Obraz
Grupa I | 29.04.2023 | 14:00
MOS Pruszków, Pruszków, ul. Gomulińskiego 4
Komisarz: Katarzyna Zuchowicz Sędziowie: Rafał Zuchowicz, Paweł Nieradko

Enea Apro Astoria Bydgoszcz

Trener: Maciej Łabuś. Asystent: Łukasz Wardziński

Trener: Maciej Łabuś. Asystent: Łukasz Wardziński

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Filip Dereszyński 11 28:15 2/10 20.0 1/1 100.0 3/11 27.3 4/5 80.0 3 10 13 1 1 6 6 2 2 4 14 -15
1 Wiktor Tomczak 17 25:17 5/7 71.4 1/5 20.0 6/12 50.0 4/5 80.0 2 1 3 1 3 3 2 3   1 15 -13
5 Kacper Adamowicz 7 21:31 2/3 66.7 0/3 0.0 2/6 33.3 3/3 100.0   2 2 1 1 1 3 1     4 -23
11 Paweł Rzadkowalski 17 35:50 8/22 36.4 0/3 0.0 8/25 32.0 1/7 14.3   4 4 5 3 6 4 2   3 1 -23
15 Szymon Gołofit 0 17:45 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 2 4 6 1 2     1 1   7 10
17 Sebastian Szmit 17 29:53 7/13 53.8 1/4 25.0 8/17 47.1 0/2 0.0   9 9 2 5 1 1 3   2 19 -21
21 Jakub Olszewski 4 10:58 2/3 66.7 0/1 0.0 2/4 50.0   0.0             4 1     -1 -8
32 Kacper Tuskowski DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
33 Filip Archacki 0 07:57   0.0   0.0   0.0   0.0 2   2               2 -8
55 Igor Zdanowicz 0 17:25   0.0 0/2 0.0 0/2 0.0   0.0 2 1 3 1 5 1 2       0 -12
99 Hubert Zieliński 1 05:09 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 1/2 50.0   2 2     1 2       -1 -12
  Drużynowe                     4 3 7       1          
  Suma 74 200:00 26/61 42.6 3/19 15.8 29/80 36.3 13/24 54.2 15 36 51 12 20 19 25 13 3 10 60  

MKK Pyra Poznań

Trener: Roman Jańczyk

Trener: Roman Jańczyk

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2 Kacper Żytkiewicz 0 02:31   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -1
3 Milan Stroiński 9 17:29 1/2 50.0 1/2 50.0 2/4 50.0 4/4 100.0   1 1   3 2 1 1     8 7
7 Alan Chojnacki 5 14:21 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0 3/4 75.0 2 7 9   1 2   1 3   14 14
8 Franciszek Jędrzejczyk 7 31:38 2/4 50.0 0/5 0.0 2/9 22.2 3/4 75.0 2 6 8 3 4 3 2 1     9 22
9 Jan Baranowski 2 06:21 1/3 33.3   0.0 1/3 33.3   0.0         1   1       -1 -16
11 Wojciech Piechocki 2 03:17 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0   1 1       1       1 1
13 Jakub Roszak 7 28:55 3/9 33.3   0.0 3/9 33.3 1/2 50.0 1 4 5 6 3 3 3 3 1   12 18
14 Alex Pampuch 11 30:09 4/8 50.0 0/3 0.0 4/11 36.4 3/5 60.0 4 6 10 4   3 3 1 1   15 28
15 Ksawery Łągwa 21 23:17 7/15 46.7 1/5 20.0 8/20 40.0 4/4 100.0 3 4 7 3 4 4 2 5 1 2 23 24
17 Jan Błoch 2 03:32 1/1 100.0 0/1 0.0 1/2 50.0   0.0       1     1 2     3 4
23 Miłosz Adamski 4 03:17 2/2 100.0 0/1 0.0 2/3 66.7   0.0 1 1 2 1 1   2 1     5 2
24 Mikołaj Mataczyński 29 35:13 14/24 58.3 0/1 0.0 14/25 56.0 1/4 25.0 5 8 13 3 3 2 2   4 1 33 22
  Drużynowe                     1 5 6                  
  Suma 99 200:00 37/72 51.4 2/20 10.0 39/92 42.4 19/27 70.4 19 43 62 21 20 19 18 15 10 3 122  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
0, F. Dereszyński, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
24, M. Mataczyński, przegrany rzut sędziowski
09:45:00
2 : 0
17, S. Szmit, celny z wyskoku za 2
09:45:00
 
11, P. Rzadkowalski, asysta
09:28:00
 
15, K. Łągwa, niecelny z wysoku za 3
09:25:00
 
11, P. Rzadkowalski, zbiórka w obronie
09:19:00
 
5, K. Adamowicz, niecelny z wysoku za 3
09:16:00
 
zbiórka w ataku
09:16:00
 
8, F. Jędrzejczyk, faul osobisty
09:16:00
 
0, F. Dereszyński, faulowany
09:07:00
 
11, P. Rzadkowalski, niecelny z wyskoku za 2
09:07:00
 
15, K. Łągwa, blok
09:04:00
 
15, K. Łągwa, zbiórka w obronie
09:01:00
2 : 2
24, M. Mataczyński, celny z wyskoku za 2
09:01:00
 
15, K. Łągwa, asysta
08:50:00
 
0, F. Dereszyński, niecelny z wyskoku za 2
08:50:00
 
24, M. Mataczyński, blok
08:48:00
 
zbiórka w ataku
08:48:00
4 : 2
5, K. Adamowicz, celny z wyskoku za 2
08:48:00
 
11, P. Rzadkowalski, asysta
08:47:00
 
15, K. Łągwa, strata - błąd kroków
08:00:00
 
11, P. Rzadkowalski, niecelny lay-up
07:59:00
 
zbiórka w ataku
07:54:00
6 : 2
17, S. Szmit, celny z wyskoku za 2
07:39:00
6 : 4
14, A. Pampuch, celny z obrotu za 2
07:39:00
 
13, J. Roszak, asysta
07:22:00
 
24, M. Mataczyński, faul osobisty
07:22:00
 
0, F. Dereszyński, faulowany
07:22:00
7 : 4
0, F. Dereszyński, celny rzut wolny 1z2
07:22:00
8 : 4
0, F. Dereszyński, celny rzut wolny 2z2
07:18:00
 
5, K. Adamowicz, faul osobisty
07:18:00
 
13, J. Roszak, faulowany
07:09:00
 
15, K. Łągwa, niecelny z wysoku za 3
07:09:00
 
zbiórka w obronie
06:58:00
 
11, P. Rzadkowalski, niecelny z wysoku za 3
06:58:00
 
zbiórka w obronie
06:50:00
 
15, K. Łągwa, niecelny z wyskoku za 2
06:50:00
 
0, F. Dereszyński, blok
06:44:00
 
14, A. Pampuch, zbiórka w ataku
06:44:00
 
14, A. Pampuch, niecelny z wyskoku za 2
06:42:00
 
0, F. Dereszyński, zbiórka w obronie
06:38:00
 
0, F. Dereszyński, strata - błąd kozłowania
06:35:00
8 : 6
15, K. Łągwa, celny z obrotu za 2
06:35:00
 
24, M. Mataczyński, asysta
06:35:00
 
11, P. Rzadkowalski, faul osobisty
06:35:00
 
15, K. Łągwa, faulowany
06:35:00
8 : 7
15, K. Łągwa, celny rzut wolny 1z1
06:34:00
 
15, K. Łągwa, faul osobisty
06:34:00
 
11, P. Rzadkowalski, faulowany
06:16:00
 
55, I. Zdanowicz, niecelny z wysoku za 3
06:14:00
 
24, M. Mataczyński, zbiórka w obronie
06:09:00
 
15, K. Łągwa, niecelny z wyskoku za 2
06:06:00
 
0, F. Dereszyński, zbiórka w obronie
06:06:00
 
0, F. Dereszyński, strata - poza boiskiem
06:06:00
 
8, F. Jędrzejczyk, niecelny z wysoku za 3
06:06:00
 
17, S. Szmit, zbiórka w obronie
06:06:00
10 : 7