Obraz
Data ur.:
04.01.2004 (20 lat)
Wzrost:
200 cm
Pozycja:
środkowy
Paszport:
Polska

Statystyki sumy

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P 3P PS 1P ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2023/2024 KS Sudety Jelenia Góra 30 119 581:29 51 / 97 0 / 1 51 / 98 17 / 44 44 110 154 19 77 43 38 15 3 9 198 -58
2022/2023 Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 33 59 309:59 24 / 56 0 / 0 24 / 56 11 / 28 29 32 61 7 54 26 15 10 1 5 74 -59
2022/2023 SKM Zastal Zielona Góra 10 22 95:32 9 / 17 0 / 0 9 / 17 4 / 14 8 15 23 1 16 10 6 3 1 1 26 8
2021/2022 Aldemed SKMZastal Zielona Góra 18 39 195:27 16 / 34 0 / 0 16 / 34 7 / 14 9 21 30 3 37 12 7 2 5 3 47 -207
2021/2022 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 2 09:39 1 / 2 0 / 0 1 / 2 0 / 0 1 1 2 0 3 1 0 0 0 1 3 0
2020/2021 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 16 70:01 8 / 14 0 / 1 8 / 15 0 / 0 11 13 24 5 6 0 10 1 0 1 29 31
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2017/2018 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 6 50:30 2 / 6 0 / 0 2 / 6 2 / 6 8 13 21 0 7 6 4 1 3 0 19 -19
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2017/2018 Lubuskie 3 4 25:03 1 / 6 0 / 0 1 / 6 2 / 2 5 4 9 0 3 2 0 1 0 1 9 40

Statystyki średnie

SEZON DRUŻYNA M PKT MIN 2P% 3P% PS% 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
2023/2024 KS Sudety Jelenia Góra 30 4.0 19:23 52.6 0.0 52.0 38.6 1.50 3.70 5.10 0.6 2.60 1.40 1.3 0.50 0.10 0.30 6.6 -1.9
2022/2023 SKM Zastal Zielona Góra 10 2.2 09:33 52.9 0.0 52.9 28.6 0.80 1.50 2.30 0.1 1.60 1.00 0.6 0.30 0.10 0.10 2.6 0.8
2022/2023 Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 33 1.8 09:23 42.9 0.0 42.9 39.3 0.90 1.00 1.80 0.2 1.60 0.80 0.5 0.30 0.00 0.20 2.2 -1.8
2021/2022 Aldemed SKMZastal Zielona Góra 18 2.2 10:51 47.1 0.0 47.1 50.0 0.50 1.20 1.70 0.2 2.10 0.70 0.4 0.10 0.30 0.20 2.6 -11.5
2021/2022 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 1.0 04:49 50.0 0.0 50.0 0.0 0.50 0.50 1.00 0.0 1.50 0.50 0.0 0.00 0.00 0.50 1.5 0.0
2020/2021 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 2.7 11:40 57.1 0.0 53.3 0.0 1.80 2.20 4.00 0.8 1.00 0.00 1.7 0.20 0.00 0.20 4.8 5.2
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2017/2018 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 2.0 16:50 33.3 0.0 33.3 33.3 2.70 4.30 7.00 0.0 2.30 2.00 1.3 0.30 1.00 0.00 6.3 -6.3
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2017/2018 Lubuskie 3 1.3 08:21 16.7 0.0 16.7 100.0 1.70 1.30 3.00 0.0 1.00 0.70 0.0 0.30 0.00 0.30 3.0 13.3

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO WYNIK PKT MIN 2P 2P% 3P 3P% PS PS% 1P 1P% ZA ZO ZS A F FW S P B BO EVAL +/-
Aldemed SKM Zastal Zielona Góra (2022/2023)
15.04.2023 Niedźwiadki Chemart Przemyśl (w) 86 : 51 P 2 12:46 1/1 100.0 0/0 0.0 1/1 100.0 0/0 0.0 3 3 6 0 3 1 0 0 0 0 8 -1
12.04.2023 Basket Club Obra Kościan (w) 88 : 80 P 2 05:16 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 0/0 0.0 0 0 0 1 2 0 1 0 0 0 1 -4
05.04.2023 Basket Club Obra Kościan (d) 81 : 63 W 4 08:03 2/2 100.0 0/0 0.0 2/2 100.0 0/0 0.0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1
02.04.2023 Exact Systems Śląsk Wrocław (w) 83 : 96 W 0 11:36 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 1 1 2 1 2 0 0 0 0 0 3 -10
25.03.2023 KS 27 Katowice (d) 73 : 68 W 0 04:08 0/1 0.0 0/0 0.0 0/1 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 -2
22.03.2023 BC Swiss Krono Żary (d) 104 : 73 W 2 09:20 1/4 25.0 0/0 0.0 1/4 25.0 0/0 0.0 3 1 4 0 1 0 0 0 0 1 3 10
20.03.2023 Team-Plast KK Oleśnica (w) 90 : 76 P 0 05:40 0/1 0.0 0/0 0.0 0/1 0.0 0/0 0.0 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 -1 -19
18.03.2023 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (w) 104 : 101 P 2 05:27 1/1 100.0 0/0 0.0 1/1 100.0 0/0 0.0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 -1
15.03.2023 EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) 82 : 42 W 0 19:30 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 2 2 0 1 2 0 2 0 0 4 19
12.03.2023 Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (d) 99 : 67 W 0 12:17 0/1 0.0 0/0 0.0 0/1 0.0 0/0 0.0 2 1 3 1 0 0 0 0 0 0 3 13
08.03.2023 KS Sudety Jelenia Góra (w) 98 : 95 P 4 14:51 1/4 25.0 0/0 0.0 1/4 25.0 2/2 100.0 3 1 4 0 1 2 0 0 0 0 5 0
25.02.2023 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) 78 : 64 W 0 05:44 0/4 0.0 0/0 0.0 0/4 0.0 0/2 0.0 1 0 1 1 3 1 0 0 0 1 -4 -5
22.02.2023 MKS Sokół Marbo Międzychód (d) 61 : 75 P 0 13:06 0/2 0.0 0/0 0.0 0/2 0.0 0/2 0.0 2 2 4 0 3 1 0 0 0 1 0 -16
12.02.2023 Röben Gimbasket Wrocław (w) 63 : 78 W 4 11:24 2/4 50.0 0/0 0.0 2/4 50.0 0/0 0.0 1 1 2 0 2 1 2 1 0 0 3 -1
28.01.2023 WKK II Wrocław (w) 85 : 72 P 2 07:00 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 0/0 0.0 1 1 2 0 0 1 0 0 0 0 3 -6
22.01.2023 Pogoń Prudnik (d) 70 : 88 P 4 08:48 2/4 50.0 0/0 0.0 2/4 50.0 0/0 0.0 1 1 2 0 1 0 1 0 0 0 3 -3
14.01.2023 CM Magnolia KKS Siechnice (w) 64 : 77 W 1 11:08 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 1/2 50.0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 -1 -17
07.01.2023 Basket Club Obra Kościan (d) 75 : 79 P 3 10:20 1/1 100.0 0/0 0.0 1/1 100.0 1/2 50.0 1 2 3 0 2 2 1 2 0 0 6 4
18.12.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław (d) 69 : 76 P 2 15:36 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 0/0 0.0 0 0 0 1 3 1 0 1 0 0 3 -16
10.12.2022 KS 27 Katowice (w) 89 : 55 P 2 14:21 1/2 50.0 0/0 0.0 1/2 50.0 0/0 0.0 0 1 1 1 3 0 2 0 0 0 1 -5
07.12.2022 BC Swiss Krono Żary (w) 80 : 71 P 0 04:36 0/1 0.0 0/0 0.0 0/1 0.0 0/0 0.0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
03.12.2022 Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) 63 : 81 P 6 13:59 2/3 66.7 0/0 0.0 2/3 66.7 2/5 40.0 1 0 1 0 2 3 1 0 0 0 2 3
26.11.2022 Orlen Akademia Koszykówki BM Stal (w) 54 : 97 W 6 11:17 2/3 66.7 0/0 0.0 2/3 66.7 2/3 66.7 1 1 2 0 3 2 1 1 0 0 6 12
20.11.2022 Team-Plast KK Oleśnica (d) 93 : 69 W 0 03:16 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 -1 -1
12.11.2022 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) 89 : 96 W 1 05:23 0/2 0.0 0/0 0.0 0/2 0.0 1/2 50.0 2 1 3 0 1 1 1 0 0 0 0 4
05.11.2022 KS Sudety Jelenia Góra (d) 86 : 61 W 4 04:57 2/2 100.0 0/0 0.0 2/2 100.0 0/0 0.0 1 2 3 0 1 0 0 1 0 0 8 -6
02.11.2022 EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) 81 : 74 P 1 07:33 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 1/2 50.0 0 2 2 0 4 1 0 0 0 0 2 5
29.10.2022 Röben Gimbasket Wrocław (d) 89 : 77 W 2 11:19 1/3 33.3 0/0 0.0 1/3 33.3 0/0 0.0 1 0 1 0 4 1 0 0 0 1 1 5
22.10.2022 MKS Sokół Marbo Międzychód (w) 108 : 71 P 0 09:41 0/1 0.0 0/0 0.0 0/1 0.0 0/4 0.0 0 2 2 0 0 3 1 0 0 0 -4 -10
15.10.2022 WKK II Wrocław (d) 88 : 69 W 0 07:05 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0/0 0.0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 -1 -19
08.10.2022 Pogoń Prudnik (w) 96 : 74 P 2 11:30 1/1 100.0 0/0 0.0 1/1 100.0 0/0 0.0 1 4 5 0 1 0 0 0 1 0 8 -4
01.10.2022 CM Magnolia KKS Siechnice (d) 82 : 70 W 1 07:47 0/1 0.0 0/0 0.0 0/1 0.0 1/2 50.0 3 1 4 1 1 1 0 1 0 0 5 7
24.09.2022 Basket Club Obra Kościan (w) 92 : 77 P 2 05:15 1/1 100.0 0/0 0.0 1/1 100.0 0/0 0.0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2 4

Rekordy

  REKORD DATA LIGA W MECZU Z WYNIK
czas gry 19:30 15.03.2023 2LM EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 82 : 42
celny rzut za 2 2 05.04.2023 2LM Basket Club Obra Kościan 81 : 63
wykonywany rzut za 2 4 22.03.2023 2LM BC Swiss Krono Żary 104 : 73
skuteczność za 2 100.0000 15.04.2023 2LM Niedźwiadki Chemart Przemyśl 86 : 51
celny rzut za 3 0 15.04.2023 2LM Niedźwiadki Chemart Przemyśl 86 : 51
wykonywany rzut za 3 0 15.04.2023 2LM Niedźwiadki Chemart Przemyśl 86 : 51
skuteczność za 3 0 :
celny rzut z gry 2 05.04.2023 2LM Basket Club Obra Kościan 81 : 63
wykonywany rzut za gry 4 22.03.2023 2LM BC Swiss Krono Żary 104 : 73
skuteczność z gry 100.0000 15.04.2023 2LM Niedźwiadki Chemart Przemyśl 86 : 51
celny rzut wolny 2 08.03.2023 2LM KS Sudety Jelenia Góra 98 : 95
wykonywany rzut wolny 5 03.12.2022 2LM Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 63 : 81
skuteczność za 1 100.0000 08.03.2023 2LM KS Sudety Jelenia Góra 98 : 95
punkty 6 03.12.2022 2LM Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 63 : 81
zbiórki w ataku 3 15.04.2023 2LM Niedźwiadki Chemart Przemyśl 86 : 51
zbiórki w obronie 4 08.10.2022 2LM Pogoń Prudnik 96 : 74
zbiórki 6 15.04.2023 2LM Niedźwiadki Chemart Przemyśl 86 : 51
asysty 1 12.04.2023 2LM Basket Club Obra Kościan 88 : 80
faule 4 02.11.2022 2LM EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 81 : 74
faule wymuszone 3 03.12.2022 2LM Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. 63 : 81
straty 2 12.02.2023 2LM Röben Gimbasket Wrocław 63 : 78
przechwyty 2 15.03.2023 2LM EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 82 : 42
bloki 1 08.10.2022 2LM Pogoń Prudnik 96 : 74
bloki otrzymane 1 22.03.2023 2LM BC Swiss Krono Żary 104 : 73
asysty/straty 1.0000 12.04.2023 2LM Basket Club Obra Kościan 88 : 80
przechwyty/straty 2.0000 07.01.2023 2LM Basket Club Obra Kościan 75 : 79
eval 8 15.04.2023 2LM Niedźwiadki Chemart Przemyśl 86 : 51
+/- 19 15.03.2023 2LM EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów 82 : 42

Aktualności

Kariera w Polsce

SEZON DRUŻYNA LIGA
2023/2024 KS Sudety Jelenia Góra 2 Liga Mężczyzn
2022/2023 SKM Zastal Zielona Góra Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19
2022/2023 SKM Zastal I Zielona Góra Liga Juniorów Starszych
2022/2023 Aldemed SKM Zastal Zielona Góra 2 Liga Mężczyzn
2021/2022 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19
2021/2022 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 Liga Mężczyzn
2021/2022 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra Liga Juniorów Starszych
2021/2022 Aldemed SKMZastal Zielona Góra 2 Liga Mężczyzn
2020/2021 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17
2020/2021 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra Juniorzy starsi
2020/2021 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra Juniorzy
2019/2020 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra Kadeci U16
2017/2018 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14
2017/2018 Lubuskie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców
2017/2018 Zastal I Fatto Deweloper Zielona Góra U-14 M LUB
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę