Spadkowicz z Suzuki 1 Ligi Mężczyzn Znicz Basket Pruszków wygrał rundę zasadniczą w grupie B 2 Ligi Mężczyzn. Drużyna z Mazowsza dobrze radziła sobie zwłaszcza podczas spotkań rozgrywanych w roli gospodarza, notując w nich bilans 14-0. Zdaniem trenerów rywali na tytuł MVP rundy zasadniczej w grupie B zasłużył środkowy klubu z Pruszkowa Mateusz Szwed, wyróżniony został także trener oraz rozgrywający.
14
Maciej Zabłocki
Enea Astoria Bydgoszcz
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Astoria Bydgoszcz | 29 | 373 | 863:48 | 82 / 134 | 48 / 171 | 130 / 305 | 65 / 103 | 33 | 165 | 198 | 23 | 67 | 80 | 39 | 41 | 25 | 6 | 408 | -106 |
2023/2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 9 | 7 | 34:28 | 2 / 4 | 1 / 7 | 3 / 11 | 0 / 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 |
2022/2023 | WKK II Wrocław | 23 | 280 | 528:14 | 55 / 111 | 43 / 157 | 98 / 268 | 41 / 68 | 27 | 104 | 131 | 24 | 53 | 57 | 23 | 34 | 24 | 4 | 273 | 19 |
2022/2023 | WKK Wrocław | 9 | 126 | 249:58 | 24 / 41 | 21 / 60 | 45 / 101 | 15 / 25 | 14 | 42 | 56 | 11 | 20 | 17 | 16 | 12 | 21 | 4 | 144 | 99 |
2022/2023 | WKK Wrocław | 21 | 16 | 45:14 | 4 / 5 | 2 / 13 | 6 / 18 | 2 / 4 | 2 | 6 | 8 | 1 | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 16 | -9 |
2021/2022 | WKK II Wrocław | 24 | 206 | 502:59 | 46 / 89 | 33 / 124 | 79 / 213 | 15 / 24 | 28 | 85 | 113 | 19 | 46 | 32 | 30 | 27 | 11 | 4 | 203 | -96 |
2021/2022 | WKK Wrocław | 9 | 97 | 287:35 | 17 / 41 | 16 / 61 | 33 / 102 | 15 / 26 | 15 | 63 | 78 | 13 | 20 | 24 | 23 | 11 | 6 | 3 | 102 | -88 |
2021/2022 | WKK Wrocław | 4 | 2 | 06:41 | 1 / 1 | 0 / 3 | 1 / 4 | 0 / 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 |
2020/2021 | WKK Wrocław | 8 | 103 | 222:44 | 31 / 49 | 11 / 33 | 42 / 82 | 8 / 13 | 18 | 28 | 46 | 11 | 18 | 19 | 11 | 11 | 11 | 2 | 126 | 71 |
2020/2021 | WKK Wrocław | 7 | 31 | 104:10 | 8 / 18 | 5 / 16 | 13 / 34 | 0 / 4 | 8 | 12 | 20 | 3 | 8 | 5 | 7 | 1 | 1 | 1 | 24 | -31 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | PGE Turów Zgorzelec | 6 | 37 | 134:22 | 4 / 15 | 9 / 41 | 13 / 56 | 2 / 4 | 10 | 11 | 21 | 4 | 14 | 4 | 10 | 10 | 2 | 2 | 19 | -30 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Dolnośląskie | 6 | 24 | 59:02 | 4 / 7 | 5 / 15 | 9 / 22 | 1 / 2 | 1 | 8 | 9 | 2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 21 | -9 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Astoria Bydgoszcz | 29 | 12.9 | 29:47 | 61.2 | 28.1 | 42.6 | 63.1 | 1.10 | 5.70 | 6.80 | 0.8 | 2.30 | 2.80 | 1.3 | 1.40 | 0.90 | 0.20 | 14.1 | -3.7 |
2023/2024 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 9 | 0.8 | 03:49 | 50.0 | 14.3 | 27.3 | 0.0 | 0.10 | 0.10 | 0.20 | 0.1 | 0.80 | 0.00 | 0.1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.1 | 1.7 |
2022/2023 | WKK Wrocław | 9 | 14.0 | 27:46 | 58.5 | 35.0 | 44.6 | 60.0 | 1.60 | 4.70 | 6.20 | 1.2 | 2.20 | 1.90 | 1.8 | 1.30 | 2.30 | 0.40 | 16.0 | 11.0 |
2022/2023 | WKK II Wrocław | 23 | 12.2 | 22:58 | 49.5 | 27.4 | 36.6 | 60.3 | 1.20 | 4.50 | 5.70 | 1.0 | 2.30 | 2.50 | 1.0 | 1.50 | 1.00 | 0.20 | 11.9 | 0.8 |
2022/2023 | WKK Wrocław | 21 | 0.8 | 02:09 | 80.0 | 15.4 | 33.3 | 50.0 | 0.10 | 0.30 | 0.40 | 0.0 | 0.20 | 0.10 | 0.0 | 0.10 | 0.10 | 0.00 | 0.8 | -0.4 |
2021/2022 | WKK Wrocław | 9 | 10.8 | 31:57 | 41.5 | 26.2 | 32.4 | 57.7 | 1.70 | 7.00 | 8.70 | 1.4 | 2.20 | 2.70 | 2.6 | 1.20 | 0.70 | 0.30 | 11.3 | -9.8 |
2021/2022 | WKK II Wrocław | 24 | 8.6 | 20:57 | 51.7 | 26.6 | 37.1 | 62.5 | 1.20 | 3.50 | 4.70 | 0.8 | 1.90 | 1.30 | 1.3 | 1.10 | 0.50 | 0.20 | 8.5 | -4.0 |
2021/2022 | WKK Wrocław | 4 | 0.5 | 01:40 | 100.0 | 0.0 | 25.0 | 0.0 | 0.00 | 0.30 | 0.30 | 0.0 | 0.00 | 0.30 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -0.8 |
2020/2021 | WKK Wrocław | 8 | 12.9 | 27:50 | 63.3 | 33.3 | 51.2 | 61.5 | 2.30 | 3.50 | 5.80 | 1.4 | 2.30 | 2.40 | 1.4 | 1.40 | 1.40 | 0.30 | 15.8 | 8.9 |
2020/2021 | WKK Wrocław | 7 | 4.4 | 14:52 | 44.4 | 31.3 | 38.2 | 0.0 | 1.10 | 1.70 | 2.90 | 0.4 | 1.10 | 0.70 | 1.0 | 0.10 | 0.10 | 0.10 | 3.4 | -4.4 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | PGE Turów Zgorzelec | 6 | 6.2 | 22:23 | 26.7 | 22.0 | 23.2 | 50.0 | 1.70 | 1.80 | 3.50 | 0.7 | 2.30 | 0.70 | 1.7 | 1.70 | 0.30 | 0.30 | 3.2 | -5.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2017/2018 | Dolnośląskie | 6 | 4.0 | 09:50 | 57.1 | 33.3 | 40.9 | 50.0 | 0.20 | 1.30 | 1.50 | 0.3 | 1.00 | 0.50 | 0.3 | 0.20 | 0.20 | 0.00 | 3.5 | -1.5 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea Astoria Bydgoszcz (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 81 : 92 W | 8 | 14:57 | 1/2 | 50.0 | 1/6 | 16.7 | 2/8 | 25.0 | 3/3 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | -13 | |||||
20.03.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 89 : 79 P | 15 | 22:29 | 0/0 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 5/8 | 62.5 | 0/0 | 0.0 | 2 | 4 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 20 | -13 | |||||
17.03.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 72 : 86 P | 4 | 19:58 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/6 | 16.7 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | -7 | |||||
10.03.2024 | PGE Spójnia II Stargard (w) | 85 : 79 P | 10 | 33:25 | 4/4 | 100.0 | 0/4 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 1 | 4 | 5 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 13 | -3 | |||||
02.03.2024 | PKK 99 Pabianice (d) | 83 : 77 W | 11 | 34:49 | 4/6 | 66.7 | 0/1 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 3/5 | 60.0 | 1 | 6 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 15 | 3 | |||||
26.02.2024 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 80 : 68 P | 8 | 26:37 | 3/5 | 60.0 | 0/7 | 0.0 | 3/12 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -3 | |||||
17.02.2024 | Wiara Lecha Poznań (d) | 89 : 76 W | 20 | 31:52 | 4/6 | 66.7 | 4/7 | 57.1 | 8/13 | 61.5 | 0/0 | 0.0 | 1 | 7 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 28 | 15 | |||||
14.02.2024 | Energa GAK Gdynia (w) | 68 : 82 W | 7 | 23:40 | 1/3 | 33.3 | 1/5 | 20.0 | 2/8 | 25.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 8 | 2 | |||||
11.02.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 96 : 60 W | 15 | 22:04 | 1/2 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 4/9 | 44.4 | 4/5 | 80.0 | 4 | 5 | 9 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 20 | 30 | |||||
04.02.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 79 : 69 W | 16 | 39:38 | 1/1 | 100.0 | 4/10 | 40.0 | 5/11 | 45.5 | 2/2 | 100.0 | 1 | 7 | 8 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 23 | 13 | |||||
30.01.2024 | AMW Flota Gdynia (w) | 73 : 71 P | 21 | 36:48 | 7/10 | 70.0 | 1/6 | 16.7 | 8/16 | 50.0 | 4/4 | 100.0 | 1 | 11 | 12 | 2 | 3 | 7 | 2 | 5 | 1 | 1 | 31 | 5 | |||||
27.01.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 73 : 70 W | 10 | 34:36 | 2/4 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 0 | 8 | 8 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11 | 6 | |||||
21.01.2024 | Enea Basket Poznań (w) | 61 : 80 W | 12 | 32:58 | 3/7 | 42.9 | 1/3 | 33.3 | 4/10 | 40.0 | 3/7 | 42.9 | 0 | 9 | 9 | 0 | 3 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 11 | 21 | |||||
18.01.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 59 : 99 P | 11 | 29:05 | 2/5 | 40.0 | 2/11 | 18.2 | 4/16 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 5 | 5 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | -28 | |||||
06.01.2024 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 85 : 80 W | 8 | 30:31 | 1/3 | 33.3 | 2/8 | 25.0 | 3/11 | 27.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 6 | 6 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 1 | |||||
16.12.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 75 : 92 P | 10 | 30:28 | 3/4 | 75.0 | 0/3 | 0.0 | 3/7 | 42.9 | 4/5 | 80.0 | 2 | 6 | 8 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 13 | -15 | |||||
09.12.2023 | ŁKS Coolpack Łódź (w) | 96 : 68 P | 8 | 26:21 | 4/5 | 80.0 | 0/3 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 | -17 | |||||
04.12.2023 | PGE Spójnia II Stargard (d) | 83 : 84 P | 14 | 35:01 | 1/1 | 100.0 | 3/6 | 50.0 | 4/7 | 57.1 | 3/6 | 50.0 | 0 | 5 | 5 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12 | -1 | |||||
25.11.2023 | PKK 99 Pabianice (w) | 83 : 78 P | 13 | 34:53 | 2/3 | 66.7 | 3/6 | 50.0 | 5/9 | 55.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 7 | 7 | 1 | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 18 | -11 | |||||
18.11.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (d) | 57 : 74 P | 15 | 28:40 | 4/6 | 66.7 | 1/5 | 20.0 | 5/11 | 45.5 | 4/5 | 80.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | -23 | |||||
15.11.2023 | Wiara Lecha Poznań (w) | 73 : 59 P | 16 | 40:00 | 5/7 | 71.4 | 1/4 | 25.0 | 6/11 | 54.5 | 3/4 | 75.0 | 3 | 10 | 13 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 24 | -14 | |||||
12.11.2023 | Energa GAK Gdynia (d) | 78 : 67 W | 14 | 33:58 | 3/5 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 4/7 | 57.1 | 5/10 | 50.0 | 5 | 7 | 12 | 2 | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 21 | 11 | |||||
08.11.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 77 : 63 P | 17 | 31:27 | 7/12 | 58.3 | 0/4 | 0.0 | 7/16 | 43.8 | 3/5 | 60.0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | -12 | |||||
05.11.2023 | AMW Flota Gdynia (d) | 90 : 86 W | 11 | 33:57 | 4/5 | 80.0 | 0/5 | 0.0 | 4/10 | 40.0 | 3/4 | 75.0 | 3 | 10 | 13 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 18 | 6 | |||||
22.10.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 84 : 76 P | 26 | 33:15 | 3/6 | 50.0 | 5/12 | 41.7 | 8/18 | 44.4 | 5/8 | 62.5 | 0 | 6 | 6 | 1 | 3 | 6 | 3 | 4 | 1 | 0 | 22 | -4 | |||||
14.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) | 70 : 60 P | 8 | 26:28 | 1/2 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 7 | 7 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | 0 | |||||
04.10.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 105 : 62 P | 18 | 30:00 | 2/3 | 66.7 | 4/10 | 40.0 | 6/13 | 46.2 | 2/4 | 50.0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 16 | -40 | |||||
30.09.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 76 : 62 W | 14 | 19:49 | 4/5 | 80.0 | 1/5 | 20.0 | 5/10 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | 12 | |||||
24.09.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 99 : 72 P | 13 | 26:04 | 5/10 | 50.0 | 0/9 | 0.0 | 5/19 | 26.3 | 3/7 | 42.9 | 5 | 5 | 10 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 8 | -27 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 40:00 | 15.11.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 73 : 59 | celny rzut za 2 | 7 | 30.01.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 71 | wykonywany rzut za 2 | 12 | 08.11.2023 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 77 : 63 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 10.03.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 85 : 79 | celny rzut za 3 | 5 | 20.03.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 89 : 79 | wykonywany rzut za 3 | 12 | 22.10.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 84 : 76 | skuteczność za 3 | 62.5000 | 20.03.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 89 : 79 | celny rzut z gry | 8 | 17.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 89 : 76 | wykonywany rzut za gry | 19 | 24.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 99 : 72 | skuteczność z gry | 62.5000 | 20.03.2024 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 89 : 79 | celny rzut wolny | 5 | 12.11.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 78 : 67 | wykonywany rzut wolny | 10 | 12.11.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 78 : 67 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 23.03.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 81 : 92 | punkty | 26 | 22.10.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 84 : 76 | zbiórki w ataku | 5 | 12.11.2023 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 78 : 67 | zbiórki w obronie | 11 | 30.01.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 71 | zbiórki | 13 | 15.11.2023 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 73 : 59 | asysty | 2 | 10.03.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 85 : 79 | faule | 5 | 10.03.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 85 : 79 | faule wymuszone | 7 | 30.01.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 71 | straty | 4 | 18.11.2023 | 2LM | AZS UMK Transbruk Toruń | 57 : 74 | przechwyty | 5 | 30.01.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 71 | bloki | 3 | 11.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 96 : 60 | bloki otrzymane | 2 | 24.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 99 : 72 | asysty/straty | 2.0000 | 10.03.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 85 : 79 | przechwyty/straty | 3.0000 | 24.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 99 : 72 | eval | 31 | 30.01.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 71 | +/- | 30 | 11.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 96 : 60 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | WKK I Wrocław | Juniorzy |
2020/2021 | WKK Wrocław | 3 liga mężczyzn |
2019/2020 | PGE Turów Zgorzelec | Kadeci U16 |
2019/2020 | PGE Turów Zgorzelec | 3 liga mężczyzn |
2017/2018 | PGE Turów Zgorzelec | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | Dolnośląskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |