terminarz
Grupa I | Gospodarz: MUKS Unia Basket Ostrołęka | |
Zagłębie Sosnowiec | 97 : 44 | PTK Fundacja My Kochamy Pabianice |
26.04.2024 16:00 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka | ||
MUKS Poznań | 70 : 50 | MUKS Unia Basket Ostrołęka |
26.04.2024 18:30 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka | ||
MUKS Poznań | 69 : 73 | Zagłębie Sosnowiec |
27.04.2024 13:00 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka | ||
PTK Fundacja My Kochamy Pabianice | 57 : 55 | MUKS Unia Basket Ostrołęka |
27.04.2024 15:30 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka | ||
PTK Fundacja My Kochamy Pabianice | 38 : 76 | MUKS Poznań |
28.04.2024 11:00 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka | ||
Zagłębie Sosnowiec | 65 : 66 | MUKS Unia Basket Ostrołęka |
28.04.2024 13:30 | Hala III LO im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, Ostrołęka |
Grupa II | Gospodarz: MMKS Katarzynki Toruń | |
MMKS Katarzynki Toruń | 61 : 54 | UKS Huragan Wołomin |
26.04.2024 16:30 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy | 35 : 44 | Lider Biofarm Swarzędz |
26.04.2024 18:45 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
UKS Huragan Wołomin | 42 : 50 | Lider Biofarm Swarzędz |
27.04.2024 12:00 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
MMKS Katarzynki Toruń | 66 : 81 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy |
27.04.2024 14:15 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy | 53 : 59 | UKS Huragan Wołomin |
28.04.2024 11:00 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
Lider Biofarm Swarzędz | 44 : 71 | MMKS Katarzynki Toruń |
28.04.2024 13:15 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń |
Grupa III | Gospodarz: Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | |
Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 83 : 54 | Sailmed KSW Spartakus Jelenia Góra |
26.04.2024 15:30 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 61 : 47 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
26.04.2024 18:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Sailmed KSW Spartakus Jelenia Góra | 53 : 75 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
27.04.2024 12:30 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 80 : 73 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań |
27.04.2024 15:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 78 : 38 | Sailmed KSW Spartakus Jelenia Góra |
28.04.2024 10:00 | POSiR (Hala A), Poznań | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 56 : 81 | Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
28.04.2024 12:30 | POSiR (Hala A), Poznań |
Grupa IV | Gospodarz: Klub Sportowy KSKK Koszalin | |
GTK VBW Gdynia | 79 : 77 | UKS La Basket/4 Ursus |
26.04.2024 16:30 | ZOS, Koszalin | ||
1KS Ślęza BFD Wrocław | 80 : 46 | Klub Sportowy KSKK Koszalin |
26.04.2024 18:45 | ZOS, Koszalin | ||
1KS Ślęza BFD Wrocław | 92 : 56 | GTK VBW Gdynia |
27.04.2024 11:00 | ZOS, Koszalin | ||
Klub Sportowy KSKK Koszalin | 57 : 81 | UKS La Basket/4 Ursus |
27.04.2024 13:15 | ZOS, Koszalin | ||
UKS La Basket/4 Ursus | 62 : 93 | 1KS Ślęza BFD Wrocław |
28.04.2024 10:00 | ZOS, Koszalin | ||
GTK VBW Gdynia | 72 : 51 | Klub Sportowy KSKK Koszalin |
28.04.2024 12:15 | ZOS, Koszalin |