Drugi raz z rzędu najlepszym zespołem Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 17 mężczyzn została Gdyńska Akademia Koszykówki. W finale GAK Gdynia pokonał GTK Gliwice 74:59, ani razu nie przegrywając w spotkaniu. Brąz dla WKK Wrocław, które po niezwykle emocjonującym półfinale uległo dzień wcześniej drużynie z Gdyni. MVP turnieju finałowego został wybrany Bartosz Mońko z GAK Gdynia.
20
Cezary Zabrocki
Energa GAK Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 25 | 268 | 633:56 | 49 / 103 | 39 / 122 | 88 / 225 | 53 / 71 | 24 | 67 | 91 | 122 | 48 | 64 | 81 | 48 | 3 | 7 | 296 | 37 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 9 | 95 | 269:05 | 16 / 44 | 15 / 58 | 31 / 102 | 18 / 18 | 9 | 29 | 38 | 82 | 20 | 24 | 31 | 19 | 3 | 1 | 135 | 91 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 20 | 226 | 507:31 | 42 / 106 | 38 / 108 | 80 / 214 | 28 / 41 | 14 | 38 | 52 | 75 | 37 | 51 | 67 | 38 | 1 | 9 | 178 | -157 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 8 | 91 | 209:26 | 21 / 35 | 10 / 33 | 31 / 68 | 19 / 21 | 7 | 25 | 32 | 60 | 13 | 17 | 31 | 25 | 0 | 0 | 138 | 133 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 8 | 66 | 206:42 | 11 / 36 | 6 / 28 | 17 / 64 | 26 / 33 | 13 | 24 | 37 | 29 | 23 | 28 | 24 | 12 | 4 | 3 | 70 | -24 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 17 | 82:42 | 6 / 20 | 0 / 15 | 6 / 35 | 5 / 6 | 9 | 9 | 18 | 12 | 10 | 5 | 9 | 9 | 1 | 2 | 18 | 10 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 3 | 9 | 43:34 | 3 / 11 | 1 / 1 | 4 / 12 | 0 / 0 | 2 | 3 | 5 | 6 | 9 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 11 | -74 |
2021/2022 | Polska | 1 | 7 | 16:21 | 0 / 2 | 2 / 4 | 2 / 6 | 1 / 2 | 0 | 3 | 3 | 5 | 2 | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 7 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 8 | 79 | 202:31 | 28 / 67 | 4 / 20 | 32 / 87 | 11 / 18 | 14 | 21 | 35 | 34 | 21 | 15 | 22 | 16 | 2 | 4 | 82 | 119 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 9 | 76 | 173:51 | 18 / 34 | 11 / 73 | 29 / 107 | 7 / 10 | 5 | 11 | 16 | 25 | 14 | 17 | 20 | 21 | 3 | 1 | 40 | 110 |
2018/2019 | Pomorskie | 8 | 35 | 96:39 | 6 / 10 | 6 / 19 | 12 / 29 | 5 / 7 | 1 | 14 | 15 | 10 | 8 | 7 | 9 | 13 | 0 | 0 | 45 | 94 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 10 | 73 | 211:36 | 10 / 43 | 15 / 83 | 25 / 126 | 8 / 16 | 1 | 24 | 25 | 24 | 15 | 24 | 30 | 12 | 1 | 6 | -4 | -32 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 25 | 10.7 | 25:21 | 47.6 | 32.0 | 39.1 | 74.6 | 1.00 | 2.70 | 3.60 | 4.9 | 1.90 | 2.60 | 3.2 | 1.90 | 0.10 | 0.30 | 11.8 | 1.5 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 9 | 10.6 | 29:53 | 36.4 | 25.9 | 30.4 | 100.0 | 1.00 | 3.20 | 4.20 | 9.1 | 2.20 | 2.70 | 3.4 | 2.10 | 0.30 | 0.10 | 15.0 | 10.1 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 8 | 11.4 | 26:10 | 60.0 | 30.3 | 45.6 | 90.5 | 0.90 | 3.10 | 4.00 | 7.5 | 1.60 | 2.10 | 3.9 | 3.10 | 0.00 | 0.00 | 17.3 | 16.6 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 20 | 11.3 | 25:22 | 39.6 | 35.2 | 37.4 | 68.3 | 0.70 | 1.90 | 2.60 | 3.8 | 1.90 | 2.60 | 3.4 | 1.90 | 0.10 | 0.50 | 8.9 | -7.9 |
2022/2023 | GAK Gdynia | 8 | 8.3 | 25:50 | 30.6 | 21.4 | 26.6 | 78.8 | 1.60 | 3.00 | 4.60 | 3.6 | 2.90 | 3.50 | 3.0 | 1.50 | 0.50 | 0.40 | 8.8 | -3.0 |
2021/2022 | Polska | 1 | 7.0 | 16:21 | 0.0 | 50.0 | 33.3 | 50.0 | 0.00 | 3.00 | 3.00 | 5.0 | 2.00 | 2.00 | 7.0 | 2.00 | 0.00 | 0.00 | 5.0 | 7.0 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 3 | 3.0 | 14:31 | 27.3 | 100.0 | 33.3 | 0.0 | 0.70 | 1.00 | 1.70 | 2.0 | 3.00 | 1.00 | 1.0 | 0.30 | 0.30 | 0.70 | 3.7 | -24.7 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 2.1 | 10:20 | 30.0 | 0.0 | 17.1 | 83.3 | 1.10 | 1.10 | 2.30 | 1.5 | 1.30 | 0.60 | 1.1 | 1.10 | 0.10 | 0.30 | 2.3 | 1.3 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 8 | 9.9 | 25:18 | 41.8 | 20.0 | 36.8 | 61.1 | 1.80 | 2.60 | 4.40 | 4.3 | 2.60 | 1.90 | 2.8 | 2.00 | 0.30 | 0.50 | 10.3 | 14.9 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 9 | 8.4 | 19:19 | 52.9 | 15.1 | 27.1 | 70.0 | 0.60 | 1.20 | 1.80 | 2.8 | 1.60 | 1.90 | 2.2 | 2.30 | 0.30 | 0.10 | 4.4 | 12.2 |
2018/2019 | Pomorskie | 8 | 4.4 | 12:04 | 60.0 | 31.6 | 41.4 | 71.4 | 0.10 | 1.80 | 1.90 | 1.3 | 1.00 | 0.90 | 1.1 | 1.60 | 0.00 | 0.00 | 5.6 | 11.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | 10 | 7.3 | 21:09 | 23.3 | 18.1 | 19.8 | 50.0 | 0.10 | 2.40 | 2.50 | 2.4 | 1.50 | 2.40 | 3.0 | 1.20 | 0.10 | 0.60 | -0.4 | -3.2 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Energa GAK Gdynia (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | ŁKS Coolpack Łódź (w) | 94 : 27 P | 2 | 14:16 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | -21 | |||||
20.03.2024 | PGE Spójnia II Stargard (d) | 90 : 71 W | 8 | 20:18 | 4/5 | 80.0 | 0/4 | 0.0 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 0.0 | 0 | 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 13 | 20 | |||||
24.02.2024 | Wiara Lecha Poznań (w) | 72 : 65 P | 11 | 30:35 | 1/1 | 100.0 | 3/5 | 60.0 | 4/6 | 66.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 6 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 14 | -1 | |||||
21.02.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 89 : 59 W | 7 | 27:20 | 2/5 | 40.0 | 1/4 | 25.0 | 3/9 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 5 | 6 | 10 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 18 | 23 | |||||
14.02.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 68 : 82 P | 11 | 18:20 | 3/6 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 4/9 | 44.4 | 2/3 | 66.7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10 | -4 | |||||
10.02.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 92 : 80 P | 9 | 29:54 | 2/5 | 40.0 | 0/4 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 5/7 | 71.4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | 13 | -13 | |||||
07.02.2024 | AMW Flota Gdynia (d) | 73 : 77 P | 14 | 30:36 | 0/4 | 0.0 | 4/8 | 50.0 | 4/12 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 16 | 2 | |||||
31.01.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) | 53 : 64 W | 15 | 29:48 | 4/7 | 57.1 | 2/5 | 40.0 | 6/12 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 4 | 4 | 5 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 | 12 | |||||
28.01.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 90 : 81 W | 12 | 26:31 | 2/4 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 4/9 | 44.4 | 2/3 | 66.7 | 1 | 5 | 6 | 14 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 25 | 18 | |||||
17.01.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 57 : 59 P | 15 | 24:54 | 3/6 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 4/9 | 44.4 | 6/8 | 75.0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 3 | 5 | 6 | 3 | 0 | 0 | 11 | 8 | |||||
13.01.2024 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 87 : 46 P | 12 | 22:33 | 1/2 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 4/9 | 44.4 | 1/2 | 50.0 | 2 | 3 | 5 | 4 | 4 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 14 | -20 | |||||
06.01.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 80 : 57 W | 7 | 20:05 | 2/3 | 66.7 | 0/7 | 0.0 | 2/10 | 20.0 | 3/3 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 14 | |||||
10.12.2023 | PGE Spójnia II Stargard (w) | 49 : 76 W | 16 | 24:02 | 3/3 | 100.0 | 3/6 | 50.0 | 6/9 | 66.7 | 1/3 | 33.3 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 32 | |||||
02.12.2023 | PKK 99 Pabianice (d) | 91 : 59 W | 20 | 25:03 | 2/4 | 50.0 | 2/5 | 40.0 | 4/9 | 44.4 | 10/11 | 90.9 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 25 | 28 | |||||
25.11.2023 | AZS UMK Transbruk Toruń (w) | 66 : 56 P | 7 | 22:11 | 2/5 | 40.0 | 1/5 | 20.0 | 3/10 | 30.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | |||||
20.11.2023 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 54 : 93 P | 7 | 17:36 | 2/5 | 40.0 | 1/2 | 50.0 | 3/7 | 42.9 | 0/1 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 4 | -18 | |||||
18.11.2023 | Wiara Lecha Poznań (d) | 69 : 72 P | 9 | 26:16 | 0/2 | 0.0 | 3/8 | 37.5 | 3/10 | 30.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | -5 | |||||
12.11.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 78 : 67 P | 2 | 27:29 | 1/4 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | -7 | |||||
04.11.2023 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (w) | 75 : 50 P | 11 | 28:49 | 1/7 | 14.3 | 1/5 | 20.0 | 2/12 | 16.7 | 6/6 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 3 | 8 | -21 | |||||
21.10.2023 | AMW Flota Gdynia (w) | 81 : 71 P | 18 | 27:30 | 2/3 | 66.7 | 4/9 | 44.4 | 6/12 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 12 | -14 | |||||
18.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 82 : 75 W | 16 | 21:10 | 4/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 5/9 | 55.6 | 5/6 | 83.3 | 1 | 4 | 5 | 3 | 4 | 6 | 5 | 2 | 0 | 0 | 16 | 15 | |||||
15.10.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 73 : 78 W | 6 | 29:21 | 2/4 | 50.0 | 0/4 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 2/6 | 33.3 | 1 | 0 | 1 | 7 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | |||||
11.10.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 50 : 62 W | 8 | 32:12 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 4/4 | 100.0 | 1 | 7 | 8 | 4 | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 18 | 16 | |||||
07.10.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 60 : 84 P | 9 | 29:31 | 0/1 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 3/11 | 27.3 | 0/0 | 0.0 | 2 | 0 | 2 | 8 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8 | -8 | |||||
30.09.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 70 : 102 P | 16 | 27:36 | 3/4 | 75.0 | 3/6 | 50.0 | 6/10 | 60.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 | 0 | 12 | -20 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 32:12 | 11.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 50 : 62 | celny rzut za 2 | 4 | 20.03.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 90 : 71 | wykonywany rzut za 2 | 7 | 31.01.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 53 : 64 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 24.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 72 : 65 | celny rzut za 3 | 4 | 07.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 77 | wykonywany rzut za 3 | 10 | 07.10.2023 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 60 : 84 | skuteczność za 3 | 60.0000 | 24.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 72 : 65 | celny rzut z gry | 6 | 31.01.2024 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 53 : 64 | wykonywany rzut za gry | 12 | 07.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 77 | skuteczność z gry | 66.7000 | 24.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 72 : 65 | celny rzut wolny | 10 | 02.12.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 91 : 59 | wykonywany rzut wolny | 11 | 02.12.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 91 : 59 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 07.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 77 | punkty | 20 | 02.12.2023 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 91 : 59 | zbiórki w ataku | 3 | 10.02.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 92 : 80 | zbiórki w obronie | 7 | 11.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 50 : 62 | zbiórki | 8 | 10.02.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 92 : 80 | asysty | 14 | 28.01.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 90 : 81 | faule | 4 | 24.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 72 : 65 | faule wymuszone | 6 | 10.02.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 92 : 80 | straty | 7 | 30.09.2023 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 70 : 102 | przechwyty | 5 | 10.12.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 49 : 76 | bloki | 2 | 13.01.2024 | 2LM | Tarnovia Tarnowo Podgórne | 87 : 46 | bloki otrzymane | 3 | 04.11.2023 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 75 : 50 | asysty/straty | 10.0000 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | przechwyty/straty | 3.0000 | 11.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 50 : 62 | eval | 25 | 28.01.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 90 : 81 | +/- | 32 | 10.12.2023 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 49 : 76 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2022/2023 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2022/2023 | GAK Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2022/2023 | GAK Gdynia | Liga Juniorów |
2022/2023 | GAK Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Polska | Kadra żeńska |
2021/2022 | Polska | Kadra męska |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2021/2022 | Polska | Kadra mężczyzn U15 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Juniorów |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U15 |
2020/2021 | Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I | Liga Kadetów |
2020/2021 | Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II | Liga Juniorów |
2019/2020 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2019/2020 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów Młodszych |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów Młodszych |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów |
2018/2019 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2017/2018 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2017/2018 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U12M |
2017/2018 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów Młodszych |
2017/2018 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów |
2016/2017 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U11M |
2016/2017 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U12M |
2016/2017 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2016/2017 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Kadetów Młodszych |
2015/2016 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U11M |
2015/2016 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U12M |
2015/2016 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2014/2015 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U11M |
2014/2015 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U12M |
2014/2015 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga Młodzików |
2013/2014 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U12M |
2013/2014 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U11M |
2012/2013 | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Liga U11M |