terminarz
Grupa A | Gospodarz: Widzew Łódź | |
Widzew Łódź | 93 : 42 | Pompax Tęcza Leszno |
14.05.2021 16:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
GTK Gdynia | 54 : 59 | Wisła CanPack Kraków |
14.05.2021 18:30 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
Widzew Łódź | 51 : 38 | GTK Gdynia |
15.05.2021 15:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
Pompax Tęcza Leszno | 41 : 66 | Wisła CanPack Kraków |
15.05.2021 17:30 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
GTK Gdynia | 68 : 57 | Pompax Tęcza Leszno |
16.05.2021 10:30 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź | ||
Wisła CanPack Kraków | 48 : 76 | Widzew Łódź |
16.05.2021 13:00 | Hala Parkowa - MOSiR Łódź, Łódź |
Grupa B | Gospodarz: Bogdanka AZS UMCS Lublin | |
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 69 : 59 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
14.05.2021 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Basket 4Ever Ksawerów | 55 : 62 | Bogdanka AZS UMCS Lublin |
14.05.2021 16:30 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska | 66 : 49 | Basket 4Ever Ksawerów |
15.05.2021 10:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | 45 : 60 | Bogdanka AZS UMCS Lublin |
15.05.2021 12:30 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Bogdanka AZS UMCS Lublin | 40 : 76 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańska |
16.05.2021 09:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Basket 4Ever Ksawerów | 57 : 52 | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
16.05.2021 11:15 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
Grupa C | Gospodarz: UKS Trójka Żyrardów | |
UKS Trójka Żyrardów | 94 : 47 | KK Młode Lwice Gdańsk |
14.05.2021 16:00 | AQUA, Żyrardów | ||
ŁKS KK Łódź | 32 : 56 | MKS MOS Betard Wrocław |
14.05.2021 18:30 | AQUA, Żyrardów | ||
UKS Trójka Żyrardów | 60 : 44 | ŁKS KK Łódź |
15.05.2021 15:30 | AQUA, Żyrardów | ||
KK Młode Lwice Gdańsk | 42 : 64 | MKS MOS Betard Wrocław |
15.05.2021 18:00 | AQUA, Żyrardów | ||
ŁKS KK Łódź | 76 : 61 | KK Młode Lwice Gdańsk |
16.05.2021 10:00 | AQUA, Żyrardów | ||
MKS MOS Betard Wrocław | 44 : 71 | UKS Trójka Żyrardów |
16.05.2021 12:30 | AQUA, Żyrardów |
Grupa D | Gospodarz: MOSiR Bochnia | |
MUKS Poznań | 81 : 72 | MKS Polkowice |
14.05.2021 15:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
MOSiR Bochnia | 40 : 84 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
14.05.2021 17:30 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
MKS Polkowice | 71 : 95 | UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki |
15.05.2021 12:30 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
MUKS Poznań | 93 : 55 | MOSiR Bochnia |
15.05.2021 15:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki | 63 : 89 | MUKS Poznań |
16.05.2021 10:00 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia | ||
MOSiR Bochnia | 81 : 64 | MKS Polkowice |
16.05.2021 12:30 | Hala Widowiskowo – Sportowa w Bochni, Bochnia |