terminarz
Grupa I | Gospodarz: Zagłębie Sosnowiec | |
Zagłębie Sosnowiec | 95 : 23 | ISWJ Wisła |
01.05.2022 15:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Pompax Tęcza Leszno | 51 : 71 | Enea AZS Poznań |
01.05.2022 17:45 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Enea AZS Poznań | 63 : 68 | Zagłębie Sosnowiec |
02.05.2022 11:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
ISWJ Wisła | 45 : 82 | Pompax Tęcza Leszno |
02.05.2022 13:15 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Enea AZS Poznań | 79 : 31 | ISWJ Wisła |
03.05.2022 10:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Zagłębie Sosnowiec | 69 : 65 | Pompax Tęcza Leszno |
03.05.2022 12:15 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec |
Grupa II | Gospodarz: Wisła CanPack Kraków | |
1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław SA | 68 : 46 | Wisła CanPack Kraków |
01.05.2022 16:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
UKS Fred Politechnika Gdańsk | 73 : 41 | RMKS Rybnik |
01.05.2022 18:15 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
RMKS Rybnik | 41 : 67 | Wisła CanPack Kraków |
02.05.2022 16:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
UKS Fred Politechnika Gdańsk | 66 : 46 | 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław SA |
02.05.2022 18:15 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław SA | 72 : 38 | RMKS Rybnik |
03.05.2022 11:00 | Hala Główna TS Wisła, Kraków | ||
Wisła CanPack Kraków | 49 : 85 | UKS Fred Politechnika Gdańsk |
03.05.2022 13:15 | Hala Główna TS Wisła, Kraków |
Grupa III | Gospodarz: Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | |
GTK Gdynia | 44 : 55 | MUKS Poznań |
01.05.2022 14:45 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz | 53 : 73 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
01.05.2022 17:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz | 53 : 67 | GTK Gdynia |
02.05.2022 13:45 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 40 : 44 | MUKS Poznań |
02.05.2022 16:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
MUKS Poznań | 66 : 47 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz |
03.05.2022 10:00 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski | ||
GTK Gdynia | 52 : 62 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
03.05.2022 12:15 | Hala Sportowa AJP, Gorzów Wielkopolski |
Grupa IV | Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów | |
MKS Grójec | 90 : 63 | UKS Trójka Żyrardów |
01.05.2022 16:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
MKS Polkowice | 92 : 71 | MKS Truso Elbląg |
01.05.2022 18:30 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
UKS Trójka Żyrardów | 46 : 81 | MKS Truso Elbląg |
02.05.2022 12:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
MKS Grójec | 49 : 96 | MKS Polkowice |
02.05.2022 14:30 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
MKS Truso Elbląg | 82 : 56 | MKS Grójec |
03.05.2022 10:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
MKS Polkowice | 86 : 42 | UKS Trójka Żyrardów |
03.05.2022 12:30 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów |