terminarz
Grupa A | Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów | |
UKS Trójka Żyrardów | 64 : 48 | ISWJ Wisła |
21.05.2021 16:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
UKS Lider Biofarm Swarzędz | 69 : 68 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
21.05.2021 18:30 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
UKS Trójka Żyrardów | 65 : 42 | UKS Lider Biofarm Swarzędz |
22.05.2021 16:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
ISWJ Wisła | 76 : 79 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
22.05.2021 18:30 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
UKS Lider Biofarm Swarzędz | 44 : 57 | ISWJ Wisła |
23.05.2021 10:00 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 65 : 74 | UKS Trójka Żyrardów |
23.05.2021 12:30 | ZS nr 1 Elektryk, Żyrardów |
Grupa B | Gospodarz: GTK Gdynia | |
UKS Huragan Wołomin | 40 : 65 | MOSiR Bochnia |
21.05.2021 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Basket 4Ever Ksawerów | 54 : 43 | GTK Gdynia |
21.05.2021 18:15 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Basket 4Ever Ksawerów | 72 : 35 | UKS Huragan Wołomin |
22.05.2021 11:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
GTK Gdynia | 65 : 52 | MOSiR Bochnia |
22.05.2021 13:15 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
MOSiR Bochnia | 22 : 61 | Basket 4Ever Ksawerów |
23.05.2021 10:30 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
UKS Huragan Wołomin | 56 : 83 | GTK Gdynia |
23.05.2021 12:45 | Hala gier GCS , Gdynia |
Grupa C | Gospodarz: PTK CIS Multis-Multum Pabianice | |
UKS7 MG13 Politechnika Gdańska | 78 : 44 | PTK CIS Multis-Multum Pabianice |
21.05.2021 16:30 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
Enea AZS Poznań | 47 : 70 | MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski |
21.05.2021 18:45 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
UKS7 MG13 Politechnika Gdańska | 91 : 53 | Enea AZS Poznań |
22.05.2021 11:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
PTK CIS Multis-Multum Pabianice | 38 : 55 | MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski |
22.05.2021 13:15 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
MPKK Sokołów SA OSiR Sokołów Podlaski | 42 : 69 | UKS7 MG13 Politechnika Gdańska |
23.05.2021 11:00 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice | ||
Enea AZS Poznań | 55 : 52 | PTK CIS Multis-Multum Pabianice |
23.05.2021 13:15 | Hala Sportowa MOSiR, Pabianice |
Grupa D | Gospodarz: MUKS Poznań | |
MKS Polkowice | 83 : 57 | Zagłębie Sosnowiec |
21.05.2021 15:30 | POSiR A, Poznań | ||
MUKS Poznań | 88 : 49 | MKS Truso Elbląg |
21.05.2021 18:00 | POSiR A, Poznań | ||
MKS Truso Elbląg | 68 : 63 | Zagłębie Sosnowiec |
22.05.2021 15:30 | POSiR A, Poznań | ||
MUKS Poznań | 52 : 24 | MKS Polkowice |
22.05.2021 18:00 | POSiR A, Poznań | ||
MKS Polkowice | 61 : 65 | MKS Truso Elbląg |
23.05.2021 10:00 | POSiR A, Poznań | ||
Zagłębie Sosnowiec | 44 : 50 | MUKS Poznań |
23.05.2021 12:30 | POSiR A, Poznań |