Trzeci raz z rzędu Exact Systems Śląsk Wrocław zdobywcą Młodzieżowego Pucharu Polski mężczyzn. W finale rozgrywanego w Lublinie turnieju finałowego prowadzony przez Tomasza Jankowskiego i Jacka Krzykałę zespół pokonał SKM Zastal Zielona Góra 96:60. Trzecie miejsce wywalczył Trefl 1LO Sopot. MVP turnieju został wybrany Kuba Piśla.
1
Bartosz Jankowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Icon Sea Czarni Słupsk | 29 | 94 | 458:03 | 9 / 32 | 20 / 74 | 29 / 106 | 16 / 28 | 11 | 41 | 52 | 31 | 57 | 25 | 21 | 11 | 2 | 4 | 80 | -20 |
2023/2024 | Icon Sea Czarni Słupsk | 1 | 21 | 36:58 | 3 / 3 | 4 / 6 | 7 / 9 | 3 / 4 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | -4 |
2021/2022 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | 1 | 7 | 10:40 | 2 / 2 | 1 / 2 | 3 / 4 | 0 / 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | 2 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2022/2023 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | 24 | 117 | 332:08 | 23 / 41 | 19 / 62 | 42 / 103 | 14 / 18 | 7 | 28 | 35 | 11 | 43 | 21 | 19 | 12 | 2 | 4 | 93 | 32 |
2021/2022 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | 36 | 179 | 477:20 | 21 / 44 | 37 / 90 | 58 / 134 | 26 / 37 | 8 | 58 | 66 | 24 | 45 | 32 | 21 | 18 | 1 | 6 | 180 | 94 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 1 | 0 | 14:21 | 0 / 1 | 0 / 2 | 0 / 3 | 0 / 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | -25 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 30 | 41 | 218:36 | 3 / 8 | 10 / 36 | 13 / 44 | 5 / 10 | 1 | 18 | 19 | 11 | 37 | 7 | 10 | 5 | 2 | 0 | 32 | -39 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 28 | 388 | 746:13 | 87 / 178 | 46 / 133 | 133 / 311 | 76 / 105 | 18 | 74 | 92 | 65 | 69 | 99 | 53 | 27 | 4 | 12 | 316 | 42 |
2018/2019 | Biofarm Basket Poznań | 21 | 218 | 499:41 | 38 / 79 | 28 / 98 | 66 / 177 | 58 / 72 | 11 | 71 | 82 | 37 | 55 | 69 | 40 | 24 | 2 | 5 | 198 | -10 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 11 | 129 | 221:36 | 22 / 49 | 20 / 44 | 42 / 93 | 25 / 35 | 5 | 26 | 31 | 23 | 25 | 33 | 19 | 16 | 2 | 3 | 121 | 142 |
2016/2017 | Asseco II Gdynia | 12 | 138 | 277:21 | 30 / 60 | 20 / 57 | 50 / 117 | 18 / 24 | 6 | 22 | 28 | 27 | 31 | 23 | 12 | 8 | 2 | 4 | 118 | 148 |
2015/2016 | Asseco II Gdynia | 24 | 358 | 621:53 | 71 / 127 | 52 / 144 | 123 / 271 | 60 / 75 | 12 | 69 | 81 | 63 | 62 | 92 | 44 | 34 | 2 | 4 | 331 | 311 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 1 | 3 | 09:16 | 0 / 0 | 1 / 1 | 1 / 1 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -10 |
Polska Liga Koszykówki | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 25 | 68 | 218:35 | 1 / 7 | 20 / 49 | 21 / 56 | 6 / 7 | 3 | 19 | 22 | 1 | 34 | 7 | 4 | 0 | 1 | 1 | 52 | -62 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Asseco Gdynia | 8 | 100 | 180:13 | 23 / 49 | 14 / 36 | 37 / 85 | 12 / 13 | 3 | 10 | 13 | 17 | 22 | 12 | 12 | 12 | 1 | 2 | 82 | 109 |
2014/2015 | TKM Włocławek | 9 | 93 | 252:48 | 19 / 50 | 15 / 41 | 34 / 91 | 10 / 18 | 7 | 23 | 30 | 26 | 19 | 17 | 21 | 3 | 2 | 2 | 68 | 17 |
Tauron Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Asseco Gdynia | 12 | 13 | 58:48 | 1 / 3 | 3 / 10 | 4 / 13 | 2 / 2 | 2 | 7 | 9 | 2 | 10 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 14 | -25 |
2014/2015 | Anwil Włocławek | 9 | 0 | 25:42 | 0 / 3 | 0 / 0 | 0 / 3 | 0 / 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | -23 |
2013/2014 | Anwil Włocławek | 6 | 4 | 23:12 | 1 / 2 | 0 / 0 | 1 / 2 | 2 / 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | -11 |
2012/2013 | Anwil Włocławek | 1 | 0 | 01:26 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Dąbrowa Górnicza Basket Cup | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Asseco Gdynia | 1 | 4 | 10:38 | 0 / 1 | 1 / 1 | 1 / 2 | 1 / 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | TKM Włocławek | 4 | 47 | 126:38 | 12 / 25 | 2 / 18 | 14 / 43 | 17 / 23 | 3 | 16 | 19 | 11 | 14 | 22 | 6 | 5 | 1 | 0 | 42 | -42 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | TKM Włocławek | 10 | 136 | 305:05 | 32 / 72 | 15 / 55 | 47 / 127 | 27 / 35 | 7 | 32 | 39 | 16 | 25 | 32 | 20 | 10 | 0 | 6 | 93 | 61 |
2012/2013 | TKM Włocławek | 4 | 70 | 103:59 | 8 / 18 | 11 / 24 | 19 / 42 | 21 / 25 | 1 | 7 | 8 | 2 | 11 | 18 | 9 | 6 | 1 | 1 | 51 | 55 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2011/2012 | TKM Włocławek | 9 | 109 | 264:53 | 23 / 66 | 13 / 44 | 36 / 110 | 24 / 32 | 8 | 26 | 34 | 16 | 22 | 25 | 21 | 6 | 1 | 0 | 63 | 5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2009/2010 | TKM Włocławek | 6 | 98 | 153:21 | 29 / 65 | 9 / 22 | 38 / 87 | 13 / 24 | 9 | 24 | 33 | 13 | 19 | 24 | 29 | 14 | 5 | 4 | 74 | 0 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Icon Sea Czarni Słupsk | 1 | 21.0 | 36:58 | 100.0 | 66.7 | 77.8 | 75.0 | 0.00 | 3.00 | 3.00 | 1.0 | 2.00 | 2.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 22.0 | -4.0 |
2023/2024 | Icon Sea Czarni Słupsk | 29 | 3.2 | 15:47 | 28.1 | 27.0 | 27.4 | 57.1 | 0.40 | 1.40 | 1.80 | 1.1 | 2.00 | 0.90 | 0.7 | 0.40 | 0.10 | 0.10 | 2.8 | -0.7 |
2021/2022 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | 1 | 7.0 | 10:40 | 100.0 | 50.0 | 75.0 | 0.0 | 2.00 | 3.00 | 5.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 12.0 | 2.0 |
Energa Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2022/2023 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | 24 | 4.9 | 13:50 | 56.1 | 30.6 | 40.8 | 77.8 | 0.30 | 1.20 | 1.50 | 0.5 | 1.80 | 0.90 | 0.8 | 0.50 | 0.10 | 0.20 | 3.9 | 1.3 |
2021/2022 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | 36 | 5.0 | 13:15 | 47.7 | 41.1 | 43.3 | 70.3 | 0.20 | 1.60 | 1.80 | 0.7 | 1.30 | 0.90 | 0.6 | 0.50 | 0.00 | 0.20 | 5.0 | 2.6 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 1 | 0.0 | 14:21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | -3.0 | -25.0 |
2017/2018 | Asseco Gdynia | 30 | 1.4 | 07:17 | 37.5 | 27.8 | 29.5 | 50.0 | 0.00 | 0.60 | 0.60 | 0.4 | 1.20 | 0.20 | 0.3 | 0.20 | 0.10 | 0.00 | 1.1 | -1.3 |
1 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 28 | 13.9 | 26:39 | 48.9 | 34.6 | 42.8 | 72.4 | 0.60 | 2.60 | 3.30 | 2.3 | 2.50 | 3.50 | 1.9 | 1.00 | 0.10 | 0.40 | 11.3 | 1.5 |
2018/2019 | Biofarm Basket Poznań | 21 | 10.4 | 23:47 | 48.1 | 28.6 | 37.3 | 80.6 | 0.50 | 3.40 | 3.90 | 1.8 | 2.60 | 3.30 | 1.9 | 1.10 | 0.10 | 0.20 | 9.4 | -0.5 |
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 11 | 11.7 | 20:08 | 44.9 | 45.5 | 45.2 | 71.4 | 0.50 | 2.40 | 2.80 | 2.1 | 2.30 | 3.00 | 1.7 | 1.50 | 0.20 | 0.30 | 11.0 | 12.9 |
2016/2017 | Asseco II Gdynia | 12 | 11.5 | 23:06 | 50.0 | 35.1 | 42.7 | 75.0 | 0.50 | 1.80 | 2.30 | 2.3 | 2.60 | 1.90 | 1.0 | 0.70 | 0.20 | 0.30 | 9.8 | 12.3 |
2015/2016 | Asseco II Gdynia | 24 | 14.9 | 25:54 | 55.9 | 36.1 | 45.4 | 80.0 | 0.50 | 2.90 | 3.40 | 2.6 | 2.60 | 3.80 | 1.8 | 1.40 | 0.10 | 0.20 | 13.8 | 13.0 |
Puchar Polski Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Asseco Gdynia | 1 | 3.0 | 09:16 | 0.0 | 100.0 | 100.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 2.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3.0 | -10.0 |
Polska Liga Koszykówki | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Asseco Gdynia | 25 | 2.7 | 08:44 | 14.3 | 40.8 | 37.5 | 85.7 | 0.10 | 0.80 | 0.90 | 0.0 | 1.40 | 0.30 | 0.2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.1 | -2.5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Asseco Gdynia | 8 | 12.5 | 22:31 | 46.9 | 38.9 | 43.5 | 92.3 | 0.40 | 1.30 | 1.60 | 2.1 | 2.80 | 1.50 | 1.5 | 1.50 | 0.10 | 0.30 | 10.3 | 13.6 |
2014/2015 | TKM Włocławek | 9 | 10.3 | 28:05 | 38.0 | 36.6 | 37.4 | 55.6 | 0.80 | 2.60 | 3.30 | 2.9 | 2.10 | 1.90 | 2.3 | 0.30 | 0.20 | 0.20 | 7.6 | 1.9 |
Dąbrowa Górnicza Basket Cup | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Asseco Gdynia | 1 | 4.0 | 10:38 | 0.0 | 100.0 | 50.0 | 50.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 2.00 | 1.00 | 1.0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | 0.0 |
Tauron Basket Liga | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | Asseco Gdynia | 12 | 1.1 | 04:54 | 33.3 | 30.0 | 30.8 | 100.0 | 0.20 | 0.60 | 0.80 | 0.2 | 0.80 | 0.10 | 0.3 | 0.10 | 0.10 | 0.10 | 1.2 | -2.1 |
2014/2015 | Anwil Włocławek | 9 | 0.0 | 02:51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.20 | 0.20 | 0.3 | 0.40 | 0.20 | 0.2 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | -0.1 | -2.6 |
2013/2014 | Anwil Włocławek | 6 | 0.7 | 03:52 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 100.0 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.0 | 0.30 | 0.20 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.20 | 1.0 | -1.8 |
2012/2013 | Anwil Włocławek | 1 | 0.0 | 01:26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 2.0 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2014/2015 | TKM Włocławek | 4 | 11.8 | 31:39 | 48.0 | 11.1 | 32.6 | 73.9 | 0.80 | 4.00 | 4.80 | 2.8 | 3.50 | 5.50 | 1.5 | 1.30 | 0.30 | 0.00 | 10.5 | -10.5 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | TKM Włocławek | 10 | 13.6 | 30:30 | 44.4 | 27.3 | 37.0 | 77.1 | 0.70 | 3.20 | 3.90 | 1.6 | 2.50 | 3.20 | 2.0 | 1.00 | 0.00 | 0.60 | 9.3 | 6.1 |
2012/2013 | TKM Włocławek | 4 | 17.5 | 25:59 | 44.4 | 45.8 | 45.2 | 84.0 | 0.30 | 1.80 | 2.00 | 0.5 | 2.80 | 4.50 | 2.3 | 1.50 | 0.30 | 0.30 | 12.8 | 13.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2011/2012 | TKM Włocławek | 9 | 12.1 | 29:25 | 34.8 | 29.5 | 32.7 | 75.0 | 0.90 | 2.90 | 3.80 | 1.8 | 2.40 | 2.80 | 2.3 | 0.70 | 0.10 | 0.00 | 7.0 | 0.6 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2009/2010 | TKM Włocławek | 6 | 16.3 | 25:33 | 44.6 | 40.9 | 43.7 | 54.2 | 1.50 | 4.00 | 5.50 | 2.2 | 3.20 | 4.00 | 4.8 | 2.30 | 0.80 | 0.70 | 12.3 | 0.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Weegree AZS Politechnika Opolska (2020/2021) | |||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2021 | Górnik Trans.eu Wałbrzych (d) | 81 : 99 P | 10 | 21:01 | 2/5 | 40.0 | 1/5 | 20.0 | 3/10 | 30.0 | 3/4 | 75.0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | -5 | |||||
18.04.2021 | Górnik Trans.eu Wałbrzych (d) | 86 : 84 W | 5 | 28:43 | 0/3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/7 | 14.3 | 2/4 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | -2 | |||||
11.04.2021 | Górnik Trans.eu Wałbrzych (w) | 88 : 84 P | 22 | 34:19 | 1/3 | 33.3 | 6/11 | 54.5 | 7/14 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 1 | 6 | 7 | 1 | 5 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 21 | -2 | |||||
10.04.2021 | Górnik Trans.eu Wałbrzych (w) | 103 : 67 P | 2 | 17:51 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | -12 | |||||
31.03.2021 | Energa Kotwica Kołobrzeg (d) | 89 : 87 W | 18 | 34:08 | 6/11 | 54.5 | 2/6 | 33.3 | 8/17 | 47.1 | 0/4 | 0.0 | 3 | 1 | 4 | 4 | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 14 | 5 | |||||
27.03.2021 | Rawlplug Sokół Łańcut (w) | 92 : 94 W | 18 | 28:35 | 6/9 | 66.7 | 2/5 | 40.0 | 8/14 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 12 | -8 | |||||
20.03.2021 | Dziki Warszawa (d) | 89 : 96 P | 10 | 35:58 | 2/6 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 3/9 | 33.3 | 3/3 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 4 | 5 | 1 | 0 | 1 | 7 | -11 | |||||
13.03.2021 | KS Księżak Łowicz (w) | 79 : 87 W | 26 | 31:05 | 4/10 | 40.0 | 4/7 | 57.1 | 8/17 | 47.1 | 6/8 | 75.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | 8 | |||||
06.03.2021 | Decka Pelplin (d) | 107 : 82 W | 23 | 30:43 | 6/9 | 66.7 | 2/4 | 50.0 | 8/13 | 61.5 | 5/5 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 28 | 34 | |||||
28.02.2021 | Elektrobud-Investment ZB Pruszków (w) | 67 : 72 W | 16 | 28:53 | 4/4 | 100.0 | 1/5 | 20.0 | 5/9 | 55.6 | 5/7 | 71.4 | 0 | 5 | 5 | 1 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 18 | -2 | |||||
20.02.2021 | Miasto Szkła Krosno (d) | 81 : 87 P | 23 | 30:13 | 6/10 | 60.0 | 3/4 | 75.0 | 9/14 | 64.3 | 2/4 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 16 | 4 | |||||
13.02.2021 | Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (w) | 72 : 60 P | 16 | 31:37 | 4/8 | 50.0 | 1/4 | 25.0 | 5/12 | 41.7 | 5/7 | 71.4 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 | 14 | -2 | |||||
06.02.2021 | Pogoń Prudnik (d) | 79 : 65 W | 18 | 24:42 | 4/7 | 57.1 | 3/7 | 42.9 | 7/14 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 6 | 7 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 20 | 10 | |||||
30.01.2021 | WKK Wrocław (w) | 89 : 72 P | 11 | 31:19 | 3/7 | 42.9 | 1/5 | 20.0 | 4/12 | 33.3 | 2/3 | 66.7 | 0 | 3 | 3 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | -2 | |||||
23.01.2021 | TBS Śląsk II Wrocław (d) | 82 : 76 W | 17 | 29:34 | 5/8 | 62.5 | 1/3 | 33.3 | 6/11 | 54.5 | 4/4 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | |||||
20.01.2021 | TS Wisła Chemart Kraków (w) | 62 : 83 W | 14 | 21:34 | 2/4 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 5/8 | 62.5 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 12 | |||||
16.01.2021 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 86 : 64 W | 2 | 16:57 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | |||||
03.01.2021 | GKS Tychy (d) | 84 : 91 P | 4 | 23:44 | 1/3 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 2/2 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -7 | |||||
19.12.2020 | Energa Kotwica Kołobrzeg (w) | 89 : 95 W | 17 | 30:26 | 3/5 | 60.0 | 2/6 | 33.3 | 5/11 | 45.5 | 5/6 | 83.3 | 0 | 4 | 4 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12 | 7 | |||||
12.12.2020 | Rawlplug Sokół Łańcut (d) | 94 : 116 P | 15 | 24:34 | 6/11 | 54.5 | 0/5 | 0.0 | 6/16 | 37.5 | 3/3 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 13 | -24 | |||||
05.12.2020 | Dziki Warszawa (w) | 98 : 88 P | 15 | 32:33 | 3/7 | 42.9 | 2/7 | 28.6 | 5/14 | 35.7 | 3/3 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 13 | -1 | |||||
28.11.2020 | KS Księżak Łowicz (d) | 96 : 84 W | 4 | 13:25 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | |||||
25.11.2020 | WKK Wrocław (d) | 72 : 91 P | 5 | 20:02 | 1/3 | 33.3 | 0/6 | 0.0 | 1/9 | 11.1 | 3/4 | 75.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | -7 | |||||
21.11.2020 | Decka Pelplin (w) | 80 : 97 W | 12 | 21:26 | 3/6 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 5/10 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 13 | 20 | |||||
18.11.2020 | Pogoń Prudnik (w) | 79 : 90 W | 22 | 27:35 | 6/11 | 54.5 | 2/4 | 50.0 | 8/15 | 53.3 | 4/6 | 66.7 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 17 | 13 | |||||
10.10.2020 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 85 : 97 W | 23 | 31:16 | 3/6 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 6/10 | 60.0 | 8/10 | 80.0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 24 | 11 | |||||
03.10.2020 | Górnik Trans.eu Wałbrzych (d) | 73 : 78 P | 19 | 28:25 | 2/8 | 25.0 | 3/9 | 33.3 | 5/17 | 29.4 | 6/6 | 100.0 | 0 | 6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 14 | 8 | |||||
26.09.2020 | GKS Tychy (w) | 78 : 75 P | 1 | 15:35 | 0/4 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/7 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | -18 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 35:58 | 20.03.2021 | 1LM | Dziki Warszawa | 89 : 96 | celny rzut za 2 | 6 | 31.03.2021 | 1LM | Energa Kotwica Kołobrzeg | 89 : 87 | wykonywany rzut za 2 | 11 | 31.03.2021 | 1LM | Energa Kotwica Kołobrzeg | 89 : 87 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 28.02.2021 | 1LM | Elektrobud-Investment ZB Pruszków | 67 : 72 | celny rzut za 3 | 6 | 11.04.2021 | 1LM | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 88 : 84 | wykonywany rzut za 3 | 11 | 11.04.2021 | 1LM | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 88 : 84 | skuteczność za 3 | 75.0000 | 20.02.2021 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 81 : 87 | celny rzut z gry | 9 | 20.02.2021 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 81 : 87 | wykonywany rzut za gry | 17 | 31.03.2021 | 1LM | Energa Kotwica Kołobrzeg | 89 : 87 | skuteczność z gry | 64.3000 | 20.02.2021 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 81 : 87 | celny rzut wolny | 8 | 10.10.2020 | 1LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 85 : 97 | wykonywany rzut wolny | 10 | 10.10.2020 | 1LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 85 : 97 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 20.03.2021 | 1LM | Dziki Warszawa | 89 : 96 | punkty | 26 | 13.03.2021 | 1LM | KS Księżak Łowicz | 79 : 87 | zbiórki w ataku | 3 | 31.03.2021 | 1LM | Energa Kotwica Kołobrzeg | 89 : 87 | zbiórki w obronie | 6 | 11.04.2021 | 1LM | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 88 : 84 | zbiórki | 7 | 11.04.2021 | 1LM | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 88 : 84 | asysty | 6 | 12.12.2020 | 1LM | Rawlplug Sokół Łańcut | 94 : 116 | faule | 5 | 19.04.2021 | 1LM | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 81 : 99 | faule wymuszone | 6 | 13.02.2021 | 1LM | Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk | 72 : 60 | straty | 5 | 20.03.2021 | 1LM | Dziki Warszawa | 89 : 96 | przechwyty | 4 | 13.02.2021 | 1LM | Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk | 72 : 60 | bloki | 1 | 10.04.2021 | 1LM | Górnik Trans.eu Wałbrzych | 103 : 67 | bloki otrzymane | 2 | 20.02.2021 | 1LM | Miasto Szkła Krosno | 81 : 87 | asysty/straty | 6.0000 | 12.12.2020 | 1LM | Rawlplug Sokół Łańcut | 94 : 116 | przechwyty/straty | 2.0000 | 31.03.2021 | 1LM | Energa Kotwica Kołobrzeg | 89 : 87 | eval | 28 | 06.03.2021 | 1LM | Decka Pelplin | 107 : 82 | +/- | 34 | 06.03.2021 | 1LM | Decka Pelplin | 107 : 82 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Icon Sea Czarni Słupsk | Puchar Polski Mężczyzn |
2023/2024 | Icon Sea Czarni Słupsk | Orlen Basket Liga |
2022/2023 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | Energa Basket Liga |
2021/2022 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | Puchar Polski Mężczyzn |
2021/2022 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | Energa Basket Liga |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Energa Basket Liga |
2020/2021 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 3 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | Weegree AZS Politechnika Opolska | 1 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | Polpharma Starogard Gdański | Energa Basket Liga |
2018/2019 | Biofarm Basket Poznań | 1 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Puchar Polski Mężczyzn |
2017/2018 | Asseco Gdynia | Energa Basket Liga |
2017/2018 | Asseco AMW II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | Asseco Gdynia | Polska Liga Koszykówki |
2016/2017 | Asseco II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | Asseco Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2015/2016 | Asseco Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2015/2016 | Asseco Gdynia | Dąbrowa Górnicza Basket Cup |
2015/2016 | Asseco Gdynia | Tauron Basket Liga |
2015/2016 | Asseco II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2014/2015 | TKM Włocławek | 3 Liga Mężczyzn |
2014/2015 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2014/2015 | Anwil Włocławek | Tauron Basket Liga |
2013/2014 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2013/2014 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2013/2014 | Anwil Włocławek | Tauron Basket Liga |
2012/2013 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2012/2013 | Anwil Włocławek | Tauron Basket Liga |
2011/2012 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2009/2010 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |