statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Kierlewicz MKS Polonia Warszawa 11 175 15.91
2. Maciej Krzymiński Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 164 16.40
3. Jakub Musiał Exact Systems Śląsk Wrocław 10 158 15.80
4. Damian Durski Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 156 15.60
5. Marcin Wiszomirski MKS Polonia Warszawa 11 155 14.09
6. Wiktor Sewioł WKK Wrocław 8 145 18.13
7. Michał Samsonowicz MKS Polonia Warszawa 11 135 12.27
8. Łukasz Kołaczyński Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 9 132 14.67
9. Dawid Gruszczyński Biofarm Basket Poznań 8 122 15.25
10. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 8 121 15.13
11. Michał Ścibiorek UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 120 20.00
12. Michał Kolenda Trefl Sopot 7 113 16.14
13. Szymon Ryżek Biofarm Basket Poznań 8 106 13.25
14. Mateusz Szczypiński MKS Dąbrowa Górnicza 6 105 17.50
15. Hubert Stopierzyński KS Rosa-Sport Radom 8 103 12.88
16. Sebastian Bożenko Exact Systems Śląsk Wrocław 10 102 10.20
17. Tomasz Żeleźniak Exact Systems Śląsk Wrocław 10 99 9.90
18. Olaf Wysocki UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 97 16.17
19. Dawid Boryka MKS Dąbrowa Górnicza 6 93 15.50
20. Damian Ciesielski Trefl Sopot 7 92 13.14
21. Jakub Heleniak Asseco Arka Gdynia 6 88 14.67
22. Kacper Bejnar KS Rosa-Sport Radom 8 88 11.00
23. Jan Rerak TS Wisła Kraków 6 86 14.33
24. Damian Szczepanik Trefl Sopot 7 84 12.00
25. Mikołaj Kurpisz Biofarm Basket Poznań 8 84 10.50
26. Szymon Walczak KS Rosa-Sport Radom 8 83 10.38
27. Bartłomiej Szmidt Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 9 80 8.89
28. Karol Majchrzak Asseco Arka Gdynia 6 80 13.33
29. Michał Jodłowski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 79 7.90
30. Szymon Tylkowski Gama Starogard Gdański 6 75 12.50
31. Aleksander Dziewa MKS MOS Konin (PK) 3 75 25.00
32. Maciej Bender WKK Wrocław 5 75 15.00
33. Artur Pabianek KS Rosa-Sport Radom 8 74 9.25
34. Maciej Waraczyński Biofarm Basket Poznań 8 74 9.25
35. Łukasz Łaszczuk Exact Systems Śląsk Wrocław 10 73 7.30
36. Jakub Wantuch MKS Dąbrowa Górnicza 5 71 14.20
37. Marcin Rachelski TS Wisła Kraków 7 70 10.00
38. Daniel Gołębiowski Gama Starogard Gdański 5 70 14.00
39. Patryk Wilk WKK Wrocław 8 69 8.63
40. Maciej Koperski KS Niwa Oświęcim 6 69 11.50
41. Mateusz Rogucki MKS Polonia Warszawa 11 68 6.18
42. Michał Kołodziej Asseco Arka Gdynia 5 66 13.20
43. Mateusz Druszcz KS Rosa-Sport Radom 8 64 8.00
44. Marcin Jeziorowski Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 64 6.40
45. Jan Chruściel KS Rosa-Sport Radom 8 64 8.00
46. Michał Skrzypek Biofarm Basket Poznań 8 63 7.88
47. Kacper Majka TS Wisła Kraków 7 62 8.86
48. Tomasz Palmowski UKS Regis Wieliczka 3 62 20.67
49. Iwan Wasyl KS Niwa Oświęcim 5 62 12.40
50. Mikołaj Czyż UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 62 10.33
51. Adam Jęczmień Asseco Arka Gdynia 6 60 10.00
52. Piotr Ścibisz WKK Wrocław 8 57 7.13
53. Ignacy Grochowski Trefl Sopot 7 56 8.00
54. Krystian Pajdak KS Niwa Oświęcim 6 55 9.17
55. Maciej Gębala TS Wisła Kraków 7 55 7.86
56. Przemysław Michałowski Gama Starogard Gdański 5 54 10.80
57. Wiktor Rycerz MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 54 18.00
58. Patryk Stankowski Biofarm Basket Poznań 7 54 7.71
59. Jakub Natkaniec TS Wisła Kraków 6 53 8.83
60. Norbert Jaśtak SKS Kasprowicz Inowrocław 3 53 17.67
61. Jakub Tempka KS Niwa Oświęcim 6 51 8.50
62. Łukasz Lewiński MKS Dąbrowa Górnicza 6 51 8.50
63. Mateusz Pławecki KS Niwa Oświęcim 6 50 8.33
64. Filip Całka UKS Regis Wieliczka 3 50 16.67
65. Damian Ostrowski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 49 4.90
66. Jakub Krzyczmonik Exact Systems Śląsk Wrocław 10 49 4.90
67. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 8 48 6.00
68. Michał Chrabota TS Wisła Kraków 7 47 6.71
69. Jan Szymański MKS Polonia Warszawa 11 47 4.27
70. Mateusz Itrich Asseco Arka Gdynia 6 46 7.67
71. Michał Krawiec MKS Smyk Prudnik 3 46 15.33
72. Mikołaj Ratajczak SKS Kasprowicz Inowrocław 3 44 14.67
73. Patryk Jankowski Trefl Sopot 7 43 6.14
74. Patryk Marek KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 42 14.00
75. Mateusz Bortliczek Exact Systems Śląsk Wrocław 10 42 4.20
76. Jan Malesa BSK Kadet Biała Podlaska 3 41 13.67
77. Adam Mołdawa MKS Smyk Prudnik 3 41 13.67
78. Julian German Gama Starogard Gdański 6 40 6.67
79. Krzysztof Kot UKS Regis Wieliczka 3 40 13.33
80. Artur Grocki MKKS Rybnik 3 39 13.00
81. Mateusz Mizerski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 38 6.33
82. Bartłomiej Dróżdż AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 38 12.67
83. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 7 38 5.43
84. Artur Skowroński MKS Polonia Warszawa 9 37 4.11
85. Adam Chojnacki TKM Włocławek 3 37 12.33
86. Emil Zieńko Gama Starogard Gdański 6 36 6.00
87. Kamil Kowalczuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 35 11.67
88. Piotr Stolarczyk KS Niwa Oświęcim 6 35 5.83
89. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 3 35 11.67
90. Michał Szwedo ZKS Stal Stalowa Wola 3 35 11.67
91. Stefan Marchlewski TKM Włocławek 3 34 11.33
92. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 7 34 4.86
93. Oskar Blaszkiewicz MKS Polonia Warszawa 10 33 3.30
94. Grzegorz Kamiński Gama Starogard Gdański 5 33 6.60
95. Patryk Wydra KS Rosa-Sport Radom 8 33 4.13
96. Jakub Kobel WKK Wrocław 7 32 4.57
97. Jakub Miszkurka TS Wisła Kraków 7 32 4.57
98. Krystian Reszka Gama Starogard Gdański 6 32 5.33
99. Rafał Koczy MKKS Rybnik 3 32 10.67
100. Rafał Komenda TKM Włocławek 3 32 10.67
101. Aleksander Szlesiński MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 31 10.33
102. Łukasz Szybiński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 31 5.17
103. Maciej Koćma MKS Dąbrowa Górnicza 6 31 5.17
104. Piotr Dobrzyński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 30 10.00
105. Victor Celarek MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 30 10.00
106. Kacper Graszka AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 30 10.00
107. Mikołaj Barszcz MKS MOS Konin (PK) 3 30 10.00
108. Marcin Bandyga ZKS Stal Stalowa Wola 3 30 10.00
109. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 3 29 9.67
110. Daniel Kotwasiński MKS MOS Konin (PK) 3 29 9.67
111. Marek Bienioszek MKS Smyk Prudnik 3 29 9.67
112. Wojciech Wątroba KS Rosa-Sport Radom 8 28 3.50
113. Adrian Ręgocki TKM Włocławek 3 28 9.33
114. Michał Rybakowski Biofarm Basket Poznań 8 28 3.50
115. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 8 27 3.38
116. Paweł Glaeske MKS Dąbrowa Górnicza 5 27 5.40
117. Mateusz Nowacki TS Wisła Kraków 7 27 3.86
118. Łukasz Kolenda Trefl Sopot 7 27 3.86
119. Szymon Czopor ZKS Stal Stalowa Wola 3 26 8.67
120. Gracjan Sodkiewicz KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 26 8.67
121. Michał Kamiński AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 26 8.67
122. Mateusz Gaszkowski Asseco Arka Gdynia 6 26 4.33
123. Karol Kruczała WKK Wrocław 8 26 3.25
124. Jakub Jędrzejak KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 25 8.33
125. Michał Kozaczyński UKS Regis Wieliczka 3 25 8.33
126. Dominik Rajczak MKS Dąbrowa Górnicza 6 25 4.17
127. Michał Śledziowski UKS Regis Wieliczka 3 25 8.33
128. Dawid Braszka MKS Smyk Prudnik 3 24 8.00
129. Jacek Buczek ZKS Stal Stalowa Wola 3 24 8.00
130. Paweł Smoleń Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 8 23 2.88
131. Filip Lenartowski MKS MOS Konin (PK) 3 23 7.67
132. Kacper Grzesiowski Trefl Sopot 7 23 3.29
133. Michał Sasik Exact Systems Śląsk Wrocław 10 23 2.30
134. Bartłomiej Mirończuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 22 7.33
135. Kamil Szymczak KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 22 7.33
136. Jakub Perlikowski SKS Kasprowicz Inowrocław 3 21 7.00
137. Beniamin Przewoźniak MKS Dąbrowa Górnicza 6 21 3.50
138. Jakub Grabka Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 20 2.00
139. Michał Miklaszewski MKS MOS Konin (PK) 3 20 6.67
140. Wojciech Dzierzkowski MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 19 6.33
141. Michał Kłódkowski TKM Włocławek 3 19 6.33
142. Oskar Ratajczak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 19 3.17
143. Kamil Grochowski MKS MOS Konin (PK) 3 19 6.33
144. Kamil Karliński MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 19 6.33
145. Kacper Filipiuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 19 6.33
146. Dawid Bogusz MKS Polonia Warszawa 10 19 1.90
147. Patryk Smugała Gama Starogard Gdański 6 18 3.00
148. Bartosz Klimek MKS Smyk Prudnik 3 18 6.00
149. Piotr Aderek MKS Polonia Warszawa 8 18 2.25
150. Witold Nowak Biofarm Basket Poznań 6 17 2.83
151. Oskar Sot MKKS Rybnik 3 17 5.67
152. Kamil Górski Gama Starogard Gdański 6 17 2.83
153. Bartosz Matusiak TKM Włocławek 3 17 5.67
154. Jakub Golec ZKS Stal Stalowa Wola 3 16 5.33
155. Konrad Kozłowski AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 16 5.33
156. Daniel Choroba MKKS Rybnik 3 16 5.33
157. Adam Niespor MKS Dąbrowa Górnicza 6 16 2.67
158. Maksymilian Jakubek TS Wisła Kraków 7 16 2.29
159. Jakub Putra Trefl Sopot 6 15 2.50
160. Szymon Daszke Trefl Sopot 7 15 2.14
161. Piotr Pawluk AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 15 5.00
162. Paweł Fiuczek AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 14 4.67
163. Oliwer Topolski MKS Smyk Prudnik 3 14 4.67
164. Szymon Woźnik MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 14 4.67
165. Jarosław Kraszkiewicz Biofarm Basket Poznań 4 13 3.25
166. Mateusz Gawlina KS Rosa-Sport Radom 5 13 2.60
167. Kacper Kurkowiak Exact Systems Śląsk Wrocław 7 13 1.86
168. Paweł Muntowski Gama Starogard Gdański 5 13 2.60
169. Mateusz Własiuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 12 4.00
170. Rafał Woźnicki KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 12 4.00
171. Michał Słupek Asseco Arka Gdynia 6 12 2.00
172. Szymon Ruciński SKS Kasprowicz Inowrocław 3 12 4.00
173. Dawid Rzeźnik MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 12 4.00
174. Karol Klonowski AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 11 3.67
175. Bartłomiej Duliński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 11 2.20
176. Michał Cieślewicz TKM Włocławek 3 11 3.67
177. Mikołaj Nowaczyk SKS Kasprowicz Inowrocław 3 11 3.67
178. Dominik Miciuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 11 3.67
179. Jakub Sumiński Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 8 11 1.38
180. Jakub Wnorowski WKK Wrocław 6 11 1.83
181. Dawid Cepuchowicz TS Wisła Kraków 5 10 2.00
182. Patryk Suder KS Niwa Oświęcim 5 10 2.00
183. Marcin Mitura UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 10 2.00
184. Tomasz Dylicki Trefl Sopot 7 10 1.43
185. Michał Byczkowski Asseco Arka Gdynia 6 10 1.67
186. Dominik Dargacz Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 10 1.00
187. Patryk Sikora KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 9 3.00
188. Bartosz Gonszcz KS Niwa Oświęcim 6 9 1.50
189. Michał Kaczuga Górnik Trans.eu TWS Mazbud Wałbrzych 10 9 0.90
190. Wojciech Kowalski KS Rosa-Sport Radom 5 9 1.80
191. Damian Tabor ZKS Stal Stalowa Wola 3 9 3.00
192. Kacper Mościcki UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 9 1.80
193. Jakub Nowakowski TKM Włocławek 3 8 2.67
194. Dorian Frontczak TKM Włocławek 3 8 2.67
195. Kacper Połujański BSK Kadet Biała Podlaska 3 8 2.67
196. Szymon Mielniczuk Exact Systems Śląsk Wrocław 8 7 0.88
197. Jakub Róg UKS Regis Wieliczka 3 7 2.33
198. Damian Orębski KS Rosa-Sport Radom 4 7 1.75
199. Radosław Wojciechowski TKM Włocławek 3 7 2.33
200. Maciej Seger MKS Polonia Warszawa 6 7 1.17
201. Artur Szóstakowski MKS Polonia Warszawa 7 7 1.00
202. Paweł Woźniczka KS Niwa Oświęcim 6 7 1.17
203. Patryk Piszczatowski MKS Dąbrowa Górnicza 5 7 1.40
204. Przemysław Woźnicki KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 6 2.00
205. Marcel Korolczuk Asseco Arka Gdynia 4 6 1.50
206. Wojciech Student MKKS Rybnik 3 6 2.00
207. Jakub Czyszczonik MKS Smyk Prudnik 3 6 2.00
208. Kacper Kaczmarczyk KS Rosa-Sport Radom 4 6 1.50
209. Jan Nowacki TS Wisła Kraków 5 5 1.00
210. Adam Rejek BSK Kadet Biała Podlaska 3 5 1.67
211. Patryk Pachołek TS Wisła Kraków 4 5 1.25
212. Sebastian Powierża MKS Polonia Warszawa 6 5 0.83
213. Kacper Chamera ZKS Stal Stalowa Wola 3 5 1.67
214. Piotr Wolski MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 5 1.67
215. Mateusz Pawełek MOSiR Siarka Jezioro Tarnobrzeg 3 5 1.67
216. Alexander Rumian TS Wisła Kraków 5 4 0.80
217. Mateusz Witczak AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 4 1.33
218. Hubert Jarociński AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 4 1.33
219. Michał Partyka ZKS Stal Stalowa Wola 2 4 2.00
220. Michał Hejosz MKS MOS Konin (PK) 3 4 1.33
221. Paweł Zalewski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 4 1.33
222. Krzysztof Strzałkowski MKS Smyk Prudnik 2 3 1.50
223. Tomasz Wróblewski BSK Kadet Biała Podlaska 3 3 1.00
224. Michał Mokrzycki ZKS Stal Stalowa Wola 2 3 1.50
225. Damian Wojciech Mielczarek UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 3 0.75
226. Kasper Kaczmarski MKS Dąbrowa Górnicza 4 3 0.75
227. Jakub Zaszewski Trefl Sopot 4 3 0.75
228. Michał Bańbura BSK Kadet Biała Podlaska 2 3 1.50
229. Marek Miałki UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 3 2 0.67
230. Krzysztof Blocher AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 2 2 1.00
231. Jędrzej Chlasta KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 2 0.67
232. Bartłomiej Morzyszek AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 3 2 0.67
233. Filip Kołakowski KS Rosa-Sport Radom 4 2 0.50
234. Dominik Wyka ZKS Stal Stalowa Wola 2 2 1.00
235. Jakub Jasiński KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 2 0.67
236. Jakub Pelc MKKS Rybnik 3 2 0.67
237. Maciej Jaremkiewicz WKK Wrocław 7 2 0.29
238. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 3 2 0.67
239. Filip Marciniak KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 3 1 0.33
240. Karol Kasprzak Gama Starogard Gdański 5 1 0.20
241. Przemysław Olech MKKS Rybnik 2 0 0.00
242. Arkadiusz Bochenek MKS Smyk Prudnik 2 0 0.00
243. Szymon Ćwikliński TKM Włocławek 2 0 0.00
244. Damian Sawicki Asseco Arka Gdynia 5 0 0.00
245. Krzysztof Bochat SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0 0.00
246. Kacper Walczyk UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00
247. Jakub Tuszyński TKM Włocławek 3 0 0.00
248. Łukasz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 2 0 0.00
249. Grzegorz Lichtański Biofarm Basket Poznań 4 0 0.00
250. Dawid Jarosz ZKS Stal Stalowa Wola 2 0 0.00
251. Mateusz Madanowski Biofarm Basket Poznań 8 0 0.00
252. Jakub Lewandowski Asseco Arka Gdynia 4 0 0.00
253. Marcin Niedźwiecki SKS Kasprowicz Inowrocław 2 0 0.00
254. Szymon Zacharski MKS MOS Konin (PK) 2 0 0.00
255. Błażej Dubiel UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
256. Dominik Rachwalski KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. 2 0 0.00
257. Adrian Huta UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00
258. Bartosz Sierakowski AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę