Dywizja A | 29.11.2019 | 11:00
Hala Powiatowej Bursy Szkolnej, Człuchów, ul. Koszalińska 2b
Komisarz: Mateusz Kreft

Pomorskie

Trener: Marcin Korpolewski. Asystent: Adam Muller

Trener: Marcin Korpolewski. Asystent: Adam Muller

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Karolina Grabska 3 13:45 0/3 0.0 1/2 50.0 1/5 20.0   0.0 1 2 3 2 1   2 1     3 13
5 Iga Hamadyk 8 17:26 4/6 66.7 0/2 0.0 4/8 50.0   0.0 1   1 5 3   2 6     14 32
7 Marta Groth 4 19:18 2/3 66.7 0/2 0.0 2/5 40.0   0.0 2 2 4   2     3     8 41
8 Julia Brzeska 8 13:18 4/4 100.0   0.0 4/4 100.0 0/1 0.0   6 6 1   2 4       10 9
10 Michalina Fierka 10 16:36 5/8 62.5 0/4 0.0 5/12 41.7   0.0       4 2   3 2     6 32
11 Nela Charynek 9 16:51 3/3 100.0   0.0 3/3 100.0 3/5 60.0 3 1 4 1 1 3   1     13 25
13 Łucja Grządziela 19 17:18 8/13 61.5 1/2 50.0 9/15 60.0   0.0 5 3 8 4 1 1 3 2 2   26 39
14 Maja Cyrbus 8 12:04 4/10 40.0   0.0 4/10 40.0   0.0 4 1 5         2     9 34
15 Klara Kujawczyk 8 20:20 3/7 42.9 0/3 0.0 3/10 30.0 2/2 100.0   3 3 2   1 3 3     6 43
16 Julia Szwichtenberg 16 19:18 8/13 61.5   0.0 8/13 61.5   0.0 5 4 9 1   1 1   1   21 41
17 Julia Kobiella 7 12:54 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7 3/4 75.0 1 4 5 1   3 3 3 1   12 31
18 Natalia Rutkowska 10 20:51 5/11 45.5   0.0 5/11 45.5   0.0 3 2 5 1 3   1 2 2   13 30
  Drużynowe                       8 8                  
  Suma 110 200:00 48/84 57.1 2/15 13.3 50/99 50.5 8/12 66.7 25 36 61 22 13 11 22 25 6   141  

Dolnośląskie

Trener: Maksym Papacz. Asystent: Filip Gryszko

Trener: Maksym Papacz. Asystent: Filip Gryszko

ZAWODNICZKA PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
4 Patrycja Kurkowska 4 12:14 2/3 66.7 0/1 0.0 2/4 50.0   0.0       1   1 2 1     2 -24
5 Zuzanna Stępień 3 17:36 0/3 0.0 1/1 100.0 1/4 25.0   0.0   1 1   1   2     1 -1 -36
6 Natalia Borsuk 2 17:36 1/1 100.0 0/1 0.0 1/2 50.0   0.0   2 2   1 3 2       1 -24
7 Katarzyna Bajus 0 17:18 0/4 0.0   0.0 0/4 0.0   0.0   5 5 3 3   7     1 -3 -39
8 Weronika Piotrowicz 5 17:36 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7 1/2 50.0   1 1 1   1 3 1     3 -24
9 Wiktoria Sobczyk 2 17:18 1/7 14.3 0/1 0.0 1/8 12.5   0.0 1 3 4     3 4     1 -5 -39
10 Małgorzata Łukasik 2 17:24 1/9 11.1   0.0 1/9 11.1   0.0 1   1 1     4 4   1 -4 -44
11 Maria Hotowy 0 12:58 0/1 0.0   0.0 0/1 0.0   0.0             4       -5 -18
13 Dobrochna Bogus 14 17:36 5/9 55.6 0/2 0.0 5/11 45.5 4/8 50.0 1 3 4 1 3 5 5 2     6 -24
14 Dominika Puzio 0 19:52 0/2 0.0   0.0 0/2 0.0   0.0 1 2 3   2   2       -1 -45
15 Amelia Zyzańska 0 19:59 0/5 0.0   0.0 0/5 0.0   0.0   3 3 1     3 1   2 -3 -37
16 Lidia Walczak 4 12:33 2/3 66.7   0.0 2/3 66.7   0.0   3 3   1   4 1     3 -16
  Drużynowe                     2 4 6       2          
  Suma 36 200:00 14/50 28.0 1/6 16.7 15/56 26.8 5/10 50.0 6 27 33 8 11 13 44 10   6 -7  

Akcja po akcji

Kwarta 1
10:00:00
 
start meczu
10:00:00
 
start części gry
10:00:00
 
sytuacja rzutu sędziowskiego - początek części gry
09:58:00
 
17, J. Kobiella, wygrany rzut sędziowski
09:58:00
 
14, D. Puzio, przegrany rzut sędziowski
09:54:00
 
15, K. Kujawczyk, niecelny z obrotu za 2
09:50:00
 
13, Ł. Grządziela, zbiórka w ataku
09:50:00
2 : 0
13, Ł. Grządziela, celny lay-up
09:43:00
 
14, D. Puzio, niecelny z wyskoku za 2
09:40:00
 
17, J. Kobiella, zbiórka w obronie
09:26:00
 
13, Ł. Grządziela, strata - poza boiskiem
09:23:00
 
9, W. Sobczyk, strata - złe podanie
09:23:00
 
17, J. Kobiella, przechwyt
09:18:00
 
7, K. Bajus, faul osobisty
09:18:00
 
17, J. Kobiella, faulowany
09:18:00
3 : 0
17, J. Kobiella, celny rzut wolny 1z2
09:18:00
4 : 0
17, J. Kobiella, celny rzut wolny 2z2
09:06:00
 
7, K. Bajus, niecelny z wyskoku za 2
09:03:00
 
13, Ł. Grządziela, zbiórka w obronie
09:00:00
6 : 0
7, M. Groth, celny lay-up
09:00:00
 
13, Ł. Grządziela, asysta
08:42:00
 
14, D. Puzio, strata - złe podanie
08:42:00
 
15, K. Kujawczyk, przechwyt
08:36:00
 
17, J. Kobiella, strata - złe podanie
08:05:00
 
5, Z. Stępień, niecelny z wyskoku za 2
08:00:00
 
15, K. Kujawczyk, zbiórka w obronie
08:00:00
8 : 0
13, Ł. Grządziela, celny lay-up
07:51:00
 
7, M. Groth, faul osobisty
07:51:00
 
9, W. Sobczyk, faulowany
07:51:00
8 : 2
9, W. Sobczyk, celny z wyskoku za 2
07:51:00
 
7, K. Bajus, asysta
07:36:00
10 : 2
17, J. Kobiella, celny z wyskoku za 2
07:36:00
 
16, J. Szwichtenberg, asysta
07:28:00
 
7, K. Bajus, strata - błąd kozłowania
07:28:00
 
7, M. Groth, przechwyt
07:22:00
12 : 2
16, J. Szwichtenberg, celny lay-up
07:22:00
 
15, K. Kujawczyk, asysta
07:11:00
 
7, K. Bajus, niecelny lay-up
07:09:00
 
17, J. Kobiella, zbiórka w obronie
07:08:00
 
7, K. Bajus, faul osobisty
07:08:00
 
17, J. Kobiella, faulowany
07:08:00
 
pełna przerwa na żądanie
07:08:00
 
15, K. Kujawczyk, zmiana - zejście
07:08:00
 
4, K. Grabska, zmiana - wejście
07:00:00
 
5, Z. Stępień, faul osobisty
07:00:00
 
13, Ł. Grządziela, faulowany
06:44:00
14 : 2
13, Ł. Grządziela, celny lay-up
06:24:00
 
10, M. Łukasik, niecelny z wyskoku za 2
06:24:00
 
13, Ł. Grządziela, blok
06:20:00
 
7, M. Groth, zbiórka w obronie
06:19:00
 
4, K. Grabska, niecelny z wyskoku za 2
06:17:00
 
14, D. Puzio, zbiórka w obronie
06:13:00
 
9, W. Sobczyk, strata - poza boiskiem
06:02:00
16 : 2
16, J. Szwichtenberg, celny z wyskoku za 2
06:02:00
 
4, K. Grabska, asysta
05:52:00
 
9, W. Sobczyk, niecelny z wyskoku za 2
05:52:00
 
16, J. Szwichtenberg, blok
05:48:00
 
9, W. Sobczyk, zbiórka w ataku
05:46:00
 
10, M. Łukasik, niecelny z wyskoku za 2
05:42:00
 
10, M. Łukasik, zbiórka w ataku
05:36:00
 
7, K. Bajus, niecelny z wyskoku za 2
05:36:00
 
17, J. Kobiella, blok
05:36:00
 
strata - błąd 24 sekund
05:24:00
 
13, Ł. Grządziela, niecelny z wyskoku za 2
05:20:00
 
4, K. Grabska, zbiórka w ataku
05:19:00
 
4, K. Grabska, niecelny z wysoku za 3
05:17:00
 
7, M. Groth, zbiórka w ataku
05:09:00
 
4, K. Grabska, strata - złe podanie
05:09:00
 
10, M. Łukasik, przechwyt
05:06:00
 
10, M. Łukasik, strata - złe podanie
05:06:00
 
13, Ł. Grządziela, przechwyt
05:03:00
18 : 2
16, J. Szwichtenberg, celny z wyskoku za 2
05:00:00
 
4, K. Grabska, zmiana - zejście
05:00:00
 
18, N. Rutkowska, zmiana - wejście
05:00:00
 
7, M. Groth, zmiana - zejście
05:00:00
 
8, J. Brzeska, zmiana - wejście
05:00:00
 
13, Ł. Grządziela, zmiana - zejście
05:00:00
 
10, M. Fierka, zmiana - wejście
05:00:00
 
16, J. Szwichtenberg, zmiana - zejście
05:00:00
 
5, I. Hamadyk, zmiana - wejście
05:00:00
 
17, J. Kobiella, zmiana - zejście
05:00:00
 
11, N. Charynek, zmiana - wejście
05:00:00
 
5, Z. Stępień, zmiana - zejście
05:00:00
 
8, W. Piotrowicz, zmiana - wejście
05:00:00
 
7, K. Bajus, zmiana - zejście
05:00:00
 
6, N. Borsuk, zmiana - wejście
05:00:00
 
9, W. Sobczyk, zmiana - zejście
05:00:00
 
4, P. Kurkowska, zmiana - wejście
05:00:00
 
10, M. Łukasik, zmiana - zejście
05:00:00