statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktor Rajewicz AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 251 25.10
2. Stanisław Heliński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 183 18.30
3. Kacper Rojek RTK Basket Radom 9 174 19.33
4. Michał Kroczak WKK Wrocław 11 171 15.55
5. Grzegorz Kamiński Asseco Arka U20 Gdynia 10 169 16.90
6. Michał Sitnik WKK Wrocław 11 165 15.00
7. Kacper Gordon Exact Systems Śląsk Wrocław 9 163 18.11
8. Kacper Marchewka Exact Systems Śląsk Wrocław 9 144 16.00
9. Patryk Pułkotycki WKK Wrocław 11 130 11.82
10. Wiktor Kępka MKS Start SA Lublin 10 130 13.00
11. Tymoteusz Pszczoła MKS Start SA Lublin 10 129 12.90
12. Patryk Stankowski RTK Basket Radom 9 129 14.33
13. Piotr Lis Trefl Sopot 10 120 12.00
14. Benjamin Didier-Urbaniak Trefl Sopot 10 119 11.90
15. Bartłomiej Górzyński PGE Spójnia Stargard 6 112 18.67
16. Mateusz Kaszowski Asseco Arka U20 Gdynia 10 106 10.60
17. Aleksander Lewandowski RTK Basket Radom 9 106 11.78
18. Szymon Walski Exact Systems Śląsk Wrocław 9 106 11.78
19. Daniel Ziółkowski Trefl Sopot 10 105 10.50
20. Fryderyk Dalkowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 105 21.00
21. Szymon Zapała Trefl Sopot 10 104 10.40
22. Szymon Szmit PGE Spójnia Stargard 6 103 17.17
23. Błażej Kulikowski Trefl Sopot 10 102 10.20
24. Bartosz Proczek Legia Warszawa 9 95 10.56
25. Maksymilian Motel Legia Warszawa 9 95 10.56
26. Wojciech Kosiuk MKS Start SA Lublin 9 90 10.00
27. Mateusz Żebrok WKK Wrocław 8 88 11.00
28. Łukasz Kłaczek AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 87 8.70
29. Patryk Hałka Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 87 14.50
30. Michał Krasuski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 4 85 21.25
31. Adam Nawrocki RTK Basket Radom 9 83 9.22
32. Tomasz Madejski WKK Wrocław 11 82 7.45
33. Aleksander Griszczuk WKK Wrocław 11 80 7.27
34. Mateusz Kowalski Trefl Sopot 10 79 7.90
35. Tymon Szymański Asseco Arka U20 Gdynia 9 76 8.44
36. Adrian Pajkert Asseco Arka U20 Gdynia 10 73 7.30
37. Nataniel Kolasiński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 72 14.40
38. Damian Romanowski Asseco Arka U20 Gdynia 10 71 7.10
39. Igor Wiliński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 71 7.10
40. Mateusz Stańczuk Asseco Arka U20 Gdynia 10 69 6.90
41. Filip Kałuża AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 68 6.80
42. Kacper Wydra RTK Basket Radom 9 67 7.44
43. Igor Kozłowski Exact Systems Śląsk Wrocław 8 65 8.13
44. Przemysław Bielski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 64 10.67
45. Jan Piliszczuk Legia Warszawa 9 64 7.11
46. Anton Azimka Exact Systems Śląsk Wrocław 9 63 7.00
47. Michał Chudzik AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 63 6.30
48. Jakub Iskra Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 63 10.50
49. Łukasz Woźniakiewicz WKK Wrocław 11 62 5.64
50. Jakub Lewandowski Exact Systems Śląsk Wrocław 9 62 6.89
51. Wojciech Dzierżak Trefl Sopot 10 61 6.10
52. Hubert Strzelec RTK Basket Radom 9 60 6.67
53. Paweł Kopycki Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 60 12.00
54. Jakub Sadowski Legia Warszawa 9 60 6.67
55. Alan Jatczyk MKS Smyk Prudnik 2 59 29.50
56. Sebastian Rompa Trefl Sopot 8 57 7.13
57. Olaf Perzanowski Asseco Arka U20 Gdynia 9 57 6.33
58. Adam Frąckiewicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 54 10.80
59. Łukasz Klawa Trefl Sopot 10 54 5.40
60. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 11 53 4.82
61. Oskar Życzkowski Trefl Sopot 10 52 5.20
62. Mateusz Zozuń Legia Warszawa 6 52 8.67
63. Michał Kucharski Legia Warszawa 8 52 6.50
64. Iwo Olender Asseco Arka U20 Gdynia 10 51 5.10
65. Karol Szewczyk MKS Start SA Lublin 6 51 8.50
66. Sebastian Walda Energa Kotwica Kołobrzeg 2 50 25.00
67. Jakub Łódź-Śmigielski MKS Start SA Lublin 7 49 7.00
68. Piotr Lis Asseco Arka U20 Gdynia 8 49 6.13
69. Adrian Sobkowiak Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 47 9.40
70. Maciej Szewczyk Legia Warszawa 8 46 5.75
71. Michał Huk PGE Spójnia Stargard 6 46 7.67
72. Patryk Atanowicz Legia Warszawa 9 45 5.00
73. Maciej Dobrowolski MKS Start SA Lublin 7 45 6.43
74. Marcel Afeltowicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 45 9.00
75. Tomasz Krzymiński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 9 44 4.89
76. Jerzy Kempa UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 44 8.80
77. Kuba Przelazły Legia Warszawa 8 44 5.50
78. Dominik Groth Legia Warszawa 9 44 4.89
79. Błażej Sowa RTK Basket Radom 8 43 5.38
80. Wojciech Dymiński BC Swiss Krono Żary 2 42 21.00
81. Kacper Burakiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 8 42 5.25
82. Rafał Baczyński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 41 8.20
83. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 39 19.50
84. Wiktor Strzelczyk Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 39 19.50
85. Mateusz Trębowicz Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 39 19.50
86. Cezary Karpik Legia Warszawa 8 39 4.88
87. Błażej Czerniewicz Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 39 19.50
88. Dawid Chojnowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 38 6.33
89. Dominik Krakowiak UKS Regis Wieliczka 2 38 19.00
90. Maciej Garwol MKS Smyk Prudnik 2 38 19.00
91. Miłosz Korolczuk Asseco Arka U20 Gdynia 7 37 5.29
92. Szymon Janczak Energa Kotwica Kołobrzeg 2 37 18.50
93. Michał Lis Trefl Sopot 10 37 3.70
94. Mateusz Łopatkiewicz Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 37 6.17
95. Oliwer Korolczuk PGE Spójnia Stargard 6 37 6.17
96. Łukasz Walkowiak Asseco Arka U20 Gdynia 6 36 6.00
97. Marcin Kowalczyk Asseco Arka U20 Gdynia 8 35 4.38
98. Gregory Tchernev-Rowland UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 34 6.80
99. Mateusz Kulig MKS Start SA Lublin 10 33 3.30
100. Jan Szumilewicz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 33 6.60
101. Antoni Michalski Asseco Arka U20 Gdynia 5 32 6.40
102. Maciej Pilski Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 32 16.00
103. Bartosz Kucharczyk PGE Spójnia Stargard 6 31 5.17
104. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 2 31 15.50
105. Wojciech Falkowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 29 7.25
106. Oliwier Bona Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 28 4.67
107. Tomasz Urban Energa Kotwica Kołobrzeg 2 27 13.50
108. Tomasz Fic UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 27 5.40
109. Mateusz Przęczek UKS Regis Wieliczka 2 26 13.00
110. Konrad Tyński Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 26 4.33
111. Marcel Grudziński PGE Spójnia Stargard 6 25 4.17
112. Adrian Abramowicz PGE Spójnia Stargard 6 24 4.00
113. Mateusz Głodek Exact Systems Śląsk Wrocław 7 23 3.29
114. Kacper Porada BC Swiss Krono Żary 2 23 11.50
115. Jakub Kajka UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 22 4.40
116. Adam Forysiuk BC Swiss Krono Żary 2 21 10.50
117. Mikołaj Tyburcy Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 21 10.50
118. Kamil Nawrot Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 21 10.50
119. Radosław Skubiński BC Swiss Krono Żary 2 20 10.00
120. Aleks Żmijak Exact Systems Śląsk Wrocław 6 20 3.33
121. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 7 20 2.86
122. Miłosz Ziółkowski CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 20 10.00
123. Jakub Mikołajczyk Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 19 9.50
124. Jakub Kuczyc Exact Systems Śląsk Wrocław 6 19 3.17
125. Jan Gulczyński Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 19 9.50
126. Patryk Kociuga MKS Smyk Prudnik 2 19 9.50
127. Adam Dudziak MKS Start SA Lublin 6 18 3.00
128. Patryk Stasiak Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 18 9.00
129. Hubert Łałak Trefl Sopot 8 18 2.25
130. Bartosz Cecot UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 17 4.25
131. Michał Soból CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 17 8.50
132. Piotr Keller ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 17 8.50
133. Michał Szandurski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 4 17 4.25
134. Adam Lisewski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 16 3.20
135. Paweł Strzępek Energa Kotwica Kołobrzeg 2 16 8.00
136. Karol Kołodziejczyk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 16 8.00
137. Adrian Protasiuk Energa Kotwica Kołobrzeg 2 16 8.00
138. Tomasz Lebiedź Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 15 7.50
139. Filip Stachura AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 15 2.50
140. Kacper Kurowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 15 3.75
141. Miłosz Góreńczyk BC Swiss Krono Żary 1 14 14.00
142. Paweł Fleszar UKS Regis Wieliczka 2 14 7.00
143. Adam Dobranowski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 14 2.33
144. Piotr Targoński Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 14 2.33
145. Igor Rusin Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 14 4.67
146. Kacper Bochat Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 13 2.60
147. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 13 6.50
148. Jakub Koczan BC Swiss Krono Żary 2 13 6.50
149. Michał Godawski CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 13 6.50
150. Dominik Maroszek Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 12 2.40
151. Kamil Szwadowski MKS Smyk Prudnik 2 12 6.00
152. Dawid Bykowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 11 5.50
153. Olaf Klonowski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 11 1.10
154. Mikołaj Zaremba Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 10 5.00
155. Maciej Flisiak CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 10 5.00
156. Mateusz Grochowina CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 10 5.00
157. Kamil Barnuś CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 10 5.00
158. Jakub Laskowski MKS Start SA Lublin 7 10 1.43
159. Dominik Pałatyński Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 9 4.50
160. Patryk Łysiak Legia Warszawa 9 9 1.00
161. Szymon Siembida CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 1 9 9.00
162. Michał Kaźmierczak Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 9 4.50
163. Filip Rerak UKS Regis Wieliczka 2 8 4.00
164. Mateusz Czupryn RTK Basket Radom 5 8 1.60
165. Mateusz Ziółkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 8 1.60
166. Maksymilian Estkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 8 1.60
167. Filip Golecki Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 8 1.33
168. Filip Sieradzki MKS Smyk Prudnik 2 8 4.00
169. Mateusz De Weyher PGE Spójnia Stargard 6 7 1.17
170. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 7 3.50
171. Liubomyr Iskorostenskij MKS Start SA Lublin 5 6 1.20
172. Sebastian Ferenczak UKS Regis Wieliczka 2 6 3.00
173. Szymon Goszczyński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 4 6 1.50
174. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 6 3.00
175. Jan Korczyński Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 5 2.50
176. Wojciech Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 2 5 2.50
177. Jakub Jankowski MKS Smyk Prudnik 2 5 2.50
178. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 5 2.50
179. Michał Kukawski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 5 2.50
180. Ruslan Kashperskyi ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 5 5.00
181. Mikołaj Włodarczyk WKK Wrocław 7 5 0.71
182. Wiktor Hamera Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 5 4 0.80
183. Mateusz Pieczykolan Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 4 2.00
184. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 4 2.00
185. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 4 2.00
186. Dawid Barciński CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 4 2.00
187. Arkadiusz Serafin MKS Start SA Lublin 10 3 0.30
188. Kamil Uglis Energa Kotwica Kołobrzeg 2 3 1.50
189. Łukasz Łukawski Energa Kotwica Kołobrzeg 2 3 1.50
190. Paweł Pawlikowski BC Swiss Krono Żary 2 3 1.50
191. Szymon Magdziak CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 3 1.50
192. Kamil Zaradny Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 3 1.50
193. Krystian Gruca UKS Regis Wieliczka 2 2 1.00
194. Krystian Gładikowski Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 2 1.00
195. Damian Jakieła PGE Spójnia Stargard 3 2 0.67
196. Tomasz Marek Kaspro Ostrów Wielkopolski 1 2 2.00
197. Tomasz Windak UKS Regis Wieliczka 1 2 2.00
198. Grzegorz Chodźko PGE Spójnia Stargard 3 2 0.67
199. Piotr Wińkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 4 2 0.50
200. Jakub Pellowski Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 2 1.00
201. Kacper Reczyński BC Swiss Krono Żary 2 2 1.00
202. Łukasz Krawiec RTK Basket Radom 5 1 0.20
203. Fares Maszerowski Energa Kotwica Kołobrzeg 2 1 0.50
204. Hubert Kuświk Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 1 0.50
205. Szymon Zalewski Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 1 0.50
206. Borys Waszkowski Energa Kotwica Kołobrzeg 2 1 0.50
207. Igor Fiedosewicz Energa Kotwica Kołobrzeg 2 1 0.50
208. Adam Żurek CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 1 0 0.00
209. Łukasz Mazur MKS Smyk Prudnik 2 0 0.00
210. Dawid Turosz CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 1 0 0.00
211. Kamil Szostak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 0 0.00
212. Jakub Bujas MKS Smyk Prudnik 1 0 0.00
213. Maciej Wiśniewski Devil MG13 Politechnika Gdańska 2 0 0.00
214. Jakub Kołodziej UKS Regis Wieliczka 1 0 0.00
215. Kacper Burnecki BC Swiss Krono Żary 2 0 0.00
216. Bartosz Szklarski BC Swiss Krono Żary 2 0 0.00
217. Filip Karczemny RTK Basket Radom 5 0 0.00
218. Kacper Duszkiewicz MKS Smyk Prudnik 1 0 0.00
219. Aleksander Dziekański Devil MG13 Politechnika Gdańska 1 0 0.00
220. Mateusz Parfimczyk MKS Smyk Prudnik 2 0 0.00
221. Mateusz Chęć CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 1 0 0.00
222. Jakub Palczewski Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 0 0.00
223. Marcel Hościłowicz BC Swiss Krono Żary 2 0 0.00
224. Dawid Dereziński BC Swiss Krono Żary 2 0 0.00
225. Kacper Koc ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 0 0.00
226. Jakub Rektor MKS Smyk Prudnik 1 0 0.00
227. Oliver Gnilka MKS Smyk Prudnik 2 0 0.00
228. Dawid Gajkowski Energa Kotwica Kołobrzeg 2 0 0.00
229. Maciej Dybała UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
230. Dawid Janeda PGE Spójnia Stargard 4 0 0.00
231. Jakub Rybicki UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę