00
 
8, M. Choińska, faul osobisty
09:10:00
 
7, M. Hotowy, faulowany
09:01:00
4 : 2
4, G. Olszowa, celny lay-up
08:45:00
 
8, M. Choińska, niecelny lay-up
08:42:00
 
1, K. Serednicka, zbiórka w ataku
08:39:00
 
1, K. Serednicka, niecelny lay-up z obejściem
08:37:00
 
zbiórka w ataku
08:32:00
 
8, M. Choińska, niecelny z obrotu za 2
08:30:00
 
strata - błąd 24 sekund
08:03:00
 
11, M. Golema, niecelny z wyskoku za 3
08:01:00
 
8, M. Choińska, zbiórka w obronie
07:51:00
 
8, M. Choińska, niecelny z wyskoku za 2
07:48:00
 
12, K. Jarmakowska, zbiórka w ataku
07:46:00
 
12, K. Jarmakowska, niecelny z wyskoku za 2
07:46:00
 
11, M. Golema, blok
07:45:00
 
zbiórka w ataku
07:41:00
 
15, M. Świątek, faul osobisty
07:41:00
 
1, K. Serednicka, faulowany
07:41:00
 
1, K. Serednicka, niecelny rzut wolny 1z2
07:41:00
5 : 2
1, K. Serednicka, celny rzut wolny 2z2
07:28:00
 
11, M. Golema, niecelny lay-up
07:28:00
 
1, K. Serednicka, blok
07:25:00
 
zbiórka w ataku
07:19:00
 
12, O. Góral, niecelny z wyskoku za 3
07:17:00
 
4, K. Banasiak, zbiórka w obronie
07:08:00
 
16, W. Nawrocka, strata - błąd kroków
07:08:00
 
16, W. Nawrocka, zmiana - zejście
07:08:00
 
30, J. Jurga , zmiana - wejście
07:05:00
 
12, K. Jarmakowska, faul osobisty
07:05:00
 
7, M. Hotowy, faulowany
06:45:00
 
7, M. Hotowy, niecelny z wyskoku za 3
06:43:00
 
4, G. Olszowa, zbiórka w ataku
06:41:00
 
4, G. Olszowa, niecelny z wyskoku za 2
06:38:00
 
11, M. Golema, zbiórka w ataku
06:37:00
5 : 4
11, M. Golema, celny z wyskoku za 2
06:28:00
 
4, K. Banasiak, niecelny z wyskoku za 3
06:24:00
 
12, O. Góral, zbiórka w obronie
06:08:00
5 : 6
11, M. Golema, celny z wyskoku za 2
06:08:00
 
7, M. Hotowy, asysta
05:51:00
7 : 6
8, M. Choińska, celny z wyskoku za 2
05:51:00
 
30, J. Jurga , asysta
05:27:00
 
strata - błąd 24 sekund
05:27:00
 
4, K. Banasiak, zmiana - zejście
05:27:00
 
13, N. Kosior, zmiana - wejście
05:27:00
 
12, O. Góral, zmiana - zejście
05:27:00
 
14, K. Falkowska, zmiana - wejście
05:13:00
 
8, M. Choińska, niecelny z wyskoku za 2
05:11:00
 
4, G. Olszowa, zbiórka w obronie
05:07:00
 
11, M. Golema, strata - błąd kozłowania
05:07:00
 
30, J. Jurga , przechwyt
04:56:00
 
8, M. Choińska, niecelny z wyskoku za 2
04:54:00
 
8, M. Choińska, zbiórka w ataku
04:54:00
 
7, M. Hotowy, faul osobisty
04:54:00
 
8, M. Choińska, faulowany
04:54:00
 
12, K. Jarmakowska, zmiana - zejście
04:54:00
 
7, A. Papuga, zmiana - wejście
04:54:00
8 : 6
8, M. Choińska, celny rzut wolny 1z2
04:54:00
9 : 6
8, M. Choińska, celny rzut wolny 2z2
04:54:00
 
15, M. Świątek, zmiana - zejście
04:54:00
 
10, A. Głowacka, zmiana - wejście
04:43:00
 
10, A. Głowacka, strata - złe podanie
04:43:00
 
30, J. Jurga , przechwyt
04:32:00
 
7, A. Papuga, niecelny z wyskoku za 3
04:28:00
 
13, N. Kosior, zbiórka w ataku
04:28:00
11 : 6
13, N. Kosior, celny z wyskoku za 2
04:28:00
 
pełna przerwa na żądanie
04:14:00
11 : 9
4, G. Olszowa, celny z wyskoku za 3
04:14:00
 
10, A. Głowacka, asysta
04:00:00
 
1, K. Serednicka, niecelny lay-up
04:00:00
 
14, K. Falkowska, zbiórka w obronie
04:00:00
 
13, N. Kosior, faul osobisty
04:00:00
 
14, K. Falkowska, faulowany
03:53:00
 
7, M. Hotowy, strata - poza boiskiem
03:41:00
 
8, M. Choińska, niecelny lay-up
03:41:00
 
4, G. Olszowa, blok
03:38:00
 
zbiórka w ataku
03:37:00
 
1, K. Serednicka, zmiana - zejście
03:37:00
 
11, A. Kołodziejczyk, zmiana - wejście
03:36:00
 
8, M. Choińska, niecelny z wyskoku za 2
03:34:00
 
13, N. Kosior, zbiórka w ataku
03:28:00
 
7, A. Papuga, niecelny lay-up
03:26:00
 
7, A. Papuga, zbiórka w ataku
03:20:00
 
30, J. Jurga , niecelny z wyskoku za 3
03:17:00
 
30, J. Jurga , zbiórka w ataku
03:17:00
 
8, M. Choińska, niecelny z wyskoku za 2
03:14:00
 
30, J. Jurga , zbiórka w ataku
03:14:00
 
7, M. Hotowy, zmiana - zejście
03:14:00
 
12, O. Góral, zmiana - wejście
03:13:00
 
14, K. Falkowska, faul osobisty
03:13:00
 
7, A. Papuga, faulowany
03:10:00
 
4, G. Olszowa, zmiana - zejście
03:10:00
 
15, M. Świątek, zmiana - wejście
03:03:00
 
14, K. Falkowska, faul osobisty
03:03:00
 
7, A. Papuga, faulowany
03:03:00
13 : 9
7, A. Papuga, celny lay-up z obejściem
02:42:00
 
8, M. Choińska, faul osobisty
02:42:00
 
14, K. Falkowska, faulowany
02:42:00
 
8, M. Choińska, zmiana - zejście
02:42:00
 
44, W. Uławska, zmiana - wejście
02:42:00
 
14, K. Falkowska, niecelny rzut wolny 1z2
02:42:00
13 : 10
14, K. Falkowska, celny rzut wolny 2z2
02:29:00
 
13, N. Kosior, niecelny lay-up z obejściem
02:26:00
 
10, A. Głowacka, zbiórka w obronie
02:25:00
 
10, A. Głowacka, strata - błąd kozłowania
02:25:00
 
7, A. Papuga, przechwyt
02:18:00
 
11, A. Kołodziejczyk, niecelny z wyskoku za 2
02:12:00
 
zbiórka w obronie
02:01:00
13 : 12
10, A. Głowacka, celny lay-up
02:01:00
 
12, O. Góral, asysta
01:42:00
 
44, W. Uławska, strata - złe podanie
01:42:00
 
11, M. Golema, przechwyt
01:35:00
 
13, N. Kosior, faul osobisty
01:35:00
 
11, M. Golema, faulowany
01:35:00
 
7, A. Papuga, zmiana - zejście
01:35:00
 
11, A. Kołodziejczyk, zmiana - zejście
01:35:00
 
13, N. Kosior, zmiana - zejście
01:35:00
 
30, J. Jurga , zmiana - zejście
01:35:00
 
44, W. Uławska, zmiana - zejście
01:35:00