20 kolejka | 23.01.2021 | 17:30
Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole, Prószkowska 76/9a
Hala Sportowa Politechniki Opolskiej, Opole, Prószkowska 76/9a
Komisarz: Czesław Kaim Sędziowie: Paweł Pacek, Michał Cieśla, Radosław Myśliński
Weegree AZS Politechnika Opolska
Trener: Rafał Knap. Asystent: Jędrzej Suda
Trener: Rafał Knap. Asystent: Jędrzej Suda
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Patryk Wilk | 8 | 31:25 | 2/3 | 66.7 | 0/3 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 4/6 | 66.7 | 2 | 7 | 9 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 16 | 7 | |
1 | Bartosz Jankowski | 17 | 29:34 | 5/8 | 62.5 | 1/3 | 33.3 | 6/11 | 54.5 | 4/4 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 | 14 | 0 | |||
2 | Przemysław Szymański | 9 | 21:22 | 2/4 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 3/8 | 37.5 | 2/3 | 66.7 | 1 | 4 | 5 | 5 | 2 | 5 | 2 | 1 | 12 | -6 | ||
3 | Artur Łabinowicz | 18 | 29:35 | 4/8 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 5/13 | 38.5 | 7/7 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 6 | 2 | 6 | 6 | 2 | 16 | 7 | ||
7 | Adam Brenk | 6 | 20:05 | 2/3 | 66.7 | 0.0 | 2/3 | 66.7 | 2/4 | 50.0 | 3 | 5 | 2 | 4 | 4 | 6 | 6 | ||||||
8 | Patryk Piszczatowski | 5 | 17:00 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 0.0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||||
9 | Andrzej Krajewski | 0 | 06:56 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | -3 | ||||||||
31 | Adam Skiba | 5 | 23:46 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 3/5 | 60.0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | ||||
32 | Łukasz Lewiński | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
34 | Michał Jodłowski | 14 | 20:17 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 6/9 | 66.7 | 0.0 | 5 | 5 | 10 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 21 | 14 | |||
51 | Adam Kaczmarzyk | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
Drużynowe | 2 | 4 | 6 | 1 | |||||||||||||||||||
Suma | 82 | 200:00 | 21/40 | 52.5 | 6/21 | 28.6 | 27/61 | 44.3 | 22/29 | 75.9 | 14 | 26 | 40 | 24 | 19 | 24 | 23 | 11 | 3 | 2 | 91 |
TBS Śląsk II Wrocław
Trener: Dusan Stojkov. Asystent: Maciej Maciejewski
Trener: Dusan Stojkov. Asystent: Maciej Maciejewski
ZAWODNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Paweł Strzępek | 7 | 20:55 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | -3 | |||||
7 | Kacper Gordon | 6 | 22:29 | 1/4 | 25.0 | 1/3 | 33.3 | 2/7 | 28.6 | 1/2 | 50.0 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | 6 | 3 | 1 | 1 | -19 | ||
10 | Jan Wójcik | 13 | 32:57 | 6/9 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 6/10 | 60.0 | 1/1 | 100.0 | 2 | 8 | 10 | 1 | 5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 19 | 1 | |
12 | Szymon Walski | 9 | 32:02 | 2/3 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 2/2 | 100.0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 13 | 4 | ||
14 | Igor Kozłowski | DNP | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||||||||||
17 | Miłosz Góreńczyk | 0 | 04:16 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | -1 | ||||||||||
22 | Tomasz Żeleźniak | 7 | 31:12 | 2/7 | 28.6 | 1/2 | 50.0 | 3/9 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | -8 | |
23 | Sebastian Bożenko | 15 | 20:51 | 1/2 | 50.0 | 3/8 | 37.5 | 4/10 | 40.0 | 4/6 | 66.7 | 1 | 1 | 6 | 5 | 6 | 2 | 2 | 1 | 14 | 6 | ||
25 | Aleksander Leńczuk | 19 | 27:34 | 6/8 | 75.0 | 2/8 | 25.0 | 8/16 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 18 | 0 | |
31 | Sebastian Rompa | 0 | 07:44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | -1 | -10 | |||||||||||||
Drużynowe | 2 | 2 | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
Suma | 76 | 200:00 | 19/34 | 55.9 | 9/27 | 33.3 | 28/61 | 45.9 | 11/16 | 68.8 | 9 | 22 | 31 | 15 | 24 | 19 | 25 | 13 | 2 | 3 | 73 |
Pozostałe mecze
Górnik Trans.eu Wałbrzych | 90 95 | WKK Wrocław | 20.01.2021 17:00 | |
Pogoń Prudnik | 92 79 | GKS Tychy | 20.01.2021 17:30 | |
TBS Śląsk II Wrocław | 106 77 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 20.01.2021 18:00 | |
Miasto Szkła Krosno | 75 88 | Rawlplug Sokół Łańcut | 20.01.2021 18:00 | |
Dziki Warszawa | 72 78 | Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 20.01.2021 18:00 | |
Energa Kotwica Kołobrzeg | 107 114 | Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk | 20.01.2021 18:00 | |
Decka Pelplin | 87 95 | KS Księżak Łowicz | 20.01.2021 18:00 |
m | drużyna | pkt | mecze | zw. - por. | dom | wyjazd | pkt. zd. - pkt. str. | różnica | stosunek |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk | 56 | 30 | 26 - 4 | 15 - 0 | 11 - 4 | 2566 - 2150 | +416 | 1.1935 |
2 | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 55 | 30 | 25 - 5 | 14 - 1 | 11 - 4 | 2548 - 2221 | +327 | 1.1472 |
3 | WKK Wrocław | 52 | 30 | 22 - 8 | 12 - 3 | 10 - 5 | 2646 - 2376 | +270 | 1.1136 |
4 | Rawlplug Sokół Łańcut | 50 | 30 | 20 - 10 | 10 - 5 | 10 - 5 | 2730 - 2405 | +325 | 1.1351 |
5 | GKS Tychy | 47 | 30 | 17 - 13 | 8 - 7 | 9 - 6 | 2481 - 2544 | -63 | 0.9752 |
6 | Miasto Szkła Krosno | 46 | 30 | 16 - 14 | 8 - 7 | 8 - 7 | 2433 - 2436 | -3 | 0.9988 |
7 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 46 | 30 | 16 - 14 | 8 - 7 | 8 - 7 | 2519 - 2523 | -4 | 0.9984 |
8 | Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 46 | 30 | 16 - 14 | 9 - 6 | 7 - 8 | 2183 - 2188 | -5 | 0.9977 |
9 | TBS Śląsk II Wrocław | 45 | 30 | 15 - 15 | 11 - 4 | 4 - 11 | 2466 - 2451 | +15 | 1.0061 |
10 | KS Księżak Łowicz | 45 | 30 | 15 - 15 | 9 - 6 | 6 - 9 | 2553 - 2587 | -34 | 0.9869 |
11 | Dziki Warszawa | 43 | 30 | 13 - 17 | 10 - 5 | 3 - 12 | 2389 - 2418 | -29 | 0.9880 |
12 | Energa Kotwica Kołobrzeg | 41 | 30 | 11 - 19 | 9 - 6 | 2 - 13 | 2360 - 2416 | -56 | 0.9768 |
13 | Decka Pelplin | 40 | 30 | 10 - 20 | 6 - 9 | 4 - 11 | 2483 - 2608 | -125 | 0.9521 |
14 | Pogoń Prudnik | 39 | 30 | 9 - 21 | 7 - 8 | 2 - 13 | 2387 - 2576 | -189 | 0.9266 |
15 | TS Wisła Chemart Kraków | 38 | 30 | 8 - 22 | 4 - 11 | 4 - 11 | 2283 - 2555 | -272 | 0.8935 |
16 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 31 | 30 | 1 - 29 | 1 - 14 | 0 - 15 | 2229 - 2802 | -573 | 0.7955 |