Grupa A | 16.11.2019 | 14:00
Zespół Szkół Ekonomicznych, Radom, ul. Wernera 22
Komisarz: Ignacy Suwała

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
5 Dorian El-Ward 10 25:01 5/15 33.3 0/6 0.0 5/21 23.8 0/4 0.0 1 1 2   1 3 3 1   1 -10 -11
7 Maksymilian Rusin 0 06:46   0.0   0.0   0.0   0.0   1 1   1   1       0 -2
8 Miłosz Adamiec 0 06:05   0.0   0.0   0.0   0.0                     0 -3
10 Maciej Kenig 10 24:59 1/6 16.7 1/4 25.0 2/10 20.0 5/7 71.4   3 3 2 2 7 4 3     4 -7
11 Maciej Wójcik 2 15:01 1/1 100.0   0.0 1/1 100.0   0.0   1 1 1 2   6 2 1   1 -5
12 Karol Aleksandrowicz 0 08:15   0.0   0.0   0.0   0.0       1 1           1 -3
13 Piotr Szczerbaniak 0 08:54 0/3 0.0   0.0 0/3 0.0   0.0   1 1       1       -3 2
14 Jakub Sadowniczyk 5 25:01 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0 1/2 50.0 1 4 5   2 1 5 1     3 -11
15 Jan Łuczak 21 24:59 8/14 57.1   0.0 8/14 57.1 5/7 71.4 5 6 11 2 3 7 1   2   27 -7
16 Jakub Gawlas 4 14:59 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 4/4 100.0 1 3 4 2 1 2 1       6 -1
17 Szymon Borowski 6 14:59 2/4 50.0   0.0 2/4 50.0 2/2 100.0 3 5 8   1 1 4     1 8 -1
18 Kacper Ambroziak 13 25:01 2/12 16.7 1/1 100.0 3/13 23.1 6/10 60.0 9 10 19 1 3 5 3 2 3   21 -11
  Drużynowe                     3 7 10                  
  Suma 71 200:00 21/61 34.4 2/12 16.7 23/73 31.5 23/36 63.9 23 42 65 9 17 26 29 9 6 2 58  

ZAWODNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Jan Kaźmierczak 0 12:42 0/1 0.0 0/1 0.0 0/2 0.0   0.0       2 2           0 -5
5 Kamil Łuczak 14 25:01 5/7 71.4 1/5 20.0 6/12 50.0 1/1 100.0 1 3 4 4 1 1 3 4   1 17 11
6 Cezary Elias 1 14:59 0/2 0.0 0/1 0.0 0/3 0.0 1/2 50.0 2   2 2 2 1 1       0 1
7 Mateusz Marucha 12 20:50 4/10 40.0 1/2 50.0 5/12 41.7 1/6 16.7 3 4 7 1 5 3 4 3   1 7 7
8 Mateusz Trafas 10 16:24 3/9 33.3 1/3 33.3 4/12 33.3 1/2 50.0 1 3 4 2 2 2 1 4 1 1 11 -3
9 Julian Wolański 3 19:47 1/1 100.0 0/1 0.0 1/2 50.0 1/2 50.0 1 1 2 2 3 2 1 2     6 9
10 Mikołaj Gudzowski 9 12:04 3/5 60.0 1/1 100.0 4/6 66.7   0.0   2 2   2     1     10 3
11 Jakub Bazylewicz 4 25:01 0/2 0.0 1/5 20.0 1/7 14.3 1/2 50.0 1 4 5 2 2 2 1 2 1 1 6 11
12 Karol Cymer 0 15:01 0/4 0.0 0/2 0.0 0/6 0.0   0.0 2 2 4   1     1   1 -1 5
13 Bartosz Poźniak 2 06:15   0.0   0.0   0.0 2/2 100.0 1   1   2 1         3 3
14 Dawid Morda 9 12:29 3/4 75.0 1/2 50.0 4/6 66.7   0.0 1 1 2 1     2       8 8
15 Szymon Kępiński 19 19:27 4/10 40.0 2/13 15.4 6/23 26.1 5/6 83.3 3 12 15 1 4 5 2 2   1 17 10
  Drużynowe                     4 2 6                  
  Suma 83 200:00 23/55 41.8 8/36 22.2 31/91 34.1 13/23 56.5 20 34 54 17 26 17 15 19 2 6 84  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:59:00
 
17, S. Borowski, wygrany rzut sędziowski
09:59:00
 
15, S. Kępiński, przegrany rzut sędziowski
09:51:00
3 : 0
10, M. Kenig , celny z wysoku za 3
09:51:00
 
15, J. Łuczak, asysta
09:30:00
 
8, M. Trafas, niecelny z wysoku za 3
09:25:00
 
13, B. Poźniak, zbiórka w ataku
09:23:00
 
15, S. Kępiński, niecelny z wysoku za 3
09:19:00
 
17, S. Borowski, zbiórka w obronie
09:05:00
 
17, S. Borowski, strata - błąd kroków
08:50:00
3 : 2
15, S. Kępiński, celny lay-up
08:38:00
 
13, P. Szczerbaniak, niecelny z wyskoku za 2
08:35:00
 
15, J. Łuczak, zbiórka w ataku
08:35:00
 
13, B. Poźniak, faul osobisty
08:35:00
 
15, J. Łuczak, faulowany
08:35:00
4 : 2
15, J. Łuczak, celny rzut wolny 1z2
08:35:00
5 : 2
15, J. Łuczak, celny rzut wolny 2z2
08:26:00
 
8, M. Trafas, strata - złe podanie
08:09:00
7