Trzy kluby do ostatniej kolejki rywalizowały o pierwsze miejsce na koniec rundy zasadniczej w grupie B. Większość nagród indywidualnych trafiła jednak do zawodników spoza tych zespołów. MVP rundy zasadniczej został wybrany Patryk Gospodarek z Energa Basket Warszawa. Piąty raz w historii najlepszym trenerem został wybrany Przemysław Łuszczewski.
14
Mateusz Czemerys
Kolejarz Basket Radom
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Kolejarz Basket Radom | 32 | 257 | 785:55 | 94 / 182 | 12 / 34 | 106 / 216 | 33 / 56 | 50 | 142 | 192 | 23 | 43 | 50 | 34 | 18 | 27 | 7 | 350 | -95 |
2022/2023 | Superis UKS Probasket Mińsk Maz. | 25 | 241 | 666:10 | 78 / 161 | 20 / 73 | 98 / 234 | 25 / 35 | 26 | 93 | 119 | 31 | 19 | 33 | 28 | 18 | 22 | 2 | 257 | -110 |
2020/2021 | MKS Pruszków | 6 | 39 | 130:15 | 15 / 30 | 2 / 4 | 17 / 34 | 3 / 6 | 6 | 18 | 24 | 5 | 2 | 4 | 5 | 3 | 2 | 2 | 48 | -36 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Kolejarz Basket Radom | 32 | 8.0 | 24:33 | 51.6 | 35.3 | 49.1 | 58.9 | 1.60 | 4.40 | 6.00 | 0.7 | 1.30 | 1.60 | 1.1 | 0.60 | 0.80 | 0.20 | 10.9 | -3.0 |
2022/2023 | Superis UKS Probasket Mińsk Maz. | 25 | 9.6 | 26:38 | 48.4 | 27.4 | 41.9 | 71.4 | 1.00 | 3.70 | 4.80 | 1.2 | 0.80 | 1.30 | 1.1 | 0.70 | 0.90 | 0.10 | 10.3 | -4.4 |
2020/2021 | MKS Pruszków | 6 | 6.5 | 21:42 | 50.0 | 50.0 | 50.0 | 50.0 | 1.00 | 3.00 | 4.00 | 0.8 | 0.30 | 0.70 | 0.8 | 0.50 | 0.30 | 0.30 | 8.0 | -6.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kolejarz Basket Radom (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
03.04.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (w) | 83 : 74 P | 16 | 37:05 | 7/16 | 43.8 | 0/0 | 0.0 | 7/16 | 43.8 | 2/2 | 100.0 | 3 | 5 | 8 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14 | -9 | |||||
27.03.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (d) | 77 : 98 P | 4 | 33:37 | 2/7 | 28.6 | 0/1 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 3 | 3 | 6 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 | -16 | |||||
23.03.2024 | Isetia Białołęka Warszawa (d) | 80 : 92 P | 21 | 30:22 | 10/14 | 71.4 | 0/0 | 0.0 | 10/14 | 71.4 | 1/5 | 20.0 | 4 | 7 | 11 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 28 | -8 | |||||
17.03.2024 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (w) | 83 : 62 P | 25 | 34:32 | 12/19 | 63.2 | 0/0 | 0.0 | 12/19 | 63.2 | 1/1 | 100.0 | 2 | 9 | 11 | 0 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 26 | -13 | |||||
10.03.2024 | Profbud Legia Warszawa (d) | 90 : 82 W | 15 | 33:03 | 5/8 | 62.5 | 0/0 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 5/7 | 71.4 | 2 | 5 | 7 | 0 | 3 | 9 | 0 | 0 | 4 | 0 | 21 | 5 | |||||
02.03.2024 | MKS Ochota Warszawa (w) | 87 : 91 W | 16 | 29:54 | 4/8 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 8/10 | 80.0 | 0 | 9 | 9 | 1 | 1 | 6 | 2 | 2 | 4 | 1 | 24 | -6 | |||||
28.02.2024 | Lublinianka KUL Basketball (w) | 80 : 82 W | 7 | 19:40 | 3/9 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 1 | 5 | 6 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | -2 | |||||
25.02.2024 | Enea Żubry Chorten Białystok (d) | 71 : 88 P | 8 | 19:46 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | -1 | |||||
18.02.2024 | KS Legion Legionowo (w) | 73 : 76 W | 16 | 23:18 | 8/11 | 72.7 | 0/0 | 0.0 | 8/11 | 72.7 | 0/2 | 0.0 | 2 | 6 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5 | |||||
14.02.2024 | UKS Trójka Żyrardów (w) | 84 : 86 W | 6 | 15:25 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | -10 | |||||
10.02.2024 | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. (w) | 61 : 86 W | 0 | 18:25 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 7 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 12 | 12 | |||||
07.02.2024 | Klub Sportowy Księżak Łowicz (d) | 88 : 83 W | 5 | 23:48 | 1/5 | 20.0 | 1/1 | 100.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 6 | 7 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 10 | -3 | |||||
28.01.2024 | Start Lublin (d) | 81 : 80 W | 1 | 12:49 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |||||
24.01.2024 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. (d) | 74 : 68 W | 4 | 23:15 | 0/4 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/5 | 20.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | |||||
21.01.2024 | Energa Basket Warszawa (d) | 52 : 89 P | 5 | 24:16 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6 | -25 | |||||
17.01.2024 | Speed sport Zec Byki Wołomin (w) | 79 : 90 W | 6 | 20:54 | 3/6 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -2 | |||||
06.01.2024 | Znicz Basket Pruszków (w) | 77 : 49 P | 5 | 26:42 | 2/6 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 1/2 | 50.0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | -35 | |||||
16.12.2023 | Isetia Białołęka Warszawa (w) | 71 : 82 W | 6 | 19:41 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | |||||
10.12.2023 | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (d) | 78 : 86 P | 10 | 21:11 | 4/7 | 57.1 | 0/0 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 2/2 | 100.0 | 2 | 6 | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 14 | -12 | |||||
02.12.2023 | Profbud Legia Warszawa (w) | 72 : 69 P | 13 | 25:37 | 4/5 | 80.0 | 1/1 | 100.0 | 5/6 | 83.3 | 2/3 | 66.7 | 1 | 5 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 17 | 8 | |||||
29.11.2023 | UKS Trójka Żyrardów (d) | 85 : 84 W | 7 | 25:59 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 3/5 | 60.0 | 1/2 | 50.0 | 4 | 5 | 9 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | 10 | |||||
25.11.2023 | MKS Ochota Warszawa (d) | 83 : 66 W | 2 | 19:18 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 15 | |||||
22.11.2023 | KS Legion Legionowo (d) | 87 : 93 P | 6 | 32:03 | 2/2 | 100.0 | 0/3 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 14 | -12 | |||||
18.11.2023 | Enea Żubry Chorten Białystok (w) | 79 : 64 P | 10 | 26:44 | 1/3 | 33.3 | 2/3 | 66.7 | 3/6 | 50.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 15 | -6 | |||||
29.10.2023 | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. (d) | 120 : 109 W | 7 | 30:18 | 2/3 | 66.7 | 1/2 | 50.0 | 3/5 | 60.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 6 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 7 | |||||
21.10.2023 | Lublinianka KUL Basketball (d) | 77 : 78 P | 12 | 31:37 | 1/2 | 50.0 | 3/6 | 50.0 | 4/8 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 7 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 14 | |||||
18.10.2023 | Klub Sportowy Księżak Łowicz (w) | 77 : 76 P | 2 | 18:54 | 1/4 | 25.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 2 | 6 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | |||||
15.10.2023 | Start Lublin (w) | 58 : 68 W | 7 | 21:01 | 2/3 | 66.7 | 1/1 | 100.0 | 3/4 | 75.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | -3 | |||||
07.10.2023 | Energa Basket Warszawa (w) | 102 : 75 P | 4 | 23:15 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -18 | |||||
04.10.2023 | Speed sport Zec Byki Wołomin (d) | 98 : 76 W | 0 | 27:29 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 3 | 4 | 7 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7 | 20 | |||||
01.10.2023 | Sokół Grupa Avista Ostrów Maz. (w) | 81 : 75 P | 3 | 14:34 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | |||||
24.09.2023 | Znicz Basket Pruszków (d) | 73 : 94 P | 8 | 21:23 | 2/6 | 33.3 | 1/1 | 100.0 | 3/7 | 42.9 | 1/2 | 50.0 | 2 | 5 | 7 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11 | -11 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 37:05 | 03.04.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 83 : 74 | celny rzut za 2 | 12 | 17.03.2024 | 2LM | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 83 : 62 | wykonywany rzut za 2 | 19 | 17.03.2024 | 2LM | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 83 : 62 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 22.11.2023 | 2LM | KS Legion Legionowo | 87 : 93 | celny rzut za 3 | 3 | 21.10.2023 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 77 : 78 | wykonywany rzut za 3 | 6 | 21.10.2023 | 2LM | Lublinianka KUL Basketball | 77 : 78 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 07.02.2024 | 2LM | Klub Sportowy Księżak Łowicz | 88 : 83 | celny rzut z gry | 12 | 17.03.2024 | 2LM | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 83 : 62 | wykonywany rzut za gry | 19 | 17.03.2024 | 2LM | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 83 : 62 | skuteczność z gry | 83.3000 | 02.12.2023 | 2LM | Profbud Legia Warszawa | 72 : 69 | celny rzut wolny | 8 | 02.03.2024 | 2LM | MKS Ochota Warszawa | 87 : 91 | wykonywany rzut wolny | 10 | 02.03.2024 | 2LM | MKS Ochota Warszawa | 87 : 91 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 03.04.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 83 : 74 | punkty | 25 | 17.03.2024 | 2LM | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 83 : 62 | zbiórki w ataku | 4 | 23.03.2024 | 2LM | Isetia Białołęka Warszawa | 80 : 92 | zbiórki w obronie | 9 | 17.03.2024 | 2LM | KKS Tur Basket Bielsk Podlaski | 83 : 62 | zbiórki | 11 | 23.03.2024 | 2LM | Isetia Białołęka Warszawa | 80 : 92 | asysty | 4 | 18.11.2023 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 79 : 64 | faule | 4 | 27.03.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 77 : 98 | faule wymuszone | 9 | 10.03.2024 | 2LM | Profbud Legia Warszawa | 90 : 82 | straty | 3 | 27.03.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 77 : 98 | przechwyty | 4 | 22.11.2023 | 2LM | KS Legion Legionowo | 87 : 93 | bloki | 5 | 10.02.2024 | 2LM | Bank Spółdzielczy Mińsk Maz. | 61 : 86 | bloki otrzymane | 2 | 27.03.2024 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 77 : 98 | asysty/straty | 2.0000 | 18.11.2023 | 2LM | Enea Żubry Chorten Białystok | 79 : 64 | przechwyty/straty | 2.0000 | 21.01.2024 | 2LM | Energa Basket Warszawa | 52 : 89 | eval | 28 | 23.03.2024 | 2LM | Isetia Białołęka Warszawa | 80 : 92 | +/- | 20 | 04.10.2023 | 2LM | Speed sport Zec Byki Wołomin | 98 : 76 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Kolejarz Basket Radom | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | UKS Probasket Mińsk Mazowiecki | U19M w |
2022/2023 | Superis UKS Probasket Mińsk Maz. | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | AWENTA UKS Probasket Mińsk Mazowiecki | U19M w |
2021/2022 | AWENTA Probasket Mińsk Mazowiecki | 3 Liga Mężczyzn W |
2020/2021 | MKS Pruszków | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2020/2021 | MKS Pruszków | U17M w |
2020/2021 | MKS Pruszków | U19M w |
2019/2020 | MKS Pruszków | U16M w |
2018/2019 | MKS Pruszków | U15M w |
2018/2019 | MKS Pruszków | U14M w |
2017/2018 | MKS Pruszków | U13M w |
2017/2018 | MKS Pruszków | U14M w |
2016/2017 | MKS II Pruszków | U12M w |
2016/2017 | MKS I Pruszków | U12M w |
2016/2017 | MKS Pruszków | U13M w |
2015/2016 | MKS Pruszków | U11M w |
2015/2016 | MKS Pruszków | U12M w |