Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bogdan Izrailewski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10 252 25.20
2. Przemysław Kuźkow MKS Pruszków 10 252 25.20
3. Maciej Koperski KS AGH Korona Oknoplast Kraków 11 222 20.18
4. Bartłomiej Pelczar MKS Start SA Lublin 6 185 30.83
5. Jan Malesa Exact Systems Śląsk Wrocław 11 180 16.36
6. Jakub Chadaj MKS Pruszków 10 174 17.40
7. Patryk Kędel KS AGH Korona Oknoplast Kraków 11 174 15.82
8. Kacper Mąkowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 165 27.50
9. Kacper Gordon Exact Systems Śląsk Wrocław 11 160 14.55
10. Norbert Ziółko KS Rosa-Sport Radom 8 136 17.00
11. Kuba Przelazły MKS Pruszków 10 136 13.60
12. Paweł Strzępek Hensfort Przemyśl 6 136 22.67
13. Maksymilian Zagórski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 132 13.20
14. Maksymilian Jakubek KS AGH Korona Oknoplast Kraków 11 132 12.00
15. Szymon Janczak Hensfort Przemyśl 6 130 21.67
16. Bartosz Proczek MKS Pruszków 7 130 18.57
17. Mateusz Szlachetka GTK Gliwice 6 128 21.33
18. Jan Piliszczuk MKS Start SA Lublin 6 127 21.17
19. Łukasz Uberna WKK Wrocław 6 122 20.33
20. Grzegorz Kamiński Asseco Arka Gdynia 8 122 15.25
21. Stanisław Heliński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 119 19.83
22. Michał Kucharski Legia Warszawa 6 116 19.33
23. Wiktor Rajewicz Trefl Sopot 10 116 11.60
24. Filip Drewniak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10 115 11.50
25. Maciej Leszczyński Asseco Arka Gdynia 8 114 14.25
26. Mateusz Nowacki KS AGH Korona Oknoplast Kraków 11 111 10.09
27. Kamil Jewuła KS AGH Korona Oknoplast Kraków 11 109 9.91
28. Radosław Skubiński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 105 17.50
29. Patryk Pachołek KS AGH Korona Oknoplast Kraków 11 103 9.36
30. Sebastian Walda Trefl Sopot 7 103 14.71
31. Łukasz Lewiński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 102 20.40
32. Szymon Wąsik GTK Gliwice 6 101 16.83
33. Aleks Żmijak Exact Systems Śląsk Wrocław 11 100 9.09
34. Mateusz Trębowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 100 16.67
35. Michał Sitnik WKK Wrocław 6 100 16.67
36. Wojciech Dymiński Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 93 15.50
37. Jakub Stróżczyk AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 92 15.33
38. Cezary Karpik Legia Warszawa 6 90 15.00
39. Kacper Mościcki UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10 89 8.90
40. Michał Kroczak WKK Wrocław 7 83 11.86
41. Mateusz Zozuń Trefl Sopot 10 82 8.20
42. Szymon Zapała Trefl Sopot 10 81 8.10
43. Karol Nowakowski KS Rosa-Sport Radom 8 80 10.00
44. Jakub Sadowski Legia Warszawa 6 80 13.33
45. Michał Pieniążek KS AGH Korona Oknoplast Kraków 11 78 7.09
46. Konrad Nowik KS Rosa-Sport Radom 8 77 9.63
47. Daniel Ziółkowski Trefl Sopot 9 76 8.44
48. Daniel Dawdo GTK Gliwice 6 75 12.50
49. Mateusz Kulis Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 73 12.17
50. Jakub Kucharski Hensfort Przemyśl 6 72 12.00
51. Sebastian Rompa Trefl Sopot 9 71 7.89
52. Antoni Michalski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10 71 7.10
53. Dawid Trela ŻAK Żory 3 70 23.33
54. Fryderyk Dalkowski MKS Pruszków 9 70 7.78
55. Mikołaj Krakowiak KS Rosa-Sport Radom 8 69 8.63
56. Jakub Saramak Siarka Tarnobrzeg 3 69 23.00
57. Maciej Marcinkowski Asseco Arka Gdynia 8 68 8.50
58. Marcin Majcherek Exact Systems Śląsk Wrocław 10 68 6.80
59. Jakub Ściegienny AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 5 67 13.40
60. Paweł Iwanisik MKKS Żak Koszalin 3 66 22.00
61. Łukasz Piotrowski WKK Wrocław 7 65 9.29
62. Kacper Grzelak WKK Wrocław 7 64 9.14
63. Mateusz Kowalski Trefl Sopot 9 63 7.00
64. Marcin Woroniecki Biofarm Basket Junior Poznań 3 63 21.00
65. Jakub Nowak AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 59 9.83
66. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 3 59 19.67
67. Błażej Kulikowski Trefl Sopot 6 58 9.67
68. Michał Chrabota TS Wisła Kraków 3 57 19.00
69. Miłosz Żebrowski ŻAK Żory 3 57 19.00
70. Miłosz Góreńczyk Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 57 9.50
71. Kacper Burczyk Asseco Arka Gdynia 8 57 7.13
72. Hubert Wyszkowski Energa Laminopol Słupsk 2 56 28.00
73. Kacper Walciszewski Hensfort Przemyśl 5 54 10.80
74. Adam Skiba Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 53 13.25
75. Rafał Baczyński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10 52 5.20
76. Jakub Kajka UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10 52 5.20
77. Rafał Chwastyk UKS Gimbasket Wrocław 3 52 17.33
78. Mateusz Stańczuk Asseco Arka Gdynia 8 51 6.38
79. Filip Stryjewski Asseco Arka Gdynia 5 51 10.20
80. Kacper Marchewka Exact Systems Śląsk Wrocław 11 50 4.55
81. Piotr Lis Trefl Sopot 7 50 7.14
82. Artur Skowroński Legia Warszawa 6 49 8.17
83. Paweł Nieradko MKS Start SA Lublin 6 48 8.00
84. Mikołaj Lackowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 48 8.00
85. Bartosz Kosior Hensfort Przemyśl 6 48 8.00
86. Daniel Nagodziński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10 48 4.80
87. Mateusz Poloczek GTK Gliwice 6 48 8.00
88. Adam Majbour UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10 47 4.70
89. Kacper Jaśkiewicz MKKS Żak Koszalin 3 47 15.67
90. Szymon Walski KS Rosa-Sport Radom 8 47 5.88
91. Dawid Sączewski Legia Warszawa 3 45 15.00
92. Kacper Nowak KS Cracovia 1906 Kraków 3 45 15.00
93. Marcel Afeltowicz King BC Szczecin 3 44 14.67
94. Aleksander Jadaś Siarka Tarnobrzeg 3 44 14.67
95. Maksymilian Czapla KS Rosa-Sport Radom 7 44 6.29
96. Dawid Szulc Exact Systems Śląsk Wrocław 11 43 3.91
97. Wojciech Sienkiewicz UKS Gimbasket Wrocław 3 43 14.33
98. Konrad Goździkowski MKS Pruszków 7 42 6.00
99. Jarosław Giżyński Biofarm Basket Junior Poznań 3 42 14.00
100. Arkadiusz Adamczyk KS Rosa-Sport Radom 8 41 5.13
101. Karol Sasnal KS Cracovia 1906 Kraków 3 41 13.67
102. Dominik Krakowiak TS Wisła Kraków 3 40 13.33
103. Mikołaj Smarzy Biofarm Basket Junior Poznań 3 40 13.33
104. Konrad Dawdo Asseco Arka Gdynia 8 40 5.00
105. Wiktor Słaby Hensfort Przemyśl 6 40 6.67
106. Mateusz Kaszowski Asseco Arka Gdynia 8 39 4.88
107. Patryk Lis KS Rosa-Sport Radom 8 39 4.88
108. Bartosz Kapustka KS AGH Korona Oknoplast Kraków 9 39 4.33
109. Jakub Kondraciuk Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 38 12.67
110. Marcel Karpiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 38 12.67
111. Michał Chudzik AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 37 6.17
112. Michał Busz Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 37 6.17
113. Marcin Stasiak Asseco Arka Gdynia 8 37 4.63
114. Patryk Stankowski Biofarm Basket Junior Poznań 3 37 12.33
115. Patryk Michałowski KS Cracovia 1906 Kraków 3 36 12.00
116. Artur Ziaja ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 36 12.00
117. Krystian Gładikowski Energa Laminopol Słupsk 3 36 12.00
118. Piotr Golc ŻAK Żory 3 35 11.67
119. Aleksander Lewandowski Biofarm Basket Junior Poznań 3 35 11.67
120. Rafał Serwański Hensfort Przemyśl 6 35 5.83
121. Karol Szewczyk MKS Start SA Lublin 6 35 5.83
122. Anton Azimka Exact Systems Śląsk Wrocław 9 35 3.89
123. Szymon Szmit KS Spójnia Stargard 3 34 11.33
124. Damian Romanowski Asseco Arka Gdynia 8 34 4.25
125. Miłosz Grześ Energa Laminopol Słupsk 3 34 11.33
126. Kacper Rojek KS Rosa-Sport Radom 6 34 5.67
127. Patryk Pułkotycki Trefl Sopot 6 34 5.67
128. Szymon Kusyk GTK Gliwice 6 33 5.50
129. Patryk Atanowicz Legia Warszawa 6 33 5.50
130. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 3 32 10.67
131. Filip Rerak TS Wisła Kraków 3 32 10.67
132. Łukasz Kłaczek AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 3 32 10.67
133. Jan Świtaj King BC Szczecin 3 31 10.33
134. Carlos Brzozowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 30 10.00
135. Piotr Adamus AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 30 5.00
136. Paweł Kopycki Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 30 10.00
137. Kamil Waniewski KS Rosa-Sport Radom 7 30 4.29
138. Albert Siłkowski King BC Szczecin 3 30 10.00
139. Michał Huk KS Spójnia Stargard 3 30 10.00
140. Andrzej Krajewski Biofarm Basket Junior Poznań 2 30 15.00
141. Bartłomiej Górzyński KS Spójnia Stargard 3 29 9.67
142. Adrian Sobkowiak Twarde Pierniki Toruń 3 29 9.67
143. Mikołaj Chmura Energa Laminopol Słupsk 3 29 9.67
144. Łukasz Klawa Trefl Sopot 9 29 3.22
145. Michał Sakowski Legia Warszawa 6 28 4.67
146. Maciej Dominik Siarka Tarnobrzeg 3 28 9.33
147. Paweł Makuła ŻAK Żory 3 28 9.33
148. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 3 28 9.33
149. Szymon Rosik ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 27 9.00
150. Eryk Borowski MKKS Żak Koszalin 3 27 9.00
151. Miłosz Korolczuk Asseco Arka Gdynia 8 27 3.38
152. Oskar Życzkowski Trefl Sopot 8 27 3.38
153. Konrad Szymański Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 26 4.33
154. Kacper Jędrzejczak Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 26 8.67
155. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 5 25 5.00
156. Kacper Kwiatkowski UKS Gimbasket Wrocław 3 25 8.33
157. Michał Podulka GTK Gliwice 6 25 4.17
158. Kacper Kabała UKS Gimbasket Wrocław 3 25 8.33
159. Filip Grządzielski King BC Szczecin 3 24 8.00
160. Szymon Prusak Hensfort Przemyśl 6 24 4.00
161. Jakub Kuczyc Exact Systems Śląsk Wrocław 9 24 2.67
162. Maciej Wiercioch King BC Szczecin 3 23 7.67
163. Mateusz Rogoziński UKS Gimbasket Wrocław 3 23 7.67
164. Hubert Resiak KS Spójnia Stargard 3 23 7.67
165. Kamil Augustynowicz AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 23 3.83
166. Damian Bernacki MKKS Żak Koszalin 3 23 7.67
167. Igor Gierłowski MKKS Żak Koszalin 2 22 11.00
168. Kacper Kurowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 9 22 2.44
169. Szymon Urbański Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 22 3.67
170. Igor Wiliński King BC Szczecin 3 22 7.33
171. Wiktor Kozyra TS Wisła Kraków 3 22 7.33
172. Wojciech Matysek MKS Start SA Lublin 6 21 3.50
173. Igor Kordel Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 21 3.50
174. Jakub Ramotowski MKS Pruszków 9 21 2.33
175. Alexander Rumian TS Wisła Kraków 3 21 7.00
176. Bartosz Nowacki WKK Wrocław 7 20 2.86
177. Marek Mitman Exact Systems Śląsk Wrocław 10 20 2.00
178. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 3 19 6.33
179. Maciej Karlicki MKS Pruszków 10 19 1.90
180. Kacper Hoszczaruk KS Spójnia Stargard 3 19 6.33
181. Michał Siminski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 5 19 3.80
182. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 18 6.00
183. Jakub Iskra KS Cracovia 1906 Kraków 3 18 6.00
184. Jakub Complak Hensfort Przemyśl 3 18 6.00
185. Filip Golecki Siarka Tarnobrzeg 3 18 6.00
186. Jakub Ciemiński Twarde Pierniki Toruń 3 18 6.00
187. Jakub Rzepkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 18 3.00
188. Aleksander Griszczuk WKK Wrocław 7 18 2.57
189. Jakub Pietrzak ŻAK Żory 3 18 6.00
190. Patryk Łysiak Legia Warszawa 6 17 2.83
191. Szymon Tobiasz GTK Gliwice 5 17 3.40
192. Michał Spinczyk GTK Gliwice 4 17 4.25
193. Mateusz Ziółkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 17 5.67
194. Piotr Niezgoda Siarka Tarnobrzeg 3 17 5.67
195. Tomasz Krzymiński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 4 17 4.25
196. Gracjan Kołodziej Energa Laminopol Słupsk 3 17 5.67
197. Jan Graniczka KS AGH Korona Oknoplast Kraków 6 16 2.67
198. Bartosz Śmiechowski King BC Szczecin 3 16 5.33
199. Maciej Rzechtalski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 16 5.33
200. Kacper Wojciechowski ŻAK Żory 3 16 5.33
201. Stanisław Mitrut MKS Start SA Lublin 6 15 2.50
202. Filip Kałuża AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 15 2.50
203. Maciej Kurzyński Siarka Tarnobrzeg 3 14 4.67
204. Jan Pietrow ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 14 4.67
205. Mateusz Żebrok WKK Wrocław 5 14 2.80
206. Konrad Glapa King BC Szczecin 3 14 4.67
207. Sebastian Michalczuk ŻAK Żory 3 14 4.67
208. Filip Munyama Biofarm Basket Junior Poznań 3 13 4.33
209. Kacper Kuchta Energa Laminopol Słupsk 3 13 4.33
210. Michał Lis Trefl Sopot 6 13 2.17
211. Kacper Bochat Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 12 4.00
212. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 12 4.00
213. Szymon Kukuczka GTK Gliwice 6 12 2.00
214. Patryk Jędro Energa Laminopol Słupsk 3 12 4.00
215. Łukasz Kupczyński Biofarm Basket Junior Poznań 2 12 6.00
216. Przemysław Szczepanek Energa Laminopol Słupsk 2 12 6.00
217. Yakob Charef KS Cracovia 1906 Kraków 3 12 4.00
218. Daniel Majewski Legia Warszawa 6 12 2.00
219. Mohamed Abdelaal Legia Warszawa 5 11 2.20
220. Oliwer Korolczuk KS Spójnia Stargard 3 11 3.67
221. Rafał Banasiak Legia Warszawa 5 11 2.20
222. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 10 3.33
223. Andrzej Adamek Hensfort Przemyśl 6 10 1.67
224. Kacper Kujawa ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 10 3.33
225. Marcin Kubiak UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 10 1.67
226. Bartosz Ziółek Biofarm Basket Junior Poznań 3 10 3.33
227. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 10 3.33
228. Jakub Nieściór KS Cracovia 1906 Kraków 3 10 3.33
229. Dominik Nabożny MKS Start SA Lublin 6 10 1.67
230. Jakub Morgiel Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 10 1.67
231. Kacper Słomiński KS Spójnia Stargard 3 10 3.33
232. Szymon Gralewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 10 3.33
233. Jacek Nowak GTK Gliwice 4 9 2.25
234. Maciej Dobrowolski MKS Start SA Lublin 6 9 1.50
235. Mikołaj Włodarczyk WKK Wrocław 4 9 2.25
236. Mikołaj Miszczak Energa Laminopol Słupsk 2 9 4.50
237. Kacper Bąska Siarka Tarnobrzeg 3 9 3.00
238. Adrian Stadnicki ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 9 3.00
239. Michał Pawlak Trefl Sopot 5 9 1.80
240. Mikołaj Siminski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 5 9 1.80
241. Ruslan Kashperskyi King BC Szczecin 3 8 2.67
242. Aleksander Adamczak Biofarm Basket Junior Poznań 2 8 4.00
243. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 3 8 2.67
244. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 8 2.67
245. Paweł Snopek UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 7 1.17
246. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 3 7 2.33
247. Bartłomiej Szydlak TS Wisła Kraków 3 7 2.33
248. Paweł Macheta TS Wisła Kraków 2 7 3.50
249. Piotr Partyka TS Wisła Kraków 3 7 2.33
250. Filip Raczkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 7 1.17
251. Mateusz De Weyher KS Spójnia Stargard 3 7 2.33
252. Bartosz Zakrzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 7 2.33
253. Hubert Głowicki KS Spójnia Stargard 3 6 2.00
254. Robert Ludwiczuk Energa Laminopol Słupsk 3 6 2.00
255. Hubert Paluch Twarde Pierniki Toruń 3 6 2.00
256. Maciej Stachowicz WKK Wrocław 5 6 1.20
257. Radosław Weselski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 2 6 3.00
258. Kacper Krause MKS Pruszków 8 6 0.75
259. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 3 6 2.00
260. Mateusz Skonieczny Twarde Pierniki Toruń 3 6 2.00
261. Piotr Cebula KS Cracovia 1906 Kraków 3 6 2.00
262. Jan Janiszewski TS Wisła Kraków 3 6 2.00
263. Jan Zieniewicz WKK Wrocław 4 5 1.25
264. Krzysztof Skrzypczyk MKKS Żak Koszalin 3 5 1.67
265. Paweł Fleszar TS Wisła Kraków 3 5 1.67
266. Hubert Grzegorzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 5 1.67
267. Sebastian Graś Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 2 5 2.50
268. Adam Dobranowski TS Wisła Kraków 3 5 1.67
269. Paweł Christ AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 4 5 1.25
270. Tobiasz Podleśny Siarka Tarnobrzeg 3 5 1.67
271. Jakub Janik Legia Warszawa 4 5 1.25
272. Damian Bartecki MKKS Żak Koszalin 3 5 1.67
273. Mikołaj Lewandowski UKS Gimbasket Wrocław 3 5 1.67
274. Maciej Fiziar UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 6 4 0.67
275. Oliwier Bona KS Cracovia 1906 Kraków 3 4 1.33
276. Krzysztof Mazurek MKS Pruszków 7 4 0.57
277. Marcel Natanek AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 4 4 1.00
278. Bartosz Dzioba MKS Start SA Lublin 3 4 1.33
279. Mikołaj Nizioł UKS Gimbasket Wrocław 3 4 1.33
280. Kacper Skrzycki KS Spójnia Stargard 2 4 2.00
281. Filip Przybielski Energa Laminopol Słupsk 3 3 1.00
282. Dominik Piotrowicz MKKS Żak Koszalin 3 3 1.00
283. Szymon Sobiech Biofarm Basket Junior Poznań 3 3 1.00
284. Łukasz Szpakowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 3 1.00
285. Grzegorz Nowak GTK Gliwice 4 3 0.75
286. Przemysław Bielski KS Cracovia 1906 Kraków 2 3 1.50
287. Wiktor Lewandowski Energa Laminopol Słupsk 2 2 1.00
288. Jakub Pellowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 2 0.50
289. Jakub Tymiński MKS Pruszków 8 2 0.25
290. Konrad Mucha KS Spójnia Stargard 3 2 0.67
291. Bartosz Kucharczyk KS Spójnia Stargard 3 2 0.67
292. Adam Kowal MKKS Żak Koszalin 3 2 0.67
293. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 3 1 0.33
294. Patryk Hałka KS Cracovia 1906 Kraków 2 1 0.50
295. Cezary Jakubik UKS Gimbasket Wrocław 3 0 0.00
296. Dawid Chojnowski KS Cracovia 1906 Kraków 3 0 0.00
297. Wiktor Hamera KS Cracovia 1906 Kraków 2 0 0.00
298. Bartosz Paruch Siarka Tarnobrzeg 3 0 0.00
299. Mateusz Domalewski UKS Gimbasket Wrocław 2 0 0.00
300. Jakub Burdziełowski UKS Gimbasket Wrocław 2 0 0.00
301. Mateusz Przęczek TS Wisła Kraków 3 0 0.00
302. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 0 0.00
303. Michał Patynowski UKS Gimbasket Wrocław 2 0 0.00
304. Piotr Targoński KS Cracovia 1906 Kraków 2 0 0.00
305. Konrad Rosiński King BC Szczecin 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę