Grupa B | 05.03.2020 | 10:00
Hala Uniwersytetu Śląskiego, Cieszyn, ul. Paderewskiego 9
Komisarz: Krzysztof Maciejasz

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
1 Alicja Maławy 2 17:26 1/6 16.7   0.0 1/6 16.7 0/2 0.0 2 5 7 1 5 1 1   2 1 4 -6
2 Maria Szwajca 9 21:30 3/6 50.0 0/1 0.0 3/7 42.9 3/6 50.0 1 8 9 5 5 3 2 2 1   17 13
4 Lena Jankowska 4 18:30 2/5 40.0 0/2 0.0 2/7 28.6   0.0   2 2   1 1 2       -1 -11
6 Wiktoria Wieczorek 0 02:23   0.0   0.0   0.0   0.0         1           0 -7
7 Lena Uziałło 6 25:00 3/3 100.0 0/2 0.0 3/5 60.0   0.0   1 1 2 3 2 2       5 -15
8 Martyna Walczak 30 25:00 3/4 75.0 6/16 37.5 9/20 45.0 6/7 85.7   3 3 1 3 5 5 4   1 21 11
9 Amelia Kokoszyńska 3 13:18 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 1/4 25.0 1 2 3 1 2 3 2 4     5 15
10 Malwina Skrzynecka 0 13:54 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0   2 2       1       -1 -7
12 Inga Grabowska 0 06:16 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 4   4   1   2     1 0 12
13 Karolina Gierszal 11 25:00 5/10 50.0 0/1 0.0 5/11 45.5 1/1 100.0 1 7 8 1 2 1 9 1   1 6 -15
14 Emilia Teklińska 2 10:26 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0   0.0   1 1   2 2 4 1     -1 7
15 Anna Grzeszczak 10 21:17 3/5 60.0   0.0 3/5 60.0 4/4 100.0 1 3 4 2   2 2       12 13
  Drużynowe                     3 2 5                  
  Suma 77 200:00 22/46 47.8 6/23 26.1 28/69 40.6 15/24 62.5 10 34 44 13 25 20 32 12 3 4 67  

Małopolskie

Trener: Michał Sumara. Asystent: Łukasz Nabielec

Trener: Michał Sumara. Asystent: Łukasz Nabielec

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Anna Sobaś 2 17:04 1/4 25.0 0/1 0.0 1/5 20.0   0.0   3 3       1 1     1 -13
5 Olga Włoczewska 0 03:53   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1   1   1 1     1 -7
6 Gabriela Pabian 3 18:39 0/1 0.0 0/2 0.0 0/3 0.0 3/4 75.0       1   3 1 1     0 -15
7 Nadia Mayer 4 25:00 2/9 22.2 0/1 0.0 2/10 20.0   0.0   2 2 1 1     3     2 15
9 Natalia Piła 3 13:16 1/2 50.0   0.0 1/2 50.0 1/2 50.0 1 5 6   4 1 4     1 3 -7
10 Małgorzata Kaczmarczyk 0 06:00 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0                     -2 8
11 Aleksandra Gołas 6 16:36 3/5 60.0   0.0 3/5 60.0 0/2 0.0 4 2 6 1 4 1 3 1 1 1 8 -2
12 Weronika Harkabuzik 0 11:38   0.0   0.0   0.0   0.0 1 1 2   1   1 2     3 4
13 Maria Stolarska 21 19:43 7/14 50.0 0/3 0.0 7/17 41.2 7/10 70.0 3 1 4 3 3 7 7 3 1 1 12 13
14 Monika Kowalska 12 22:53 1/6 16.7 1/2 50.0 2/8 25.0 7/11 63.6 2 3 5 2 3 5 4 4 1   10 -9
15 Natalia Hełmecka 4 20:18 1/1 100.0 0/3 0.0 1/4 25.0 2/5 40.0 1 4 5   2 3 2 1     2 -9
16 Kinga Bursa 20 25:00 8/17 47.1 0/1 0.0 8/18 44.4 4/9 44.4 6 6 12   1 5 6 5 1   17 12
  Drużynowe                     4 5 9                  
  Suma 75 200:00 24/60 40.0 1/14 7.1 25/74 33.8 24/43 55.8 18 28 46 8 20 25 30 22 4 3 57  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
1, A. Maławy, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
16, K. Bursa, przegrany rzut sędziowski
09:46:00
 
7, L. Uziałło, niecelny z wysoku za 3
09:44:00
 
16, K. Bursa, zbiórka w obronie
09:32:00
0 : 2
16, K. Bursa, celny z wyskoku za 2
09:14:00
 
1, A. Maławy, niecelny lay-up
09:10:00
 
1, A. Maławy, zbiórka w ataku
09:10:00
2 : 2
1, A. Maławy, celny lay-up
08:56:00
 
13, M. Stolarska, niecelny lay-up
08:53:00
 
13, K. Gierszal, zbiórka w obronie
08:47:00
4 : 2
13, K. Gierszal, celny z wyskoku za 2
08:47:00
 
13, M. Stolarska, faul osobisty
08:47:00
 
13, K. Gierszal, faulowany
08:47:00