statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mikołaj Walczak MKK Pyra Poznań 4 92 23.00
2. Szymon Janczak Hensfort Przemyśl 4 80 20.00
3. Łukasz Niesobski UKS Chromik Żary 3 66 22.00
4. Dariusz Kalinowski UKS Chromik Żary 4 59 14.75
5. Kacper Stalicki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 52 17.33
6. Jacek Sulowski MUKS 1811 Unia Tarnów 1 50 50.00
7. Michael Hicks R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 49 16.33
8. Marcin Zarzeczny Ogniwo Szczecin 1 45 45.00
9. Marek Walczak MKK Pyra Poznań 3 44 14.67
10. Aleksander Załucki R8 Basket AZS Politechnika Kraków, Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 3 42 14.00
11. Mariusz Małachowski UKS Chromik Żary 4 41 10.25
12. Kacper Walciszewski Hensfort Przemyśl 2 40 20.00
13. Mariusz Matczak UKS Chromik Żary 2 39 19.50
14. Jakub Complak Hensfort Przemyśl 4 38 9.50
15. Mateusz Rusiński UKS Chromik Żary 4 37 9.25
16. Dawid Komza UKS Chromik Żary 4 36 9.00
17. Paweł Strzępek Hensfort Przemyśl 3 33 11.00
18. Bartosz Kosior Hensfort Przemyśl 4 32 8.00
19. Andrzej Słobodzian IgnerHome Polonia Świdnica 2 29 14.50
20. Mikołaj Kleszcz Hensfort Przemyśl 4 28 7.00
21. Przemysław Kuźkow GLKS Nadarzyn 1 28 28.00
22. Michał Kwiatkowski R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 27 9.00
23. Marcin Malczyk R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2 26 13.00
24. Patryk Pełka R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 24 8.00
25. Jacek Wyrwas MKK Pyra Poznań 4 23 5.75
26. Jakub Dłuski R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2 23 11.50
27. Kacper Rojek KS Rosa-Sport Radom 1 23 23.00
28. Radosław Barcz UKS Chromik Żary 4 23 5.75
29. Michał Baran R8 Basket AZS Politechnika Kraków 3 21 7.00
30. Damian Sieńko IgnerHome Polonia Świdnica 2 20 10.00
31. Mateusz Soboń IgnerHome Polonia Świdnica 2 20 10.00
32. Eryk Chmielewski MKK Pyra Poznań 4 20 5.00
33. Dawid Kondratowicz UKS Chromik Żary 4 20 5.00
34. Patryk Pachołek Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 19 19.00
35. Kacper Hałdaś IgnerHome Polonia Świdnica 2 18 9.00
36. Filip Radzik MKK Pyra Poznań 4 18 4.50
37. Wiktor Marcinkowski KKS Siechnice 1 18 18.00
38. Seid Hajrić R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2 18 9.00
39. Jakub Szczepański MKK Pyra Poznań 4 17 4.25
40. Rafał Chudzik Stomil Olsztyn 1 17 17.00
41. Marcin Włodarczyk Stomil Olsztyn 1 17 17.00
42. Hubert Strzelec KS Rosa-Sport Radom 1 16 16.00
43. Damian Oswald KKS Siechnice 1 16 16.00
44. Szymon Prusak Hensfort Przemyśl 4 15 3.75
45. Konrad Goździkowski GLKS Nadarzyn 1 15 15.00
46. Karol Sasnal R8 Basket AZS Politechnika Kraków, Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 15 15.00
47. Maciej Czemerys GLKS Nadarzyn 1 15 15.00
48. Marcin Szorcz MKK Pyra Poznań 4 14 3.50
49. Karol Nowacki Ogniwo Szczecin 1 14 14.00
50. Artur Pełka IgnerHome Polonia Świdnica 2 14 7.00
51. Maciej Grondys MKK Pyra Poznań 4 13 3.25
52. Dmytro Wowczuk MKK Pyra Poznań 3 13 4.33
53. Jakub Kucharski Hensfort Przemyśl 4 13 3.25
54. Maciej Kozłowski MKK Pyra Poznań 4 12 3.00
55. Rafał Podgórski Stomil Olsztyn 1 12 12.00
56. Lucjan Okraszewski IgnerHome Polonia Świdnica 2 12 6.00
57. Karol Radoń Hensfort Przemyśl 4 12 3.00
58. Victor Barea IgnerHome Polonia Świdnica 2 12 6.00
59. Oskar Skorupski Ogniwo Szczecin 1 11 11.00
60. Mateusz Kulis Stomil Olsztyn 1 11 11.00
61. Tymoteusz Perka GLKS Nadarzyn 1 11 11.00
62. Salim Hamdaoui Ogniwo Szczecin 1 10 10.00
63. Przemysław Nowak MKK Pyra Poznań 2 10 5.00
64. Michał Skowron MUKS 1811 Unia Tarnów 1 10 10.00
65. Konrad Mołek UKS Chromik Żary 4 9 2.25
66. Bartłomiej Reszka Stomil Olsztyn 1 9 9.00
67. Rafał Serwański Hensfort Przemyśl 4 9 2.25
68. Maciej Jochacy KKS Siechnice 1 9 9.00
69. Jakub Stanisławajtys Stomil Olsztyn 1 9 9.00
70. Radosław Skubiński Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 8 8.00
71. Dominik Niemczura MUKS 1811 Unia Tarnów 1 8 8.00
72. Patryk Kwandrans KS Rosa-Sport Radom 1 8 8.00
73. Wiktor Słaby Hensfort Przemyśl 4 7 1.75
74. Jakub Kołodziej IgnerHome Polonia Świdnica 1 7 7.00
75. Kacper Nowak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 7 7.00
76. Mateusz Piska MUKS 1811 Unia Tarnów 1 7 7.00
77. Michał Sulima KKS Siechnice 1 7 7.00
78. Kamil Ozga IgnerHome Polonia Świdnica 2 7 3.50
79. Marcin Herczyk GLKS Nadarzyn 1 7 7.00
80. Mateusz Nowacki Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 7 7.00
81. Jakub Dwernicki R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2 6 3.00
82. Jakub Koczan UKS Chromik Żary 2 6 3.00
83. Michał Nowicki UKS Chromik Żary 4 6 1.50
84. Błażej Sowa KS Rosa-Sport Radom 1 6 6.00
85. Sebastian Bogusz MUKS 1811 Unia Tarnów 1 6 6.00
86. Kacper Grzesiowski Ogniwo Szczecin 1 5 5.00
87. Michał Sakowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 5 5.00
88. Wojciech Kula KS Rosa-Sport Radom 1 5 5.00
89. Paweł Zaczkiewicz MUKS 1811 Unia Tarnów 1 5 5.00
90. Piotr Badełek MUKS 1811 Unia Tarnów 1 5 5.00
91. Jakub Chadaj GLKS Nadarzyn 1 4 4.00
92. Szymon Walski KS Rosa-Sport Radom 1 4 4.00
93. Kacper Wydra KS Rosa-Sport Radom 1 4 4.00
94. Leszek Dziurowski KKS Siechnice 1 4 4.00
95. Cezary Karpik Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 3 3.00
96. Mateusz Moroń Ogniwo Szczecin 1 3 3.00
97. Adam Chabasiński MKK Pyra Poznań 4 3 0.75
98. Patryk Bąk GLKS Nadarzyn 1 2 2.00
99. Kacper Wosztyl KS Rosa-Sport Radom 1 2 2.00
100. Tomasz Gruba KKS Siechnice 1 2 2.00
101. Tomasz Biernat IgnerHome Polonia Świdnica 2 2 1.00
102. Grzegorz Poradzisz IgnerHome Polonia Świdnica 2 2 1.00
103. Damian Puchalski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 2 2.00
104. Mario Ristić Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 2 2.00
105. Filip Starzyński KS Rosa-Sport Radom 1 2 2.00
106. Jakub Kowalczyk KS Rosa-Sport Radom 1 2 2.00
107. Grzegorz Kaczmarczyk IgnerHome Polonia Świdnica 1 2 2.00
108. Marcin Ziętek KKS Siechnice 1 2 2.00
109. Kacper Walczyk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 1 1.00
110. Hubert Szachniewicz Stomil Olsztyn 1 1 1.00
111. Piotr Cisek IgnerHome Polonia Świdnica 1 0 0.00
112. Bartosz Chebdowski KS Rosa-Sport Radom 1 0 0.00
113. Stanisław Biernaczyk Ogniwo Szczecin 1 0 0.00
114. Andrzej Adamek Hensfort Przemyśl 3 0 0.00
115. Kamil Wojciech Ogniwo Szczecin 1 0 0.00
116. Damian Liuras KKS Siechnice 1 0 0.00
117. Rafał Plaskota GLKS Nadarzyn 1 0 0.00
118. Przemysław Dudycz KKS Siechnice 1 0 0.00
119. Maciej Paszkiewicz KS Rosa-Sport Radom 1 0 0.00
120. Hubert Pereira Ogniwo Szczecin 1 0 0.00
121. Michał Omasta KKS Siechnice 1 0 0.00
122. Kuba Andrzejczak Ogniwo Szczecin 1 0 0.00
123. Jakub Tymiński GLKS Nadarzyn 1 0 0.00
124. Paweł Kempiński Ogniwo Szczecin 1 0 0.00
125. Krzysztof Mysłek KKS Siechnice 1 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę