Wielkopolskie z kompletem wygranych triumfuje w grupie A Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży chłopców i tym samym awansuje do turnieju finałowego tej imprezy.
7
Nikodem Suski
KS Kosz Kompaktowy Pleszew
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 33 | 205 | 563:40 | 34 / 58 | 39 / 122 | 73 / 180 | 20 / 28 | 8 | 39 | 47 | 44 | 42 | 26 | 29 | 19 | 1 | 2 | 172 | 100 |
2021/2022 | WKK II Wrocław | 16 | 77 | 200:27 | 1 / 8 | 24 / 53 | 25 / 61 | 3 / 4 | 4 | 15 | 19 | 17 | 18 | 8 | 8 | 14 | 1 | 1 | 83 | -3 |
2021/2022 | WKK Wrocław | 9 | 34 | 155:37 | 2 / 6 | 10 / 42 | 12 / 48 | 0 / 0 | 4 | 11 | 15 | 9 | 14 | 4 | 7 | 9 | 0 | 0 | 24 | -57 |
2020/2021 | WKK Wrocław | 7 | 5 | 27:08 | 0 / 0 | 1 / 4 | 1 / 4 | 2 / 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -15 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | WKK Wrocław | 4 | 6 | 21:48 | 0 / 1 | 2 / 5 | 2 / 6 | 0 / 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -16 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Wielkopolskie | 9 | 70 | 169:55 | 22 / 46 | 3 / 28 | 25 / 74 | 17 / 26 | 3 | 27 | 30 | 43 | 19 | 21 | 24 | 14 | 6 | 1 | 81 | 153 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. | 6 | 58 | 130:10 | 13 / 35 | 6 / 39 | 19 / 74 | 14 / 28 | 12 | 30 | 42 | 17 | 16 | 25 | 25 | 13 | 5 | 0 | 41 | -16 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 33 | 6.2 | 17:04 | 58.6 | 32.0 | 40.6 | 71.4 | 0.20 | 1.20 | 1.40 | 1.3 | 1.30 | 0.80 | 0.9 | 0.60 | 0.00 | 0.10 | 5.2 | 3.0 |
2021/2022 | WKK II Wrocław | 16 | 4.8 | 12:31 | 12.5 | 45.3 | 41.0 | 75.0 | 0.30 | 0.90 | 1.20 | 1.1 | 1.10 | 0.50 | 0.5 | 0.90 | 0.10 | 0.10 | 5.2 | -0.2 |
2021/2022 | WKK Wrocław | 9 | 3.8 | 17:17 | 33.3 | 23.8 | 25.0 | 0.0 | 0.40 | 1.20 | 1.70 | 1.0 | 1.60 | 0.40 | 0.8 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 2.7 | -6.3 |
2020/2021 | WKK Wrocław | 7 | 0.7 | 03:52 | 0.0 | 25.0 | 25.0 | 100.0 | 0.00 | 0.10 | 0.10 | 0.4 | 0.10 | 0.10 | 0.6 | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0.4 | -2.1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | WKK Wrocław | 4 | 1.5 | 05:27 | 0.0 | 40.0 | 33.3 | 0.0 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.3 | 0.30 | 0.30 | 0.0 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 1.5 | -4.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. | 6 | 9.7 | 21:41 | 37.1 | 15.4 | 25.7 | 50.0 | 2.00 | 5.00 | 7.00 | 2.8 | 2.70 | 4.20 | 4.2 | 2.20 | 0.80 | 0.00 | 6.8 | -2.7 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2016/2017 | Wielkopolskie | 9 | 7.8 | 18:52 | 47.8 | 10.7 | 33.8 | 65.4 | 0.30 | 3.00 | 3.30 | 4.8 | 2.10 | 2.30 | 2.7 | 1.60 | 0.70 | 0.10 | 9.0 | 17.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KS Kosz Kompaktowy Pleszew (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 66 : 94 P | 0 | 00:55 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||
06.04.2024 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (w) | 109 : 60 P | 0 | 11:48 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | -27 | |||||
03.04.2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 80 : 79 W | 7 | 14:18 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 4/4 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | -2 | |||||
27.03.2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 60 : 79 W | 0 | 07:46 | 0/3 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5 | -10 | |||||
23.03.2024 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 87 : 44 W | 14 | 23:07 | 1/2 | 50.0 | 4/9 | 44.4 | 5/11 | 45.5 | 0/0 | 0.0 | 1 | 5 | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 17 | 24 | |||||
21.03.2024 | Basket Club Obra Kościan (w) | 59 : 70 W | 11 | 13:52 | 3/4 | 75.0 | 1/4 | 25.0 | 4/8 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | -5 | |||||
13.03.2024 | TKM Włocławek (w) | 84 : 95 W | 15 | 21:45 | 3/5 | 60.0 | 3/6 | 50.0 | 6/11 | 54.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 15 | 1 | |||||
09.03.2024 | PGE GiEK Turów Zgorzelec (d) | 95 : 89 W | 0 | 03:49 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||
01.03.2024 | WKK II Active Hotel Wrocław (w) | 75 : 80 W | 0 | 16:40 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | -11 | |||||
22.02.2024 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 78 : 70 W | 13 | 25:48 | 0/1 | 0.0 | 4/4 | 100.0 | 4/5 | 80.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12 | -11 | |||||
10.02.2024 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 65 : 60 W | 0 | 03:50 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 3 | |||||
03.02.2024 | Pogoń Prudnik (w) | 78 : 82 W | 0 | 10:10 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -5 | |||||
31.01.2024 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (d) | 74 : 67 W | 2 | 28:07 | 1/3 | 33.3 | 0/2 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 12 | |||||
28.01.2024 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 44 : 67 W | 5 | 19:34 | 1/1 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | -2 | |||||
20.01.2024 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 103 : 80 W | 13 | 23:56 | 1/1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 4/5 | 80.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 12 | |||||
17.01.2024 | ORLEN Akademia BM Stal (w) | 71 : 96 W | 9 | 10:58 | 0/1 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | -10 | |||||
14.01.2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 75 : 80 P | 2 | 19:37 | 1/1 | 100.0 | 0/5 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | -4 | 7 | |||||
07.01.2024 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) | 79 : 78 P | 16 | 37:24 | 1/1 | 100.0 | 4/12 | 33.3 | 5/13 | 38.5 | 2/2 | 100.0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | 4 | |||||
16.12.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 50 : 78 W | 11 | 29:05 | 1/1 | 100.0 | 3/9 | 33.3 | 4/10 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 20 | |||||
09.12.2023 | WrapMania.eu KK Oleśnica (d) | 80 : 61 W | 8 | 17:05 | 1/1 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | -2 | |||||
02.12.2023 | PGE GiEK Turów Zgorzelec (w) | 75 : 54 P | 6 | 17:46 | 1/3 | 33.3 | 1/1 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -6 | |||||
25.11.2023 | WKK II Active Hotel Wrocław (d) | 110 : 65 W | 11 | 25:38 | 3/3 | 100.0 | 1/4 | 25.0 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | 33 | |||||
18.11.2023 | TKM Włocławek (d) | 85 : 68 W | 12 | 22:18 | 4/4 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 5/7 | 71.4 | 1/2 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 17 | 20 | |||||
15.11.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 74 : 81 W | 3 | 16:21 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -1 | |||||
11.11.2023 | Basket Club Obra Kościan (d) | 91 : 80 W | 8 | 15:10 | 1/1 | 100.0 | 2/4 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | |||||
28.10.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 73 : 83 W | 9 | 29:13 | 3/5 | 60.0 | 1/4 | 25.0 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8 | 20 | |||||
22.10.2023 | Pogoń Prudnik (d) | 63 : 70 P | 0 | 03:18 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -9 | |||||
18.10.2023 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (w) | 57 : 69 W | 4 | 16:08 | 2/2 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 15 | |||||
14.10.2023 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 101 : 64 W | 6 | 14:08 | 2/2 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 | |||||
08.10.2023 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 62 : 93 W | 8 | 15:26 | 1/2 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9 | 16 | |||||
04.10.2023 | ORLEN Akademia BM Stal (d) | 98 : 56 W | 5 | 17:55 | 2/6 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 1/2 | 50.0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | |||||
30.09.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 61 : 73 W | 2 | 15:57 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | -4 | |||||
23.09.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 76 : 59 W | 5 | 14:48 | 1/2 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 37:24 | 07.01.2024 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 79 : 78 | celny rzut za 2 | 4 | 18.11.2023 | 2LM | TKM Włocławek | 85 : 68 | wykonywany rzut za 2 | 6 | 04.10.2023 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 98 : 56 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 28.01.2024 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 44 : 67 | celny rzut za 3 | 4 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | wykonywany rzut za 3 | 12 | 07.01.2024 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 79 : 78 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 22.02.2024 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 78 : 70 | celny rzut z gry | 6 | 13.03.2024 | 2LM | TKM Włocławek | 84 : 95 | wykonywany rzut za gry | 13 | 07.01.2024 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 79 : 78 | skuteczność z gry | 80.0000 | 22.02.2024 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 78 : 70 | celny rzut wolny | 4 | 03.04.2024 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 80 : 79 | wykonywany rzut wolny | 4 | 03.04.2024 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 80 : 79 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 03.04.2024 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 80 : 79 | punkty | 16 | 07.01.2024 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 79 : 78 | zbiórki w ataku | 2 | 07.01.2024 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 79 : 78 | zbiórki w obronie | 5 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | zbiórki | 6 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | asysty | 4 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | faule | 4 | 28.10.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 73 : 83 | faule wymuszone | 3 | 21.03.2024 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 59 : 70 | straty | 3 | 22.02.2024 | 2LM | Zetkama Doral Nysa Kłodzko | 78 : 70 | przechwyty | 3 | 13.03.2024 | 2LM | TKM Włocławek | 84 : 95 | bloki | 1 | 18.11.2023 | 2LM | TKM Włocławek | 85 : 68 | bloki otrzymane | 1 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | asysty/straty | 4.0000 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | przechwyty/straty | 3.0000 | 13.03.2024 | 2LM | TKM Włocławek | 84 : 95 | eval | 17 | 23.03.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 87 : 44 | +/- | 33 | 25.11.2023 | 2LM | WKK II Active Hotel Wrocław | 110 : 65 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | WKK Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2021/2022 | WKK Wrocław | Liga Juniorów Starszych |
2021/2022 | WKK II Wrocław | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | WKK Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2020/2021 | WKK Wrocław | Juniorzy starsi |
2020/2021 | WKK Wrocław | 3 liga mężczyzn |
2019/2020 | WKK Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2019/2020 | WKK Wrocław | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2019/2020 | WKK Wrocław | Juniorzy starsi |
2019/2020 | WKK I Wrocław | Juniorzy starsi |
2019/2020 | WKK Wrocław | 3 liga mężczyzn |
2018/2019 | UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski | Strefa U16M |
2018/2019 | UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski | Liga Juniorów Młodszych U16M |
2017/2018 | UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. | Liga Kadetów U15M |
2017/2018 | UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. | Liga Juniorów Młodszych U16M |
2016/2017 | UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2016/2017 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |