4 kolejka | 15.10.2022 | 17:00
COS OPO, Władysławowo, ul. Żeromskiego 52
Komisarz: Piotr Trepka Sędziowie: Bartłomiej Chodorowski, Michał Ostrowski

SMS PZKosz Władysławowo

Trener: Mariusz Niedbalski. Asystent: Michał Mróz

Trener: Mariusz Niedbalski. Asystent: Michał Mróz

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Filip Giec 4 18:52 1/1 100.0 0/1 0.0 1/2 50.0 2/4 50.0 1   1 1 3 5 1       2 10
3 Mateusz Samiec 17 24:34 7/11 63.6   0.0 7/11 63.6 3/4 75.0   3 3 5 1 5 1 7     26 42
4 Michał Szarbatke 8 15:31 0/3 0.0 1/4 25.0 1/7 14.3 5/5 100.0 2 2 4 3   2 3     1 6 15
7 Antoni Siewruk 13 20:19 2/6 33.3 3/10 30.0 5/16 31.3   0.0 1 3 4 3 3       1   10 30
8 Antoni Juraszewski 2 07:11 1/1 100.0 0/1 0.0 1/2 50.0   0.0             1 4     4 5
12 Igor Stolarz 6 25:03   0.0 2/6 33.3 2/6 33.3   0.0   4 4 6 1 2 2 1 1   12 33
13 Szymon Kępiński 2 06:03 1/1 100.0 0/1 0.0 1/2 50.0   0.0 2 1 3       1 1     4 10
14 Filip Kowalczyk 2 17:45 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0 0/1 0.0 1   1 1 3 1 5       -5 12
17 Daniel Grzejszczyk 12 15:33 4/6 66.7   0.0 4/6 66.7 4/5 80.0 3 1 4 2 3 3 2 2     15 12
18 Janusz Ratowski 7 20:18 3/4 75.0 0/2 0.0 3/6 50.0 1/2 50.0 2 3 5 1 2 3   4     13 18
21 Artur Niemiec 9 19:08 4/7 57.1 0/1 0.0 4/8 50.0 1/2 50.0 4 6 10 2 2 3 2   1   15 31
22 Leon Franczuk 6 09:43 1/1 100.0 1/4 25.0 2/5 40.0 1/2 50.0 3   3 1 1 2 1 2     7 7
  Drużynowe                     2 1 3                  
  Suma 88 200:00 25/43 58.1 7/32 21.9 32/75 42.7 17/25 68.0 21 24 45 25 19 26 19 21 3 1 109  

GAK Gdynia

Trener: Nikola Avramović. Asystent: Artur Dajos

Trener: Nikola Avramović. Asystent: Artur Dajos

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
8 Bartosz Mońko 6 23:32 3/5 60.0 0/2 0.0 3/7 42.9 0/2 0.0   3 3 1   2 6 3     1 -35
9 Sebastian Kloska 0 11:02 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0   0.0   1 1 1 2     1     0 -8
10 Igor Lisewski 0 06:18   0.0 0/1 0.0 0/1 0.0   0.0 1 1 2 1     2 1     1 -5
11 Szymon Kiejzik 4 23:36 0/1 0.0 1/8 12.5 1/9 11.1 1/2 50.0 1 2 3 2 3 3 3 1   1 -2 -29
12 Dawid Ciesielski 5 11:08 0/1 0.0 1/1 100.0 1/2 50.0 2/2 100.0 1   1     2         5 -7
13 Sebastian Ozdowski 0 13:40 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0 1 2 3   5 1 1 2     3 -11
14 Michał Daszke 2 17:59 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 0/2 0.0   1 1   5 1 2 1   1 -1 -23
19 Alan Duda 4 12:26 1/2 50.0 0/1 0.0 1/3 33.3 2/2 100.0       1 1 2 3 2   1 2 -20
20 Cezary Zabrocki 9 24:27 1/4 25.0 1/3 33.3 2/7 28.6 4/4 100.0   3 3   2 2 7 2     2 -32
21 Daniel Kośnik 3 13:31 1/2 50.0 0/2 0.0 1/4 25.0 1/2 50.0 1   1 1 3 1 3       -2 -4
27 Valeri Agahajanyan 2 20:26 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0 2/2 100.0 1 7 8 1 3 3 6 1     5 -32
29 Kacper Ponitka 8 21:57 2/3 66.7 1/3 33.3 3/6 50.0 1/2 50.0 2 5 7 2 2 2 1 1 1   14 -19
  Drużynowe                     3 3 6       3          
  Suma 43 200:00 9/24 37.5 4/22 18.2 13/46 28.3 13/20 65.0 11 28 39 10 26 19 37 15 1 3 28  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
18, J. Ratowski, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
13, S. Ozdowski, przegrany rzut sędziowski
09:47:00
 
21, A. Niemiec, niecelny z wyskoku za 2
09:44:00
 
21, A. Niemiec, zbiórka w ataku
09:42:00
 
12, I. Stolarz, niecelny z wysoku za 3
09:39:00
 
20, C. Zabrocki, zbiórka w obronie
09:15:00
 
8, B. Mońko, strata - złe podanie
09:15:00
 
18, J. Ratowski, przechwyt
09:03:00
 
12, I. Stolarz, niecelny z wysoku za 3
08:59:00
 
zbiórka w obronie
08:41:00
 
19, A. Duda, niecelny z wyskoku za 2
08:41:00
 
21, A. Niemiec, blok
08:33:00
 
21, A. Niemiec, zbiórka w obronie
08:32:00
2 : 0
3, M. Samiec, celny z wyskoku za 2
08:32:00
2 : 0
18, J. Ratowski, asysta
08:24:00
2 : 2
14, M. Daszke, celny z wyskoku za 2
08:18:00
 
7, A. Siewruk, niecelny z wysoku za 3
08:15:00
 
14, M. Daszke, zbiórka w obronie
07:54:00
 
8, B. Mońko, niecelny z wysoku za 3
07:51:00
 
21, A. Niemiec, zbiórka w obronie
07:50:00
4 : 2
7, A. Siewruk, celny z wyskoku za 2
07:50:00
 
21, A. Niemiec, asysta
07:41:00
4 : 4
8, B. Mońko, celny z wyskoku za 2
07:35:00
6 : 4
18, J. Ratowski, celny z wyskoku za 2
07:35:00
 
12, I. Stolarz, asysta
07:35:00
 
13, S. Ozdowski, faul osobisty
07:35:00
 
18, J. Ratowski, faulowany
07:35:00
 
14, M. Daszke, zmiana - zejście
07:35:00
 
27, V. Agahajanyan, zmiana - wejście
07:35:00
7 : 4
18, J. Ratowski, celny rzut wolny 1z1
07:13:00
 
strata - błąd 24 sekund
07:05:00
 
7, A. Siewruk, niecelny z wysoku za 3
07:02:00
 
21, A. Niemiec, zbiórka w ataku
06:56:00
 
3, M. Samiec, niecelny z wyskoku za 2
06:52:00
 
7, A. Siewruk, zbiórka w ataku
06:48:00
10 : 4
12, I. Stolarz, celny z wysoku za 3
06:48:00
 
7, A. Siewruk, asysta
06:44:00
 
pełna przerwa na żądanie
06:29:00
10 : 4
13, S. Ozdowski, niecelny z wyskoku za 2
06:26:00
 
21, A. Niemiec, zbiórka w obronie
06:20:00
 
12, I. Stolarz, niecelny z wysoku za 3
06:15:00
 
zbiórka w obronie
06:09:00
 
21, A. Niemiec, faul osobisty
06:09:00
 
19, A. Duda, faulowany
06:03:00
 
20, C. Zabrocki, strata - złe podanie
05:39:00
13 : 4
12, I. Stolarz, celny z wysoku za 3
05:39:00
 
21, A. Niemiec, asysta
05:15:00
 
20, C. Zabrocki, strata - błąd kozłowania
05:15:00
 
3, M. Samiec, przechwyt
05:11:00
15 : 4
3, M. Samiec, celny z wyskoku za 2
05:11:00
 
7, A. Siewruk, asysta
05:01:00
 
18, J. Ratowski, faul osobisty
05:01:00
 
13, S. Ozdowski, faulowany
05:01:00
 
18, J. Ratowski, zmiana - zejście
05:01:00
 
14, F. Kowalczyk, zmiana - wejście
05:01:00
 
20, C. Zabrocki, zmiana - zejście
05:01:00
 
21, D. Kośnik, zmiana - wejście
04:56:00
 
27, V. Agahajanyan, faul w ataku
04:56:00
 
27, V. Agahajanyan, strata w ataku
04:56:00
 
12, I. Stolarz, faulowany
04:39:00
 
7, A. Siewruk, niecelny z wyskoku za 2
04:36:00
 
27, V. Agahajanyan, zbiórka w obronie
04:25:00
 
19, A. Duda, niecelny z wysoku za 3
04:21:00
 
3, M. Samiec, zbiórka w obronie