statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Kikowski WKS Śląsk Wrocław 6 114 19.00
2. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 5 79 15.80
3. Marcin Flieger WKS Śląsk Wrocław 6 74 12.33
4. Wojciech Pisarczyk Miasto Szkła Krosno 5 73 14.60
5. Jakub Dłuski Polfarmex Kutno 5 73 14.60
6. Michael Gospodarek NOVUM Lublin 4 68 17.00
7. Tomasz Madziar meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 68 22.67
8. Sergiusz Prażmo NOVUM Lublin 4 63 15.75
9. Jacek Jarecki Polski Cukier Toruń 5 61 12.20
10. Hubert Mazur Polfarmex Kutno 5 58 11.60
11. Radosław Hyży WKS Śląsk Wrocław 6 56 9.33
12. Aleksander Lebiedziński Trefl II Sopot, Trefl Sopot 3 56 18.67
13. Łukasz Diduszko WKS Śląsk Wrocław 6 55 9.17
14. Krzysztof Sulima WKS Śląsk Wrocław 6 54 9.00
15. Piotr Śmigielski Polski Cukier Toruń 5 53 10.60
16. Przemysław Lewandowski SKK Siedlce, KS Piaseczno 4 52 13.00
17. Michał Wojtyński KS Piaseczno 3 50 16.67
18. Dawid Adamczewski Miasto Szkła Krosno 5 48 9.60
19. Mikołaj Stopierzyński King Wilki Morskie Szczecin 3 47 15.67
20. Marcin Salamonik Miasto Szkła Krosno 5 46 9.20
21. Kacper Kromer Syntex Księżak Łowicz 3 46 15.33
22. Jarosław Pawłowski meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 46 15.33
23. Radosław Bojko King Wilki Morskie Szczecin 3 45 15.00
24. Adrian Mroczek-Truskowski WKS Śląsk Wrocław 6 45 7.50
25. Łukasz Paul Miasto Szkła Krosno 4 44 11.00
26. Andrzej Misiewicz Pszczółka Start Lublin, Miasto Szkła Krosno 5 41 8.20
27. Jarosław Bartkowiak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2 40 20.00
28. Adam Myśliwiec NOVUM Lublin 4 39 9.75
29. Szymon Kucia meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 39 13.00
30. Tomasz Ochońko WKS Śląsk Wrocław 6 38 6.33
31. Krzysztof Jakóbczyk Polfarmex Kutno 4 38 9.50
32. Aleksander Perka Polski Cukier Toruń 5 38 7.60
33. Tomasz Deja SKK Siedlce 3 38 12.67
34. Dominik Majewski KS Piaseczno 3 37 12.33
35. Arkadiusz Kobus Polski Cukier Toruń, Polfarmex Kutno 5 37 7.40
36. Adam Lisewski Polski Cukier Toruń 5 36 7.20
37. Adam Rajkowski Syntex Księżak Łowicz 3 36 12.00
38. Łukasz Żytko Polski Cukier Toruń 5 36 7.20
39. Mariusz Rapucha SKK Siedlce 3 36 12.00
40. Kacper Borowski SMS PZKosz Władysławowo 2 36 18.00
41. Wojciech Glabas Polfarmex Kutno 4 35 8.75
42. Marcin Łakis meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 35 11.67
43. Dawid Bręk Polfarmex Kutno 4 34 8.50
44. Hubert Pabian KS Spójnia Stargard 2 34 17.00
45. Aaron Weres BKS Tur Bielsk Podlaski 2 34 17.00
46. Grzegorz Małecki Polfarmex Kutno 3 34 11.33
47. Tomasz Bzdyra GKS Tychy 2 34 17.00
48. Cyprian Zięba Trefl II Sopot 3 34 11.33
49. Kamil Piechaczek Trefl II Sopot 3 33 11.00
50. Maciej Adamkiewicz King Wilki Morskie Szczecin 4 33 8.25
51. Emil Podkowiński GTK Gliwice 2 32 16.00
52. Tomasz Smorawiński Syntex Księżak Łowicz 3 32 10.67
53. Jakub Karolak MKS Dąbrowa Górnicza II 2 31 15.50
54. Jakub Krawczyk Wisła CanPack Kraków 2 31 15.50
55. Bartłomiej Józefowicz Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 31 10.33
56. Łukasz Ochodek HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 31 15.50
57. Rafał Sobiło SKK Siedlce 3 31 10.33
58. Michał Marciniak Pszczółka Start Lublin 2 31 15.50
59. Adam Parzych KS Spójnia Stargard 2 30 15.00
60. Piotr Knowa King Wilki Morskie Szczecin 3 29 9.67
61. Mateusz Szwed Polfarmex Kutno 4 29 7.25
62. Norbert Kulon WKS Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław 6 29 4.83
63. Michał Szewczyk AZS AGH Alstom Kraków 3 29 9.67
64. Kamil Łączyński Miasto Szkła Krosno 3 28 9.33
65. Przemysław Malona Syntex Księżak Łowicz 3 27 9.00
66. Tomasz Łakis meritumkredyt Pogoń Prudnik 2 27 13.50
67. Łukasz Niesobski KS Sudety Jelenia Góra 1 27 27.00
68. Szymon Milczyński King Wilki Morskie Szczecin 4 27 6.75
69. Paweł Szymański GTK Gliwice 2 27 13.50
70. Robert Cieśla Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 27 9.00
71. Jakub Schenk HydroTruck Radom, Rosa II Radom 1 27 27.00
72. Jakub Chałupka WSTK Wschowa 2 26 13.00
73. Grzegorz Jankowski KS Piaseczno 3 26 8.67
74. Bartosz Ciechociński Pszczółka Start Lublin 2 26 13.00
75. Tomasz Prostak WKS Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław 4 25 6.25
76. Sławomir Nowak Miasto Szkła Krosno 3 25 8.33
77. Marcin Kowalewski Polski Cukier Toruń 4 25 6.25
78. Adam Metelski AZS Politechnika Poznań 2 25 12.50
79. Łukasz Jaśkiewicz Trefl II Sopot, Trefl Sopot 3 25 8.33
80. Rafał Król Pszczółka Start Lublin 1 25 25.00
81. Grzegorz Zadęcki HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 25 12.50
82. Bartosz Pochocki Enea Basket Piła 2 25 12.50
83. Mateusz Wiśniewski NOVUM Lublin 3 24 8.00
84. Dariusz Wyka BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 24 12.00
85. Błażej Rabe Enea Basket Piła 2 24 12.00
86. Kamil Sulima SKK Siedlce 2 24 12.00
87. Paweł Hybiak AZS Politechnika Poznań 2 23 11.50
88. Sebastian Okoła KS Piaseczno 3 23 7.67
89. Piotr Barszcz Sokół Ostrów Mazowiecka 1 23 23.00
90. Rafał Glapiński Miasto Szkła Krosno, HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 5 23 4.60
91. Tomasz Stępień KS Spójnia Stargard 1 23 23.00
92. Jan Szadura NOVUM Lublin 2 23 11.50
93. Marek Sobkowiak AZS Politechnika Poznań 2 23 11.50
94. Mariusz Wójcik MKS Skierniewice 1 23 23.00
95. Grzegorz Kukiełka BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 22 11.00
96. Rafał Kulikowski SKK Siedlce 3 22 7.33
97. Marcin Kowalski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 22 7.33
98. Maciej Soehrich GTK Gliwice 2 22 11.00
99. Łukasz Grzegorzewski MKS Dąbrowa Górnicza II 2 22 11.00
100. Przemysław Ostrowski AZS AGH Alstom Kraków 3 22 7.33
101. Sebastian Drążyk Pszczółka Start Lublin 2 22 11.00
102. Rafał Wojciechowski Syntex Księżak Łowicz 3 22 7.33
103. Paweł Kowalczuk King Wilki Morskie Szczecin 3 21 7.00
104. Mikołaj Spała BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 21 21.00
105. Damian Zapert KS Piaseczno 2 21 10.50
106. Bartłomiej Bartoszewicz Syntex Księżak Łowicz 3 21 7.00
107. Piotr Zieliński MKS Dąbrowa Górnicza II 2 21 10.50
108. Fabian Mróz AZS AGH Alstom Kraków 3 21 7.00
109. Łukasz Bonarek Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 21 21.00
110. Marcin Rzeszowski WSTK Wschowa 2 21 10.50
111. Paweł Jaworski WSTK Wschowa 2 21 10.50
112. Damian Kalinowski AZS AGH Alstom Kraków 2 21 10.50
113. Szymon Wawrzyniak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 20 20.00
114. Marcin Kolowca BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 20 10.00
115. Tomasz Borkowski KS Piaseczno 3 20 6.67
116. Mateusz Migała SMS PZKosz Władysławowo 2 20 10.00
117. Piotr Wojdyr KS Spójnia Stargard, King Wilki Morskie Szczecin 3 20 6.67
118. Marcin Nędzi Legia Warszawa 1 20 20.00
119. Patryk Uleryk King Wilki Morskie Szczecin 4 20 5.00
120. Tomasz Wróbel GTK Gliwice 2 20 10.00
121. Radosław Zaręba Sokół Ostrów Mazowiecka 1 20 20.00
122. Marcin Stokłosa King Wilki Morskie Szczecin 3 20 6.67
123. Grzegorz Dudzik AZS AGH Alstom Kraków 3 20 6.67
124. Mateusz Szczotka HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 1 20 20.00
125. Paweł Olczak GKS Tychy 2 20 10.00
126. Adam Kaczmarzyk BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 19 19.00
127. Adrian Brud HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 19 9.50
128. Dawid Myśliwiec NOVUM Lublin 2 19 9.50
129. Paweł Bochenkiewicz WKS Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław 6 19 3.17
130. Piotr Czaplicki Enea Astoria Bydgoszcz 1 19 19.00
131. Patryk Przyborowski KS Pułaski Warka 1 19 19.00
132. Patryk Bielecki HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 19 9.50
133. Sebastian Biela HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 19 9.50
134. Marcin Kuczmera Syntex Księżak Łowicz 3 19 6.33
135. Michał Przybylski SKK Siedlce 2 19 9.50
136. Marcin Marczyk HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 19 9.50
137. Maciej Maj MKS Dąbrowa Górnicza II 2 18 9.00
138. Maciej Siemieńczuk Syntex Księżak Łowicz 3 18 6.00
139. Jakub Adameczek NOVUM Lublin 4 18 4.50
140. Szymon Rduch Polfarmex Kutno 5 18 3.60
141. Michał Sikora Pszczółka Start Lublin 2 18 9.00
142. Łukasz Warmuz AZS AGH Alstom Kraków 3 18 6.00
143. Michał Kozak KS Sudety Jelenia Góra 1 18 18.00
144. Krzysztof Kaptur WSTK Wschowa 2 18 9.00
145. Filip Zegzuła Rosa II Radom 1 18 18.00
146. Bartłomiej Ratajczak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 18 6.00
147. Krzysztof Zieliński HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 17 8.50
148. Mateusz Żołnierewicz GTK Arka Gdynia 1 17 17.00
149. Przemysław Gworek AZS AGH Alstom Kraków 3 17 5.67
150. Grzegorz Płocica BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 17 8.50
151. Wojciech Rogacewicz Enea Basket Piła 2 17 8.50
152. Grzegorz Grochowski MKS Dąbrowa Górnicza II 2 17 8.50
153. Maciej Wisiecki GTK Arka Gdynia 1 17 17.00
154. Jakub Załucki Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 17 17.00
155. Marcin Krajewski MKS Skierniewice 1 17 17.00
156. Michał Gabiński WKS Śląsk Wrocław 3 17 5.67
157. Piotr Magdziarz Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2 17 8.50
158. Mikołaj Grod KSK Noteć Inowrocław 1 16 16.00
159. Paweł Mowlik Biofarm Basket Suchy Las 1 16 16.00
160. Dawid Weiss GKS Tychy 2 16 8.00
161. Kacper Młynarski PTG Sokół Łańcut 1 16 16.00
162. Paweł Kowalski Pszczółka Start Lublin 2 16 8.00
163. Jakub Stefaniuk KS Pułaski Warka 1 16 16.00
164. Tomasz Ejsmont MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 16 16.00
165. Sławomir Sikora Polski Cukier Toruń 4 16 4.00
166. Wojciech Rzeszowski WSTK Wschowa 2 15 7.50
167. Karol Michałek Enea Basket Piła 2 15 7.50
168. Szymon Skop HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 1 15 15.00
169. Paweł Dzierżak Trefl II Sopot 3 15 5.00
170. Kamil Kolber AZS AGH Alstom Kraków 3 15 5.00
171. Karol Kupczak HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 15 7.50
172. Kamil Zywert SMS PZKosz Władysławowo 2 15 7.50
173. Bartosz Włuczyński Syntex Księżak Łowicz 2 15 7.50
174. Michał Ejiofor Wisła CanPack Kraków 2 15 7.50
175. Jan Grzeliński WKK ProBiotics Wrocław 1 15 15.00
176. Tomasz Bobowski BKS Tur Bielsk Podlaski 2 14 7.00
177. Mariusz Zgrzebnicki WSTK Wschowa 2 14 7.00
178. Daniel Grujić Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 14 14.00
179. Kamil Nowak KS AZS AWF Katowice 1 14 14.00
180. Adrian Barszczyk Enea Astoria Bydgoszcz 1 14 14.00
181. Tomasz Gałan SKK Siedlce 3 14 4.67
182. Paweł Zmarlak MKS Dąbrowa Górnicza II 1 14 14.00
183. Artur Grygiel WKK ProBiotics Wrocław 1 14 14.00
184. Artur Barycza Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 14 4.67
185. Maciej Majcherek AZS Radex Szczecin 1 14 14.00
186. Krzysztof Woźniak Alba Chorzów 1 14 14.00
187. Patryk Gospodarek NOVUM Lublin 2 14 7.00
188. Łukasz Krzemiński Enea Basket Piła 2 14 7.00
189. Patryk Buszta PTG Sokół Łańcut 1 14 14.00
190. Marcel Ponitka GTK Arka Gdynia 1 13 13.00
191. Marcin Chodkiewicz SKK Siedlce 3 13 4.33
192. Konrad Kapturski KS Pułaski Warka 1 13 13.00
193. Mateusz Rudnik Enea Basket Piła 2 13 6.50
194. Karol Szpyrka Polski Cukier Toruń 3 13 4.33
195. Arkadiusz Biel GKS Tychy 2 13 6.50
196. Maciej Baran HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska, Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 13 13.00
197. Paweł Jurczyński KS AZS AWF Katowice 1 13 13.00
198. Mirosław Wysocki BKS Tur Bielsk Podlaski 2 13 6.50
199. Stanferd Sanny SMS PZKosz Władysławowo 2 13 6.50
200. Grzegorz Przewoźniak Enea Basket Piła 2 13 6.50
201. Błażej Torebko HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 13 6.50
202. Marek Osiniak HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 13 6.50
203. Michał Damulewicz GTK Gliwice 2 13 6.50
204. Mateusz Płatek WKK ProBiotics Wrocław 1 13 13.00
205. Nikodem Sirijatowicz SMS PZKosz Władysławowo 1 13 13.00
206. Bartosz Wyrwas Zetkama Doral Nysa Kłodzko 3 13 4.33
207. Piotr Pustelnik GTK Gliwice 2 13 6.50
208. Tomasz Gierwazik AZS Politechnika Poznań 2 13 6.50
209. Mikołaj Witliński SMS PZKosz Władysławowo 1 13 13.00
210. Wojciech Bocianowski KS Piaseczno 3 13 4.33
211. Przemysław Matuszewski WSTK Wschowa 2 13 6.50
212. Tomasz Orlicki Wisła CanPack Kraków 1 13 13.00
213. Michał Batorski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 12 12.00
214. Marcin Pławucki Enea Basket Piła 2 12 6.00
215. Patryk Ostrowski KS Sudety Jelenia Góra 1 12 12.00
216. Damian Pieloch PTG Sokół Łańcut 1 12 12.00
217. Wojciech Szafranek Enea Astoria Bydgoszcz 1 12 12.00
218. Jakub Garbacz SMS PZKosz Władysławowo 1 12 12.00
219. Jacek Kujawski King Wilki Morskie Szczecin 4 12 3.00
220. Krzysztof Bolibrzuch meritumkredyt Pogoń Prudnik 2 12 6.00
221. Leszek Kaczmarski SMS PZKosz Władysławowo 2 12 6.00
222. Andrzej Paszkiewicz KS Piaseczno 3 12 4.00
223. Rafał Partyka Miasto Szkła Krosno 3 12 4.00
224. Bartłomiej Karolak NOVUM Lublin 2 12 6.00
225. Jacek Zieliński MKS Skierniewice 1 12 12.00
226. Grzegorz Sowa Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 12 12.00
227. Haran Shifman BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 12 6.00
228. Marcin Michalski HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 1 12 12.00
229. Marceli Dziemba KS AZS AWF Katowice 1 12 12.00
230. Grzegorz Remin GKS Tychy 2 12 6.00
231. Artur Włodarczyk GTK Arka Gdynia 1 12 12.00
232. Zbigniew Doliński HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 12 6.00
233. Jakub Fiszer Biofarm Basket Suchy Las 1 12 12.00
234. Mikołaj Sowa HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 11 5.50
235. Tomasz Przewrocki BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 11 5.50
236. Bartłomiej Przyboś Exact Systems Śląsk Wrocław 1 11 11.00
237. Krzysztof Kurdubski KS AZS AWF Katowice 1 11 11.00
238. Damian Jeszke SMS PZKosz Władysławowo 2 11 5.50
239. Zbigniew Malinowski Enea Basket Piła 2 11 5.50
240. Kacper Kasprzak KS Spójnia Stargard 2 11 5.50
241. Paweł Curyl Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 11 11.00
242. Mateusz Dziemba MKS Dąbrowa Górnicza II 2 11 5.50
243. Adam Brenk Trefl II Sopot 2 11 5.50
244. Adam Pawelec Pszczółka Start Lublin 2 11 5.50
245. Bartłomiej Szczepaniak KS Spójnia Stargard 1 11 11.00
246. Paweł Adamczyk KS Pułaski Warka 1 11 11.00
247. Bartosz Bal BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 1 11 11.00
248. Tomasz Milewski KS AZS AWF Katowice 1 11 11.00
249. Cezary Majtyka NOVUM Lublin 4 11 2.75
250. Kamil Sierański BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 11 11.00
251. Michał Lipiński meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 11 3.67
252. Paweł Stankiewicz AZS Politechnika Poznań 2 11 5.50
253. Maciej Żmudka HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 1 11 11.00
254. Roman Szymański Polski Cukier Toruń 5 11 2.20
255. Michał Wielechowski Biofarm Basket Suchy Las 1 10 10.00
256. Mateusz Nitsche Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 10 10.00
257. Michał Kucharski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 10 10.00
258. Piotr Borowicki AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 10 10.00
259. Kordian Jóźwiuk BKS Tur Bielsk Podlaski 2 10 5.00
260. Paweł Rusinowicz BKS Tur Bielsk Podlaski 1 10 10.00
261. Jakub Dwernicki Wisła CanPack Kraków 1 10 10.00
262. Marek Hajduk AZS AGH Alstom Kraków 2 10 5.00
263. Mariusz Markowicz GKS Tychy 1 10 10.00
264. Bartosz Diduszko WKK ProBiotics Wrocław 1 10 10.00
265. Piotr Osiakowski UMKS Kielce 1 10 10.00
266. Dawid Mieczkowski KS Pułaski Warka 1 10 10.00
267. Sławomir Klocek MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 10 10.00
268. Amadeusz Włodarski KSK Noteć Inowrocław 1 10 10.00
269. Damian Tokarski UMKS Kielce 1 10 10.00
270. Bartosz Bochno Polski Cukier Toruń, WKK ProBiotics Wrocław 3 10 3.33
271. Mateusz Dworak HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 2 10 5.00
272. Marek Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza II 2 10 5.00
273. Konrad Mamcarczyk Rosa II Radom 1 10 10.00
274. Arkadiusz Zabielski BKS Tur Bielsk Podlaski 1 9 9.00
275. Szymon Czepiec Wisła CanPack Kraków 1 9 9.00
276. Patryk Andres KS Piaseczno 3 9 3.00
277. Marcin Zając Enea Basket Piła 2 9 4.50
278. Piotr Pawłowski Syntex Księżak Łowicz 3 9 3.00
279. Alexander Machowski BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 9 4.50
280. Grzegorz Podulka GTK Gliwice 1 9 9.00
281. Paweł Piros KS Pułaski Warka 1 9 9.00
282. Łukasz Biela AZS Radex Szczecin 1 9 9.00
283. Filip Struski SMS PZKosz Władysławowo 2 9 4.50
284. Dawid Kołakowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 9 9.00
285. Piotr Gacek AZS Politechnika Poznań 2 9 4.50
286. Aleksander Raczek KS Sudety Jelenia Góra 1 9 9.00
287. Łukasz Ryfa Sokół Ostrów Mazowiecka 1 9 9.00
288. Bartłomiej Berdzik KS Spójnia Stargard 1 9 9.00
289. Filip Kornecki GKS Tychy 2 9 4.50
290. Grzegorz Sobański GTK Gliwice 2 9 4.50
291. Kamil Hanke Trefl II Sopot 3 9 3.00
292. Artur Gliszczyński KSK Noteć Inowrocław 1 9 9.00
293. Paweł Wiekiera GTK Gliwice 1 9 9.00
294. Michał Potraski AZS AGH Alstom Kraków 3 9 3.00
295. Wiktor Grudziński KS Spójnia Stargard 1 8 8.00
296. Łukasz Kuczyński BKS Tur Bielsk Podlaski 1 8 8.00
297. Marcin Chudy Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 8 8.00
298. Maksym Kulon WKS Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław 3 8 2.67
299. Karol Leszczyński KS AZS AWF Katowice 1 8 8.00
300. Łukasz Sobuta Rosa II Radom 1 8 8.00
301. Filip Dylik KS Spójnia Stargard, AZS Politechnika Poznań 1 8 8.00
302. Artur Mikołajko BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 1 8 8.00
303. Mateusz Rutkowski AZS Politechnika Poznań 2 8 4.00
304. Dawid Morawiec Trefl II Sopot 2 8 4.00
305. Kamil Wójciak KS AZS AWF Katowice 1 8 8.00
306. Łukasz Szczypka Pszczółka Start Lublin, Miasto Szkła Krosno 3 8 2.67
307. Kosma Kołcz GTK Gliwice 2 8 4.00
308. Filip Czyżnielewski Alba Chorzów 1 8 8.00
309. Jędrzej Kowalski WSTK Wschowa 2 8 4.00
310. Krzysztof Banyś HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 1 8 8.00
311. Łukasz Ratajczak KS Spójnia Stargard 1 8 8.00
312. Jakub Fenrych GKS Tychy 2 8 4.00
313. Adrian Banach AZS AGH Alstom Kraków 2 8 4.00
314. Łukasz Ulchurski KS Spójnia Stargard, AZS Politechnika Poznań 2 8 4.00
315. Rafał Borowicz KSK Noteć Inowrocław 1 8 8.00
316. Borys Szycik GTK Arka Gdynia 1 8 8.00
317. Rafał Pietrzak KS Piaseczno 2 8 4.00
318. Łukasz Zajączkowski Legia Warszawa 1 8 8.00
319. Dawid Grochowski MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 8 8.00
320. Adrian Andryańczyk Enea Astoria Bydgoszcz 1 8 8.00
321. Tomasz Pochylski Enea Basket Piła 2 8 4.00
322. Szymon Bauza Trefl II Sopot 2 8 4.00
323. Rafał Sebrala AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 7 7.00
324. Daniel Strojek Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 7 7.00
325. Karol Tyborowski WSTK Wschowa 2 7 3.50
326. Łukasz Kaczmarski GKS Tychy 2 7 3.50
327. Artur Kijanowski UMKS Kielce 1 7 7.00
328. Przemysław Urbanek Wisła CanPack Kraków 2 7 3.50
329. Marcin Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza II 2 7 3.50
330. Tomasz Szczepiński BKS Tur Bielsk Podlaski 2 7 3.50
331. Jerzy Koszuta AZS Radex Szczecin 1 7 7.00
332. Rafał Holnicki-Szulc Legia Warszawa 1 7 7.00
333. Piotr Brzozowski BKS Tur Bielsk Podlaski 2 7 3.50
334. Paweł Wołk-Jankowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 7 7.00
335. Jacek Czyż SKK Siedlce 2 7 3.50
336. Michał Marek Biofarm Basket Suchy Las 1 7 7.00
337. Piotr Jeger PTG Sokół Łańcut 1 7 7.00
338. Tomasz Nowakowski WKK ProBiotics Wrocław 1 7 7.00
339. Piotr Nawrot Legia Warszawa 1 7 7.00
340. Łukasz Odolczyk MKS Skierniewice 1 7 7.00
341. Robert Patryk Iwaniuk BKS Tur Bielsk Podlaski 2 7 3.50
342. Patryk Bajtus UMKS Kielce 1 7 7.00
343. Konrad Koziorowicz King Wilki Morskie Szczecin 2 7 3.50
344. Radosław Basiński SKK Siedlce 2 7 3.50
345. Kamil Czosnowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 7 7.00
346. Daniel Kubala Wisła CanPack Kraków 1 7 7.00
347. Tomasz Jaremkiewicz Legia Warszawa 1 7 7.00
348. Piotr Konsek Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 7 7.00
349. Filip Kowalewski AZS Politechnika Poznań 2 7 3.50
350. Maciej Raczyński AZS Radex Szczecin 1 7 7.00
351. Piotr Wieloch Biofarm Basket Suchy Las 1 7 7.00
352. Michał Komenda BKS Tur Bielsk Podlaski 1 7 7.00
353. Jakub Stanios Rosa II Radom 1 7 7.00
354. Konrad Łabędź Rosa II Radom 1 6 6.00
355. Adam Wiciak Biofarm Basket Suchy Las 1 6 6.00
356. Bartosz Trytek meritumkredyt Pogoń Prudnik 2 6 3.00
357. Łukasz Bodych KS Spójnia Stargard, GKS Tychy 1 6 6.00
358. Sebastian Dusiło MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 6 6.00
359. Bartosz Stawowski KS AZS AWF Katowice 1 6 6.00
360. Kacper Wojtan Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 6 6.00
361. Daniel Szłapka MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 6 6.00
362. Salim Hamdaoui King Wilki Morskie Szczecin 2 6 3.00
363. Wojciech Miernik UMKS Kielce 1 6 6.00
364. Paweł Ossowski Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 6 6.00
365. Artur Busz UMKS Kielce 1 6 6.00
366. Kacper Kowalski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 6 6.00
367. Marcin Strzelecki AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 6 6.00
368. Radosław Plebanek Polski Cukier Toruń 5 6 1.20
369. Oktawian Przeliorz HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 1 6 6.00
370. Michał Szydłowski AZS Politechnika Poznań 1 6 6.00
371. Karol Pytyś AZS Radex Szczecin 1 6 6.00
372. Maciej Kołodziejczyk Wisła CanPack Kraków 2 6 3.00
373. Daniel Małek GKS Tychy 2 6 3.00
374. Szymon Rzońca AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 6 6.00
375. Arkadiusz Bazylko Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 6 6.00
376. Filip Pruefer Biofarm Basket Suchy Las 1 6 6.00
377. Kamil Gawrzydek PTG Sokół Łańcut 1 6 6.00
378. Jakub Wantuch GTK Arka Gdynia 1 6 6.00
379. Marcin Kowalczuk NOVUM Lublin 2 6 3.00
380. Maciej Piątek KS Pułaski Warka 1 6 6.00
381. Jacek Balawender PTG Sokół Łańcut 1 6 6.00
382. Łukasz Pająk Wisła CanPack Kraków 2 6 3.00
383. Łukasz Lewkowicz Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 5 5.00
384. Grzegorz Jankowski meritumkredyt Pogoń Prudnik 3 5 1.67
385. Mateusz Góralski Wisła CanPack Kraków 2 5 2.50
386. Hubert Makuch UMKS Kielce 1 5 5.00
387. Mateusz Witkowski KS Spójnia Stargard 2 5 2.50
388. Bartosz Klimek HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 5 2.50
389. Marcin Skorek Exact Systems Śląsk Wrocław 1 5 5.00
390. Patryk Nowerski Legia Warszawa 1 5 5.00
391. Marcin Wróbel UMKS Kielce 1 5 5.00
392. Marcin Żelisławski MKS Skierniewice 1 5 5.00
393. Sebastian Walczak Biofarm Basket Suchy Las 1 5 5.00
394. Michał Wołoszyn MKS Dąbrowa Górnicza II 1 5 5.00
395. Mariusz Piotrkowski KS AZS AWF Katowice 1 5 5.00
396. Paweł Bacik UMKS Kielce 1 5 5.00
397. Marcin Wieluński SMS PZKosz Władysławowo 1 5 5.00
398. Michał Musijowski BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 2 5 2.50
399. Łukasz Fąfara UMKS Kielce 1 5 5.00
400. Krzysztof Morawiec Alba Chorzów 1 5 5.00
401. Krzysztof Wosz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 5 5.00
402. Hubert Wierzbicki KSK Noteć Inowrocław 1 5 5.00
403. Adam Linowski AZS Radex Szczecin 1 5 5.00
404. Paweł Krefft GTK Arka Gdynia 1 5 5.00
405. Radosław Lemański GKS Tychy 1 5 5.00
406. Kamil Zakrzewski BKS Tur Bielsk Podlaski 1 5 5.00
407. Mateusz Jagieła AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 5 5.00
408. Kacper Szymański Trefl II Sopot 3 5 1.67
409. Patryk Jasiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 5 5.00
410. Karol Dębski PTG Sokół Łańcut 1 5 5.00
411. Przemysław Łaszewski Alba Chorzów 1 5 5.00
412. Tomasz Balcerek AZS Radex Szczecin 1 5 5.00
413. Paweł Skarpetowski Sokół Ostrów Mazowiecka 1 5 5.00
414. Bartosz Zając Exact Systems Śląsk Wrocław 1 5 5.00
415. Grzegorz Głębicki AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 4 4.00
416. Mateusz Fatz SMS PZKosz Władysławowo 1 4 4.00
417. Łukasz Pacocha AZS Radex Szczecin 1 4 4.00
418. Filip Małgorzaciak Enea Astoria Bydgoszcz 1 4 4.00
419. Maciej Parszewski Rosa II Radom 1 4 4.00
420. Jacek Rduch HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 1 4 4.00
421. Przemysław Jasiński HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 4 2.00
422. Paweł Mazurek Sokół Ostrów Mazowiecka 1 4 4.00
423. Aleksander Filipiak KSK Noteć Inowrocław 1 4 4.00
424. Jacek Wróblewski GKS Tychy 2 4 2.00
425. Bartosz Woźniak Wisła CanPack Kraków 1 4 4.00
426. Tomasz Baszak AZS Politechnika Poznań 1 4 4.00
427. Tomasz Maryniewski GTK Arka Gdynia 1 4 4.00
428. Norbert Kujon MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 4 4.00
429. Borys Klimek BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 4 4.00
430. Przemysław Łęcki BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 4 4.00
431. Patryk Cebulski BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 4 4.00
432. Jakub Gołębiewski Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 4 4.00
433. Przemysław Szmelter KSK Noteć Inowrocław 1 4 4.00
434. Paweł Nowicki Exact Systems Śląsk Wrocław 1 4 4.00
435. Mateusz Bręk Biofarm Basket Suchy Las 1 4 4.00
436. Przemysław Stecko AZS AGH Alstom Kraków 3 4 1.33
437. Andrzej Urban BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 1 4 4.00
438. Bartosz Czerwonka PTG Sokół Łańcut 1 4 4.00
439. Krzysztof Puchalski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 4 4.00
440. Dawid Gambusz Alba Chorzów 1 4 4.00
441. Łukasz Bąk MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 4 4.00
442. Jakub Gruth Alba Chorzów 1 4 4.00
443. Jarosław Muś MKS Skierniewice 1 4 4.00
444. Arkadiusz Soczewski KS Spójnia Stargard 1 4 4.00
445. Robert Cetnar Rosa II Radom 1 4 4.00
446. Seweryn Kiljan KS Sudety Jelenia Góra 1 4 4.00
447. Wojciech Pagacz Polski Cukier Toruń 3 4 1.33
448. Grzegorz Paszek MKS Dąbrowa Górnicza II 1 3 3.00
449. Tomasz Rudko Legia Warszawa 1 3 3.00
450. Maciej Klima PTG Sokół Łańcut 1 3 3.00
451. Piotr Kuczyński Rosa II Radom 1 3 3.00
452. Marek Zywert SMS PZKosz Władysławowo 2 3 1.50
453. Bartosz Gil BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 3 3.00
454. Jarosław Trojan WKK ProBiotics Wrocław 1 3 3.00
455. Adam Białdyga HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 2 3 1.50
456. Artur Trociński MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 3 3.00
457. Andrzej Siwiec Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 3 3.00
458. Aleksander Leńczuk WKK ProBiotics Wrocław 1 3 3.00
459. Karol Obarek Enea Astoria Bydgoszcz 1 3 3.00
460. Kacper Sęk WKK ProBiotics Wrocław 1 3 3.00
461. Wiktor Specyalski Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 3 3.00
462. Szymon Michalik Biofarm Basket Suchy Las 1 3 3.00
463. Dawid Sega Alba Chorzów 1 3 3.00
464. Karol Nowacki King Wilki Morskie Szczecin 3 3 1.00
465. Łukasz Barański Enea Basket Piła 1 3 3.00
466. Jakub Strzałka AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 3 3.00
467. Marc-Oscar Sanny Exact Systems Śląsk Wrocław 1 3 3.00
468. Krzysztof Dziura AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 3 3.00
469. Kamil Sadowski Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 3 3.00
470. Patryk Smyrdek MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 3 3.00
471. Rafał Bester Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 2 2.00
472. Michał Świderski Legia Warszawa 1 2 2.00
473. Piotr Miś HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska 1 2 2.00
474. Tomasz Zych MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 2 2.00
475. Robert Kowalczyk SMS PZKosz Władysławowo 2 2 1.00
476. Dawid Zydorowicz BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 2 2.00
477. Paweł Strychalski Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 2 2.00
478. Seweryn Radomski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 2 2.00
479. Paweł Podobas Legia Warszawa 1 2 2.00
480. Łukasz Majchrowski MKS Dąbrowa Górnicza II 1 2 2.00
481. Patryk Rąpalski Enea Astoria Bydgoszcz 1 2 2.00
482. Maciej Gawryś GTK Arka Gdynia 1 2 2.00
483. Alan Czujkowski Legia Warszawa, Pszczółka Start Lublin 2 2 1.00
484. Bartosz Łukomski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 2 2.00
485. Piotr Dąbrowski KS Sudety Jelenia Góra 1 2 2.00
486. Łukasz Wójcik Alba Chorzów 1 2 2.00
487. Mariusz Łapiński MKS Skierniewice 1 2 2.00
488. Kamil Maciejewski Polfarmex Kutno 3 2 0.67
489. Przemysław Rychłowski KSK Noteć Inowrocław 1 2 2.00
490. Filip Raciborski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 2 2.00
491. Michał Strzałka AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 2 2.00
492. Piotr Krauze GTK Arka Gdynia 1 2 2.00
493. Kamil Paluch AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 2 2.00
494. Robert Sgodzaj GTK Gliwice 2 2 1.00
495. Kamil Łukanus WSTK Wschowa 2 2 1.00
496. Tomasz Stankala GTK Gliwice 1 2 2.00
497. Maciej Rostalski AZS Politechnika Poznań 1 2 2.00
498. Krzysztof Mielczarek AZS Radex Szczecin 1 2 2.00
499. Michał Ziębiński Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 2 2.00
500. Adam Anduła HAWAJSKIE KOSZULE BANK SPÓŁDZIELCZY Żory 1 2 2.00
501. Bartosz Taraszkiewicz KS Sudety Jelenia Góra 1 2 2.00
502. Damian Rogowski AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 2 2.00
503. Mateusz Syrek Wisła CanPack Kraków 1 2 2.00
504. Grzegorz Wilk Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 2 2.00
505. Dariusz Depta Wisła CanPack Kraków 1 2 2.00
506. Alan Jaworski UMKS Kielce 1 2 2.00
507. Tomasz Fortuna PTG Sokół Łańcut 1 2 2.00
508. Łukasz Kosmowski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 2 2.00
509. Artur Wnętrzak WKS Śląsk Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław 1 2 2.00
510. Adrian El-Ward MKS Skierniewice 1 2 2.00
511. Michał Górny Biofarm Basket Suchy Las 1 2 2.00
512. Karol Tkacz AZS Politechnika Poznań 1 2 2.00
513. Piotr Wielgus Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 1 1.00
514. Mateusz Bębeniec BKS Tur Bielsk Podlaski 2 1 0.50
515. Igor Trela AZS Radex Szczecin 1 1 1.00
516. Igor Wadowski WKK ProBiotics Wrocław 1 1 1.00
517. Tomasz Makowski KS Pułaski Warka 1 1 1.00
518. Marcin Skiba Wybrzeże Korsarz Gdańsk 1 1 1.00
519. Dawid Radzikowski KSK Noteć Inowrocław 1 1 1.00
520. Marek Kowalski AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 1 1.00
521. Bartłomiej Wróblewski KS Spójnia Stargard 2 0 0.00
522. Artur Zadroga Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
523. Jakub Lewandowski UMKS Kielce 1 0 0.00
524. Kamil Nowicki MKS Skierniewice 1 0 0.00
525. Bartosz Nadolski KS Sudety Jelenia Góra 1 0 0.00
526. Tomasz Roszak BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 0 0.00
527. Grzegorz Szydło Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
528. Bartłomiej Pieńkowski Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
529. Tomasz Kil Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
530. Przemysław Domalewski Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
531. Kamil Krzeszowski NOVUM Lublin 3 0 0.00
532. Wiktor Nałęcz GTK Arka Gdynia 1 0 0.00
533. Nicholas Śliwiński GTK Arka Gdynia 1 0 0.00
534. Kamil Michalski Rosa II Radom 1 0 0.00
535. Adam Bączyński MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno 1 0 0.00
536. Paweł Tabaka Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 0 0.00
537. Paweł Osuch AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 0 0.00
538. Kamil Drąg KS Sudety Jelenia Góra 1 0 0.00
539. Damian Bołd Miasto Szkła Krosno 3 0 0.00
540. Konrad Rzeczkowski AZS Politechnika Poznań 1 0 0.00
541. Łukasz Popielski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 0 0.00
542. Jan Pawlak Legia Warszawa 1 0 0.00
543. Gabriel Gwiazdoń BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl 1 0 0.00
544. Sebastian Breguła AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 1 0 0.00
545. Michał Filarski AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 1 0 0.00
546. Wojciech Bernasiak KSK Noteć Inowrocław 1 0 0.00
547. Mateusz Gazarkiewicz KS Pułaski Warka 1 0 0.00
548. Kamil Dubij KS Spójnia Stargard 1 0 0.00
549. Czesław Radwański Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2 0 0.00
550. Tomasz Kędziora Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
551. Szymon Janiewski Legia Warszawa 1 0 0.00
552. Jakub Jóźwiuk BKS Tur Bielsk Podlaski 2 0 0.00
553. Bartłomiej Bojko WKK ProBiotics Wrocław 1 0 0.00
554. Mateusz Zaręba Sokół Ostrów Mazowiecka 1 0 0.00
555. Rafał Wierzchowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 1 0 0.00
556. Kamil Michalski KS Spójnia Stargard 1 0 0.00
557. Marcin Wójcik MKS Dąbrowa Górnicza II 1 0 0.00
558. Krzysztof Lis Alba Chorzów 1 0 0.00
559. Piotr Leja Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 0 0.00
560. Mateusz Gos Rosa II Radom 1 0 0.00
561. Michał Warchowski KSK Noteć Inowrocław 1 0 0.00
562. Eryk Zielinko Rosa II Radom 1 0 0.00
563. Bartosz Snela BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 0 0.00
564. Marcel Kliniewski Exact Systems Śląsk Wrocław 1 0 0.00
565. Krzysztof Spała WKK ProBiotics Wrocław 1 0 0.00
566. Mateusz Pawlik Alba Chorzów 1 0 0.00
567. Bartosz Rochmiński MKS Skierniewice 1 0 0.00
568. Tomasz Wójcikowski KS Piaseczno 3 0 0.00
569. Dawid Nowak KS Spójnia Stargard 1 0 0.00
570. Michał Zyzik Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
571. Igor Ilasz KS Spójnia Stargard 1 0 0.00
572. Patryk Klein Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
573. Maciej Piszczek MKS Dąbrowa Górnicza II 1 0 0.00
574. Jakub Kawuza Stowarzyszenie Sympatyków Koszykówki BŁAŻOWA 1 0 0.00
575. Jakub Dyba KS Spójnia Stargard 1 0 0.00
576. Grzegorz Mordel KS Pułaski Warka 1 0 0.00
577. Igor Dudek Exact Systems Śląsk Wrocław 1 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę