O 1 miejsce | 05.06.2022 | 13:15
OSiR Ochota, Warszawa, Nowowiejska 37B
Komisarz: Wiesław Nowakowski Sędziowie: Maria Tatar, Łukasz Dzierzkowski

Akademia Młodych Dzików Warszawa

Trener: Krzysztof Szemieta

Trener: Krzysztof Szemieta

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Michał Jasiński 3 13:16 0/2 0.0 1/1 100.0 1/3 33.3   0.0 1 1 2 1 2   5       -1 -7
3 Piotr Gałązka 12 23:49 3/6 50.0 2/4 50.0 5/10 50.0   0.0 1 7 8 2 2 1 6 1     12 -6
5 Krzysztof Sadek 3 07:45   0.0 1/1 100.0 1/1 100.0 0/2 0.0       1     3       -1 3
12 Bartłomiej Kaźmierski 0 03:51   0.0   0.0   0.0   0.0         1   1 1     0 1
13 Bruno Szczodroński 0 11:11   0.0   0.0   0.0   0.0 1   1   3     1     2 4
15 Benjamin Obem 21 27:30 6/15 40.0 1/5 20.0 7/20 35.0 6/7 85.7 2 6 8 3 2 7 4 2 1 2 17 16
17 Michał Jałocha 0 11:00 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0       1 3           0 -8
21 Mateusz Niewęgłowski 19 29:45 7/13 53.8   0.0 7/13 53.8 5/10 50.0 8 15 23 3 3 10 7 3 2 1 32 15
24 Krzysztof Chilkiewicz 0 03:24   0.0   0.0   0.0   0.0         1 1     1   1 3
30 Ivan Makarevich 6 12:30   0.0 2/3 66.7 2/3 66.7   0.0   2 2 1 1           8 2
31 Michał Stradczuk 5 29:00 1/5 20.0 1/4 25.0 2/9 22.2   0.0 4 1 5 1 3   6 3     1 17
34 Franciszek Krzemiński 7 26:59 2/3 66.7 1/2 50.0 3/5 60.0   0.0   5 5     1 2       8 5
  Drużynowe                     1 4 5   2   3          
  Suma 76 200:00 19/45 42.2 9/20 45.0 28/65 43.1 11/19 57.9 18 41 59 13 23 20 37 11 4 3 79  

WKK Wrocław

Trener: Michał Rutkowski. Asystent: Olga Senska

Trener: Michał Rutkowski. Asystent: Olga Senska

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
0 Oskar Turkiewicz 4 14:08 2/5 40.0   0.0 2/5 40.0 0/4 0.0   1 1 1   5   2     1 -2
7 Kento Turhan 8 24:08 0/6 0.0 2/6 33.3 2/12 16.7 2/2 100.0 2 6 8 2 2 1 2 3 1   10 6
8 Szymon Łata 18 30:00 3/8 37.5 3/10 30.0 6/18 33.3 3/6 50.0   3 3 2 3 7 4 4   2 8 -15
17 Antoni Gabryjelski 18 30:00 8/14 57.1 0/1 0.0 8/15 53.3 2/4 50.0   2 2 3   3 3 1     12 -3
18 Tomasz Pawlak 7 22:47 3/6 50.0   0.0 3/6 50.0 1/2 50.0 1 3 4   1 1 2   2   7 6
22 Tymoteusz Jankowski 4 15:57 1/5 20.0   0.0 1/5 20.0 2/3 66.7 1 4 5   3 1 4 3     3 -1
27 Jakub Jurek 3 11:14 0/1 0.0 1/2 50.0 1/3 33.3   0.0               2     3 -3
30 Franciszek Szczepański 1 12:26 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 1/2 50.0 2   2 1 1 1       1 0 -14
34 Karol Domatowicz DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
38 Mikołaj Surowiec 4 27:10 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 2/2 100.0 4 2 6 4 5 2 6 2     9 -8
90 Michał Hladik 0 12:10 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0   1 1   5   2     1 -4 -11
99 Mateusz Popczyk DNP   0.0   0.0   0.0   0.0                        
  Drużynowe                     3 2 5       1          
  Suma 67 200:00 18/52 34.6 6/20 30.0 24/72 33.3 13/25 52.0 13 24 37 13 20 21 24 17 3 4 49  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:57:00
 
90, M. Hladik, wygrany rzut sędziowski
09:57:00
 
21, M. Niewęgłowski, przegrany rzut sędziowski
09:40:00
 
21, M. Niewęgłowski, faul osobisty
09:40:00
 
8, S. Łata, faulowany
09:37:00
0 : 1
8, S. Łata, celny rzut wolny 1z2
09:37:00
 
8, S. Łata, niecelny rzut wolny 2z2
09:37:00
 
15, B. Obem, zbiórka w obronie
09:29:00
2 : 1
15, B. Obem, celny z obrotu za 2
09:02:00
 
31, M. Stradczuk, faul osobisty
09:02:00
 
8, S. Łata, faulowany
08:56:00
2 : 4
8, S. Łata, celny z wysoku za 3
08:37:00
4 : 4
15, B. Obem, celny lay-up
08:37:00
 
21, M. Niewęgłowski, asysta
08:31:00
 
38, M. Surowiec, strata - złe podanie
08:31:00
 
21, M. Niewęgłowski, przechwyt
08:26:00
 
38, M. Surowiec, faul osobisty
08:26:00
 
21, M. Niewęgłowski, faulowany
08:20:00
 
5, K. Sadek, strata - złe podanie
08:20:00
 
27, J. Jurek, przechwyt
08:01:00
 
8, S. Łata, niecelny z wysoku za 3
07:55:00
 
zbiórka w obronie
07:33:00
 
15, B. Obem, niecelny z wyskoku za 2
07:28:00
 
38, M. Surowiec, zbiórka w obronie
07:22:00
 
90, M. Hladik, niecelny z wyskoku za 2
07:22:00
 
38, M. Surowiec, zbiórka w ataku
07:20:00
 
21, M. Niewęgłowski, faul osobisty
07:20:00
 
38, M. Surowiec, faulowany
07:17:00
 
8, S. Łata, strata - poza boiskiem
07:15:00
 
strata - błąd 5 sekund
06:57:00
 
8, S. Łata, niecelny lay-up
06:57:00
 
15, B. Obem, blok
06:51:00
 
pełna przerwa na żądanie
06:48:00
 
31, M. Stradczuk, zbiórka w obronie
06:48:00
 
31, M. Stradczuk, strata - poza boiskiem
06:42:00
 
30, F. Szczepański, niecelny z wysoku za 3
06:38:00
 
15, B. Obem, zbiórka w obronie
06:08:00
6 : 4
21, M. Niewęgłowski, celny lay-up
06:08:00
 
5, K. Sadek, asysta
06:02:00
 
31, M. Stradczuk, faul osobisty
06:02:00
 
8, S. Łata, faulowany
05:48:00
 
38, M. Surowiec, strata - poza boiskiem
05:46:00
 
5, K. Sadek, strata - złe podanie
05:46:00
 
27, J. Jurek, przechwyt
05:46:00
 
38, M. Surowiec, strata - błąd kroków
05:24:00
9 : 4
5, K. Sadek, celny z wysoku za 3
05:24:00
 
31, M. Stradczuk, asysta
05:02:00
 
38, M. Surowiec, strata - błąd kroków
05:00:00
 
15, B. Obem, niecelny z wysoku za 3
05:00:00
 
zbiórka w ataku
05:00:00
 
5, K. Sadek, zmiana - zejście
05:00:00
 
15, B. Obem, zmiana - zejście
05:00:00
 
21, M. Niewęgłowski, zmiana - zejście
05:00:00
 
31, M. Stradczuk, zmiana - zejście
05:00:00
 
34, F. Krzemiński, zmiana - zejście
05:00:00
 
0, M. Jasiński, zmiana - wejście
05:00:00
 
3, P. Gałązka, zmiana - wejście
05:00:00
 
13, B. Szczodroński, zmiana - wejście
05:00:00
 
17, M. Jałocha, zmiana - wejście
05:00:00
 
30, I. Makarevich, zmiana - wejście
05:00:00
 
8, S. Łata, zmiana - zejście
05:00:00
 
27, J. Jurek, zmiana - zejście
05:00:00
 
30, F. Szczepański, zmiana - zejście
05:00:00
 
38, M. Surowiec, zmiana - zejście
05:00:00
 
90, M. Hladik, zmiana - zejście
05:00:00
 
0, O. Turkiewicz, zmiana - wejście
05:00:00
 
7, K. Turhan, zmiana - wejście
05:00:00
 
17, A. Gabryjelski, zmiana - wejście
05:00:00
 
18, T. Pawlak, zmiana - wejście
05:00:00
 
22, T. Jankowski, zmiana - wejście
04:52:00
 
0, M. Jasiński, strata - błąd kroków
04:44:00
 
17, A. Gabryjelski, niecelny z wyskoku za 2
04:40:00
 
30, I. Makarevich, zbiórka w obronie
04:29:00
 
3, P. Gałązka, strata - złe podanie
04:29:00
 
22, T. Jankowski, przechwyt
04:15:00
 
7, K. Turhan, niecelny z wyskoku za 2
04:12:00
 
3, P. Gałązka, zbiórka w obronie
04:00:00
 
3, P. Gałązka, niecelny z wysoku za 3
03:52:00
 
0, O. Turkiewicz, zbiórka w obronie
03:47:00
9 : 6
22, T. Jankowski, celny z wyskoku za 2
03:40:00
 
3, P. Gałązka, strata - błąd podwójnego kozłowania
03:27:00
9 : 8
17, A. Gabryjelski, celny lay-up
03:25:00
 
13, B. Szczodroński, faul osobisty
03:25:00
 
17, A. Gabryjelski, faulowany
03:25:00
 
pełna przerwa na żądanie
03:25:00
9 : 9
17, A. Gabryjelski, celny rzut wolny 1z1
03:04:00
 
0, M. Jasiński, strata - poza boiskiem
02:53:00
9 : 11
17, A. Gabryjelski, celny lay-up
02:28:00
12 : 11
30, I. Makarevich, celny z wysoku za 3
02:28:00
 
17, M. Jałocha, asysta
02:20:00
 
7, K. Turhan, niecelny z wyskoku za 2
02:16:00
 
18, T. Pawlak, zbiórka w ataku
02:16:00
12 : 13
18, T. Pawlak, celny lay-up
02:07:00
 
3, P. Gałązka, niecelny lay-up
02:01:00
 
7, K. Turhan, zbiórka w obronie
02:00:00
 
7, K. Turhan, strata - poza boiskiem
01:47:00
 
30, I. Makarevich, niecelny z wysoku za 3
01:44:00
 
22, T. Jankowski, zbiórka w obronie
01:34:00
 
30, I. Makarevich, faul osobisty
01:34:00
 
22, T. Jankowski, faulowany
01:30:00
 
22, T. Jankowski, niecelny rzut wolny 1z2
01:30:00
12 : 14
22, T. Jankowski, celny rzut wolny 2z2
01:17:00
 
0, M. Jasiński, strata - błąd kozłowania
01:17:00
 
0, O. Turkiewicz, przechwyt
01:10:00
12 : 16
17, A. Gabryjelski, celny lay-up
01:05:00
 
3, P. Gałązka, faul osobisty
01:05:00
 
17, A. Gabryjelski, faulowany
01:05:00
 
17, A. Gabryjelski, niecelny rzut wolny 1z1
01:05:00
 
22, T. Jankowski, zbiórka w ataku
00:58:60
 
22, T. Jankowski, niecelny z wyskoku za 2
00:54:30
 
3, P. Gałązka, zbiórka w obronie
00:51:10
15 :