Rzut Karola Sasnala w końcówce meczu przesądził o wygranej KS Cracovia 1906 Kraków z ŁKS Szkoła Gortata Łódź w najbardziej zaciętym spotkaniu pierwszego dnia turniejów ćwierćfinałowych U20 mężczyzn. Pozostałe 11 meczów miało znacznie mniej zacięty przebieg. W sześciu drużyny przekroczyły granicę 100 rzuconych punktów. Wydarzeniem pierwszego dnia rywalizacji było triple-double Bartłomieja Pelczara - 28 punktów, 11 asyst i 10 zbiórek.
14
Szymon Rosik
KS Kosz Kompaktowy Pleszew
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KS Kosz Pleszew | 27 | 79 | 319:22 | 20 / 37 | 8 / 44 | 28 / 81 | 15 / 18 | 3 | 31 | 34 | 26 | 28 | 27 | 24 | 9 | 0 | 0 | 68 | -67 |
2019/2020 | KS Kosz Pleszew | 22 | 91 | 341:21 | 24 / 49 | 8 / 43 | 32 / 92 | 19 / 28 | 8 | 27 | 35 | 32 | 33 | 38 | 30 | 10 | 0 | 3 | 69 | -13 |
2018/2019 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 24 | 49 | 315:55 | 9 / 26 | 7 / 39 | 16 / 65 | 10 / 15 | 8 | 40 | 48 | 42 | 25 | 27 | 22 | 11 | 0 | 1 | 74 | 23 |
2017/2018 | KS Stal Ostrów Wlkp. | 22 | 83 | 329:25 | 15 / 42 | 10 / 54 | 25 / 96 | 23 / 26 | 9 | 21 | 30 | 21 | 22 | 41 | 24 | 7 | 0 | 3 | 43 | 41 |
2016/2017 | KS Stal Ostrów Wlkp. | 22 | 115 | 298:41 | 14 / 37 | 22 / 57 | 36 / 94 | 21 / 33 | 1 | 27 | 28 | 29 | 24 | 34 | 39 | 6 | 0 | 3 | 69 | 24 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 3 | 27 | 82:25 | 3 / 11 | 4 / 13 | 7 / 24 | 9 / 12 | 0 | 7 | 7 | 5 | 2 | 10 | 6 | 7 | 0 | 0 | 20 | -63 |
2017/2018 | KS Stal Ostrów Wlkp. | 3 | 33 | 118:47 | 7 / 20 | 5 / 19 | 12 / 39 | 4 / 9 | 2 | 11 | 13 | 13 | 3 | 16 | 9 | 1 | 0 | 2 | 19 | -16 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. | 6 | 68 | 211:49 | 14 / 41 | 11 / 32 | 25 / 73 | 7 / 12 | 2 | 14 | 16 | 28 | 14 | 24 | 26 | 10 | 0 | 2 | 43 | -68 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. | 6 | 10 | 50:30 | 2 / 10 | 1 / 6 | 3 / 16 | 3 / 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 7 | 7 | 1 | 0 | 1 | -5 | -11 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Wielkopolskie | 3 | 42 | 82:24 | 18 / 38 | 0 / 1 | 18 / 39 | 6 / 13 | 3 | 5 | 8 | 4 | 7 | 11 | 6 | 4 | 0 | 0 | 24 | -18 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. | 3 | 73 | 92:26 | 26 / 65 | 3 / 7 | 29 / 72 | 12 / 21 | 7 | 16 | 23 | 5 | 11 | 17 | 16 | 6 | 1 | 2 | 40 | -34 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | KS Kosz Pleszew | 27 | 2.9 | 11:49 | 54.0 | 18.2 | 34.6 | 83.3 | 0.10 | 1.10 | 1.30 | 1.0 | 1.00 | 1.00 | 0.9 | 0.30 | 0.00 | 0.00 | 2.5 | -2.5 |
2019/2020 | KS Kosz Pleszew | 22 | 4.1 | 15:31 | 49.0 | 18.6 | 34.8 | 67.9 | 0.40 | 1.20 | 1.60 | 1.5 | 1.50 | 1.70 | 1.4 | 0.50 | 0.00 | 0.10 | 3.1 | -0.6 |
2018/2019 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 24 | 2.0 | 13:09 | 34.6 | 18.0 | 24.6 | 66.7 | 0.30 | 1.70 | 2.00 | 1.8 | 1.00 | 1.10 | 0.9 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 3.1 | 1.0 |
2017/2018 | KS Stal Ostrów Wlkp. | 22 | 3.8 | 14:58 | 35.7 | 18.5 | 26.0 | 88.5 | 0.40 | 1.00 | 1.40 | 1.0 | 1.00 | 1.90 | 1.1 | 0.30 | 0.00 | 0.10 | 2.0 | 1.9 |
2016/2017 | KS Stal Ostrów Wlkp. | 22 | 5.2 | 13:34 | 37.8 | 38.6 | 38.3 | 63.6 | 0.00 | 1.20 | 1.30 | 1.3 | 1.10 | 1.50 | 1.8 | 0.30 | 0.00 | 0.10 | 3.1 | 1.1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 3 | 9.0 | 27:28 | 27.3 | 30.8 | 29.2 | 75.0 | 0.00 | 2.30 | 2.30 | 1.7 | 0.70 | 3.30 | 2.0 | 2.30 | 0.00 | 0.00 | 6.7 | -21.0 |
2017/2018 | KS Stal Ostrów Wlkp. | 3 | 11.0 | 39:35 | 35.0 | 26.3 | 30.8 | 44.4 | 0.70 | 3.70 | 4.30 | 4.3 | 1.00 | 5.30 | 3.0 | 0.30 | 0.00 | 0.70 | 6.3 | -5.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. | 6 | 11.3 | 35:18 | 34.1 | 34.4 | 34.2 | 58.3 | 0.30 | 2.30 | 2.70 | 4.7 | 2.30 | 4.00 | 4.3 | 1.70 | 0.00 | 0.30 | 7.2 | -11.3 |
3 Liga Mężczyzn | ||||||||||||||||||||
2015/2016 | KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. | 6 | 1.7 | 08:25 | 20.0 | 16.7 | 18.7 | 50.0 | 0.20 | 0.30 | 0.50 | 0.7 | 0.70 | 1.20 | 1.2 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | -0.8 | -1.8 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2013/2014 | Wielkopolskie | 3 | 14.0 | 27:28 | 47.4 | 0.0 | 46.2 | 46.2 | 1.00 | 1.70 | 2.70 | 1.3 | 2.30 | 3.70 | 2.0 | 1.30 | 0.00 | 0.00 | 8.0 | -6.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2012/2013 | UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. | 3 | 24.3 | 30:48 | 40.0 | 42.9 | 40.3 | 57.1 | 2.30 | 5.30 | 7.70 | 1.7 | 3.70 | 5.70 | 5.3 | 2.00 | 0.30 | 0.70 | 13.3 | -11.3 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KS Kosz Pleszew (2020/2021) | |||||||||||||||||||||||||||||
17.04.2021 | UNB AZS UMCS Start Lublin (d) | 73 : 97 P | 0 | 05:26 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -1 | |||||
10.04.2021 | UNB AZS UMCS Start Lublin (w) | 74 : 53 P | 0 | 03:17 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -1 | |||||
07.04.2021 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (d) | 82 : 73 W | 3 | 03:36 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -11 | |||||
31.03.2021 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (w) | 72 : 84 W | 0 | 03:57 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||
28.03.2021 | BC Obra Kościan (w) | 69 : 59 P | 4 | 28:38 | 2/4 | 50.0 | 0/3 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -16 | |||||
21.03.2021 | IgnerHome AZS Basket Nysa (d) | 90 : 92 P | 3 | 14:28 | 0/3 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 6 | |||||
17.03.2021 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 62 : 79 W | 3 | 14:37 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | |||||
27.02.2021 | Rycerze Rydzyna (d) | 62 : 70 P | 4 | 27:16 | 2/4 | 50.0 | 0/3 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | -3 | |||||
21.02.2021 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (w) | 63 : 58 P | 2 | 11:30 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||
13.02.2021 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (d) | 89 : 81 W | 2 | 03:40 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
06.02.2021 | MKS Sokół Międzychód (w) | 87 : 88 W | 2 | 05:12 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | |||||
30.01.2021 | Röben Gimbasket Wrocław (w) | 59 : 64 W | 0 | 02:23 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 | |||||
23.01.2021 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie (w) | 80 : 72 P | 3 | 11:21 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | |||||
17.01.2021 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 88 : 76 W | 0 | 09:29 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | |||||
09.01.2021 | Enea Basket Junior Poznań (w) | 70 : 85 W | 0 | 07:14 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -7 | |||||
03.01.2021 | BC Swiss Krono Żary (d) | 93 : 68 W | 11 | 17:17 | 3/5 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | |||||
19.12.2020 | BC Obra Kościan (d) | 103 : 76 W | 0 | 10:51 | 0/2 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -7 | |||||
12.12.2020 | IgnerHome AZS Basket Nysa (w) | 52 : 64 W | 5 | 10:51 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -5 | |||||
06.12.2020 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 91 : 68 W | 8 | 20:07 | 3/3 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 3/3 | 100.0 | 2/3 | 66.7 | 0 | 2 | 2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7 | |||||
21.11.2020 | Rycerze Rydzyna (w) | 83 : 87 W | 0 | 05:20 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | -8 | |||||
15.11.2020 | Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (d) | 99 : 106 P | 3 | 05:33 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -7 | |||||
07.11.2020 | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (w) | 82 : 80 P | 0 | 05:00 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | |||||
31.10.2020 | MKS Sokół Międzychód (d) | 104 : 114 P | 4 | 20:40 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | -2 | |||||
24.10.2020 | Röben Gimbasket Wrocław (d) | 93 : 59 W | 6 | 20:23 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 4/4 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | |||||
10.10.2020 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 75 : 92 W | 2 | 14:42 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | -17 | |||||
03.10.2020 | Enea Basket Junior Poznań (d) | 76 : 54 W | 10 | 17:44 | 2/2 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 3/4 | 75.0 | 3/5 | 60.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | 9 | |||||
26.09.2020 | BC Swiss Krono Żary (w) | 97 : 67 P | 4 | 18:50 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -7 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 28:38 | 28.03.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 69 : 59 | celny rzut za 2 | 3 | 03.01.2021 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 93 : 68 | wykonywany rzut za 2 | 5 | 03.01.2021 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 93 : 68 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 13.02.2021 | 2LM | Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 89 : 81 | celny rzut za 3 | 1 | 07.04.2021 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 82 : 73 | wykonywany rzut za 3 | 3 | 28.03.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 69 : 59 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 07.04.2021 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie | 82 : 73 | celny rzut z gry | 4 | 03.01.2021 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 93 : 68 | wykonywany rzut za gry | 7 | 28.03.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 69 : 59 | skuteczność z gry | 100.0000 | 06.02.2021 | 2LM | MKS Sokół Międzychód | 87 : 88 | celny rzut wolny | 4 | 24.10.2020 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 93 : 59 | wykonywany rzut wolny | 5 | 03.10.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 76 : 54 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 03.01.2021 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 93 : 68 | punkty | 11 | 03.01.2021 | 2LM | BC Swiss Krono Żary | 93 : 68 | zbiórki w ataku | 1 | 28.03.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 69 : 59 | zbiórki w obronie | 4 | 27.02.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 62 : 70 | zbiórki | 4 | 27.02.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 62 : 70 | asysty | 5 | 06.12.2020 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 91 : 68 | faule | 3 | 30.01.2021 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 59 : 64 | faule wymuszone | 4 | 03.10.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 76 : 54 | straty | 2 | 28.03.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 69 : 59 | przechwyty | 1 | 28.03.2021 | 2LM | BC Obra Kościan | 69 : 59 | bloki | 0 | 17.04.2021 | 2LM | UNB AZS UMCS Start Lublin | 73 : 97 | bloki otrzymane | 0 | 17.04.2021 | 2LM | UNB AZS UMCS Start Lublin | 73 : 97 | asysty/straty | 5.0000 | 06.12.2020 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 91 : 68 | przechwyty/straty | 1.0000 | 27.02.2021 | 2LM | Rycerze Rydzyna | 62 : 70 | eval | 13 | 06.12.2020 | 2LM | Exact Systems Śląsk Wrocław | 91 : 68 | +/- | 9 | 03.10.2020 | 2LM | Enea Basket Junior Poznań | 76 : 54 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | KS Kosz Pleszew | 2 Liga Mężczyzn |
2019/2020 | KS Kosz Pleszew | 2 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2018/2019 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | U20M |
2018/2019 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | U-20 M |
2018/2019 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 3 Liga Mężczyzn |
2018/2019 | ŁKS AZS UŁ SG Łódź | 2 Liga Mężczyzn |
2017/2018 | KS Stal Ostrów Wlkp. | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2017/2018 | KS Stal Ostrów Wlkp. | Strefa U20M |
2017/2018 | KS Stal Ostrów Wlkp. | Liga Juniorów Starszych U20M |
2017/2018 | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2 Liga Mężczyzn |
2016/2017 | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. | 3 Liga Mężczyzn |
2015/2016 | KS Stal Kosz Ostrów Wlkp. | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |
2013/2014 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2012/2013 | UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |