statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Łukasz Kuczyński BKS Tur Bielsk Podlaski, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 27 659 24.41
2. Grzegorz Arabas Kotwica 50 Kołobrzeg 35 619 17.69
3. Emil Podkowiński KK Polonia Bytom 28 580 20.71
4. Rafał Król domlublin.pl AZS UMCS Lublin 26 541 20.81
5. Michał Wojtyński Sokół Ostrów Mazowiecka 25 533 21.32
6. Maciej Maj AGH Kraków 34 522 15.35
7. Radosław Plebanek AZS UMK Toruń 25 520 20.80
8. Paweł Pawłowski Kotwica 50 Kołobrzeg 35 515 14.71
9. Grzegorz Płocica MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 27 505 18.70
10. Łukasz Ochodek Stela Cieszyn 28 501 17.89
11. Kamil Michalski Enea Basket Piła 28 489 17.46
12. Łukasz Niesobski KS Sudety Jelenia Góra 23 471 20.48
13. Rafał Partyka ZKS Stal Stalowa Wola 27 457 16.93
14. Bartłomiej Karolak domlublin.pl AZS UMCS Lublin 28 451 16.11
15. Maciej Adamkiewicz Enea Basket Piła 21 444 21.14
16. Grzegorz Kaczmarek KK Oleśnica 26 441 16.96
17. Dawid Zaguła ZKS Stal Stalowa Wola 28 438 15.64
18. Nikodem Sirijatowicz Jamalex Polonia 1912 Leszno 32 427 13.34
19. Mikołaj Motel KS Shmoolky Warszawa 25 423 16.92
20. Michał Kierlewicz SMS PZKosz Władysławowo 28 414 14.79
21. Bartosz Sarzało Decka Pelplin 27 413 15.30
22. Arkadiusz Zabielski BKS Tur Bielsk Podlaski, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 27 405 15.00
23. Stanferd Sanny Jamalex Polonia 1912 Leszno 32 404 12.63
24. Dariusz Dobrzycki Sklep Polski MKK Gniezno 27 401 14.85
25. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 29 399 13.76
26. Tomasz Zych AGH Kraków 34 399 11.74
27. Kamil Hanke TKM Włocławek 26 398 15.31
28. Rafał Niesobski Górnik Trans.eu Wałbrzych 28 397 14.18
29. Karol Dębski Decka Pelplin 27 395 14.63
30. Aleksander Lebiedziński Politechnika Gdańska 23 395 17.17
31. Michał Kołodziej Asseco AMW II Gdynia 29 389 13.41
32. Piotr Barszcz Sokół Ostrów Mazowiecka 25 385 15.40
33. Jakub Krawczyk AGH Kraków 33 383 11.61
34. Bartosz Majewski SMS PZKosz Władysławowo 27 383 14.19
35. Michał Wielechowski AZS Politechnika Poznań 23 383 16.65
36. Piotr Golasiński Sklep Polski MKK Gniezno 26 377 14.50
37. Waldemar Kabat BC Obra Kościan 22 375 17.05
38. Rafał Zgłobicki TS Wisła Kraków 28 375 13.39
39. Artur Mikołajko MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 28 372 13.29
40. Marcin Weselak Alba Chorzów 24 372 15.50
41. Dawid Mieczkowski Kotwica 50 Kołobrzeg 34 371 10.91
42. Arkadiusz Kobus Syntex Księżak Łowicz 20 371 18.55
43. Bartosz Włuczyński Syntex Księżak Łowicz 29 366 12.62
44. Daniel Nieporęcki Polonia Warszawa 25 362 14.48
45. Tomasz Stankala KS Pogoń Ruda Śląska 24 360 15.00
46. Marcin Chodkiewicz MKS Sokół Marbo Międzychód 25 359 14.36
47. Paweł Ciążkowski BC Obra Kościan 24 359 14.96
48. Mateusz Szczypiński MKS II Dąbrowa Górnicza 20 359 17.95
49. Zbigniew Malinowski AZS UMK Toruń 26 359 13.81
50. Kamil Wójciak Zagłębie Sosnowiec 25 359 14.36
51. Michał Kamberski UKS GIMBASKET WROCŁAW 26 358 13.77
52. Bartosz Jankowski Asseco AMW II Gdynia 24 358 14.92
53. Bartłomiej Bartoszewicz AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 24 358 14.92
54. Radosław Trubacz Intermarche II Zielona Góra 27 357 13.22
55. Leszek Siwy Stela Cieszyn 28 357 12.75
56. Tomasz Bryzek MCKiS Jaworzno 25 352 14.08
57. Mateusz Gazarkiewicz AZS Politechnika Częstochowa 23 348 15.13
58. Dawid Przybyszewski AZS UMK Toruń 26 347 13.35
59. Michał Kwiatkowski Zagłębie Sosnowiec 25 345 13.80
60. Szymon Rynkiewicz AZS Politechnika Częstochowa 23 342 14.87
61. Mateusz Krawiec TKM Włocławek 28 341 12.18
62. Paweł Nowicki RKKS Rawia Rawag Rawicz 27 338 12.52
63. Mateusz Wiśniewski domlublin.pl AZS UMCS Lublin 28 336 12.00
64. Paweł Stankiewicz RKKS Rawia Rawag Rawicz 23 336 14.61
65. Piotr Osiakowski Zagłębie Sosnowiec 26 336 12.92
66. Szymon Milczyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 32 334 10.44
67. Maciej Cukierda Syntex Księżak Łowicz 28 331 11.82
68. Łukasz Frąckiewicz Asseco AMW II Gdynia 33 328 9.94
69. Robert Kolka AGH Kraków 30 326 10.87
70. Grzegorz Szybowicz Stela Cieszyn 27 325 12.04
71. Patryk Garwol AZS Basket Nysa 24 316 13.17
72. Adam Myśliwiec MKS Start SA Lublin 19 315 16.58
73. Wiktor Nałęcz KS Shmoolky Warszawa 23 314 13.65
74. Szymon Maciołek RKKS Rawia Rawag Rawicz 27 312 11.56
75. Jakub Dryjański RKKS Rawia Rawag Rawicz 22 309 14.05
76. Marcin Chudy Kotwica 50 Kołobrzeg 33 309 9.36
77. Bartosz Wróbel AGH Kraków 22 306 13.91
78. Rafał Malitka UKS GIMBASKET WROCŁAW 27 303 11.22
79. Sebastian Dąbek TS Wisła Kraków 27 302 11.19
80. Jacek Gwardecki AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 25 302 12.08
81. Adrian Warszawski TKM Włocławek 25 300 12.00
82. Wiktor Czyżewski Decka Pelplin 27 300 11.11
83. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 29 299 10.31
84. Łukasz Jaśkiewicz Politechnika Gdańska 23 298 12.96
85. Tomasz Nogalski AZS Politechnika Częstochowa 24 297 12.38
86. Paweł Jurczyński KK Polonia Bytom 27 296 10.96
87. Tomasz Rudko KS Shmoolky Warszawa 24 295 12.29
88. Tomasz Czajkowski Stela Cieszyn 24 294 12.25
89. Paweł Kowalczuk Kotwica 50 Kołobrzeg 33 293 8.88
90. Łukasz Wójcik Alba Chorzów 25 293 11.72
91. Kamil Kamecki TS Wisła Kraków 27 293 10.85
92. Damian Kalinowski AGH Kraków 34 293 8.62
93. Mariusz Wójcik Syntex Księżak Łowicz 28 292 10.43
94. Paweł Hybiak KK Warszawa 24 291 12.13
95. Sylwester Konieczny ZKS Stal Stalowa Wola 28 289 10.32
96. Szymon Janiewski Itago Gdynia 24 286 11.92
97. Tomasz Krzywdziński MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 28 286 10.21
98. Dawid Weiss Alba Chorzów 24 285 11.88
99. Mateusz Marciniak Domino Inowrocław 20 285 14.25
100. Paweł Minciel KS Sudety Jelenia Góra 24 285 11.88
101. Wojciech Suprun KK Oleśnica 28 285 10.18
102. Piotr Pęksyk Itago Gdynia 21 284 13.52
103. Rafał Sebrala KK Polonia Bytom 27 281 10.41
104. Karol Majchrzak Asseco AMW II Gdynia 32 279 8.72
105. Marcin Wieluński Asseco AMW II Gdynia 32 278 8.69
106. Mateusz Migała AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 20 278 13.90
107. Łukasz Wichniarz Kotwica 50 Kołobrzeg 30 277 9.23
108. Jakub Nowak MKS Sokół Marbo Międzychód 24 274 11.42
109. Hubert Makuch Syntex Księżak Łowicz 28 273 9.75
110. Bartosz Bal MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 19 272 14.32
111. Grzegorz Zadęcki KK Polonia Bytom 27 272 10.07
112. Maciej Wąsowicz KŚ AZS Politechnika Śląska 24 272 11.33
113. Jakub Der Intermarche II Zielona Góra 23 270 11.74
114. Michał Kuboszek Stela Cieszyn 28 270 9.64
115. Tomasz Gembus KK Polonia Bytom 28 268 9.57
116. Daniel Gołębiowski SMS PZKosz Władysławowo 26 266 10.23
117. Daniel Szłapka Politechnika Gdańska 24 265 11.04
118. Przemysław Jaworski Sokół Ostrów Mazowiecka 25 265 10.60
119. Grzegorz Paszek Jamalex Polonia 1912 Leszno 32 264 8.25
120. Szymon Budnikowski AZS Politechnika Poznań 23 264 11.48
121. Marko Djurić Kotwica 50 Kołobrzeg 34 263 7.74
122. Karol Kamiński Asseco AMW II Gdynia 33 260 7.88
123. Albert Krawiec AZS Politechnika Poznań 24 260 10.83
124. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 21 259 12.33
125. Rafał Komenda SMS PZKosz Władysławowo 27 259 9.59
126. Daniel Pełka KŚ AZS Politechnika Śląska 24 257 10.71
127. Tomasz Jaremkiewicz KK Warszawa 24 256 10.67
128. Stefan Marchlewski TKM Włocławek 27 254 9.41
129. Przemysław Lewandowski KK Warszawa 24 252 10.50
130. Patryk Wal AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 23 251 10.91
131. Wojciech Zub MCKiS Jaworzno 24 251 10.46
132. Aleksander Załucki MKS II Dąbrowa Górnicza 22 250 11.36
133. Bartosz Ciechociński MKS Start SA Lublin 15 247 16.47
134. Julian German Decka Pelplin 26 247 9.50
135. Karol Wojciul KS Sudety Jelenia Góra 24 246 10.25
136. Krzysztof Wilk AZS Basket Nysa 26 245 9.42
137. Tomasz Portacha Itago Gdynia 27 244 9.04
138. Przemysław Tradecki domlublin.pl AZS UMCS Lublin 29 242 8.34
139. Michał Świderski Syntex Księżak Łowicz 27 240 8.89
140. Marcel Ponitka Intermarche II Zielona Góra 14 238 17.00
141. Nikodem Kowalski AZS Politechnika Częstochowa 20 238 11.90
142. Tomasz Pochylski Enea Basket Piła 25 237 9.48
143. Kacper Majka MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 28 237 8.46
144. Grzegorz Sołtysiak TKM Włocławek 27 235 8.70
145. Mariusz Konopatzki SMS PZKosz Władysławowo, Asseco AMW II Gdynia 22 233 10.59
146. Luka Malakhau KK Oleśnica 28 233 8.32
147. Bartłomiej Lipiński Enea Basket Piła 27 232 8.59
148. Krzysztof Wąsowicz KŚ AZS Politechnika Śląska 20 232 11.60
149. Mariusz Przygucki KS Shmoolky Warszawa 24 232 9.67
150. Wiktor Wizerkaniuk BC Obra Kościan 21 231 11.00
151. Jakub Czyż Trefl II Sopot, Zagłębie Sosnowiec 24 230 9.58
152. Dawid Kołakowski AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 24 230 9.58
153. Łukasz Bąk KK Polonia Bytom 27 229 8.48
154. Michał Kolenda Trefl II Sopot 16 229 14.31
155. Wojciech Hałas MKS Start SA Lublin 23 229 9.96
156. Marcin Majer Domino Inowrocław 20 229 11.45
157. Jakub Wajerowski UKS GIMBASKET WROCŁAW 25 227 9.08
158. Kacper Kuta KK Oleśnica 22 226 10.27
159. Jakub Maksymiuk Alba Chorzów 18 226 12.56
160. Artur Barycza AZS Basket Nysa 24 225 9.38
161. Dawid Grochowski MCKiS Jaworzno 21 224 10.67
162. Mateusz Bilski Sklep Polski MKK Gniezno 22 222 10.09
163. Radosław Lemański MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno I 25 222 8.88
164. Piotr Krupa KŚ AZS Politechnika Śląska 22 220 10.00
165. Jarosław Kalinowski MKS Sokół Marbo Międzychód 25 217 8.68
166. Paweł Bochenkiewicz Górnik Trans.eu Wałbrzych 29 215 7.41
167. Rafał Libner Domino Inowrocław 21 214 10.19
168. Rafał Urbaniak RKKS Rawia Rawag Rawicz 25 213 8.52
169. Łukasz Kwiatkowski MKS Sokół Marbo Międzychód 24 211 8.79
170. Jakub Kobel WKK Wrocław 21 211 10.05
171. Bartosz Grudziński Sokół Ostrów Mazowiecka 24 211 8.79
172. Adam Wilkin KS Pogoń Ruda Śląska 23 211 9.17
173. Przemysław Łaszewski AZS Politechnika Częstochowa 24 209 8.71
174. Paweł Piros Górnik Trans.eu Wałbrzych 28 209 7.46
175. Michał Matysiak MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno I 22 208 9.45
176. Przemysław Milak Domino Inowrocław 21 208 9.90
177. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 19 207 10.89
178. Mateusz Pawlik KS Pogoń Ruda Śląska 21 207 9.86
179. Marek Sobkowiak Jamalex Polonia 1912 Leszno 32 206 6.44
180. Michał Batorski Alba Chorzów 21 206 9.81
181. Bartosz Stawowski AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 26 206 7.92
182. Filip Taisner Zagłębie Sosnowiec 25 205 8.20
183. Przemysław Rduch Politechnika Gdańska 25 203 8.12
184. Aleksander Leńczuk MCKiS Jaworzno 15 201 13.40
185. Norbert Kujon AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 20 201 10.05
186. Karol Obarek Górnik Trans.eu Wałbrzych 26 201 7.73
187. Maciej Dalak AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 25 200 8.00
188. Paweł Mowlik Jamalex Polonia 1912 Leszno 32 199 6.22
189. Jędrzej Jankowiak Jamalex Polonia 1912 Leszno 21 199 9.48
190. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 29 197 6.79
191. Mateusz Bębeniec BKS Tur Bielsk Podlaski, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 27 195 7.22
192. Łukasz Wojciechowski AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 23 194 8.43
193. Jarosław Wilusz KS Sudety Jelenia Góra 24 193 8.04
194. Paweł Kowalski MKS Start SA Lublin 13 193 14.85
195. Przemysław Galewski ZKS Stal Stalowa Wola 19 191 10.05
196. Rafał Milewski Politechnika Gdańska 25 191 7.64
197. Jakub Żaczek TS Wisła Kraków 23 190 8.26
198. Mateusz Piotrowski TS Wisła Kraków 25 189 7.56
199. Adam Chodkiewicz MKS Sokół Marbo Międzychód 25 189 7.56
200. Filip Kołakowski KS Rosa-Sport Radom 27 189 7.00
201. Daniel Olszewski Polonia Warszawa 27 188 6.96
202. Piotr Trepka AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 26 188 7.23
203. Paweł Mol KS Pogoń Ruda Śląska 23 188 8.17
204. Łukasz Kłuś AZS Basket Nysa 19 186 9.79
205. Filip Dylik MKS Sokół Marbo Międzychód 24 186 7.75
206. Piotr Nawrot KS Shmoolky Warszawa 20 186 9.30
207. Jakub Wantuch MKS II Dąbrowa Górnicza 19 186 9.79
208. Daniel Syldatk Politechnika Gdańska 24 185 7.71
209. Mateusz Mucha AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 28 184 6.57
210. Mateusz Rutkowski AZS Politechnika Poznań 24 181 7.54
211. Mateusz Zwęgliński KS Rosa-Sport Radom 20 181 9.05
212. Michał Kapa WKK Wrocław 22 179 8.14
213. Adrian Krawczyk Intermarche II Zielona Góra 27 179 6.63
214. Kamil Zywert Intermarche II Zielona Góra 17 178 10.47
215. Adam Anduła KS Pogoń Ruda Śląska 22 177 8.05
216. Jędrzej Szymański Asseco AMW II Gdynia 29 177 6.10
217. Maciej Parszewski KS Rosa-Sport Radom 24 174 7.25
218. Łukasz Kolenda Trefl II Sopot 19 174 9.16
219. Bartosz Zubik Jamalex Polonia 1912 Leszno 31 173 5.58
220. Marcin Olik Itago Gdynia 24 173 7.21
221. Filip Tonkiel AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 27 173 6.41
222. Artur Skowroński Polonia Warszawa 26 172 6.62
223. Damian Ciesielski Trefl II Sopot 16 171 10.69
224. Adrian Bogucki SMS PZKosz Władysławowo 28 171 6.11
225. Igor Jagiełło Polonia Warszawa 24 170 7.08
226. Michał Orlikowski AZS Politechnika Częstochowa 22 170 7.73
227. Tomasz Pawlus ZKS Stal Stalowa Wola 28 170 6.07
228. Mikołaj Lewandowicz Domino Inowrocław 22 169 7.68
229. Maciej Gawryś Itago Gdynia 17 169 9.94
230. Alexander Machowski Syntex Księżak Łowicz 17 168 9.88
231. Bartłomiej Podworski AGH Kraków 32 167 5.22
232. Wojciech Pawełczyk AZS Politechnika Poznań 22 167 7.59
233. Szymon Zieliński AZS Basket Nysa 27 167 6.19
234. Maciej Gogola Itago Gdynia 27 166 6.15
235. Arkadiusz Konowalski Sklep Polski MKK Gniezno 28 165 5.89
236. Piotr Powideł SMS PZKosz Władysławowo 22 165 7.50
237. Michał Kafarski Sklep Polski MKK Gniezno 14 165 11.79
238. Daniel Goldammer MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno I 19 164 8.63
239. Mateusz Gos KS Rosa-Sport Radom 25 164 6.56
240. Patryk Piszczatowski MKS II Dąbrowa Górnicza 21 164 7.81
241. Łukasz Malinowski Jamalex Polonia 1912 Leszno 32 163 5.09
242. Mirosław Chorostecki AZS Basket Nysa 22 162 7.36
243. Kamil Szkopiński Sklep Polski MKK Gniezno 27 162 6.00
244. Aleksander Raczek KS Sudety Jelenia Góra 24 161 6.71
245. Adrian Lipowczyk RKKS Rawia Rawag Rawicz 24 160 6.67
246. Hubert Stopierzyński KS Rosa-Sport Radom 22 159 7.23
247. Konrad Karpiński KK Warszawa 23 156 6.78
248. Adam Staśkowiak RKKS Rawia Rawag Rawicz 26 156 6.00
249. Krystian Koźluk Sokół Ostrów Mazowiecka 24 155 6.46
250. Paweł Kopciński BC Obra Kościan 24 155 6.46
251. Arkadiusz Świt AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 24 155 6.46
252. Artur Donerstag KŚ AZS Politechnika Śląska 24 154 6.42
253. Dawid Piasecki KK Oleśnica 21 154 7.33
254. Michał Borówka AGH Kraków 31 154 4.97
255. Marcin Nogajski KS Shmoolky Warszawa 25 154 6.16
256. Maciej Siemieńczuk Syntex Księżak Łowicz 28 154 5.50
257. Kacper Bejnar KS Rosa-Sport Radom 21 152 7.24
258. Marcin Kuczmera AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 23 152 6.61
259. Jan Bielecki KK Warszawa 24 151 6.29
260. Adrian Zuber KK Oleśnica 26 151 5.81
261. Patryk Derkowski AZS UMK Toruń 25 151 6.04
262. Mateusz Itrich Asseco AMW II Gdynia 27 150 5.56
263. Rafał Stefanik Trefl II Sopot 15 150 10.00
264. Damian Zapert Sokół Ostrów Mazowiecka, Zagłębie Sosnowiec 25 149 5.96
265. Michał Warchowski Domino Inowrocław 23 147 6.39
266. Przemysław Michałowski Decka Pelplin 24 146 6.08
267. Mateusz Łabuda ZKS Stal Stalowa Wola 21 146 6.95
268. Michał Jodłowski WKK Wrocław 21 146 6.95
269. Szymon Tylkowski Decka Pelplin 21 146 6.95
270. Przemysław Słoniewski KK Warszawa 24 145 6.04
271. Michał Kozak AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 18 144 8.00
272. Jakub Natkaniec TS Wisła Kraków 16 143 8.94
273. Michał Moralewicz KK Polonia Bytom 27 141 5.22
274. Artur Pabianek KS Rosa-Sport Radom 19 140 7.37
275. Piotr Pomieciński Domino Inowrocław 24 138 5.75
276. Łukasz Lewiński MKS II Dąbrowa Górnicza 25 135 5.40
277. Patryk Konwiński Sklep Polski MKK Gniezno 23 135 5.87
278. Patryk Wilk WKK Wrocław 22 134 6.09
279. Patryk Jeleń KS Pogoń Ruda Śląska 18 134 7.44
280. Dariusz Sarnacki KK Warszawa 20 133 6.65
281. Adam Adamski MKS Sokół Marbo Międzychód 24 133 5.54
282. Sławomir Murowicki AZS UMK Toruń 25 132 5.28
283. Patryk Jasiński KS Rosa-Sport Radom 17 130 7.65
284. Bartosz Matusiak TKM Włocławek 27 129 4.78
285. Patryk Bielecki Enea Basket Piła 24 126 5.25
286. Paweł Lasota Kotwica 50 Kołobrzeg 26 126 4.85
287. Wiktor Majka MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 27 125 4.63
288. Stanisław Kiszka BC Obra Kościan 22 124 5.64
289. Francis Omolekan Itago Gdynia 27 124 4.59
290. Krzysztof Morawiec KS Pogoń Ruda Śląska 22 123 5.59
291. Michał Gancarz Alba Chorzów 21 121 5.76
292. Mikołaj Ratajczak SMS PZKosz Władysławowo 28 121 4.32
293. Wojciech Majchrzak Intermarche II Zielona Góra 18 120 6.67
294. Maciej Krówczyński Jamalex Polonia 1912 Leszno 25 120 4.80
295. Robert Sgodzaj KS Pogoń Ruda Śląska 24 120 5.00
296. Przemysław Rybicki KŚ AZS Politechnika Śląska 24 120 5.00
297. Paweł Ludynia Enea Basket Piła 26 119 4.58
298. Kordian Jóźwiuk BKS Tur Bielsk Podlaski, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 14 119 8.50
299. Patryk Świeżyński AZS UMK Toruń 25 119 4.76
300. Damian Nowak Zagłębie Sosnowiec 22 119 5.41
301. Michał Marciniak domlublin.pl AZS UMCS Lublin 27 119 4.41
302. Damian Szczepanik Trefl II Sopot 18 119 6.61
303. Wiktor Specyalski Politechnika Gdańska 23 117 5.09
304. Aleksander Maślanka KS Pogoń Ruda Śląska 22 117 5.32
305. Marcin Marczuk Asseco AMW II Gdynia 27 116 4.30
306. Jacek Wróblewski MCKiS Jaworzno 25 114 4.56
307. Norman Zuber KS Sudety Jelenia Góra 20 114 5.70
308. Patryk Wydra KS Rosa-Sport Radom 25 113 4.52
309. Adam Głowicki Domino Inowrocław 22 111 5.05
310. Tomasz Gałan domlublin.pl AZS UMCS Lublin 26 111 4.27
311. Jakub Szczepaniak MKS Start SA Lublin 16 111 6.94
312. Maciej Kochaniak AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 26 110 4.23
313. Jakub Nowaczek Asseco AMW II Gdynia 28 110 3.93
314. Kacper Traczyk Intermarche II Zielona Góra 20 110 5.50
315. Dawid Boryka MKS II Dąbrowa Górnicza 16 110 6.88
316. Łukasz Fronc KS Shmoolky Warszawa 25 108 4.32
317. Kamil Krzeszowski domlublin.pl AZS UMCS Lublin 28 108 3.86
318. Rafał Piesio Polonia Warszawa 14 108 7.71
319. Jakub Jóźwiuk BKS Tur Bielsk Podlaski, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 20 107 5.35
320. Maciej Bębeniec BKS Tur Bielsk Podlaski, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 23 106 4.61
321. Michał Kaźmierczak Stela Cieszyn 27 106 3.93
322. Maciej Jarmakowicz KK Oleśnica 22 106 4.82
323. Wojciech Gorgoń TS Wisła Kraków 19 105 5.53
324. Oskar Keller KŚ AZS Politechnika Śląska 24 105 4.38
325. Bartłomiej Pelczar MKS Start SA Lublin 13 104 8.00
326. Maciej Pietras ZKS Stal Stalowa Wola 26 104 4.00
327. Leszek Kaczmarski AGH Kraków 30 104 3.47
328. Adam Skiba MKS II Dąbrowa Górnicza 24 104 4.33
329. Piotr Ścibisz WKK Wrocław 19 103 5.42
330. Filip Kober Polonia Warszawa 15 102 6.80
331. Wojciech Wątroba KS Rosa-Sport Radom 25 101 4.04
332. Jarosław Kolenda AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 18 100 5.56
333. Mikołaj Serbakowski KS Sudety Jelenia Góra 24 100 4.17
334. Filip Guilherme Sklep Polski MKK Gniezno 24 100 4.17
335. Kacper Żebrowski Enea Basket Piła 27 99 3.67
336. Dawid Gambusz Alba Chorzów 22 98 4.45
337. Krzysztof Kozakiewicz Itago Gdynia 25 96 3.84
338. Kamil Fiedukiewicz WKK Wrocław 20 95 4.75
339. Grzegorz Kruk KK Oleśnica 17 94 5.53
340. Krystian Reszka Decka Pelplin 25 94 3.76
341. Tomasz Józefiak WKK Wrocław 16 93 5.81
342. Kacper Mąkowski SMS PZKosz Władysławowo 25 92 3.68
343. Paweł Wołk-Jankowski KK Polonia Bytom 27 92 3.41
344. Michał Kaliński Itago Gdynia 20 92 4.60
345. Szymon Mochnacz Politechnika Gdańska 17 89 5.24
346. Maciej Krzymiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 25 89 3.56
347. Marcin Uliczka Enea Basket Piła 27 89 3.30
348. Michał Samsonowicz SMS PZKosz Władysławowo 26 88 3.38
349. Bassey Usendiah SMS PZKosz Władysławowo 24 88 3.67
350. Łukasz Frącz AZS Basket Nysa 26 88 3.38
351. Mikołaj Czyż SMS PZKosz Władysławowo 20 87 4.35
352. Adam Krzemień AZS Politechnika Poznań 24 87 3.63
353. Olaf Milej AZS Politechnika Poznań 23 87 3.78
354. Rafał Holnicki-Szulc KK Warszawa 23 87 3.78
355. Jakub Błaszczyk WKK Wrocław, KK Oleśnica 14 86 6.14
356. Łukasz Płaczek Itago Gdynia 24 86 3.58
357. Marcin Nocek Sklep Polski MKK Gniezno 16 83 5.19
358. Gracjan Dobriański Kotwica 50 Kołobrzeg 26 83 3.19
359. Dawid Neumann Kotwica 50 Kołobrzeg 22 83 3.77
360. Michał Łabutka MKS Sokół Marbo Międzychód 25 83 3.32
361. Łukasz Łaszczuk UKS GIMBASKET WROCŁAW 22 82 3.73
362. Dominik Rajczak MKS II Dąbrowa Górnicza 26 82 3.15
363. Krzysztof Kurdubski AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 17 81 4.76
364. Daniel Cejba MKS Sokół Marbo Międzychód 22 81 3.68
365. Paweł Skarpetowski Sokół Ostrów Mazowiecka 21 81 3.86
366. Łukasz Kubik Stela Cieszyn 22 81 3.68
367. Mateusz Pycia KŚ AZS Politechnika Śląska 22 80 3.64
368. Szymon Chorągwicki Intermarche II Zielona Góra 19 80 4.21
369. Michał Bagaziński AZS UMK Toruń 25 80 3.20
370. Paweł Murza TS Wisła Kraków 23 80 3.48
371. Piotr Trzebiński Itago Gdynia 17 80 4.71
372. Rafał Domajer Stela Cieszyn 28 79 2.82
373. Jakub Stefaniuk domlublin.pl AZS UMCS Lublin 24 79 3.29
374. Marcin Rzeszowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 27 79 2.93
375. Jacek Wojtanowicz ZKS Stal Stalowa Wola 24 78 3.25
376. Grzegorz Kamiński Decka Pelplin 21 78 3.71
377. Paweł Glaeske MKS II Dąbrowa Górnicza 20 76 3.80
378. Cyprian Błaszczyk Alba Chorzów 21 76 3.62
379. Konrad Strzępek MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 22 75 3.41
380. Emil Rau BC Obra Kościan 19 74 3.89
381. Patryk Jankowski Trefl II Sopot 19 73 3.84
382. Hubert Ratajczak BC Obra Kościan 12 73 6.08
383. Przemysław Tomecki KS Pogoń Ruda Śląska 22 72 3.27
384. Grzegorz Wilk Polonia Warszawa 20 72 3.60
385. Damian Pogoda Intermarche II Zielona Góra 19 71 3.74
386. Andrzej Nowak ZKS Stal Stalowa Wola 26 71 2.73
387. Adam Niespor MKS II Dąbrowa Górnicza 19 70 3.68
388. Adam Bączyński KŚ AZS Politechnika Śląska 22 69 3.14
389. Wojciech Pagacz AZS UMK Toruń 21 69 3.29
390. Kamil Doliński Polonia Warszawa 21 69 3.29
391. Mateusz Kantarowski AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 20 69 3.45
392. Mateusz Rogoziński UKS GIMBASKET WROCŁAW 23 69 3.00
393. Mateusz Fischer Polonia Warszawa 18 68 3.78
394. Sebastian Walczak Domino Inowrocław 23 68 2.96
395. Marcin Wit MKS II Dąbrowa Górnicza 20 67 3.35
396. Rafał Chwastyk UKS GIMBASKET WROCŁAW 22 66 3.00
397. Adrian Kędzior AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 14 64 4.57
398. Artur Borkowski UKS GIMBASKET WROCŁAW 23 64 2.78
399. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 18 64 3.56
400. Przemysław Meszyński AZS UMK Toruń 20 64 3.20
401. Patryk Polczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 24 63 2.63
402. Jakub Kilian KK Oleśnica 19 63 3.32
403. Karol Tyborowski AZS Politechnika Poznań 12 62 5.17
404. Jakub Motylewski Trefl II Sopot 15 62 4.13
405. Błażej Orpel AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 15 62 4.13
406. Karol Tomczyk AZS UMK Toruń 23 61 2.65
407. Piotr Aderek Polonia Warszawa 15 61 4.07
408. Marcin Kowalczuk domlublin.pl AZS UMCS Lublin 22 61 2.77
409. Grzegorz Siwy Stela Cieszyn 22 61 2.77
410. Radosław Grębski KS Shmoolky Warszawa 20 60 3.00
411. Filip Drozdowski TKM Włocławek 15 60 4.00
412. Jakub Szczepański AZS Politechnika Poznań 22 59 2.68
413. Marcin Stach KK Oleśnica 25 59 2.36
414. Krzysztof Czajka TS Wisła Kraków 21 59 2.81
415. Maciej Koćma MKS II Dąbrowa Górnicza 21 59 2.81
416. Alberto Garita AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice 16 59 3.69
417. Algis Łukaszewicz BKS Tur Bielsk Podlaski, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16 58 3.63
418. Ignacy Grochowski Trefl II Sopot 19 58 3.05
419. Bartosz Muda MKS Start SA Lublin 15 56 3.73
420. Paweł Łapiński KS Shmoolky Warszawa 18 55 3.06
421. Wojciech Szpyrka KK Polonia Bytom 19 55 2.89
422. Adam Nowakowski KK Warszawa 20 53 2.65
423. Szymon Aniszewski Syntex Księżak Łowicz 22 53 2.41
424. Kacper Grzesiowski Trefl II Sopot 17 52 3.06
425. Wojciech Kostek AZS Basket Nysa 15 51 3.40
426. Jakub Nowakowski TKM Włocławek 18 50 2.78
427. Kamil Drąg KS Sudety Jelenia Góra 22 50 2.27
428. Aleksander Fabiszewski AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 20 50 2.50
429. Tomasz Wroza Zagłębie Sosnowiec 24 49 2.04
430. Artur Kos AZS Basket Nysa 15 49 3.27
431. Jakub Putra Trefl II Sopot 16 49 3.06
432. Patryk Kędel Polonia Warszawa 15 49 3.27
433. Marcin Majcherek AZS Politechnika Częstochowa 19 48 2.53
434. Filip Stryjewski Politechnika Gdańska 21 47 2.24
435. Adrian Niemyjski MKS II Dąbrowa Górnicza 21 47 2.24
436. Tomasz Kopczyński UKS GIMBASKET WROCŁAW 25 46 1.84
437. Daniel Jasnowski AZS UMK Toruń 19 46 2.42
438. Jan Sobiech BC Obra Kościan 21 45 2.14
439. Adam Szymkowiak BC Obra Kościan 17 44 2.59
440. Artur Suchodolski KK Warszawa 18 44 2.44
441. Patryk Piątkowski Alba Chorzów 18 44 2.44
442. Piotr Żmuda KŚ AZS Politechnika Śląska 17 44 2.59
443. Piotr Podbiał Alba Chorzów 15 43 2.87
444. Robert Stefanowicz MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 19 43 2.26
445. Jakub Chorążak KK Polonia Bytom 14 42 3.00
446. Sebastian Kułaga ZKS Stal Stalowa Wola 28 42 1.50
447. Dawid Komandzik KS Pogoń Ruda Śląska 14 42 3.00
448. Iwan Wasyl AGH Kraków 19 42 2.21
449. Maciej Szeszycki UKS GIMBASKET WROCŁAW 18 41 2.28
450. Paweł Gałczyński UKS GIMBASKET WROCŁAW 24 40 1.67
451. Szymon Daszke Trefl II Sopot 12 40 3.33
452. Konrad Mołek Intermarche II Zielona Góra 16 39 2.44
453. Patryk Spojda AZS Politechnika Poznań 13 39 3.00
454. Andrzej Urban AGH Kraków 22 39 1.77
455. Wojciech Siołek AZS Basket Nysa 18 39 2.17
456. Konrad Sobczak AZS Politechnika Poznań 22 37 1.68
457. Jacek Nowak Jamalex Polonia 1912 Leszno 22 36 1.64
458. Bartosz Matysiak MKS II Dąbrowa Górnicza 17 36 2.12
459. Maciej Wejman MKS Sokół Marbo Międzychód 15 36 2.40
460. Damian Dratwa MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 15 36 2.40
461. Adam Stróżyński BC Obra Kościan 20 36 1.80
462. Patryk Smyrdek MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno I 18 35 1.94
463. Mateusz Gawlina WKK Wrocław 19 35 1.84
464. Karol Kruczała WKK Wrocław 18 35 1.94
465. Łukasz Klębowski MKS Start SA Lublin 14 35 2.50
466. Łukasz Dmitruk BKS Tur Bielsk Podlaski, KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 19 33 1.74
467. Jakub Pietkiewicz KK Warszawa 16 32 2.00
468. Michał Mańkiewicz UKS GIMBASKET WROCŁAW 23 32 1.39
469. Adrian Polewiak Intermarche II Zielona Góra 20 31 1.55
470. Paweł Muntowski Decka Pelplin 15 29 1.93
471. Paweł Krupa Politechnika Gdańska 14 28 2.00
472. Michał Kłódkowski TKM Włocławek 14 28 2.00
473. Tomasz Dylicki Trefl II Sopot 15 27 1.80
474. Krzysztof Lis Alba Chorzów 13 27 2.08
475. Maciej Klimczok BC Obra Kościan 14 26 1.86
476. Piotr Sadzyński MCKiS Jaworzno, MCKiS Jaworzno I 14 26 1.86
477. Jonatan Najman Zagłębie Sosnowiec 16 26 1.63
478. Mikołaj Mróz AZS UMK Toruń 23 26 1.13
479. Olaf Bloda TS Wisła Kraków 15 26 1.73
480. Michał Grabowski Sokół Ostrów Mazowiecka 20 24 1.20
481. Maksymilian Motel KS Shmoolky Warszawa 19 24 1.26
482. Jakub Pietraszek RKKS Rawia Rawag Rawicz 16 24 1.50
483. Mateusz Kępa MKS II Dąbrowa Górnicza 18 22 1.22
484. Michał Broda Zagłębie Sosnowiec 17 22 1.29
485. Adam Jęczmień Asseco AMW II Gdynia 18 21 1.17
486. Kacper Wronkowski TKM Włocławek 19 20 1.05
487. Maciej Pasieka Enea Basket Piła 21 20 0.95
488. Kuba Szmidt KK Polonia Bytom 19 18 0.95
489. Francois Xavier Guidon AZS Politechnika Częstochowa 18 17 0.94
490. Tomasz Dyja Sklep Polski MKK Gniezno 19 16 0.84
491. Karol Nowiński Sklep Polski MKK Gniezno 16 15 0.94
492. Aleksander Lewandowski KS Shmoolky Warszawa 14 15 1.07
493. Mateusz Rogucki KK Warszawa 20 14 0.70
494. Dawid Raszewski AZS Politechnika Częstochowa 13 14 1.08
495. Michał Talik Stela Cieszyn 27 12 0.44
496. Arkadiusz Skafiriak MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 17 9 0.53
497. Marcin Ciuruś Górnik Trans.eu Wałbrzych 20 9 0.45
498. Adrian Sobkowiak Enea Basket Piła 14 8 0.57
499. Kacper Hajduś AZS Politechnika Częstochowa 15 6 0.40
500. Krzysztof Mysłek AZS Politechnika Częstochowa 19 5 0.26
501. Marcin Witek KŚ AZS Politechnika Śląska 12 4 0.33
502. Łukasz Wilczyński Sokół Ostrów Mazowiecka 16 4 0.25
503. Dariusz Lipski KS Sudety Jelenia Góra 14 4 0.29

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę