statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Szymon Szmit KS Procar Spójnia Stargard 10 203 20.30
2. Mateusz Kaszowski Asseco Arka Gdynia 11 190 17.27
3. Miłosz Góreńczyk Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 9 183 20.33
4. Błażej Czerniewicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 174 15.82
5. Bartłomiej Górzyński KS Procar Spójnia Stargard 10 165 16.50
6. Wojciech Dymiński Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 164 16.40
7. Maksymilian Formella Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 148 13.45
8. Mateusz Żebrok WKK Wrocław 10 148 14.80
9. Piotr Lis Asseco Arka Gdynia 11 140 12.73
10. Kacper Gordon Exact Systems Śląsk Wrocław 8 124 15.50
11. Dawid Trela ŻAK Żory 6 122 20.33
12. Olaf Perzanowski Asseco Arka Gdynia 11 119 10.82
13. Maciej Pilski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 118 10.73
14. Mateusz Pieczykolan Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 116 10.55
15. Miłosz Korolczuk Asseco Arka Gdynia 11 116 10.55
16. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 6 112 18.67
17. Tomasz Madejski WKK Wrocław 9 109 12.11
18. Jakub Ciemiński Twarde Pierniki Toruń 6 108 18.00
19. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 6 107 17.83
20. Adrian Pajkert Asseco Arka Gdynia 11 106 9.64
21. Adrian Sobkowiak Twarde Pierniki Toruń 6 105 17.50
22. Tomasz Lebiedź Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 100 9.09
23. Miłosz Żebrowski ŻAK Żory 6 99 16.50
24. Bartłomiej Szady ŻAK Żory 6 99 16.50
25. Sebastian Rompa Trefl Sopot 8 97 12.13
26. Igor Kozłowski Exact Systems Śląsk Wrocław 7 96 13.71
27. Michał Huk KS Procar Spójnia Stargard 10 96 9.60
28. Wojciech Tomaszewski Biofarm Basket Junior Poznań 7 95 13.57
29. Szymon Sobiech Biofarm Basket Junior Poznań 7 95 13.57
30. Marcin Kowalczyk Asseco Arka Gdynia 11 94 8.55
31. Konrad Szymański Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 94 9.40
32. Piotr Keller ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 91 15.17
33. Kacper Marchewka Exact Systems Śląsk Wrocław 8 89 11.13
34. Benjamin Didier-Urbaniak Trefl Sopot 7 87 12.43
35. Błażej Kulikowski Trefl Sopot 8 86 10.75
36. Jan Zieniewicz WKK Wrocław 10 84 8.40
37. Michał Główka UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 5 84 16.80
38. Aleksander Griszczuk WKK Wrocław 7 84 12.00
39. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 83 13.83
40. Aleksander Wiśniewski Biofarm Basket Junior Poznań 6 79 13.17
41. Szymon Zapała Trefl Sopot 7 79 11.29
42. Rafał Baczyński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 78 13.00
43. Jan Gulczyński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 77 7.00
44. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 6 75 12.50
45. Aleksander Lentka WKK Wrocław 10 74 7.40
46. Maciej Adamiak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 69 11.50
47. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 3 68 22.67
48. Daniel Ziółkowski Trefl Sopot 7 68 9.71
49. Oskar Życzkowski Trefl Sopot 8 67 8.38
50. Iwo Olender Asseco Arka Gdynia 11 67 6.09
51. Aleksander Jadaś Siarka Tarnobrzeg 3 67 22.33
52. Jakub Mikołajczyk UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 6 66 11.00
53. Konrad Lichowski Asseco Arka Gdynia 10 66 6.60
54. Tomasz Zając ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 66 11.00
55. Miłosz Grześ Energa PGK Słupsk 3 65 21.67
56. Wiktor Strzelczyk UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 6 65 10.83
57. Michał Nowak WKK Wrocław 10 64 6.40
58. Marcin Kubiak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 62 10.33
59. Piotr Lis Trefl Sopot 8 61 7.63
60. Kacper Kurowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 60 10.00
61. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 59 9.83
62. Hubert Resiak KS Procar Spójnia Stargard 10 59 5.90
63. Kacper Piechowicz Legia Warszawa 3 59 19.67
64. Filip Munyama Biofarm Basket Junior Poznań 7 59 8.43
65. Kamil Nawrot UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 6 58 9.67
66. Kamil Pleskot MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 58 19.33
67. Paweł Klimaszewski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 57 19.00
68. Jakub Lewandowski Exact Systems Śląsk Wrocław 8 55 6.88
69. Nataniel Kolasiński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 55 9.17
70. Jakub Saramak Siarka Tarnobrzeg 3 54 18.00
71. Bartosz Ziółek Biofarm Basket Junior Poznań 6 53 8.83
72. Wojciech Dzierżak Trefl Sopot 8 53 6.63
73. Filip Nieroda PKK Żubry Białystok 3 52 17.33
74. Mateusz Ziółkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 52 8.67
75. Kamil Białachowski KS Sudety Jelenia Góra 3 52 17.33
76. Michał Siminski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 51 5.10
77. Przemysław Kowalski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 51 4.64
78. Kamil Jewuła MUKS 1811 Unia Tarnów 3 50 16.67
79. Kamil Zaradny UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 6 50 8.33
80. Przemysław Bielski KS Cracovia 1906 Kraków 3 50 16.67
81. Łukasz Woźniakiewicz WKK Wrocław 9 50 5.56
82. Mateusz Bryniarski WKK Wrocław 10 50 5.00
83. Kacper Kwiatkowski UKS Gimbasket Wrocław 3 49 16.33
84. Michał Mycko ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 49 8.17
85. Kamil Żero MOSiR Bielsk Podlaski 3 48 16.00
86. Szymon Gralewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 48 8.00
87. Anton Azimka Exact Systems Śląsk Wrocław 7 48 6.86
88. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza 6 46 7.67
89. Kacper Bochat Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 46 9.20
90. Maksymilian Wilczek Exact Systems Śląsk Wrocław 7 45 6.43
91. Aleks Żmijak Exact Systems Śląsk Wrocław 8 45 5.63
92. Mikołaj Tyburcy UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 6 45 7.50
93. Paweł Sitek ŻAK Żory 6 43 7.17
94. Jakub Morgiel Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 43 4.30
95. Michał Lis Trefl Sopot 8 43 5.38
96. Oliwier Wiśniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 42 7.00
97. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 6 42 7.00
98. Łukasz Klawa Trefl Sopot 6 42 7.00
99. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 42 7.00
100. Patryk Michałowski KS Cracovia 1906 Kraków 3 42 14.00
101. Mikołaj Siminski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 41 4.10
102. Piotr Bobka PKK Żubry Białystok 3 41 13.67
103. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 7 41 5.86
104. Damian Sypniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 40 6.67
105. Filip Dominiak MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 40 13.33
106. Jan Korczyński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 40 3.64
107. Kacper Kabała UKS Gimbasket Wrocław 3 39 13.00
108. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 6 39 6.50
109. Mikołaj Kiełpiński Biofarm Basket Junior Poznań 7 38 5.43
110. Oliwer Korolczuk KS Procar Spójnia Stargard 10 38 3.80
111. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 6 38 6.33
112. Bartosz Olechnowicz Energa PGK Słupsk 3 37 12.33
113. Maciej Rzechtalski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 8 37 4.63
114. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 37 7.40
115. Maksymilian Perzyna MOSiR Bielsk Podlaski 3 36 12.00
116. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 3 36 12.00
117. Dominik Pastuszka ŻAK Żory 6 35 5.83
118. Hubert Łałak Trefl Sopot 5 34 6.80
119. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 3 34 11.33
120. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 6 33 5.50
121. Mateusz Głodek WKK Wrocław 8 33 4.13
122. Szymon Paluch WKK Wrocław 5 33 6.60
123. Paweł Trypus PKK Żubry Białystok 3 33 11.00
124. Oskar Rydzewski Asseco Arka Gdynia 10 33 3.30
125. Filip Stefański UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 32 5.33
126. Martin Szymański Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 32 3.20
127. Adam Dudziak MKS Start SA Lublin 2 32 16.00
128. Patryk Jędro Energa PGK Słupsk 3 32 10.67
129. Wiktor Kania UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 32 5.33
130. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 32 5.33
131. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 31 5.17
132. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 6 31 5.17
133. Bartosz Kucharczyk KS Procar Spójnia Stargard 10 31 3.10
134. Michał Mindowicz Exact Systems Śląsk Wrocław 5 31 6.20
135. Piotr Golc ŻAK Żory 6 31 5.17
136. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 3 30 10.00
137. Sebastian Sawicki MOSiR Bielsk Podlaski 3 30 10.00
138. Kacper Burakiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 7 30 4.29
139. Tomasz Windak UKS Regis Wieliczka 3 30 10.00
140. Mikołaj Miszczak Energa PGK Słupsk 3 29 9.67
141. Damian Żero MOSiR Bielsk Podlaski 3 29 9.67
142. Wojciech Sienkiewicz UKS Gimbasket Wrocław 3 29 9.67
143. Krystian Gruca UKS Regis Wieliczka 3 29 9.67
144. Sebastian Graś Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 29 5.80
145. Oskar Walaszek KS Sudety Jelenia Góra 3 28 9.33
146. Piotr Jurkowski Asseco Arka Gdynia 7 28 4.00
147. Piotr Targoński KS Cracovia 1906 Kraków 3 28 9.33
148. Konrad Olszański MOSiR Bielsk Podlaski 3 28 9.33
149. Jakub Sadowski Legia Warszawa 3 28 9.33
150. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 3 27 9.00
151. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 27 4.50
152. Mateusz Jakubowski UKS Gimbasket Wrocław 3 27 9.00
153. Michał Szelągowski Asseco Arka Gdynia 10 27 2.70
154. Igor Burzyński Biofarm Basket Junior Poznań 6 27 4.50
155. Jakub Ambroziak Legia Warszawa 3 26 8.67
156. Kajetan Grześkiewicz KS Sudety Jelenia Góra 3 26 8.67
157. Igor Rokosz Siarka Tarnobrzeg 3 26 8.67
158. Mateusz De Weyher KS Procar Spójnia Stargard 9 25 2.78
159. Igor Kordel Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 25 2.50
160. Jakub Kuczyc Exact Systems Śląsk Wrocław 7 25 3.57
161. Jakub Rybicki UKS Regis Wieliczka 3 24 8.00
162. Iwo Maćkowiak Biofarm Basket Junior Poznań 6 24 4.00
163. Kamil Kucharski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 24 8.00
164. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 6 24 4.00
165. Łukasz Szpakowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 10 24 2.40
166. Filip Parfieniuk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 24 4.00
167. Kamil Piekarski PKK Żubry Białystok 3 24 8.00
168. Patryk Plewiński MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 23 7.67
169. Jakub Dekarz PKK Żubry Białystok 3 23 7.67
170. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 2 23 11.50
171. Eryk Sulima UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 23 3.83
172. Jakub Wasilewski Legia Warszawa 3 22 7.33
173. Dominik Pałatyński UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 6 21 3.50
174. Paweł Snopek UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 21 3.50
175. Oliwier Bona KS Cracovia 1906 Kraków 3 21 7.00
176. Kacper Kępa MKS Start SA Lublin 2 21 10.50
177. Piotr Duriasz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 21 1.91
178. Sebastian Wielgus KS Sudety Jelenia Góra 3 21 7.00
179. Bartłomiej Kras MUKS 1811 Unia Tarnów 3 21 7.00
180. Maciej Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 2 20 10.00
181. Szymon Pietrzak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 20 6.67
182. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 6 20 3.33
183. Patryk Stasiak UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 6 20 3.33
184. Michał Kaźmierczak UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 5 20 4.00
185. Michał Moskal MUKS 1811 Unia Tarnów 3 19 6.33
186. Maciej Kurzyński Siarka Tarnobrzeg 3 19 6.33
187. Szymon Zalewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 11 19 1.73
188. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 3 19 6.33
189. Patryk Hałka KS Cracovia 1906 Kraków 3 19 6.33
190. Aleksander Busz UKS Regis Wieliczka 3 19 6.33
191. Jakub Iskra KS Cracovia 1906 Kraków 3 18 6.00
192. Radosław Weselski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 18 3.60
193. Bartosz Przybyła Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 8 18 2.25
194. Patryk Matera Biofarm Basket Junior Poznań 7 17 2.43
195. Jakub Nieściór KS Cracovia 1906 Kraków 3 17 5.67
196. Maciej Dobrowolski MKS Start SA Lublin 2 17 8.50
197. Kamil Dybka KS Procar Spójnia Stargard 8 17 2.13
198. Maksymilian Makowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 5 17 3.40
199. Jan Szuba Biofarm Basket Junior Poznań 7 16 2.29
200. Krzysztof Jaroszewski Biofarm Basket Junior Poznań 7 16 2.29
201. Hubert Głowicki KS Procar Spójnia Stargard 9 16 1.78
202. Kacper Wojciechowski ŻAK Żory 6 16 2.67
203. Piotr Niezgoda Siarka Tarnobrzeg 3 16 5.33
204. Maciej Walerian MOSiR Bielsk Podlaski 3 15 5.00
205. Kamil Lis KS Sudety Jelenia Góra 3 15 5.00
206. Aleksander Pawłowski KS Sudety Jelenia Góra 3 15 5.00
207. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 15 2.50
208. Przemysław Szczepanek Energa PGK Słupsk 3 15 5.00
209. Hubert Suchodolski PKK Żubry Białystok 2 15 7.50
210. Mateusz Pochroń MUKS 1811 Unia Tarnów 3 15 5.00
211. Grzegorz Idziak MUKS 1811 Unia Tarnów 3 15 5.00
212. Maciej Szewczyk Legia Warszawa 3 15 5.00
213. Patrick Benigni Legia Warszawa 2 15 7.50
214. Sebastian Stanisławski Legia Warszawa 3 15 5.00
215. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 3 14 4.67
216. Hugo Sobczak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 7 14 2.00
217. Aleksy Białowąs Legia Warszawa 3 14 4.67
218. Marek Mitman Exact Systems Śląsk Wrocław 8 14 1.75
219. Hubert Paluch Twarde Pierniki Toruń 6 14 2.33
220. Patryk Słupski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 13 4.33
221. Miłosz Wołk UKS Gimbasket Wrocław 3 13 4.33
222. Dawid Chojnowski KS Cracovia 1906 Kraków 3 13 4.33
223. Igor Dolata MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 2 13 6.50
224. Bartosz Cecot UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 13 4.33
225. Jakub Grigoruk MOSiR Bielsk Podlaski 3 13 4.33
226. Wojciech Seliga KS Cracovia 1906 Kraków 3 13 4.33
227. Wojciech Falkowski Legia Warszawa 2 12 6.00
228. Tristan Dekurniewicz KS Sudety Jelenia Góra 3 12 4.00
229. Bartosz Nowacki WKK Wrocław 6 12 2.00
230. Wiktor Hamera KS Cracovia 1906 Kraków 3 11 3.67
231. Andrzej Schabowski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 11 3.67
232. Mikołaj Nizioł UKS Gimbasket Wrocław 3 11 3.67
233. Adrian Kloch MUKS 1811 Unia Tarnów 3 11 3.67
234. Hubert Kuświk UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 3 10 3.33
235. Hubert Koczura UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 5 10 2.00
236. Kamil Koper KS Sudety Jelenia Góra 3 10 3.33
237. Marcel Knap MKS Start SA Lublin 2 10 5.00
238. Michał Skałecki MKS Start SA Lublin 2 10 5.00
239. Gracjan Kołodziej Energa PGK Słupsk 3 10 3.33
240. Marcin Szymczak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 10 2.00
241. Michał Szymański KS Procar Spójnia Stargard 7 10 1.43
242. Wojciech Dacka MKS Start SA Lublin 2 9 4.50
243. Jakub Kołodziej UKS Regis Wieliczka 3 9 3.00
244. Kamil Górecki MUKS 1811 Unia Tarnów 3 9 3.00
245. Bartłomiej Bielski PKK Żubry Białystok 3 9 3.00
246. Miłosz Zając Trefl Sopot 4 9 2.25
247. Mikołaj Ciesielski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 9 3.00
248. Kacper Skrzycki KS Procar Spójnia Stargard 6 9 1.50
249. Hubert Jaworowski PKK Żubry Białystok 3 8 2.67
250. Paweł Rudzik PKK Żubry Białystok 3 8 2.67
251. Karol Kołodziejczyk Trefl Sopot 4 8 2.00
252. Mateusz Fornalik UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 5 8 1.60
253. Wojciech Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 2 8 4.00
254. Michał Banasik MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 7 2.33
255. Adam Miller UKS MOSM Bytom 3 7 2.33
256. Mikołaj Matysiak Biofarm Basket Junior Poznań 6 6 1.00
257. Kacper Bąska Siarka Tarnobrzeg 3 6 2.00
258. Krystian Śnieg UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 6 1.50
259. Kacper Witkiewicz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 6 1.20
260. Jakub Janik Legia Warszawa 3 6 2.00
261. Szymon Boboryko PKK Żubry Białystok 3 6 2.00
262. Marcel Włodarski UKS Gimbasket Wrocław 2 5 2.50
263. Arkadiusz Serafin MKS Start SA Lublin 2 5 2.50
264. Wiktor Kwiatoń KS Sudety Jelenia Góra 3 5 1.67
265. Mikołaj Lewandowski UKS Gimbasket Wrocław 3 5 1.67
266. Patryk Kordowiecki Legia Warszawa 3 5 1.67
267. Marcin Dolny Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 8 4 0.50
268. Adam Lisewski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 4 0.80
269. Kacper Kaczmarek MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 4 1.33
270. Jakub Merda ŻAK Żory 3 4 1.33
271. Bartosz Wojdakowski MOSiR Bielsk Podlaski 3 4 1.33
272. Jakub Dyngosz UKS Regis Wieliczka 2 3 1.50
273. Filip Golecki Siarka Tarnobrzeg 3 3 1.00
274. Mikołaj Borówka MKS Start SA Lublin 2 3 1.50
275. Filip Kozioł UKS Regis Wieliczka 2 3 1.50
276. Cezary Szukała UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski 3 3 1.00
277. Sebastian Michalczuk ŻAK Żory 3 3 1.00
278. Sebastian Ferenczak UKS Regis Wieliczka 2 3 1.50
279. Maciej Łatka ŻAK Żory 5 3 0.60
280. Rafał Śmigielski MKS Start SA Lublin 2 3 1.50
281. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 3 3 1.00
282. Jakub Pietrzak ŻAK Żory 4 2 0.50
283. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 2 2 1.00
284. Piotr Cebula KS Cracovia 1906 Kraków 2 2 1.00
285. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 6 2 0.33
286. Cezary Jakubik UKS Gimbasket Wrocław 3 2 0.67
287. Fabian Bura MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 2 0.67
288. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 3 2 0.67
289. Konrad Mucha KS Procar Spójnia Stargard 5 2 0.40
290. Maciej Dybała UKS Regis Wieliczka 3 2 0.67
291. Szymon Kwiatkowski Energa PGK Słupsk 2 2 1.00
292. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 4 2 0.50
293. Michał Kaczorowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 2 0.67
294. Michał Patynowski UKS Gimbasket Wrocław 2 2 1.00
295. Bartosz Paruch Siarka Tarnobrzeg 3 2 0.67
296. Piotr Hryniewicz PKK Żubry Białystok 2 2 1.00
297. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 3 2 0.67
298. Karol Świderski MKS Start SA Lublin 2 2 1.00
299. Paweł Nieradko MKS Start SA Lublin 1 2 2.00
300. Bartosz Sitek PKK Żubry Białystok 2 1 0.50
301. Kacper Maniawski MUKS 1811 Unia Tarnów 3 1 0.33
302. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 6 0 0.00
303. Filip Firman UKS Gimbasket Wrocław 2 0 0.00
304. Szymon Denisiuk MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
305. Szymon Goszczyński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 0 0.00
306. Adrian Boduch MUKS 1811 Unia Tarnów 3 0 0.00
307. Mateusz Skonieczny Twarde Pierniki Toruń 5 0 0.00
308. Oskar Chmielewski MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
309. Tobiasz Podleśny Siarka Tarnobrzeg 3 0 0.00
310. Norbert Niemyjski MOSiR Bielsk Podlaski 3 0 0.00
311. Kacper Rutkowski MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 0 0.00
312. Mikołaj Dąbrowski Legia Warszawa 2 0 0.00
313. Bartłomiej Krefta Energa PGK Słupsk 3 0 0.00
314. Alan Duda Energa PGK Słupsk 3 0 0.00
315. Michał Wierzbicki KS Sudety Jelenia Góra 3 0 0.00
316. Jakub Cepuchowicz KS Cracovia 1906 Kraków 3 0 0.00
317. Jakub Prus MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań 3 0 0.00
318. Adam Hirsz Twarde Pierniki Toruń 5 0 0.00
319. Gabriel Szostak UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00
320. Maciej Kozioł UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
321. Mateusz Domalewski UKS Gimbasket Wrocław 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę