statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktor Rajewicz AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 251 25.10
2. Stanisław Heliński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 183 18.30
3. Kacper Rojek RTK Radom 9 174 19.33
4. Michał Kroczak WKK Wrocław 11 171 15.55
5. Grzegorz Kamiński Asseco Arka U20 Gdynia 10 169 16.90
6. Michał Sitnik WKK Wrocław 11 165 15.00
7. Kacper Gordon Exact Systems Śląsk Wrocław 9 163 18.11
8. Kacper Marchewka Exact Systems Śląsk Wrocław 9 144 16.00
9. Patryk Pułkotycki WKK Wrocław 11 130 11.82
10. Wiktor Kępka MKS Start SA I Lublin 10 130 13.00
11. Patryk Stankowski RTK Radom 9 129 14.33
12. Tymoteusz Pszczoła MKS Start SA I Lublin 10 129 12.90
13. Piotr Lis Trefl 1LO Sopot 10 120 12.00
14. Benjamin Didier-Urbaniak Trefl 1LO Sopot 10 119 11.90
15. Bartłomiej Górzyński PGE Spójnia Stargard 6 112 18.67
16. Aleksander Lewandowski RTK Radom 9 106 11.78
17. Mateusz Kaszowski Asseco Arka U20 Gdynia 10 106 10.60
18. Szymon Walski Exact Systems Śląsk Wrocław 9 106 11.78
19. Fryderyk Dalkowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 105 21.00
20. Daniel Ziółkowski Trefl 1LO Sopot 10 105 10.50
21. Szymon Zapała Trefl 1LO Sopot 10 104 10.40
22. Szymon Szmit PGE Spójnia Stargard 6 103 17.17
23. Błażej Kulikowski Trefl 1LO Sopot 10 102 10.20
24. Maksymilian Motel Legia Warszawa 9 95 10.56
25. Bartosz Proczek Legia Warszawa 9 95 10.56
26. Wojciech Kosiuk MKS Start SA I Lublin 9 90 10.00
27. Mateusz Żebrok WKK Wrocław 8 88 11.00
28. Łukasz Kłaczek AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 87 8.70
29. Patryk Hałka Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 87 14.50
30. Michał Krasuski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 4 85 21.25
31. Adam Nawrocki RTK Radom 9 83 9.22
32. Tomasz Madejski WKK Wrocław 11 82 7.45
33. Aleksander Griszczuk WKK Wrocław 11 80 7.27
34. Mateusz Kowalski Trefl 1LO Sopot 10 79 7.90
35. Tymon Szymański Asseco Arka U20 Gdynia 9 76 8.44
36. Adrian Pajkert Asseco Arka U20 Gdynia 10 73 7.30
37. Nataniel Kolasiński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 72 14.40
38. Damian Romanowski Asseco Arka U20 Gdynia 10 71 7.10
39. Igor Wiliński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 71 7.10
40. Mateusz Stańczuk Asseco Arka U20 Gdynia 10 69 6.90
41. Filip Kałuża AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 68 6.80
42. Kacper Wydra RTK Radom 9 67 7.44
43. Igor Kozłowski Exact Systems Śląsk Wrocław 8 65 8.13
44. Jan Piliszczuk Legia Warszawa 9 64 7.11
45. Przemysław Bielski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 64 10.67
46. Michał Chudzik AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 63 6.30
47. Jakub Iskra Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 63 10.50
48. Anton Azimka Exact Systems Śląsk Wrocław 9 63 7.00
49. Łukasz Woźniakiewicz WKK Wrocław 11 62 5.64
50. Jakub Lewandowski Exact Systems Śląsk Wrocław 9 62 6.89
51. Wojciech Dzierżak Trefl 1LO Sopot 10 61 6.10
52. Jakub Sadowski Legia Warszawa 9 60 6.67
53. Paweł Kopycki Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 60 12.00
54. Hubert Strzelec RTK Radom 9 60 6.67
55. Alan Jatczyk MKS Smyk Prudnik 2 59 29.50
56. Olaf Perzanowski Asseco Arka U20 Gdynia 9 57 6.33
57. Sebastian Rompa Trefl 1LO Sopot 8 57 7.13
58. Łukasz Klawa Trefl 1LO Sopot 10 54 5.40
59. Adam Frąckiewicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 54 10.80
60. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 11 53 4.82
61. Michał Kucharski Legia Warszawa 8 52 6.50
62. Mateusz Zozuń Legia Warszawa 6 52 8.67
63. Oskar Życzkowski Trefl 1LO Sopot 10 52 5.20
64. Iwo Olender Asseco Arka U20 Gdynia 10 51 5.10
65. Karol Szewczyk MKS Start SA I Lublin 6 51 8.50
66. Sebastian Walda Energa Kotwica Kołobrzeg 2 50 25.00
67. Piotr Lis Asseco Arka U20 Gdynia 8 49 6.13
68. Jakub Łódź-Śmigielski MKS Start SA I Lublin 7 49 7.00
69. Adrian Sobkowiak Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 47 9.40
70. Maciej Szewczyk Legia Warszawa 8 46 5.75
71. Michał Huk PGE Spójnia Stargard 6 46 7.67
72. Marcel Afeltowicz Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 45 9.00
73. Maciej Dobrowolski MKS Start SA I Lublin 7 45 6.43
74. Patryk Atanowicz Legia Warszawa 9 45 5.00
75. Kuba Przelazły Legia Warszawa 8 44 5.50
76. Dominik Groth Legia Warszawa 9 44 4.89
77. Tomasz Krzymiński AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 9 44 4.89
78. Jerzy Kempa UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 44 8.80
79. Błażej Sowa RTK Radom 8 43 5.38
80. Kacper Burakiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 8 42 5.25
81. Wojciech Dymiński BC Swiss Krono Żary 2 42 21.00
82. Rafał Baczyński UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 41 8.20
83. Mateusz Trębowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 39 19.50
84. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 39 19.50
85. Cezary Karpik Legia Warszawa 8 39 4.88
86. Wiktor Strzelczyk Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 39 19.50
87. Błażej Czerniewicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 39 19.50
88. Dominik Krakowiak UKS Regis Wieliczka 2 38 19.00
89. Dawid Chojnowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 38 6.33
90. Maciej Garwol MKS Smyk Prudnik 2 38 19.00
91. Michał Lis Trefl 1LO Sopot 10 37 3.70
92. Miłosz Korolczuk Asseco Arka U20 Gdynia 7 37 5.29
93. Szymon Janczak Energa Kotwica Kołobrzeg 2 37 18.50
94. Oliwer Korolczuk PGE Spójnia Stargard 6 37 6.17
95. Mateusz Łopatkiewicz Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 37 6.17
96. Łukasz Walkowiak Asseco Arka U20 Gdynia 6 36 6.00
97. Marcin Kowalczyk Asseco Arka U20 Gdynia 8 35 4.38
98. Gregory Tchernev-Rowland UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 34 6.80
99. Mateusz Kulig MKS Start SA I Lublin 10 33 3.30
100. Jan Szumilewicz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 33 6.60
101. Antoni Michalski Asseco Arka U20 Gdynia 5 32 6.40
102. Maciej Pilski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 32 16.00
103. Bartosz Kucharczyk PGE Spójnia Stargard 6 31 5.17
104. Tomasz Nykaza UKS Regis Wieliczka 2 31 15.50
105. Wojciech Falkowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 29 7.25
106. Oliwier Bona Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 28 4.67
107. Tomasz Fic UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 27 5.40
108. Tomasz Urban Energa Kotwica Kołobrzeg 2 27 13.50
109. Konrad Tyński Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 26 4.33
110. Mateusz Przęczek UKS Regis Wieliczka 2 26 13.00
111. Marcel Grudziński PGE Spójnia Stargard 6 25 4.17
112. Adrian Abramowicz PGE Spójnia Stargard 6 24 4.00
113. Kacper Porada BC Swiss Krono Żary 2 23 11.50
114. Mateusz Głodek Exact Systems Śląsk Wrocław 7 23 3.29
115. Jakub Kajka UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 22 4.40
116. Adam Forysiuk BC Swiss Krono Żary 2 21 10.50
117. Mikołaj Tyburcy Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 21 10.50
118. Kamil Nawrot Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 21 10.50
119. Radosław Skubiński BC Swiss Krono Żary 2 20 10.00
120. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 7 20 2.86
121. Aleks Żmijak Exact Systems Śląsk Wrocław 6 20 3.33
122. Miłosz Ziółkowski CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 20 10.00
123. Jakub Kuczyc Exact Systems Śląsk Wrocław 6 19 3.17
124. Jan Gulczyński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 19 9.50
125. Jakub Mikołajczyk Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 19 9.50
126. Patryk Kociuga MKS Smyk Prudnik 2 19 9.50
127. Adam Dudziak MKS Start SA I Lublin 6 18 3.00
128. Hubert Łałak Trefl 1LO Sopot 8 18 2.25
129. Patryk Stasiak Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 18 9.00
130. Piotr Keller ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 17 8.50
131. Bartosz Cecot UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 17 4.25
132. Michał Soból CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 17 8.50
133. Michał Szandurski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 4 17 4.25
134. Paweł Strzępek Energa Kotwica Kołobrzeg 2 16 8.00
135. Adam Lisewski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 5 16 3.20
136. Karol Kołodziejczyk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 16 8.00
137. Adrian Protasiuk Energa Kotwica Kołobrzeg 2 16 8.00
138. Kacper Kurowski UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 4 15 3.75
139. Tomasz Lebiedź Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 15 7.50
140. Filip Stachura AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 15 2.50
141. Igor Rusin Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 14 4.67
142. Miłosz Góreńczyk BC Swiss Krono Żary 1 14 14.00
143. Adam Dobranowski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 6 14 2.33
144. Piotr Targoński Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 14 2.33
145. Paweł Fleszar UKS Regis Wieliczka 2 14 7.00
146. Jakub Koczan BC Swiss Krono Żary 2 13 6.50
147. Kacper Bochat Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 13 2.60
148. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 13 6.50
149. Michał Godawski CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 13 6.50
150. Kamil Szwadowski MKS Smyk Prudnik 2 12 6.00
151. Dominik Maroszek Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 12 2.40
152. Dawid Bykowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 11 5.50
153. Olaf Klonowski AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice 10 11 1.10
154. Jakub Laskowski MKS Start SA I Lublin 7 10 1.43
155. Mateusz Grochowina CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 10 5.00
156. Mikołaj Zaremba Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 10 5.00
157. Kamil Barnuś CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 10 5.00
158. Maciej Flisiak CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 10 5.00
159. Michał Kaźmierczak Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 9 4.50
160. Dominik Pałatyński Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 9 4.50
161. Szymon Siembida CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 1 9 9.00
162. Patryk Łysiak Legia Warszawa 9 9 1.00
163. Mateusz Czupryn RTK Radom 5 8 1.60
164. Maksymilian Estkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 8 1.60
165. Mateusz Ziółkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 5 8 1.60
166. Filip Golecki Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 6 8 1.33
167. Filip Sieradzki MKS Smyk Prudnik 2 8 4.00
168. Filip Rerak UKS Regis Wieliczka 2 8 4.00
169. Mateusz De Weyher PGE Spójnia Stargard 6 7 1.17
170. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 7 3.50
171. Szymon Goszczyński Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 4 6 1.50
172. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 6 3.00
173. Sebastian Ferenczak UKS Regis Wieliczka 2 6 3.00
174. Liubomyr Iskorostenskij MKS Start SA I Lublin 5 6 1.20
175. Jan Korczyński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 5 2.50
176. Michał Kukawski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 5 2.50
177. Mikołaj Włodarczyk WKK Wrocław 7 5 0.71
178. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 5 2.50
179. Jakub Jankowski MKS Smyk Prudnik 2 5 2.50
180. Wojciech Jędrzejczyk UKS Regis Wieliczka 2 5 2.50
181. Ruslan Kashperskyi ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 5 5.00
182. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 4 2.00
183. Mateusz Pieczykolan Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 4 2.00
184. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 4 2.00
185. Wiktor Hamera Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 5 4 0.80
186. Dawid Barciński CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 4 2.00
187. Paweł Pawlikowski BC Swiss Krono Żary 2 3 1.50
188. Kamil Zaradny Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 3 1.50
189. Szymon Magdziak CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 2 3 1.50
190. Kamil Uglis Energa Kotwica Kołobrzeg 2 3 1.50
191. Łukasz Łukawski Energa Kotwica Kołobrzeg 2 3 1.50
192. Arkadiusz Serafin MKS Start SA I Lublin 10 3 0.30
193. Krystian Gruca UKS Regis Wieliczka 2 2 1.00
194. Krystian Gładikowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 2 1.00
195. Piotr Wińkowski Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz 4 2 0.50
196. Jakub Pellowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 2 1.00
197. Tomasz Windak UKS Regis Wieliczka 1 2 2.00
198. Grzegorz Chodźko PGE Spójnia Stargard 3 2 0.67
199. Damian Jakieła PGE Spójnia Stargard 3 2 0.67
200. Tomasz Marek Kaspro Ostrów Wielkopolski 1 2 2.00
201. Kacper Reczyński BC Swiss Krono Żary 2 2 1.00
202. Szymon Zalewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 1 0.50
203. Łukasz Krawiec RTK Radom 5 1 0.20
204. Igor Fiedosewicz Energa Kotwica Kołobrzeg 2 1 0.50
205. Borys Waszkowski Energa Kotwica Kołobrzeg 2 1 0.50
206. Fares Maszerowski Energa Kotwica Kołobrzeg 2 1 0.50
207. Hubert Kuświk Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 1 0.50
208. Jakub Kołodziej UKS Regis Wieliczka 1 0 0.00
209. Dawid Dereziński BC Swiss Krono Żary 2 0 0.00
210. Kacper Burnecki BC Swiss Krono Żary 2 0 0.00
211. Dawid Gajkowski Energa Kotwica Kołobrzeg 2 0 0.00
212. Kacper Koc ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1 0 0.00
213. Jakub Bujas MKS Smyk Prudnik 1 0 0.00
214. Jakub Rybicki UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
215. Aleksander Dziekański Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 1 0 0.00
216. Jakub Palczewski Kaspro Ostrów Wielkopolski 2 0 0.00
217. Maciej Dybała UKS Regis Wieliczka 2 0 0.00
218. Jakub Rektor MKS Smyk Prudnik 1 0 0.00
219. Filip Karczemny RTK Radom 5 0 0.00
220. Łukasz Mazur MKS Smyk Prudnik 2 0 0.00
221. Dawid Janeda PGE Spójnia Stargard 4 0 0.00
222. Mateusz Chęć CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 1 0 0.00
223. Maciej Wiśniewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 2 0 0.00
224. Dawid Turosz CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 1 0 0.00
225. Marcel Hościłowicz BC Swiss Krono Żary 2 0 0.00
226. Kamil Szostak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 0 0.00
227. Bartosz Szklarski BC Swiss Krono Żary 2 0 0.00
228. Adam Żurek CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola 1 0 0.00
229. Mateusz Parfimczyk MKS Smyk Prudnik 2 0 0.00
230. Oliver Gnilka MKS Smyk Prudnik 2 0 0.00
231. Kacper Duszkiewicz MKS Smyk Prudnik 1 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę