statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Żukowska Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 3 59 19.67
2. Dominika Ullmann Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 58 19.33
3. Alicja Jarząb UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 58 19.33
4. Urszula Ciechomska MUKS Piaseczno 3 47 15.67
5. Maja Kozłowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 46 15.33
6. Nicola Batura MUKS Poznań 3 46 15.33
7. Maja Kusiak Bogdanka AZS UMCS Lublin 2 43 21.50
8. Wiktoria Zając MOSiR Bochnia 2 42 21.00
9. Wiktoria Jastrzębska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 42 21.00
10. Klaudia Węcłaś UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 40 13.33
11. Julita Michniewicz Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 40 13.33
12. Weronika Bożek MUKS Piaseczno 3 39 13.00
13. Agnieszka Bartczak MKS Opalenica 2 39 19.50
14. Katarzyna Mroczek MOSiR Bochnia 2 37 18.50
15. Aleksandra Burzyńska MUKS Poznań 3 37 12.33
16. Daria Ryzińska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 36 12.00
17. Agata Gilmajster GTK Gdynia 3 35 11.67
18. Sandra Dubiel MKS MOS Procom System Wrocław 2 34 17.00
19. Malina Piasecka Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 3 33 11.00
20. Alicja Waszczykowska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 2 32 16.00
21. Oliwia Malchrowicz MUKS Poznań 3 32 10.67
22. Wiktoria Stasiak GTK Gdynia 3 32 10.67
23. Magdalena Cabała MOSiR Bochnia 2 30 15.00
24. Karolina Dżochowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 30 10.00
25. Zofia Przybylska MUKS Poznań 3 30 10.00
26. Małgorzata Pawlak Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 3 29 9.67
27. Gabriela Lebiecka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 28 9.33
28. Julia Wilbik Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 28 9.33
29. Marta Masłowska MUKS Poznań 3 27 9.00
30. Amelia Kuper Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 2 26 13.00
31. Maria Wojas Wisła CanPack Kraków 1 26 26.00
32. Karolina Ułan UKS Trójka Żyrardów 3 24 8.00
33. Anita Kuniewicz Bogdanka AZS UMCS Lublin 2 24 12.00
34. Dominika Mazurek MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 23 11.50
35. Agnieszka Skowron MKS MOS Procom System Wrocław 2 23 11.50
36. Kinga Stasinowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 23 7.67
37. Maja Maćkowiak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 23 7.67
38. Oliwia Dyja Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 22 7.33
39. Kaja Niewiadomska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 2 22 11.00
40. Emilia Bołbot UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 21 7.00
41. Oliwia Jankowska KK Młode Lwice Gdańsk 1 21 21.00
42. Martyna Kurkowiak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 20 6.67
43. Julia Fabian MKS Opalenica 2 20 10.00
44. Wiktoria Plackowska Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 3 20 6.67
45. Wiktoria Wiklak GTK Gdynia 2 19 9.50
46. Iga Gejcyg UKS Trójka Żyrardów 3 19 6.33
47. Maja Komaszyńska KK Młode Lwice Gdańsk 1 19 19.00
48. Natalia Rutkowska Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 19 6.33
49. Zofia Kosicka Bogdanka AZS UMCS Lublin 2 18 9.00
50. Martyna Kuriata MKS Polkowice 1 18 18.00
51. Natalia Baruch GTK Gdynia 3 17 5.67
52. Oliwia Węglarz Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 17 5.67
53. Daria Trębowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 17 5.67
54. Kaja Flaszyńska UKS Trójka Żyrardów 3 16 5.33
55. Weronika Socha GTK Gdynia 3 16 5.33
56. Aleksandra Mielnicka MKS MOS Procom System Wrocław 1 16 16.00
57. Antonina Zaborowska Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 3 16 5.33
58. Weronika Zalewska GTK Gdynia 3 16 5.33
59. Kinga Bursa Wisła CanPack Kraków 1 16 16.00
60. Julia Hyjek MUKS Piaseczno 2 16 8.00
61. Bianka Napierała Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 3 16 5.33
62. Dobrochna Bogus MKS Polkowice 1 15 15.00
63. Michalina Walczak UKS Trójka Żyrardów 3 15 5.00
64. Marta Jurczak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 15 7.50
65. Adrianna Ryng MKS MOS Procom System Wrocław 2 14 7.00
66. Olga Łaś MUKS Piaseczno 3 14 4.67
67. Nela Charynek KK Młode Lwice Gdańsk 1 14 14.00
68. Daria Gebert Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 14 4.67
69. Weronika Kassin Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 14 4.67
70. Julia Górlikowska GTK Gdynia 3 13 4.33
71. Klaudia Pastwa Bogdanka AZS UMCS Lublin 2 13 6.50
72. Milena Jarkiewicz UKS Trójka Żyrardów 3 13 4.33
73. Katarzyna Grzywna UKS Trójka Żyrardów 3 13 4.33
74. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów 3 12 4.00
75. Maria Borecka MKS Opalenica 2 12 6.00
76. Aleksandra Szuba MUKS Poznań 3 12 4.00
77. Martyna Stefańska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 1 12 12.00
78. Iga Hamadyk GTK Gdynia 3 12 4.00
79. Nikola Więcek MOSiR Bochnia 2 12 6.00
80. Wiktoria Kurzawska Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 2 12 6.00
81. Kamila Berus MUKS Piaseczno 3 11 3.67
82. Kornelia Kasztelan MUKS Poznań 3 11 3.67
83. Aida Miazek Widzew Łódź 1 11 11.00
84. Małgorzata Chojnacka Widzew Łódź 1 10 10.00
85. Hanna Głowacka UKS Trójka Żyrardów 3 10 3.33
86. Wiktoria Haegenbarth MKS Opalenica 2 10 5.00
87. Julia Latos MKS Polkowice 1 10 10.00
88. Monika Harasimów MKS MOS Procom System Wrocław 2 10 5.00
89. Natalia Chrzanowska MUKS Piaseczno 3 10 3.33
90. Otylia Pawlak Widzew Łódź 1 10 10.00
91. Łucja Grządziela Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 10 3.33
92. Kornelia Bukowczan Wisła CanPack Kraków 1 10 10.00
93. Małgorzata Czymerska MKS MOS Procom System Wrocław 2 10 5.00
94. Nikola Tomasik Widzew Łódź 1 10 10.00
95. Natalia Donica UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 10 3.33
96. Oliwia Janicka Widzew Łódź 1 9 9.00
97. Oliwia Sokołowska UKS Trójka Żyrardów 3 9 3.00
98. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów 2 9 4.50
99. Julia Zaremba GTK Gdynia 3 9 3.00
100. Laura Banaszczyk Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 2 9 4.50
101. Karolina Żyła MUKS Piaseczno 3 9 3.00
102. Zofia Wartecka MUKS Poznań 2 9 4.50
103. Julia Dudek GTK Gdynia 2 9 4.50
104. Wanesa Furman Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 9 3.00
105. Maja Olczak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 9 4.50
106. Łucja Dziadowiec MOSiR Bochnia 2 8 4.00
107. Zuzanna Ludwiczuk UKS Trójka Żyrardów 3 8 2.67
108. Barbara Wasilak Bogdanka AZS UMCS Lublin 2 7 3.50
109. Zuzanna Prochuń Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 2 7 3.50
110. Julia Serednicka Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 2 7 3.50
111. Martyna Kozik Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 7 2.33
112. Gabriela Zaron UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 7 2.33
113. Julia Jeziorna MKS Polkowice 1 7 7.00
114. Wiktoria Kaczmarek GTK Gdynia 2 7 3.50
115. Julia Szymkowicz Wisła CanPack Kraków 1 7 7.00
116. Anna Majchrzak Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 3 7 2.33
117. Zuzanna Paradowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 7 3.50
118. Kamila Pilarska MUKS Piaseczno 3 6 2.00
119. Kornelia Sobańska MUKS Poznań 3 6 2.00
120. Natalia Jańczuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 6 3.00
121. Natalia Orlicka Wisła CanPack Kraków 1 6 6.00
122. Karolina Nowak MKS MOS Procom System Wrocław 1 6 6.00
123. Weronika Węglarz Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 6 2.00
124. Maria Grudzień Widzew Łódź 1 6 6.00
125. Martyna Fabianowska Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 3 6 2.00
126. Karolina Barc KK Młode Lwice Gdańsk 1 6 6.00
127. Aleksandra Kosińska Wisła CanPack Kraków 1 5 5.00
128. Zofia Świtała MKS MOS Procom System Wrocław 2 5 2.50
129. Aleksandra Rok UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 5 1.67
130. Weronika Steblecka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 5 1.67
131. Julia Piątek Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 5 1.67
132. Karolina Chrząszcz MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 4 2.00
133. Inga Stępień MKS Polkowice 1 4 4.00
134. Katarzyna Zieniewicz MKS MOS Procom System Wrocław 2 4 2.00
135. Weronika Owczarek UKS Trójka Żyrardów 3 4 1.33
136. Natalia Wróblewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 4 2.00
137. Patrycja Dybowska MUKS Piaseczno 2 4 2.00
138. Maja Zajączkowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 1 4 4.00
139. Aniela Fertig MKS Opalenica 2 3 1.50
140. Laura Kaminiarz MKS Opalenica 2 3 1.50
141. Weronika Jakubczak Bogdanka AZS UMCS Lublin 2 3 1.50
142. Natalia Rozbiewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 3 1.50
143. Paulina Hnida UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 3 1.00
144. Joanna Szeklicka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 3 1.00
145. Klaudia Góral Wisła CanPack Kraków 1 3 3.00
146. Justyna Łukasik MKS MOS Procom System Wrocław 1 2 2.00
147. Wiktoria Barańska Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 3 2 0.67
148. Karolina Maj Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 3 2 0.67
149. Jagoda Szostak Wisła CanPack Kraków 1 2 2.00
150. Oliwia Piórkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 2 1.00
151. Urszula Warda Bogdanka AZS UMCS Lublin 2 2 1.00
152. Wiktoria Kusiak Bogdanka AZS UMCS Lublin 2 2 1.00
153. Patrycja Czaja MOSiR Bochnia 2 2 1.00
154. Karolina Szarszaniewicz MKS MOS Procom System Wrocław 2 2 1.00
155. Amelia Kołodziej Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 2 2 1.00
156. Zuzanna Grablewska MKS Opalenica 2 2 1.00
157. Maja Boreczek MKS MOS Procom System Wrocław 1 2 2.00
158. Konstancja Puzdrowska KK Młode Lwice Gdańsk 1 2 2.00
159. Dominika Gałka Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 2 2 1.00
160. Joanna Byczkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 2 2 1.00
161. Pola Charynek KK Młode Lwice Gdańsk 1 1 1.00
162. Wiktoria Gajda Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 1 1 1.00
163. Antonina Batura MKS Opalenica 2 1 0.50
164. Natalia Chałupka MKS Polkowice 1 0 0.00
165. Oliwia Zajda Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 1 0 0.00
166. Julia Stuleblak Widzew Łódź 1 0 0.00
167. Dominika Linda KK Młode Lwice Gdańsk 1 0 0.00
168. Anna Witkowska GTK Gdynia 2 0 0.00
169. Julia Dresler Widzew Łódź 1 0 0.00
170. Marcelina Błoch Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 1 0 0.00
171. Julia Kolarz MOSiR Bochnia 2 0 0.00
172. Natalia Lemieszek MUKS Piaseczno 2 0 0.00
173. Martyna Gnerowicz KK Młode Lwice Gdańsk 1 0 0.00
174. Dominika Mysłowska Bogdanka AZS UMCS Lublin 1 0 0.00
175. Wiktoria Kobylińska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2 0 0.00
176. Emilia Latuszek MKS Opalenica 2 0 0.00
177. Nikola Pogorzelska Bogdanka AZS UMCS Lublin 2 0 0.00
178. Aleksandra Mirosław Bogdanka AZS UMCS Lublin 1 0 0.00
179. Maja Zębala MOSiR Bochnia 2 0 0.00
180. Daria Borys MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 1 0 0.00
181. Karina Wołoszyn KK Młode Lwice Gdańsk 1 0 0.00
182. Julia Żurawska KK Młode Lwice Gdańsk 1 0 0.00
183. Jagoda Wąsik Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 2 0 0.00
184. Weronika Piotrowicz MKS Polkowice 1 0 0.00
185. Katarzyna Renau MUKS Piaseczno 2 0 0.00
186. Daria Owczarzak Enea AZS-Lider Szkoła Gortata Poznań 2 0 0.00
187. Rozalia Jaworowska MUKS Piaseczno 3 0 0.00
188. Gabriela Wajda Wisła CanPack Kraków 1 0 0.00
189. Natalia Sibiga Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 3 0 0.00
190. Olga Kaźmirek MOSiR Bochnia 2 0 0.00
191. Natalia Pawlicka KK Młode Lwice Gdańsk 1 0 0.00
192. Natalia Dobrowolska MUKS Piaseczno 2 0 0.00
193. Weronika Kirsz Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice 2 0 0.00
194. Zuzanna Sobańska MKS Opalenica 2 0 0.00
195. Liliana Babińska MUKS Poznań 2 0 0.00
196. Zuzanna Bartyska KK Młode Lwice Gdańsk 1 0 0.00
197. Natalia Kwiecień Wisła CanPack Kraków 1 0 0.00
198. Julia Iwanowa Bogdanka AZS UMCS Lublin 1 0 0.00
199. Klara Burdzińska MKS Opalenica 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę