Sezon 2020/2021 w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży dziewcząt należał do Wielkopolskiego! Prowadzony przez Tomasza Pochylskiego i Mateusza Dwornika zespół nie przegrał żadnego meczu, notując bilans 10-0. W rozgrywanym w Człuchowie finale Wielkopolskie pewnie pokonało Śląskie 78:52. Trzecie miejsce dla Pomorskiego, które po wyrównanym spotkaniu zwyciężyło Łódzkie. MVP turnieju finałowego została Lena Brzustowska z Wielkopolski.
1
Marta Mielcarz
Zagłębie Sosnowiec
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | 13 | 117 | 257:34 | 36 / 95 | 8 / 33 | 44 / 128 | 21 / 30 | 10 | 25 | 35 | 18 | 17 | 21 | 36 | 36 | 5 | 12 | 82 | 114 |
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | 8 | 97 | 197:59 | 29 / 94 | 6 / 28 | 35 / 122 | 21 / 29 | 8 | 24 | 32 | 19 | 24 | 19 | 22 | 21 | 2 | 12 | 54 | 42 |
2022/2023 | Zagłębie Sosnowiec | 10 | 65 | 173:04 | 15 / 50 | 6 / 31 | 21 / 81 | 17 / 20 | 1 | 14 | 15 | 8 | 14 | 12 | 22 | 16 | 3 | 8 | 22 | 7 |
2021/2022 | Zagłębie Sosnowiec | 11 | 87 | 185:05 | 33 / 75 | 3 / 42 | 36 / 117 | 12 / 23 | 8 | 9 | 17 | 12 | 11 | 17 | 23 | 22 | 0 | 9 | 23 | 78 |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | 4 | 45 | 96:22 | 15 / 33 | 1 / 14 | 16 / 47 | 12 / 21 | 4 | 2 | 6 | 3 | 6 | 17 | 12 | 8 | 0 | 4 | 10 | 36 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Śląskie | 9 | 106 | 194:32 | 36 / 76 | 8 / 34 | 44 / 110 | 10 / 14 | 5 | 4 | 9 | 13 | 12 | 14 | 27 | 21 | 1 | 3 | 53 | 108 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | 8 | 12.1 | 24:44 | 30.9 | 21.4 | 28.7 | 72.4 | 1.00 | 3.00 | 4.00 | 2.4 | 3.00 | 2.40 | 2.8 | 2.60 | 0.30 | 1.50 | 6.8 | 5.3 |
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | 13 | 9.0 | 19:48 | 37.9 | 24.2 | 34.4 | 70.0 | 0.80 | 1.90 | 2.70 | 1.4 | 1.30 | 1.60 | 2.8 | 2.80 | 0.40 | 0.90 | 6.3 | 8.8 |
2022/2023 | Zagłębie Sosnowiec | 10 | 6.5 | 17:18 | 30.0 | 19.4 | 25.9 | 85.0 | 0.10 | 1.40 | 1.50 | 0.8 | 1.40 | 1.20 | 2.2 | 1.60 | 0.30 | 0.80 | 2.2 | 0.7 |
2021/2022 | Zagłębie Sosnowiec | 11 | 7.9 | 16:49 | 44.0 | 7.1 | 30.8 | 52.2 | 0.70 | 0.80 | 1.50 | 1.1 | 1.00 | 1.50 | 2.1 | 2.00 | 0.00 | 0.80 | 2.1 | 7.1 |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | 4 | 11.3 | 24:05 | 45.5 | 7.1 | 34.0 | 57.1 | 1.00 | 0.50 | 1.50 | 0.8 | 1.50 | 4.30 | 3.0 | 2.00 | 0.00 | 1.00 | 2.5 | 9.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Śląskie | 9 | 11.8 | 21:36 | 47.4 | 23.5 | 40.0 | 71.4 | 0.60 | 0.40 | 1.00 | 1.4 | 1.30 | 1.60 | 3.0 | 2.30 | 0.10 | 0.30 | 5.9 | 12.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zagłębie Sosnowiec (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk (w) | 50 : 52 W | 10 | 20:21 | 4/13 | 30.8 | 0/1 | 0.0 | 4/14 | 28.6 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | -1 | -5 | |||||
04.05.2024 | Quay MUKS Poznań (d) | 50 : 66 P | 6 | 24:07 | 3/9 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 4 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 8 | -3 | |||||
03.05.2024 | GTK VBW Gdynia (w) | 38 : 66 W | 14 | 26:12 | 5/17 | 29.4 | 1/5 | 20.0 | 6/22 | 27.3 | 1/1 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 18 | |||||
02.05.2024 | Wisła CanPack Kraków (d) | 75 : 76 P | 16 | 38:06 | 3/13 | 23.1 | 0/5 | 0.0 | 3/18 | 16.7 | 10/14 | 71.4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 3 | -1 | -20 | |||||
01.05.2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 63 : 46 W | 15 | 33:49 | 1/11 | 9.1 | 4/8 | 50.0 | 5/19 | 26.3 | 1/2 | 50.0 | 0 | 5 | 5 | 4 | 4 | 1 | 1 | 7 | 0 | 2 | 15 | 18 | |||||
14.04.2024 | Bogdanka AZS UMCS Lublin (d) | 111 : 40 W | 10 | 10:47 | 5/8 | 62.5 | 0/2 | 0.0 | 5/10 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | 15 | |||||
13.04.2024 | 1KS Ślęza Inplag Wrocław (d) | 98 : 97 W | 16 | 28:58 | 4/11 | 36.4 | 1/3 | 33.3 | 5/14 | 35.7 | 5/7 | 71.4 | 1 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 7 | 3 | 0 | 2 | 11 | -5 | |||||
12.04.2024 | PTK ABM Jędraszek Pabianice (d) | 91 : 32 W | 10 | 15:39 | 4/12 | 33.3 | 0/3 | 0.0 | 4/15 | 26.7 | 2/2 | 100.0 | 4 | 3 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 10 | 24 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 38:06 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | celny rzut za 2 | 5 | 03.05.2024 | U17K | GTK VBW Gdynia | 38 : 66 | wykonywany rzut za 2 | 17 | 03.05.2024 | U17K | GTK VBW Gdynia | 38 : 66 | skuteczność za 2 | 62.5000 | 14.04.2024 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 111 : 40 | celny rzut za 3 | 4 | 01.05.2024 | U17K | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 63 : 46 | wykonywany rzut za 3 | 8 | 01.05.2024 | U17K | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 63 : 46 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 01.05.2024 | U17K | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 63 : 46 | celny rzut z gry | 6 | 03.05.2024 | U17K | GTK VBW Gdynia | 38 : 66 | wykonywany rzut za gry | 22 | 03.05.2024 | U17K | GTK VBW Gdynia | 38 : 66 | skuteczność z gry | 50.0000 | 14.04.2024 | U17K | Bogdanka AZS UMCS Lublin | 111 : 40 | celny rzut wolny | 10 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | wykonywany rzut wolny | 14 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 05.05.2024 | U17K | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 50 : 52 | punkty | 16 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | zbiórki w ataku | 4 | 12.04.2024 | U17K | PTK ABM Jędraszek Pabianice | 91 : 32 | zbiórki w obronie | 5 | 01.05.2024 | U17K | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 63 : 46 | zbiórki | 7 | 12.04.2024 | U17K | PTK ABM Jędraszek Pabianice | 91 : 32 | asysty | 5 | 13.04.2024 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 98 : 97 | faule | 5 | 13.04.2024 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 98 : 97 | faule wymuszone | 7 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | straty | 7 | 13.04.2024 | U17K | 1KS Ślęza Inplag Wrocław | 98 : 97 | przechwyty | 7 | 01.05.2024 | U17K | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 63 : 46 | bloki | 1 | 04.05.2024 | U17K | Quay MUKS Poznań | 50 : 66 | bloki otrzymane | 3 | 02.05.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 75 : 76 | asysty/straty | 4.0000 | 01.05.2024 | U17K | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 63 : 46 | przechwyty/straty | 7.0000 | 01.05.2024 | U17K | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 63 : 46 | eval | 15 | 01.05.2024 | U17K | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 63 : 46 | +/- | 24 | 12.04.2024 | U17K | PTK ABM Jędraszek Pabianice | 91 : 32 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | Mistrzostwa Polski Kobiet U17 |
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | Centralna Liga Juniorek |
2023/2024 | Zagłębie Sosnowiec | U17K |
2022/2023 | Zagłębie Sosnowiec | Mistrzostwa Polski Kobiet U17 |
2022/2023 | Zagłębie Sosnowiec | U17K |
2022/2023 | Zagłębie Sosnowiec | 2 Liga Kobiet |
2021/2022 | Zagłębie Sosnowiec | Mistrzostwa Polski Kobiet U15 |
2021/2022 | Zagłębie Sosnowiec I | U15K |
2021/2022 | Zagłębie Sosnowiec | 2 Liga Kobiet |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | Mistrzostwa Polski Kobiet U15 |
2020/2021 | Śląskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2020/2021 | Śląskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | U14K |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | U15K |
2020/2021 | Zagłębie Sosnowiec | 2 Liga Kobiet |
2019/2020 | Zagłębie Sosnowiec I | U13K |
2019/2020 | Zagłębie Sosnowiec | U14K |