Za nami pierwszy w sezonie 2021/2022 turniej rozgrywek młodzieżowych na szczeblu centralnym. W rozgrywanych w Radomiu zmaganiach dywizji B Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dziewcząt najlepsze okazały się kadry Kujawsko-Pomorskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego, które tym samym wywalczyły awans do dywizji A. MVP turnieju została Victoria Rocka z Warmińsko-Mazurskiego
7
Zuzanna Janicka
MUKS Supravis Bydgoszcz
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | MUKS Supravis Bydgoszcz | 10 | 131 | 313:11 | 35 / 85 | 13 / 72 | 48 / 157 | 22 / 32 | 9 | 35 | 44 | 25 | 23 | 38 | 43 | 20 | 1 | 2 | 59 | -29 |
2022/2023 | MUKS Supravis Bydgoszcz | 6 | 109 | 195:57 | 35 / 66 | 9 / 39 | 44 / 105 | 12 / 30 | 13 | 40 | 53 | 16 | 14 | 31 | 35 | 26 | 3 | 3 | 93 | 74 |
2022/2023 | MUKS Supravis Bydgoszcz | 2 | 4 | 17:07 | 2 / 4 | 0 / 1 | 2 / 5 | 0 / 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 10 |
2021/2022 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 108 | 175:29 | 35 / 66 | 7 / 27 | 42 / 93 | 17 / 39 | 8 | 16 | 24 | 15 | 24 | 25 | 37 | 13 | 1 | 2 | 51 | 19 |
2021/2022 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz | 3 | 34 | 86:35 | 12 / 24 | 2 / 9 | 14 / 33 | 4 / 12 | 4 | 14 | 18 | 2 | 6 | 12 | 24 | 5 | 3 | 0 | 11 | -25 |
2020/2021 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz | 10 | 134 | 255:27 | 58 / 127 | 1 / 19 | 59 / 146 | 15 / 57 | 21 | 35 | 56 | 13 | 33 | 36 | 41 | 37 | 2 | 6 | 72 | 70 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | MUKS Supravis Bydgoszcz | 10 | 13.1 | 31:19 | 41.2 | 18.1 | 30.6 | 68.8 | 0.90 | 3.50 | 4.40 | 2.5 | 2.30 | 3.80 | 4.3 | 2.00 | 0.10 | 0.20 | 5.9 | -2.9 |
2022/2023 | MUKS Supravis Bydgoszcz | 6 | 18.2 | 32:39 | 53.0 | 23.1 | 41.9 | 40.0 | 2.20 | 6.70 | 8.80 | 2.7 | 2.30 | 5.20 | 5.8 | 4.30 | 0.50 | 0.50 | 15.5 | 12.3 |
2022/2023 | MUKS Supravis Bydgoszcz | 2 | 2.0 | 08:33 | 50.0 | 0.0 | 40.0 | 0.0 | 0.50 | 1.50 | 2.00 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 1.5 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | 5.0 |
2021/2022 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 12.0 | 19:29 | 53.0 | 25.9 | 45.2 | 43.6 | 0.90 | 1.80 | 2.70 | 1.7 | 2.70 | 2.80 | 4.1 | 1.40 | 0.10 | 0.20 | 5.7 | 2.1 |
2021/2022 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz | 3 | 11.3 | 28:51 | 50.0 | 22.2 | 42.4 | 33.3 | 1.30 | 4.70 | 6.00 | 0.7 | 2.00 | 4.00 | 8.0 | 1.70 | 1.00 | 0.00 | 3.7 | -8.3 |
2020/2021 | MUKS WSG Supravis Bydgoszcz | 10 | 13.4 | 25:32 | 45.7 | 5.3 | 40.4 | 26.3 | 2.10 | 3.50 | 5.60 | 1.3 | 3.30 | 3.60 | 4.1 | 3.70 | 0.20 | 0.60 | 7.2 | 7.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MUKS Supravis Bydgoszcz (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 | Lider Biofarm Swarzędz (w) | 65 : 63 P | 21 | 38:00 | 5/16 | 31.3 | 2/9 | 22.2 | 7/25 | 28.0 | 5/5 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8 | 0 | |||||
13.04.2024 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski (d) | 37 : 89 P | 7 | 30:53 | 1/5 | 20.0 | 1/10 | 10.0 | 2/15 | 13.3 | 2/4 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | -5 | -43 | |||||
12.04.2024 | GTK VBW Gdynia (w) | 56 : 29 P | 10 | 29:18 | 1/7 | 14.3 | 2/10 | 20.0 | 3/17 | 17.6 | 2/3 | 66.7 | 1 | 4 | 5 | 0 | 3 | 6 | 7 | 1 | 0 | 0 | -6 | -25 | |||||
24.03.2024 | UKS La Basket Warszawa (w) | 46 : 61 W | 25 | 32:12 | 6/16 | 37.5 | 3/11 | 27.3 | 9/27 | 33.3 | 4/4 | 100.0 | 3 | 3 | 6 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 17 | |||||
23.03.2024 | Klub Sportowy Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski (d) | 61 : 45 W | 16 | 34:44 | 4/9 | 44.4 | 2/12 | 16.7 | 6/21 | 28.6 | 2/4 | 50.0 | 1 | 10 | 11 | 4 | 3 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | 13 | |||||
22.03.2024 | Wisła CanPack Kraków (w) | 56 : 52 P | 20 | 38:37 | 6/8 | 75.0 | 2/6 | 33.3 | 8/14 | 57.1 | 2/5 | 40.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 13 | -4 | |||||
17.09.2023 | Akademia Gortata Gdańsk (w) | 59 : 54 P | 8 | 21:37 | 3/5 | 60.0 | 0/5 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6 | -10 | |||||
16.09.2023 | UKS Basket Aleksandrów Łódzki (d) | 55 : 45 W | 7 | 38:28 | 1/4 | 25.0 | 1/6 | 16.7 | 2/10 | 20.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 4 | 13 | |||||
15.09.2023 | Basket Team Suchy Las (d) | 71 : 52 W | 9 | 26:18 | 4/10 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 4/11 | 36.4 | 1/1 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 9 | 27 | |||||
15.09.2023 | PTK ABM Jędraszek Pabianice (w) | 83 : 59 P | 8 | 23:04 | 4/5 | 80.0 | 0/2 | 0.0 | 4/7 | 57.1 | 0/2 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -17 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 38:37 | 22.03.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 56 : 52 | celny rzut za 2 | 6 | 24.03.2024 | U17K | UKS La Basket Warszawa | 46 : 61 | wykonywany rzut za 2 | 16 | 14.04.2024 | U17K | Lider Biofarm Swarzędz | 65 : 63 | skuteczność za 2 | 80.0000 | 15.09.2023 | U17K | PTK ABM Jędraszek Pabianice | 83 : 59 | celny rzut za 3 | 3 | 24.03.2024 | U17K | UKS La Basket Warszawa | 46 : 61 | wykonywany rzut za 3 | 12 | 23.03.2024 | U17K | Klub Sportowy Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 61 : 45 | skuteczność za 3 | 33.3000 | 22.03.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 56 : 52 | celny rzut z gry | 9 | 24.03.2024 | U17K | UKS La Basket Warszawa | 46 : 61 | wykonywany rzut za gry | 27 | 24.03.2024 | U17K | UKS La Basket Warszawa | 46 : 61 | skuteczność z gry | 57.1000 | 22.03.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 56 : 52 | celny rzut wolny | 5 | 14.04.2024 | U17K | Lider Biofarm Swarzędz | 65 : 63 | wykonywany rzut wolny | 5 | 14.04.2024 | U17K | Lider Biofarm Swarzędz | 65 : 63 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 14.04.2024 | U17K | Lider Biofarm Swarzędz | 65 : 63 | punkty | 25 | 24.03.2024 | U17K | UKS La Basket Warszawa | 46 : 61 | zbiórki w ataku | 3 | 24.03.2024 | U17K | UKS La Basket Warszawa | 46 : 61 | zbiórki w obronie | 10 | 23.03.2024 | U17K | Klub Sportowy Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 61 : 45 | zbiórki | 11 | 23.03.2024 | U17K | Klub Sportowy Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 61 : 45 | asysty | 5 | 15.09.2023 | U17K | Basket Team Suchy Las | 71 : 52 | faule | 5 | 14.04.2024 | U17K | Lider Biofarm Swarzędz | 65 : 63 | faule wymuszone | 7 | 24.03.2024 | U17K | UKS La Basket Warszawa | 46 : 61 | straty | 7 | 12.04.2024 | U17K | GTK VBW Gdynia | 56 : 29 | przechwyty | 4 | 22.03.2024 | U17K | Wisła CanPack Kraków | 56 : 52 | bloki | 1 | 16.09.2023 | U17K | UKS Basket Aleksandrów Łódzki | 55 : 45 | bloki otrzymane | 1 | 24.03.2024 | U17K | UKS La Basket Warszawa | 46 : 61 | asysty/straty | 4.0000 | 14.04.2024 | U17K | Lider Biofarm Swarzędz | 65 : 63 | przechwyty/straty | 2.0000 | 14.04.2024 | U17K | Lider Biofarm Swarzędz | 65 : 63 | eval | 14 | 24.03.2024 | U17K | UKS La Basket Warszawa | 46 : 61 | +/- | 27 | 15.09.2023 | U17K | Basket Team Suchy Las | 71 : 52 |
---|