statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Kikowski WKS Śląsk Wrocław 6 114 19.00
2. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 5 79 15.80
3. Marcin Flieger WKS Śląsk Wrocław 6 74 12.33
4. Wojciech Pisarczyk Miasto Szkła Krosno 5 73 14.60
5. Jakub Dłuski Polfarmex Kutno 5 73 14.60
6. Michael Gospodarek NOVUM Lublin 4 68 17.00
7. Tomasz Madziar meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 68 22.67
8. Sergiusz Prażmo NOVUM Lublin 4 63 15.75
9. Jacek Jarecki Polski Cukier Toruń 5 61 12.20
10. Hubert Mazur Polfarmex Kutno 5 58 11.60
11. Radosław Hyży WKS Śląsk Wrocław 6 56 9.33
12. Aleksander Lebiedziński Trefl II Sopot, Trefl Sopot 3 56 18.67
13. Łukasz Diduszko WKS Śląsk Wrocław 6 55 9.17
14. Krzysztof Sulima WKS Śląsk Wrocław 6 54 9.00
15. Piotr Śmigielski Polski Cukier Toruń 5 53 10.60
16. Przemysław Lewandowski SKK Siedlce, KS Piaseczno 4 52 13.00
17. Michał Wojtyński KS Piaseczno 3 50 16.67
18. Dawid Adamczewski Miasto Szkła Krosno 5 48 9.60
19. Mikołaj Stopierzyński King Wilki Morskie Szczecin 3 47 15.67
20. Marcin Salamonik Miasto Szkła Krosno 5 46 9.20
21. Kacper Kromer Syntex Księżak Łowicz 3 46 15.33
22. Jarosław Pawłowski meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 46 15.33
23. Radosław Bojko King Wilki Morskie Szczecin 3 45 15.00
24. Adrian Mroczek-Truskowski WKS Śląsk Wrocław 6 45 7.50
25. Łukasz Paul Miasto Szkła Krosno 4 44 11.00
26. Andrzej Misiewicz Pszczółka Start Lublin, Miasto Szkła Krosno 5 41 8.20
27. Jarosław Bartkowiak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2 40 20.00
28. Szymon Kucia meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 39 13.00
29. Adam Myśliwiec NOVUM Lublin 4 39 9.75
30. Aleksander Perka Polski Cukier Toruń 5 38 7.60
31. Tomasz Deja SKK Siedlce 3 38 12.67
32. Tomasz Ochońko WKS Śląsk Wrocław 6 38 6.33
33. Krzysztof Jakóbczyk Polfarmex Kutno 4 38 9.50
34. Dominik Majewski KS Piaseczno 3 37 12.33
35. Arkadiusz Kobus Polski Cukier Toruń, Polfarmex Kutno 5 37 7.40
36. Adam Rajkowski Syntex Księżak Łowicz 3 36 12.00
37. Łukasz Żytko Polski Cukier Toruń 5 36 7.20
38. Mariusz Rapucha SKK Siedlce 3 36 12.00
39. Kacper Borowski SMS PZKosz Władysławowo 2 36 18.00
40. Adam Lisewski Polski Cukier Toruń 5 36 7.20
41. Wojciech Glabas Polfarmex Kutno 4 35 8.75
42. Marcin Łakis meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 35 11.67
43. Hubert Pabian KS Spójnia Stargard 2 34 17.00
44. Aaron Weres BKS Tur Bielsk Podlaski 2 34 17.00
45. Tomasz Bzdyra GKS Tychy 2 34 17.00
46. Grzegorz Małecki Polfarmex Kutno 3 34 11.33
47. Cyprian Zięba Trefl II Sopot 3 34 11.33
48. Dawid Bręk Polfarmex Kutno 4 34 8.50
49. Maciej Adamkiewicz King Wilki Morskie Szczecin 4 33 8.25
50. Kamil Piechaczek Trefl II Sopot 3 33 11.00
51. Emil Podkowiński GTK Gliwice 2 32 16.00
52. Tomasz Smorawiński Syntex Księżak Łowicz 3 32 10.67
53. Jakub Krawczyk Wisła CanPack Kraków 2 31 15.50
54. Bartłomiej Józefowicz Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 31 10.33
55. Łukasz Ochodek HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 31 15.50
56. Rafał Sobiło SKK Siedlce 3 31 10.33
57. Michał Marciniak Pszczółka Start Lublin 2 31 15.50
58. Jakub Karolak MKS Dąbrowa Górnicza II 2 31 15.50
59. Adam Parzych KS Spójnia Stargard 2 30 15.00
60. Piotr Knowa King Wilki Morskie Szczecin 3 29 9.67
61. Mateusz Szwed Polfarmex Kutno 4 29 7.25
62. Michał Szewczyk AZS AGH Alstom Kraków 3 29 9.67
63. Norbert Kulon WKS Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław 6 29 4.83
64. Kamil Łączyński Miasto Szkła Krosno 3 28 9.33
65. Tomasz Łakis meritumkredyt Pogoń Prudnik 2 27 13.50
66. Łukasz Niesobski KS Sudety Jelenia Góra 1 27 27.00
67. Paweł Szymański GTK Gliwice 2 27 13.50
68. Robert Cieśla Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 27 9.00
69. Szymon Milczyński King Wilki Morskie Szczecin 4 27 6.75
70. Przemysław Malona Syntex Księżak Łowicz 3 27 9.00
71. Jakub Schenk HydroTruck Radom, Rosa II Radom 1 27 27.00
72. Jakub Chałupka WSTK Wschowa 2 26 13.00
73. Bartosz Ciechociński Pszczółka Start Lublin 2 26 13.00
74. Grzegorz Jankowski KS Piaseczno 3 26 8.67
75. Marcin Kowalewski Polski Cukier Toruń 4 25 6.25
76. Tomasz Prostak WKS Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław 4 25 6.25
77. Sławomir Nowak Miasto Szkła Krosno 3 25 8.33
78. Rafał Król Pszczółka Start Lublin 1 25 25.00
79. Adam Metelski AZS Politechnika Poznań 2 25 12.50
80. Łukasz Jaśkiewicz Trefl II Sopot, Trefl Sopot 3 25 8.33
81. Bartosz Pochocki Enea Basket Piła 2 25 12.50
82. Grzegorz Zadęcki HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 25 12.50
83. Mateusz Wiśniewski NOVUM Lublin 3 24 8.00
84. Dariusz Wyka BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 24 12.00
85. Błażej Rabe Enea Basket Piła 2 24 12.00
86. Kamil Sulima SKK Siedlce 2 24 12.00
87. Jan Szadura NOVUM Lublin 2 23 11.50
88. Tomasz Stępień KS Spójnia Stargard 1 23 23.00
89. Marek Sobkowiak AZS Politechnika Poznań 2 23 11.50
90. Piotr Barszcz Sokół Ostrów Mazowiecka 1 23 23.00
91. Mariusz Wójcik MKS Skierniewice 1 23 23.00
92. Sebastian Okoła KS Piaseczno 3 23 7.67
93. Rafał Glapiński Miasto Szkła Krosno, HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 5 23 4.60
94. Paweł Hybiak AZS Politechnika Poznań 2 23 11.50
95. Grzegorz Kukiełka BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 22 11.00
96. Marcin Kowalski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 22 7.33
97. Maciej Soehrich GTK Gliwice 2 22 11.00
98. Przemysław Ostrowski AZS AGH Alstom Kraków 3 22 7.33
99. Rafał Wojciechowski Syntex Księżak Łowicz 3 22 7.33
100. Łukasz Grzegorzewski MKS Dąbrowa Górnicza II 2 22 11.00
101. Sebastian Drążyk Pszczółka Start Lublin 2 22 11.00
102. Rafał Kulikowski SKK Siedlce 3 22 7.33
103. Mikołaj Spała BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 21 21.00
104. Damian Zapert KS Piaseczno 2 21 10.50
105. Bartłomiej Bartoszewicz Syntex Księżak Łowicz 3 21 7.00
106. Marcin Rzeszowski WSTK Wschowa 2 21 10.50
107. Fabian Mróz AZS AGH Alstom Kraków 3 21 7.00
108. Łukasz Bonarek Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 21 21.00
109. Piotr Zieliński MKS Dąbrowa Górnicza II 2 21 10.50
110. Paweł Jaworski WSTK Wschowa 2 21 10.50
111. Paweł Kowalczuk King Wilki Morskie Szczecin 3 21 7.00
112. Damian Kalinowski AZS AGH Alstom Kraków 2 21 10.50
113. Tomasz Borkowski KS Piaseczno 3 20 6.67
114. Mateusz Migała SMS PZKosz Władysławowo 2 20 10.00
115. Piotr Wojdyr KS Spójnia Stargard, King Wilki Morskie Szczecin 3 20 6.67
116. Patryk Uleryk King Wilki Morskie Szczecin 4 20 5.00
117. Tomasz Wróbel GTK Gliwice 2 20 10.00
118. Radosław Zaręba Sokół Ostrów Mazowiecka 1 20 20.00
119. Marcin Nędzi Legia Warszawa 1 20 20.00
120. Mateusz Szczotka HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 1 20 20.00
121. Marcin Stokłosa King Wilki Morskie Szczecin 3 20 6.67
122. Grzegorz Dudzik AZS AGH Alstom Kraków 3 20 6.67
123. Paweł Olczak GKS Tychy 2 20 10.00
124. Marcin Kolowca BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 20 10.00
125. Szymon Wawrzyniak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 20 20.00
126. Dawid Myśliwiec NOVUM Lublin 2 19 9.50
127. Patryk Bielecki HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 19 9.50
128. Piotr Czaplicki Enea Astoria Bydgoszcz 1 19 19.00
129. Sebastian Biela HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 19 9.50
130. Patryk Przyborowski KS Pułaski Warka 1 19 19.00
131. Michał Przybylski SKK Siedlce 2 19 9.50
132. Marcin Kuczmera Syntex Księżak Łowicz 3 19 6.33
133. Marcin Marczyk HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 19 9.50
134. Adrian Brud HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 19 9.50
135. Paweł Bochenkiewicz WKS Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław 6 19 3.17
136. Adam Kaczmarzyk BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 19 19.00
137. Maciej Siemieńczuk Syntex Księżak Łowicz 3 18 6.00
138. Jakub Adameczek NOVUM Lublin 4 18 4.50
139. Michał Sikora Pszczółka Start Lublin 2 18 9.00
140. Łukasz Warmuz AZS AGH Alstom Kraków 3 18 6.00
141. Szymon Rduch Polfarmex Kutno 5 18 3.60
142. Krzysztof Kaptur WSTK Wschowa 2 18 9.00
143. Michał Kozak KS Sudety Jelenia Góra 1 18 18.00
144. Filip Zegzuła Rosa II Radom 1 18 18.00
145. Bartłomiej Ratajczak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 18 6.00
146. Maciej Maj MKS Dąbrowa Górnicza II 2 18 9.00
147. Grzegorz Płocica BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 17 8.50
148. Grzegorz Grochowski MKS Dąbrowa Górnicza II 2 17 8.50
149. Jakub Załucki Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 17 17.00
150. Marcin Krajewski MKS Skierniewice 1 17 17.00
151. Maciej Wisiecki GTK Arka Gdynia 1 17 17.00
152. Michał Gabiński WKS Śląsk Wrocław 3 17 5.67
153. Przemysław Gworek AZS AGH Alstom Kraków 3 17 5.67
154. Wojciech Rogacewicz Enea Basket Piła 2 17 8.50
155. Mateusz Żołnierewicz GTK Arka Gdynia 1 17 17.00
156. Krzysztof Zieliński HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 17 8.50
157. Piotr Magdziarz Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2 17 8.50
158. Dawid Weiss GKS Tychy 2 16 8.00
159. Paweł Mowlik Biofarm Basket Suchy Las 1 16 16.00
160. Paweł Kowalski Pszczółka Start Lublin 2 16 8.00
161. Jakub Stefaniuk KS Pułaski Warka 1 16 16.00
162. Tomasz Ejsmont MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 16 16.00
163. Sławomir Sikora Polski Cukier Toruń 4 16 4.00
164. Mikołaj Grod KSK Noteć Inowrocław 1 16 16.00
165. Kacper Młynarski PTG Sokół Łańcut 1 16 16.00
166. Karol Michałek Enea Basket Piła 2 15 7.50
167. Szymon Skop HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 1 15 15.00
168. Paweł Dzierżak Trefl II Sopot 3 15 5.00
169. Kamil Zywert SMS PZKosz Władysławowo 2 15 7.50
170. Kamil Kolber AZS AGH Alstom Kraków 3 15 5.00
171. Karol Kupczak HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 15 7.50
172. Michał Ejiofor Wisła CanPack Kraków 2 15 7.50
173. Bartosz Włuczyński Syntex Księżak Łowicz 2 15 7.50
174. Jan Grzeliński WKK ProBiotics Wrocław 1 15 15.00
175. Wojciech Rzeszowski WSTK Wschowa 2 15 7.50
176. Kamil Nowak KS AZS AWF Katowice 1 14 14.00
177. Mariusz Zgrzebnicki WSTK Wschowa 2 14 7.00
178. Daniel Grujić Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 14 14.00
179. Patryk Gospodarek NOVUM Lublin 2 14 7.00
180. Maciej Majcherek AZS Radex Szczecin 1 14 14.00
181. Tomasz Gałan SKK Siedlce 3 14 4.67
182. Adrian Barszczyk Enea Astoria Bydgoszcz 1 14 14.00
183. Artur Barycza Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 14 4.67
184. Paweł Zmarlak MKS Dąbrowa Górnicza II 1 14 14.00
185. Artur Grygiel WKK ProBiotics Wrocław 1 14 14.00
186. Patryk Buszta PTG Sokół Łańcut 1 14 14.00
187. Łukasz Krzemiński Enea Basket Piła 2 14 7.00
188. Krzysztof Woźniak Alba Chorzów 1 14 14.00
189. Tomasz Bobowski BKS Tur Bielsk Podlaski 2 14 7.00
190. Arkadiusz Biel GKS Tychy 2 13 6.50
191. Marcin Chodkiewicz SKK Siedlce 3 13 4.33
192. Maciej Baran HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska, Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 13 13.00
193. Mateusz Rudnik Enea Basket Piła 2 13 6.50
194. Marcel Ponitka GTK Arka Gdynia 1 13 13.00
195. Konrad Kapturski KS Pułaski Warka 1 13 13.00
196. Stanferd Sanny SMS PZKosz Władysławowo 2 13 6.50
197. Karol Szpyrka Polski Cukier Toruń 3 13 4.33
198. Mirosław Wysocki BKS Tur Bielsk Podlaski 2 13 6.50
199. Paweł Jurczyński KS AZS AWF Katowice 1 13 13.00
200. Bartosz Wyrwas Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 13 4.33
201. Grzegorz Przewoźniak Enea Basket Piła 2 13 6.50
202. Mateusz Płatek WKK ProBiotics Wrocław 1 13 13.00
203. Marek Osiniak HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 13 6.50
204. Michał Damulewicz GTK Gliwice 2 13 6.50
205. Błażej Torebko HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 13 6.50
206. Piotr Pustelnik GTK Gliwice 2 13 6.50
207. Przemysław Matuszewski WSTK Wschowa 2 13 6.50
208. Nikodem Sirijatowicz SMS PZKosz Władysławowo 1 13 13.00
209. Tomasz Gierwazik AZS Politechnika Poznań 2 13 6.50
210. Wojciech Bocianowski KS Piaseczno 3 13 4.33
211. Mikołaj Witliński SMS PZKosz Władysławowo 1 13 13.00
212. Tomasz Orlicki Wisła CanPack Kraków 1 13 13.00
213. Krzysztof Bolibrzuch meritumkredyt Pogoń Prudnik 2 12 6.00
214. Wojciech Szafranek Enea Astoria Bydgoszcz 1 12 12.00
215. Jakub Garbacz SMS PZKosz Władysławowo 1 12 12.00
216. Jacek Kujawski King Wilki Morskie Szczecin 4 12 3.00
217. Marcin Michalski HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 1 12 12.00
218. Andrzej Paszkiewicz KS Piaseczno 3 12 4.00
219. Leszek Kaczmarski SMS PZKosz Władysławowo 2 12 6.00
220. Haran Shifman BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 12 6.00
221. Artur Włodarczyk GTK Arka Gdynia 1 12 12.00
222. Grzegorz Remin GKS Tychy 2 12 6.00
223. Grzegorz Sowa Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 12 12.00
224. Rafał Partyka Miasto Szkła Krosno 3 12 4.00
225. Bartłomiej Karolak NOVUM Lublin 2 12 6.00
226. Jacek Zieliński MKS Skierniewice 1 12 12.00
227. Jakub Fiszer Biofarm Basket Suchy Las 1 12 12.00
228. Zbigniew Doliński HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 12 6.00
229. Marceli Dziemba KS AZS AWF Katowice 1 12 12.00
230. Patryk Ostrowski KS Sudety Jelenia Góra 1 12 12.00
231. Damian Pieloch PTG Sokół Łańcut 1 12 12.00
232. Marcin Pławucki Enea Basket Piła 2 12 6.00
233. Michał Batorski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 12 12.00
234. Paweł Curyl Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 11 11.00
235. Adam Brenk Trefl II Sopot 2 11 5.50
236. Paweł Adamczyk KS Pułaski Warka 1 11 11.00
237. Zbigniew Malinowski Enea Basket Piła 2 11 5.50
238. Damian Jeszke SMS PZKosz Władysławowo 2 11 5.50
239. Kacper Kasprzak KS Spójnia Stargard 2 11 5.50
240. Adam Pawelec Pszczółka Start Lublin 2 11 5.50
241. Mateusz Dziemba MKS Dąbrowa Górnicza II 2 11 5.50
242. Bartłomiej Szczepaniak KS Spójnia Stargard 1 11 11.00
243. Michał Lipiński meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 11 3.67
244. Bartosz Bal BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 1 11 11.00
245. Tomasz Milewski KS AZS AWF Katowice 1 11 11.00
246. Cezary Majtyka NOVUM Lublin 4 11 2.75
247. Kamil Sierański BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 11 11.00
248. Roman Szymański Polski Cukier Toruń 5 11 2.20
249. Maciej Żmudka HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 1 11 11.00
250. Paweł Stankiewicz AZS Politechnika Poznań 2 11 5.50
251. Bartłomiej Przyboś Exact Systems Śląsk Wrocław 1 11 11.00
252. Krzysztof Kurdubski KS AZS AWF Katowice 1 11 11.00
253. Tomasz Przewrocki BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 11 5.50
254. Mikołaj Sowa HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 11 5.50
255. Paweł Rusinowicz BKS Tur Bielsk Podlaski 1 10 10.00
256. Jakub Dwernicki Wisła CanPack Kraków 1 10 10.00
257. Michał Wielechowski Biofarm Basket Suchy Las 1 10 10.00
258. Mateusz Nitsche Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 10 10.00
259. Kordian Jóźwiuk BKS Tur Bielsk Podlaski 2 10 5.00
260. Mariusz Markowicz GKS Tychy 1 10 10.00
261. Marek Hajduk AZS AGH Alstom Kraków 2 10 5.00
262. Dawid Mieczkowski KS Pułaski Warka 1 10 10.00
263. Amadeusz Włodarski KSK Noteć Inowrocław 1 10 10.00
264. Bartosz Diduszko WKK ProBiotics Wrocław 1 10 10.00
265. Damian Tokarski UMKS Kielce 1 10 10.00
266. Bartosz Bochno Polski Cukier Toruń, WKK ProBiotics Wrocław 3 10 3.33
267. Piotr Osiakowski UMKS Kielce 1 10 10.00
268. Sławomir Klocek MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 10 10.00
269. Mateusz Dworak HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 10 5.00
270. Michał Kucharski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 10 10.00
271. Marek Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza II 2 10 5.00
272. Piotr Borowicki AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 10 10.00
273. Konrad Mamcarczyk Rosa II Radom 1 10 10.00
274. Patryk Andres KS Piaseczno 3 9 3.00
275. Paweł Piros KS Pułaski Warka 1 9 9.00
276. Marcin Zając Enea Basket Piła 2 9 4.50
277. Grzegorz Podulka GTK Gliwice 1 9 9.00
278. Alexander Machowski BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 9 4.50
279. Łukasz Ryfa Sokół Ostrów Mazowiecka 1 9 9.00
280. Łukasz Biela AZS Radex Szczecin 1 9 9.00
281. Filip Struski SMS PZKosz Władysławowo 2 9 4.50
282. Piotr Gacek AZS Politechnika Poznań 2 9 4.50
283. Aleksander Raczek KS Sudety Jelenia Góra 1 9 9.00
284. Dawid Kołakowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 9 9.00
285. Kamil Hanke Trefl II Sopot 3 9 3.00
286. Paweł Wiekiera GTK Gliwice 1 9 9.00
287. Piotr Pawłowski Syntex Księżak Łowicz 3 9 3.00
288. Grzegorz Sobański GTK Gliwice 2 9 4.50
289. Bartłomiej Berdzik KS Spójnia Stargard 1 9 9.00
290. Filip Kornecki GKS Tychy 2 9 4.50
291. Szymon Czepiec Wisła CanPack Kraków 1 9 9.00
292. Arkadiusz Zabielski BKS Tur Bielsk Podlaski 1 9 9.00
293. Artur Gliszczyński KSK Noteć Inowrocław 1 9 9.00
294. Michał Potraski AZS AGH Alstom Kraków 3 9 3.00
295. Jędrzej Kowalski WSTK Wschowa 2 8 4.00
296. Marcin Chudy Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 8 8.00
297. Łukasz Sobuta Rosa II Radom 1 8 8.00
298. Filip Dylik KS Spójnia Stargard, AZS Politechnika Poznań 1 8 8.00
299. Artur Mikołajko BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 1 8 8.00
300. Maksym Kulon WKS Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław 3 8 2.67
301. Karol Leszczyński KS AZS AWF Katowice 1 8 8.00
302. Jakub Fenrych GKS Tychy 2 8 4.00
303. Mateusz Rutkowski AZS Politechnika Poznań 2 8 4.00
304. Kosma Kołcz GTK Gliwice 2 8 4.00
305. Dawid Morawiec Trefl II Sopot 2 8 4.00
306. Adrian Banach AZS AGH Alstom Kraków 2 8 4.00
307. Kamil Wójciak KS AZS AWF Katowice 1 8 8.00
308. Łukasz Szczypka Pszczółka Start Lublin, Miasto Szkła Krosno 3 8 2.67
309. Filip Czyżnielewski Alba Chorzów 1 8 8.00
310. Borys Szycik GTK Arka Gdynia 1 8 8.00
311. Krzysztof Banyś HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 1 8 8.00
312. Łukasz Ratajczak KS Spójnia Stargard 1 8 8.00
313. Łukasz Ulchurski KS Spójnia Stargard, AZS Politechnika Poznań 2 8 4.00
314. Rafał Borowicz KSK Noteć Inowrocław 1 8 8.00
315. Rafał Pietrzak KS Piaseczno 2 8 4.00
316. Łukasz Zajączkowski Legia Warszawa 1 8 8.00
317. Dawid Grochowski MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 8 8.00
318. Tomasz Pochylski Enea Basket Piła 2 8 4.00
319. Adrian Andryańczyk Enea Astoria Bydgoszcz 1 8 8.00
320. Szymon Bauza Trefl II Sopot 2 8 4.00
321. Łukasz Kuczyński BKS Tur Bielsk Podlaski 1 8 8.00
322. Wiktor Grudziński KS Spójnia Stargard 1 8 8.00
323. Rafał Holnicki-Szulc Legia Warszawa 1 7 7.00
324. Paweł Wołk-Jankowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 7 7.00
325. Karol Tyborowski WSTK Wschowa 2 7 3.50
326. Piotr Brzozowski BKS Tur Bielsk Podlaski 2 7 3.50
327. Michał Marek Biofarm Basket Suchy Las 1 7 7.00
328. Marcin Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza II 2 7 3.50
329. Jerzy Koszuta AZS Radex Szczecin 1 7 7.00
330. Tomasz Nowakowski WKK ProBiotics Wrocław 1 7 7.00
331. Tomasz Szczepiński BKS Tur Bielsk Podlaski 2 7 3.50
332. Piotr Nawrot Legia Warszawa 1 7 7.00
333. Robert Patryk Iwaniuk BKS Tur Bielsk Podlaski 2 7 3.50
334. Jacek Czyż SKK Siedlce 2 7 3.50
335. Łukasz Odolczyk MKS Skierniewice 1 7 7.00
336. Piotr Jeger PTG Sokół Łańcut 1 7 7.00
337. Kamil Czosnowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 7 7.00
338. Daniel Kubala Wisła CanPack Kraków 1 7 7.00
339. Patryk Bajtus UMKS Kielce 1 7 7.00
340. Michał Komenda BKS Tur Bielsk Podlaski 1 7 7.00
341. Konrad Koziorowicz King Wilki Morskie Szczecin 2 7 3.50
342. Radosław Basiński SKK Siedlce 2 7 3.50
343. Daniel Strojek Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 7 7.00
344. Tomasz Jaremkiewicz Legia Warszawa 1 7 7.00
345. Piotr Konsek Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 7 7.00
346. Filip Kowalewski AZS Politechnika Poznań 2 7 3.50
347. Maciej Raczyński AZS Radex Szczecin 1 7 7.00
348. Łukasz Kaczmarski GKS Tychy 2 7 3.50
349. Artur Kijanowski UMKS Kielce 1 7 7.00
350. Piotr Wieloch Biofarm Basket Suchy Las 1 7 7.00
351. Rafał Sebrala AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 7 7.00
352. Przemysław Urbanek Wisła CanPack Kraków 2 7 3.50
353. Jakub Stanios Rosa II Radom 1 7 7.00
354. Bartosz Trytek meritumkredyt Pogoń Prudnik 2 6 3.00
355. Marcin Strzelecki AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 6 6.00
356. Adam Wiciak Biofarm Basket Suchy Las 1 6 6.00
357. Sebastian Dusiło MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 6 6.00
358. Łukasz Bodych KS Spójnia Stargard, GKS Tychy 1 6 6.00
359. Artur Busz UMKS Kielce 1 6 6.00
360. Daniel Szłapka MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 6 6.00
361. Bartosz Stawowski KS AZS AWF Katowice 1 6 6.00
362. Karol Pytyś AZS Radex Szczecin 1 6 6.00
363. Daniel Małek GKS Tychy 2 6 3.00
364. Radosław Plebanek Polski Cukier Toruń 5 6 1.20
365. Kacper Kowalski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 6 6.00
366. Arkadiusz Bazylko Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 6 6.00
367. Filip Pruefer Biofarm Basket Suchy Las 1 6 6.00
368. Michał Szydłowski AZS Politechnika Poznań 1 6 6.00
369. Oktawian Przeliorz HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 1 6 6.00
370. Szymon Rzońca AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 6 6.00
371. Maciej Kołodziejczyk Wisła CanPack Kraków 2 6 3.00
372. Jakub Wantuch GTK Arka Gdynia 1 6 6.00
373. Maciej Piątek KS Pułaski Warka 1 6 6.00
374. Jacek Balawender PTG Sokół Łańcut 1 6 6.00
375. Łukasz Pająk Wisła CanPack Kraków 2 6 3.00
376. Kamil Gawrzydek PTG Sokół Łańcut 1 6 6.00
377. Marcin Kowalczuk NOVUM Lublin 2 6 3.00
378. Salim Hamdaoui King Wilki Morskie Szczecin 2 6 3.00
379. Paweł Ossowski Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 6 6.00
380. Kacper Wojtan Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 6 6.00
381. Wojciech Miernik UMKS Kielce 1 6 6.00
382. Konrad Łabędź Rosa II Radom 1 6 6.00
383. Michał Wołoszyn MKS Dąbrowa Górnicza II 1 5 5.00
384. Mateusz Góralski Wisła CanPack Kraków 2 5 2.50
385. Sebastian Walczak Biofarm Basket Suchy Las 1 5 5.00
386. Michał Musijowski BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 5 2.50
387. Łukasz Fąfara UMKS Kielce 1 5 5.00
388. Marcin Żelisławski MKS Skierniewice 1 5 5.00
389. Kamil Zakrzewski BKS Tur Bielsk Podlaski 1 5 5.00
390. Mariusz Piotrkowski KS AZS AWF Katowice 1 5 5.00
391. Paweł Bacik UMKS Kielce 1 5 5.00
392. Adam Linowski AZS Radex Szczecin 1 5 5.00
393. Radosław Lemański GKS Tychy 1 5 5.00
394. Marcin Wieluński SMS PZKosz Władysławowo 1 5 5.00
395. Krzysztof Wosz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 5 5.00
396. Patryk Jasiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 5 5.00
397. Krzysztof Morawiec Alba Chorzów 1 5 5.00
398. Hubert Wierzbicki KSK Noteć Inowrocław 1 5 5.00
399. Paweł Krefft GTK Arka Gdynia 1 5 5.00
400. Mateusz Jagieła AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 5 5.00
401. Paweł Skarpetowski Sokół Ostrów Mazowiecka 1 5 5.00
402. Grzegorz Jankowski meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 5 1.67
403. Łukasz Lewkowicz Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 5 5.00
404. Kacper Szymański Trefl II Sopot 3 5 1.67
405. Tomasz Balcerek AZS Radex Szczecin 1 5 5.00
406. Hubert Makuch UMKS Kielce 1 5 5.00
407. Bartosz Klimek HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 5 2.50
408. Mateusz Witkowski KS Spójnia Stargard 2 5 2.50
409. Przemysław Łaszewski Alba Chorzów 1 5 5.00
410. Karol Dębski PTG Sokół Łańcut 1 5 5.00
411. Bartosz Zając Exact Systems Śląsk Wrocław 1 5 5.00
412. Marcin Skorek Exact Systems Śląsk Wrocław 1 5 5.00
413. Patryk Nowerski Legia Warszawa 1 5 5.00
414. Marcin Wróbel UMKS Kielce 1 5 5.00
415. Aleksander Filipiak KSK Noteć Inowrocław 1 4 4.00
416. Mateusz Fatz SMS PZKosz Władysławowo 1 4 4.00
417. Jacek Wróblewski GKS Tychy 2 4 2.00
418. Borys Klimek BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 4 4.00
419. Filip Małgorzaciak Enea Astoria Bydgoszcz 1 4 4.00
420. Przemysław Łęcki BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 4 4.00
421. Jacek Rduch HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 1 4 4.00
422. Paweł Mazurek Sokół Ostrów Mazowiecka 1 4 4.00
423. Przemysław Jasiński HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 4 2.00
424. Przemysław Szmelter KSK Noteć Inowrocław 1 4 4.00
425. Tomasz Maryniewski GTK Arka Gdynia 1 4 4.00
426. Norbert Kujon MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 4 4.00
427. Bartosz Woźniak Wisła CanPack Kraków 1 4 4.00
428. Paweł Nowicki Exact Systems Śląsk Wrocław 1 4 4.00
429. Tomasz Baszak AZS Politechnika Poznań 1 4 4.00
430. Patryk Cebulski BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 4 4.00
431. Krzysztof Puchalski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 4 4.00
432. Przemysław Stecko AZS AGH Alstom Kraków 3 4 1.33
433. Bartosz Czerwonka PTG Sokół Łańcut 1 4 4.00
434. Jakub Gołębiewski Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 4 4.00
435. Dawid Gambusz Alba Chorzów 1 4 4.00
436. Seweryn Kiljan KS Sudety Jelenia Góra 1 4 4.00
437. Andrzej Urban BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 1 4 4.00
438. Mateusz Bręk Biofarm Basket Suchy Las 1 4 4.00
439. Robert Cetnar Rosa II Radom 1 4 4.00
440. Grzegorz Głębicki AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 4 4.00
441. Arkadiusz Soczewski KS Spójnia Stargard 1 4 4.00
442. Jakub Gruth Alba Chorzów 1 4 4.00
443. Łukasz Bąk MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 4 4.00
444. Łukasz Pacocha AZS Radex Szczecin 1 4 4.00
445. Jarosław Muś MKS Skierniewice 1 4 4.00
446. Maciej Parszewski Rosa II Radom 1 4 4.00
447. Wojciech Pagacz Polski Cukier Toruń 3 4 1.33
448. Artur Trociński MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 3 3.00
449. Tomasz Rudko Legia Warszawa 1 3 3.00
450. Piotr Kuczyński Rosa II Radom 1 3 3.00
451. Marek Zywert SMS PZKosz Władysławowo 2 3 1.50
452. Grzegorz Paszek MKS Dąbrowa Górnicza II 1 3 3.00
453. Andrzej Siwiec Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 3 3.00
454. Kacper Sęk WKK ProBiotics Wrocław 1 3 3.00
455. Dawid Sega Alba Chorzów 1 3 3.00
456. Adam Białdyga HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 3 1.50
457. Aleksander Leńczuk WKK ProBiotics Wrocław 1 3 3.00
458. Bartosz Gil BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 3 3.00
459. Jarosław Trojan WKK ProBiotics Wrocław 1 3 3.00
460. Karol Obarek Enea Astoria Bydgoszcz 1 3 3.00
461. Wiktor Specyalski Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 3 3.00
462. Łukasz Barański Enea Basket Piła 1 3 3.00
463. Marc-Oscar Sanny Exact Systems Śląsk Wrocław 1 3 3.00
464. Jakub Strzałka AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 3 3.00
465. Krzysztof Dziura AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 3 3.00
466. Szymon Michalik Biofarm Basket Suchy Las 1 3 3.00
467. Patryk Smyrdek MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 3 3.00
468. Karol Nowacki King Wilki Morskie Szczecin 3 3 1.00
469. Kamil Sadowski Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 3 3.00
470. Maciej Klima PTG Sokół Łańcut 1 3 3.00
471. Paweł Strychalski Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 2 2.00
472. Paweł Podobas Legia Warszawa 1 2 2.00
473. Michał Strzałka AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 2 2.00
474. Patryk Rąpalski Enea Astoria Bydgoszcz 1 2 2.00
475. Alan Czujkowski Legia Warszawa, Pszczółka Start Lublin 2 2 1.00
476. Maciej Gawryś GTK Arka Gdynia 1 2 2.00
477. Kamil Łukanus WSTK Wschowa 2 2 1.00
478. Kamil Paluch AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 2 2.00
479. Bartosz Łukomski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 2 2.00
480. Mariusz Łapiński MKS Skierniewice 1 2 2.00
481. Przemysław Rychłowski KSK Noteć Inowrocław 1 2 2.00
482. Filip Raciborski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 2 2.00
483. Damian Rogowski AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 2 2.00
484. Grzegorz Wilk Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 2 2.00
485. Dariusz Depta Wisła CanPack Kraków 1 2 2.00
486. Robert Sgodzaj GTK Gliwice 2 2 1.00
487. Piotr Krauze GTK Arka Gdynia 1 2 2.00
488. Tomasz Fortuna PTG Sokół Łańcut 1 2 2.00
489. Tomasz Stankala GTK Gliwice 1 2 2.00
490. Krzysztof Mielczarek AZS Radex Szczecin 1 2 2.00
491. Maciej Rostalski AZS Politechnika Poznań 1 2 2.00
492. Michał Ziębiński Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 2 2.00
493. Adam Anduła HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 1 2 2.00
494. Łukasz Kosmowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 2 2.00
495. Bartosz Taraszkiewicz KS Sudety Jelenia Góra 1 2 2.00
496. Mateusz Syrek Wisła CanPack Kraków 1 2 2.00
497. Rafał Bester Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 2 2.00
498. Alan Jaworski UMKS Kielce 1 2 2.00
499. Michał Świderski Legia Warszawa 1 2 2.00
500. Adrian El-Ward MKS Skierniewice 1 2 2.00
501. Seweryn Radomski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 2 2.00
502. Robert Kowalczyk SMS PZKosz Władysławowo 2 2 1.00
503. Dawid Zydorowicz BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 2 2.00
504. Artur Wnętrzak WKS Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław 1 2 2.00
505. Tomasz Zych MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 2 2.00
506. Łukasz Majchrowski MKS Dąbrowa Górnicza II 1 2 2.00
507. Łukasz Wójcik Alba Chorzów 1 2 2.00
508. Kamil Maciejewski Polfarmex Kutno 3 2 0.67
509. Michał Górny Biofarm Basket Suchy Las 1 2 2.00
510. Piotr Dąbrowski KS Sudety Jelenia Góra 1 2 2.00
511. Piotr Miś HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 1 2 2.00
512. Karol Tkacz AZS Politechnika Poznań 1 2 2.00
513. Marcin Skiba Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 1 1.00
514. Piotr Wielgus Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 1 1.00
515. Tomasz Makowski KS Pułaski Warka 1 1 1.00
516. Igor Wadowski WKK ProBiotics Wrocław 1 1 1.00
517. Dawid Radzikowski KSK Noteć Inowrocław 1 1 1.00
518. Marek Kowalski AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 1 1.00
519. Igor Trela AZS Radex Szczecin 1 1 1.00
520. Mateusz Bębeniec BKS Tur Bielsk Podlaski 2 1 0.50
521. Łukasz Popielski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 0 0.00
522. Kamil Drąg KS Sudety Jelenia Góra 1 0 0.00
523. Bartosz Nadolski KS Sudety Jelenia Góra 1 0 0.00
524. Damian Bołd Miasto Szkła Krosno 3 0 0.00
525. Kamil Dubij KS Spójnia Stargard 1 0 0.00
526. Michał Filarski AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 0 0.00
527. Przemysław Domalewski Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
528. Adam Bączyński MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 0 0.00
529. Czesław Radwański Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2 0 0.00
530. Tomasz Kędziora Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
531. Wiktor Nałęcz GTK Arka Gdynia 1 0 0.00
532. Mateusz Zaręba Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
533. Krzysztof Lis Alba Chorzów 1 0 0.00
534. Sebastian Breguła AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 0 0.00
535. Piotr Leja Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 0 0.00
536. Konrad Rzeczkowski AZS Politechnika Poznań 1 0 0.00
537. Jan Pawlak Legia Warszawa 1 0 0.00
538. Gabriel Gwiazdoń BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 1 0 0.00
539. Marcel Kliniewski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 0 0.00
540. Mateusz Pawlik Alba Chorzów 1 0 0.00
541. Wojciech Bernasiak KSK Noteć Inowrocław 1 0 0.00
542. Mateusz Gos Rosa II Radom 1 0 0.00
543. Mateusz Gazarkiewicz KS Pułaski Warka 1 0 0.00
544. Michał Warchowski KSK Noteć Inowrocław 1 0 0.00
545. Bartosz Snela BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 0 0.00
546. Szymon Janiewski Legia Warszawa 1 0 0.00
547. Dawid Nowak KS Spójnia Stargard 1 0 0.00
548. Jakub Jóźwiuk BKS Tur Bielsk Podlaski 2 0 0.00
549. Bartosz Rochmiński MKS Skierniewice 1 0 0.00
550. Patryk Klein Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
551. Bartłomiej Bojko WKK ProBiotics Wrocław 1 0 0.00
552. Rafał Wierzchowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 0 0.00
553. Jakub Dyba KS Spójnia Stargard 1 0 0.00
554. Marcin Wójcik MKS Dąbrowa Górnicza II 1 0 0.00
555. Jakub Kawuza Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 0 0.00
556. Kamil Michalski KS Spójnia Stargard 1 0 0.00
557. Krzysztof Spała WKK ProBiotics Wrocław 1 0 0.00
558. Igor Dudek Exact Systems Śląsk Wrocław 1 0 0.00
559. Tomasz Wójcikowski KS Piaseczno 3 0 0.00
560. Artur Zadroga Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
561. Jakub Lewandowski UMKS Kielce 1 0 0.00
562. Eryk Zielinko Rosa II Radom 1 0 0.00
563. Tomasz Roszak BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 0 0.00
564. Grzegorz Szydło Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
565. Bartłomiej Pieńkowski Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
566. Kamil Nowicki MKS Skierniewice 1 0 0.00
567. Michał Zyzik Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
568. Igor Ilasz KS Spójnia Stargard 1 0 0.00
569. Maciej Piszczek MKS Dąbrowa Górnicza II 1 0 0.00
570. Tomasz Kil Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
571. Kamil Krzeszowski NOVUM Lublin 3 0 0.00
572. Kamil Michalski Rosa II Radom 1 0 0.00
573. Paweł Tabaka Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 0 0.00
574. Grzegorz Mordel KS Pułaski Warka 1 0 0.00
575. Paweł Osuch AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 0 0.00
576. Nicholas Śliwiński GTK Arka Gdynia 1 0 0.00
577. Bartłomiej Wróblewski KS Spójnia Stargard 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę