statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Kierlewicz MKS Polonia Warszawa 11 175 15.91
2. Maciej Krzymiński Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 164 16.40
3. Jakub Musiał Exact Systems Śląsk Wrocław 10 158 15.80
4. Damian Durski Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 156 15.60
5. Marcin Wiszomirski MKS Polonia Warszawa 11 155 14.09
6. Wiktor Sewioł WKK Wrocław 8 145 18.13
7. Michał Samsonowicz MKS Polonia Warszawa 11 135 12.27
8. Łukasz Kołaczyński Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 9 132 14.67
9. Dawid Gruszczyński Biofarm Basket Poznań 8 122 15.25
10. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 8 121 15.13
11. Michał Ścibiorek UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 120 20.00
12. Michał Kolenda Trefl Sopot 7 113 16.14
13. Szymon Ryżek Biofarm Basket Poznań 8 106 13.25
14. Mateusz Szczypiński MKS Dąbrowa Górnicza 6 105 17.50
15. Hubert Stopierzyński KS Rosa-Sport Radom 8 103 12.88
16. Sebastian Bożenko Exact Systems Śląsk Wrocław 10 102 10.20
17. Tomasz Żeleźniak Exact Systems Śląsk Wrocław 10 99 9.90
18. Olaf Wysocki UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 97 16.17
19. Dawid Boryka MKS Dąbrowa Górnicza 6 93 15.50
20. Damian Ciesielski Trefl Sopot 7 92 13.14
21. Kacper Bejnar KS Rosa-Sport Radom 8 88 11.00
22. Jakub Heleniak Asseco Arka Gdynia 6 88 14.67
23. Jan Rerak TS Wisła Kraków 6 86 14.33
24. Damian Szczepanik Trefl Sopot 7 84 12.00
25. Mikołaj Kurpisz Biofarm Basket Poznań 8 84 10.50
26. Szymon Walczak KS Rosa-Sport Radom 8 83 10.38
27. Karol Majchrzak Asseco Arka Gdynia 6 80 13.33
28. Bartłomiej Szmidt Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 9 80 8.89
29. Michał Jodłowski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 79 7.90
30. Szymon Tylkowski Gama Starogard Gdański 6 75 12.50
31. Aleksander Dziewa MKS MOS Konin (PK) 3 75 25.00
32. Maciej Bender WKK Wrocław 5 75 15.00
33. Maciej Waraczyński Biofarm Basket Poznań 8 74 9.25
34. Artur Pabianek KS Rosa-Sport Radom 8 74 9.25
35. Łukasz Łaszczuk Exact Systems Śląsk Wrocław 10 73 7.30
36. Jakub Wantuch MKS Dąbrowa Górnicza 5 71 14.20
37. Marcin Rachelski TS Wisła Kraków 7 70 10.00
38. Daniel Gołębiowski Gama Starogard Gdański 5 70 14.00
39. Maciej Koperski KS Niwa Oświęcim 6 69 11.50
40. Patryk Wilk WKK Wrocław 8 69 8.63
41. Mateusz Rogucki MKS Polonia Warszawa 11 68 6.18
42. Michał Kołodziej Asseco Arka Gdynia 5 66 13.20
43. Marcin Jeziorowski Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 64 6.40
44. Jan Chruściel KS Rosa-Sport Radom 8 64 8.00
45. Mateusz Druszcz KS Rosa-Sport Radom 8 64 8.00
46. Michał Skrzypek Biofarm Basket Poznań 8 63 7.88
47. Iwan Wasyl KS Niwa Oświęcim 5 62 12.40
48. Mikołaj Czyż UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 62 10.33
49. Kacper Majka TS Wisła Kraków 7 62 8.86
50. Tomasz Palmowski UKS Regis Wieliczka 3 62 20.67
51. Adam Jęczmień Asseco Arka Gdynia 6 60 10.00
52. Piotr Ścibisz WKK Wrocław 8 57 7.13
53. Ignacy Grochowski Trefl Sopot 7 56 8.00
54. Krystian Pajdak KS Niwa Oświęcim 6 55 9.17
55. Maciej Gębala TS Wisła Kraków 7 55 7.86
56. Wiktor Rycerz MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 54 18.00
57. Patryk Stankowski Biofarm Basket Poznań 7 54 7.71
58. Przemysław Michałowski Gama Starogard Gdański 5 54 10.80
59. Jakub Natkaniec TS Wisła Kraków 6 53 8.83
60. Norbert Jaśtak SKS Kasprowicz Inowrocław 3 53 17.67
61. Łukasz Lewiński MKS Dąbrowa Górnicza 6 51 8.50
62. Jakub Tempka KS Niwa Oświęcim 6 51 8.50
63. Filip Całka UKS Regis Wieliczka 3 50 16.67
64. Mateusz Pławecki KS Niwa Oświęcim 6 50 8.33
65. Jakub Krzyczmonik Exact Systems Śląsk Wrocław 10 49 4.90
66. Damian Ostrowski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 49 4.90
67. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 8 48 6.00
68. Jan Szymański MKS Polonia Warszawa 11 47 4.27
69. Michał Chrabota TS Wisła Kraków 7 47 6.71
70. Mateusz Itrich Asseco Arka Gdynia 6 46 7.67
71. Michał Krawiec MKS Smyk Prudnik 3 46 15.33
72. Mikołaj Ratajczak SKS Kasprowicz Inowrocław 3 44 14.67
73. Patryk Jankowski Trefl Sopot 7 43 6.14
74. Patryk Marek KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 42 14.00
75. Mateusz Bortliczek Exact Systems Śląsk Wrocław 10 42 4.20
76. Adam Mołdawa MKS Smyk Prudnik 3 41 13.67
77. Jan Malesa BSK Kadet Biała Podlaska 3 41 13.67
78. Julian German Gama Starogard Gdański 6 40 6.67
79. Krzysztof Kot UKS Regis Wieliczka 3 40 13.33
80. Artur Grocki MKKS Rybnik 3 39 13.00
81. Bartłomiej Dróżdż AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 38 12.67
82. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 7 38 5.43
83. Mateusz Mizerski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 38 6.33
84. Adam Chojnacki TKM Włocławek 3 37 12.33
85. Artur Skowroński MKS Polonia Warszawa 9 37 4.11
86. Emil Zieńko Gama Starogard Gdański 6 36 6.00
87. Kamil Kowalczuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 35 11.67
88. Piotr Stolarczyk KS Niwa Oświęcim 6 35 5.83
89. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 3 35 11.67
90. Michał Szwedo ZKS Stal Stalowa Wola 3 35 11.67
91. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 7 34 4.86
92. Stefan Marchlewski TKM Włocławek 3 34 11.33
93. Grzegorz Kamiński Gama Starogard Gdański 5 33 6.60
94. Oskar Blaszkiewicz MKS Polonia Warszawa 10 33 3.30
95. Patryk Wydra KS Rosa-Sport Radom 8 33 4.13
96. Rafał Koczy MKKS Rybnik 3 32 10.67
97. Rafał Komenda TKM Włocławek 3 32 10.67
98. Jakub Kobel WKK Wrocław 7 32 4.57
99. Jakub Miszkurka TS Wisła Kraków 7 32 4.57
100. Krystian Reszka Gama Starogard Gdański 6 32 5.33
101. Maciej Koćma MKS Dąbrowa Górnicza 6 31 5.17
102. Aleksander Szlesiński MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 31 10.33
103. Łukasz Szybiński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 31 5.17
104. Kacper Graszka AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 30 10.00
105. Mikołaj Barszcz MKS MOS Konin (PK) 3 30 10.00
106. Marcin Bandyga ZKS Stal Stalowa Wola 3 30 10.00
107. Piotr Dobrzyński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 30 10.00
108. Victor Celarek MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 30 10.00
109. Marek Bienioszek MKS Smyk Prudnik 3 29 9.67
110. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 3 29 9.67
111. Daniel Kotwasiński MKS MOS Konin (PK) 3 29 9.67
112. Michał Rybakowski Biofarm Basket Poznań 8 28 3.50
113. Adrian Ręgocki TKM Włocławek 3 28 9.33
114. Wojciech Wątroba KS Rosa-Sport Radom 8 28 3.50
115. Mateusz Nowacki TS Wisła Kraków 7 27 3.86
116. Łukasz Kolenda Trefl Sopot 7 27 3.86
117. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 8 27 3.38
118. Paweł Glaeske MKS Dąbrowa Górnicza 5 27 5.40
119. Karol Kruczała WKK Wrocław 8 26 3.25
120. Szymon Czopor ZKS Stal Stalowa Wola 3 26 8.67
121. Gracjan Sodkiewicz KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 26 8.67
122. Michał Kamiński AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 26 8.67
123. Mateusz Gaszkowski Asseco Arka Gdynia 6 26 4.33
124. Michał Śledziowski UKS Regis Wieliczka 3 25 8.33
125. Jakub Jędrzejak KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 25 8.33
126. Michał Kozaczyński UKS Regis Wieliczka 3 25 8.33
127. Dominik Rajczak MKS Dąbrowa Górnicza 6 25 4.17
128. Dawid Braszka MKS Smyk Prudnik 3 24 8.00
129. Jacek Buczek ZKS Stal Stalowa Wola 3 24 8.00
130. Michał Sasik Exact Systems Śląsk Wrocław 10 23 2.30
131. Paweł Smoleń Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 8 23 2.88
132. Filip Lenartowski MKS MOS Konin (PK) 3 23 7.67
133. Kacper Grzesiowski Trefl Sopot 7 23 3.29
134. Bartłomiej Mirończuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 22 7.33
135. Kamil Szymczak KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 22 7.33
136. Beniamin Przewoźniak MKS Dąbrowa Górnicza 6 21 3.50
137. Jakub Perlikowski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 21 7.00
138. Jakub Grabka Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 20 2.00
139. Michał Miklaszewski MKS MOS Konin (PK) 3 20 6.67
140. Kacper Filipiuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 19 6.33
141. Kamil Karliński MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 19 6.33
142. Dawid Bogusz MKS Polonia Warszawa 10 19 1.90
143. Michał Kłódkowski TKM Włocławek 3 19 6.33
144. Wojciech Dzierzkowski MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 19 6.33
145. Oskar Ratajczak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 19 3.17
146. Kamil Grochowski MKS MOS Konin (PK) 3 19 6.33
147. Piotr Aderek MKS Polonia Warszawa 8 18 2.25
148. Patryk Smugała Gama Starogard Gdański 6 18 3.00
149. Bartosz Klimek MKS Smyk Prudnik 3 18 6.00
150. Oskar Sot MKKS Rybnik 3 17 5.67
151. Kamil Górski Gama Starogard Gdański 6 17 2.83
152. Bartosz Matusiak TKM Włocławek 3 17 5.67
153. Witold Nowak Biofarm Basket Poznań 6 17 2.83
154. Adam Niespor MKS Dąbrowa Górnicza 6 16 2.67
155. Maksymilian Jakubek TS Wisła Kraków 7 16 2.29
156. Jakub Golec ZKS Stal Stalowa Wola 3 16 5.33
157. Konrad Kozłowski AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 16 5.33
158. Daniel Choroba MKKS Rybnik 3 16 5.33
159. Piotr Pawluk AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 15 5.00
160. Jakub Putra Trefl Sopot 6 15 2.50
161. Szymon Daszke Trefl Sopot 7 15 2.14
162. Szymon Woźnik MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 14 4.67
163. Paweł Fiuczek AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 14 4.67
164. Oliwer Topolski MKS Smyk Prudnik 3 14 4.67
165. Kacper Kurkowiak Exact Systems Śląsk Wrocław 7 13 1.86
166. Paweł Muntowski Gama Starogard Gdański 5 13 2.60
167. Jarosław Kraszkiewicz Biofarm Basket Poznań 4 13 3.25
168. Mateusz Gawlina KS Rosa-Sport Radom 5 13 2.60
169. Rafał Woźnicki KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 12 4.00
170. Michał Słupek Asseco Arka Gdynia 6 12 2.00
171. Szymon Ruciński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 12 4.00
172. Dawid Rzeźnik MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 12 4.00
173. Mateusz Własiuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 12 4.00
174. Michał Cieślewicz TKM Włocławek 3 11 3.67
175. Mikołaj Nowaczyk SKS Kasprowicz Inowrocław 3 11 3.67
176. Dominik Miciuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 11 3.67
177. Jakub Sumiński Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 8 11 1.38
178. Jakub Wnorowski WKK Wrocław 6 11 1.83
179. Karol Klonowski AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 11 3.67
180. Bartłomiej Duliński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 11 2.20
181. Patryk Suder KS Niwa Oświęcim 5 10 2.00
182. Marcin Mitura UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 10 2.00
183. Tomasz Dylicki Trefl Sopot 7 10 1.43
184. Michał Byczkowski Asseco Arka Gdynia 6 10 1.67
185. Dominik Dargacz Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 10 1.00
186. Dawid Cepuchowicz TS Wisła Kraków 5 10 2.00
187. Wojciech Kowalski KS Rosa-Sport Radom 5 9 1.80
188. Kacper Mościcki UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 9 1.80
189. Damian Tabor ZKS Stal Stalowa Wola 3 9 3.00
190. Patryk Sikora KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 9 3.00
191. Bartosz Gonszcz KS Niwa Oświęcim 6 9 1.50
192. Michał Kaczuga Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 9 0.90
193. Jakub Nowakowski TKM Włocławek 3 8 2.67
194. Kacper Połujański BSK Kadet Biała Podlaska 3 8 2.67
195. Dorian Frontczak TKM Włocławek 3 8 2.67
196. Artur Szóstakowski MKS Polonia Warszawa 7 7 1.00
197. Paweł Woźniczka KS Niwa Oświęcim 6 7 1.17
198. Patryk Piszczatowski MKS Dąbrowa Górnicza 5 7 1.40
199. Szymon Mielniczuk Exact Systems Śląsk Wrocław 8 7 0.88
200. Jakub Róg UKS Regis Wieliczka 3 7 2.33
201. Damian Orębski KS Rosa-Sport Radom 4 7 1.75
202. Radosław Wojciechowski TKM Włocławek 3 7 2.33
203. Maciej Seger MKS Polonia Warszawa 6 7 1.17
204. Jakub Czyszczonik MKS Smyk Prudnik 3 6 2.00
205. Kacper Kaczmarczyk KS Rosa-Sport Radom 4 6 1.50
206. Przemysław Woźnicki KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 6 2.00
207. Wojciech Student MKKS Rybnik 3 6 2.00
208. Marcel Korolczuk Asseco Arka Gdynia 4 6 1.50
209. Sebastian Powierża MKS Polonia Warszawa 6 5 0.83
210. Kacper Chamera ZKS Stal Stalowa Wola 3 5 1.67
211. Mateusz Pawełek MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 5 1.67
212. Piotr Wolski MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 5 1.67
213. Adam Rejek BSK Kadet Biała Podlaska 3 5 1.67
214. Jan Nowacki TS Wisła Kraków 5 5 1.00
215. Patryk Pachołek TS Wisła Kraków 4 5 1.25
216. Hubert Jarociński AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 4 1.33
217. Michał Partyka ZKS Stal Stalowa Wola 2 4 2.00
218. Michał Hejosz MKS MOS Konin (PK) 3 4 1.33
219. Paweł Zalewski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 4 1.33
220. Alexander Rumian TS Wisła Kraków 5 4 0.80
221. Mateusz Witczak AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 4 1.33
222. Jakub Zaszewski Trefl Sopot 4 3 0.75
223. Michał Bańbura BSK Kadet Biała Podlaska 2 3 1.50
224. Krzysztof Strzałkowski MKS Smyk Prudnik 2 3 1.50
225. Tomasz Wróblewski BSK Kadet Biała Podlaska 3 3 1.00
226. Michał Mokrzycki ZKS Stal Stalowa Wola 2 3 1.50
227. Damian Wojciech Mielczarek UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 3 0.75
228. Kasper Kaczmarski MKS Dąbrowa Górnicza 4 3 0.75
229. Filip Kołakowski KS Rosa-Sport Radom 4 2 0.50
230. Dominik Wyka ZKS Stal Stalowa Wola 2 2 1.00
231. Jakub Jasiński KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 2 0.67
232. Maciej Jaremkiewicz WKK Wrocław 7 2 0.29
233. Jakub Pelc MKKS Rybnik 3 2 0.67
234. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 3 2 0.67
235. Marek Miałki UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 2 0.67
236. Krzysztof Blocher AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 2 2 1.00
237. Jędrzej Chlasta KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 2 0.67
238. Bartłomiej Morzyszek AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 2 0.67
239. Filip Marciniak KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 1 0.33
240. Karol Kasprzak Gama Starogard Gdański 5 1 0.20
241. Marcin Niedźwiecki SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0 0.00
242. Szymon Zacharski MKS MOS Konin (PK) 2 0 0.00
243. Jakub Lewandowski Asseco Arka Gdynia 4 0 0.00
244. Dominik Rachwalski KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
245. Błażej Dubiel UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
246. Adrian Huta UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00
247. Bartosz Sierakowski AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 2 0 0.00
248. Przemysław Olech MKKS Rybnik 2 0 0.00
249. Arkadiusz Bochenek MKS Smyk Prudnik 2 0 0.00
250. Szymon Ćwikliński TKM Włocławek 2 0 0.00
251. Damian Sawicki Asseco Arka Gdynia 5 0 0.00
252. Krzysztof Bochat SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0 0.00
253. Kacper Walczyk UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00
254. Jakub Tuszyński TKM Włocławek 3 0 0.00
255. Łukasz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 2 0 0.00
256. Dawid Jarosz ZKS Stal Stalowa Wola 2 0 0.00
257. Mateusz Madanowski Biofarm Basket Poznań 8 0 0.00
258. Grzegorz Lichtański Biofarm Basket Poznań 4 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę