statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Magdalena Szymkiewicz GTK Gdynia 10 234 23.40
2. Weronika Piechowiak Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 10 188 18.80
3. Aleksandra Żukowska UKS Lider Swarzędz 9 168 18.67
4. Kamila Borkowska GTK Gdynia 10 153 15.30
5. Joanna Kobylińska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 10 152 15.20
6. Alicja Jarząb UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 147 13.36
7. Weronika Jarecka Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 10 140 14.00
8. Dominika Ullmann Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 140 14.00
9. Emilia Jabłońska Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 135 13.50
10. Paulina Hantys UKS Lider Swarzędz 9 134 14.89
11. Olga Jędrzejczak Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 10 131 13.10
12. Zuzanna Rudenko UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 125 15.63
13. Agata Gilmajster GTK Gdynia 10 124 12.40
14. Alicja Rogozińska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 10 123 12.30
15. Aleksandra Kuczyńska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 10 119 11.90
16. Aleksandra Welenc MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 117 11.70
17. Wiktoria Flaszak UKS Lider Swarzędz 9 113 12.56
18. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów 9 112 12.44
19. Natalia Kurach MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 107 15.29
20. Weronika Dudek Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 10 96 9.60
21. Natalia Rosińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 94 8.55
22. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów 9 94 10.44
23. Julia Wilbik Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 88 8.80
24. Daria Trębowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 83 8.30
25. Agata Makurat GTK Gdynia 7 79 11.29
26. Wiktoria Jastrzębska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 79 7.90
27. Oliwia Trzymkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 77 7.00
28. Wiktoria Maślanka MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 76 7.60
29. Maja Kozłowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 10 74 7.40
30. Julita Michniewicz Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 10 72 7.20
31. Malina Piasecka Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 10 70 7.00
32. Nikola Tomasik Widzew Łódź 5 68 13.60
33. Emily Kalenik GTK Gdynia 10 68 6.80
34. Ewelina Śmiałek Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 10 64 6.40
35. Oliwia Węglarz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 62 6.20
36. Klaudia Wnorowska Wisła CanPack Kraków 5 61 12.20
37. Gabriela Zaron UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 60 7.50
38. Małgorzata Chojnacka Widzew Łódź 5 59 11.80
39. Michalina Walczak UKS Trójka Żyrardów 9 58 6.44
40. Dominika Gałka UKS Dwójka Kamienica Polska 5 53 10.60
41. Julia Myszkowska UKS Trójka Żyrardów 6 52 8.67
42. Maria Grudzień Widzew Łódź 5 51 10.20
43. Daria Gebert Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 51 5.67
44. Aleksandra Dec MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 51 5.10
45. Natalia Kołodziejczak Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 10 51 5.10
46. Kaja Niewiadomska Widzew Łódź 5 50 10.00
47. Nicola Batura MUKS Poznań 5 50 10.00
48. Emilia Cepuchowicz Wisła CanPack Kraków 5 49 9.80
49. Aleksandra Rok UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 48 4.36
50. Maja Cykowska UKS Dwójka Kamienica Polska 5 46 9.20
51. Urszula Ciechomska MUKS Piaseczno 2 46 23.00
52. Daria Ryzińska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 10 46 4.60
53. Katarzyna Grzywna UKS Trójka Żyrardów 9 45 5.00
54. Natalia Juskowiak MUKS Poznań 5 42 8.40
55. Martyna Gajoch Wisła CanPack Kraków 5 41 8.20
56. Natalia Donica UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 40 4.44
57. Kaja Flaszyńska UKS Trójka Żyrardów 9 39 4.33
58. Kornelia Bukowczan Wisła CanPack Kraków 5 38 7.60
59. Agnieszka Gromadzińska KKS Olsztyn 2 38 19.00
60. Marta Jurczak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 38 3.80
61. Martyna Urbaniak UKS Lider Swarzędz 9 38 4.22
62. Wiktoria Piotrowska MUKS Poznań 3 37 12.33
63. Zuzanna Ludwiczuk UKS Trójka Żyrardów 9 37 4.11
64. Martyna Kozik Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 36 4.00
65. Oliwia Janicka Widzew Łódź 5 35 7.00
66. Melanie Korandji Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 35 3.50
67. Karolina Dżochowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 35 5.00
68. Sara Dolenc AZS Politechnika Korona Kraków 2 34 17.00
69. Anna Przyszlak KK Młode Lwice Gdańsk 2 34 17.00
70. Wiktoria Plackowska UKS Lider Swarzędz 7 34 4.86
71. Sara Pająk MKS MOS Procom System Wrocław 2 33 16.50
72. Konstancja Banucha Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 33 6.60
73. Marta Sztąberska KKS Olsztyn 2 33 16.50
74. Klaudia Hajbowicz MUKS Piaseczno 2 33 16.50
75. Martyna Stefańska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 32 3.20
76. Jagoda Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 2 32 16.00
77. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 2 32 16.00
78. Marta Masłowska MUKS Poznań 4 31 7.75
79. Julia Misko Basket 25 Bydgoszcz 2 31 15.50
80. Emilia Bołbot UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 30 2.73
81. Patrycja Machajska MLKS-MOS Rzeszów 2 30 15.00
82. Martyna Pająk Wisła CanPack Kraków 5 29 5.80
83. Oliwia Flaszak UKS Lider Swarzędz 6 28 4.67
84. Natalia Byczyk MUKS Poznań 4 28 7.00
85. Joanna Konarska UKS Trójka Żyrardów 9 27 3.00
86. Anna Jasińska MKS MOS Procom System Wrocław 2 27 13.50
87. Gabriela Lebiecka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 5 26 5.20
88. Aleksandra Burzyńska MUKS Poznań 5 26 5.20
89. Martyna Kurkowiak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 9 26 2.89
90. Kornelia Ignerska MUKS Poznań 5 25 5.00
91. Julia Zaremba GTK Gdynia 10 25 2.50
92. Weronika Zalewska GTK Gdynia 8 24 3.00
93. Maja Komaszyńska KK Młode Lwice Gdańsk 2 24 12.00
94. Aleksandra Jojczyk Wisła CanPack Kraków 3 23 7.67
95. Natalia Lipińska MLKS-MOS Rzeszów 2 22 11.00
96. Kornelia Sobańska MUKS Poznań 5 22 4.40
97. Wiktoria Ozga Widzew Łódź 5 21 4.20
98. Karolina Żyła MUKS Piaseczno 2 21 10.50
99. Aleksandra Zając MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 21 2.10
100. Wiktoria Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 2 21 10.50
101. Ewelina Kitkowska KKS Olsztyn 2 20 10.00
102. Roksana Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 2 20 10.00
103. Wiktoria Mucha Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 19 3.17
104. Zuzanna Przybylska Basket 25 Bydgoszcz 2 19 9.50
105. Karolina Wiewiórska MMKS Katarzynki Toruń 2 19 9.50
106. Wiktoria Boks MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 18 2.57
107. Sandra Dubiel MKS MOS Procom System Wrocław 2 18 9.00
108. Wiktoria Pietrajczuk UKS Dwójka Kamienica Polska 5 18 3.60
109. Barbara Brzezińska MMKS Katarzynki Toruń 2 18 9.00
110. Milena Jarkiewicz UKS Trójka Żyrardów 6 18 3.00
111. Zofia Przybylska MUKS Poznań 4 18 4.50
112. Marcelina Harasimowicz Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7 17 2.43
113. Marta Kobza Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 6 16 2.67
114. Natalia Baruch GTK Gdynia 8 16 2.00
115. Julia Dudek GTK Gdynia 10 16 1.60
116. Wiktoria Zasada Basket 25 Bydgoszcz 2 16 8.00
117. Julia Gorzelnik MLKS-MOS Rzeszów 2 15 7.50
118. Oliwia Malchrowicz MUKS Poznań 5 15 3.00
119. Weronika Węglarz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 7 15 2.14
120. Magdalena Kaczmarek UKS Dwójka Kamienica Polska 5 14 2.80
121. Beata Koroszec AZS Politechnika Korona Kraków 2 14 7.00
122. Julia Cieśla Wisła CanPack Kraków 5 14 2.80
123. Julia Hyjek MUKS Piaseczno 2 14 7.00
124. Julia Stuleblak Widzew Łódź 5 14 2.80
125. Natalia Kleinert Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 7 14 2.00
126. Aida Miazek Widzew Łódź 5 13 2.60
127. Aleksandra Kowalska UKS Trójka Żyrardów 8 13 1.63
128. Małgorzata Czymerska MKS MOS Procom System Wrocław 2 13 6.50
129. Dominika Rubach UKS Lider Swarzędz 9 12 1.33
130. Maria Kochmańska MLKS-MOS Rzeszów 2 12 6.00
131. Wiktoria Filipowska AZS Politechnika Korona Kraków 2 12 6.00
132. Izabela Birkos KKS Olsztyn 2 12 6.00
133. Zuzanna Kuczyńska GTK Gdynia 6 12 2.00
134. Wiktoria Dąbrowska Basket 25 Bydgoszcz 2 11 5.50
135. Zuzanna Stefankiewicz UKS Trójka Żyrardów 7 11 1.57
136. Aleksandra Krygowska AZS Politechnika Korona Kraków 2 11 5.50
137. Anna Majchrzak UKS Lider Swarzędz 9 11 1.22
138. Magdalena Matrac Wisła CanPack Kraków 3 10 3.33
139. Jagoda Winiecka Basket 25 Bydgoszcz 2 10 5.00
140. Martyna Przeradzka KKS Olsztyn 2 10 5.00
141. Barbara Bławat KK Młode Lwice Gdańsk 2 10 5.00
142. Zuzanna Bartyska KK Młode Lwice Gdańsk 2 9 4.50
143. Julia Dresler Widzew Łódź 3 9 3.00
144. Zofia Świtała MKS MOS Procom System Wrocław 2 9 4.50
145. Wiktoria Kobylińska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 8 1.14
146. Pola Pilicka UKS Dwójka Kamienica Polska 5 8 1.60
147. Paulina Hnida UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 8 0.89
148. Zofia Różewska GTK Gdynia 7 8 1.14
149. Julia Owca Wisła CanPack Kraków 4 7 1.75
150. Kinga Zając MMKS Katarzynki Toruń 2 7 3.50
151. Zuzanna Bałdyga KKS Olsztyn 2 7 3.50
152. Kamila Pilarska MUKS Piaseczno 2 7 3.50
153. Monika Harasimów MKS MOS Procom System Wrocław 2 6 3.00
154. Julia Schadach KK Młode Lwice Gdańsk 2 6 3.00
155. Wiktoria Michalik Wisła CanPack Kraków 5 6 1.20
156. Mariola Dzikowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 6 0.86
157. Łucja Gósz MLKS-MOS Rzeszów 2 6 3.00
158. Weronika Bożek MUKS Piaseczno 2 6 3.00
159. Krystyna Arkabuz UKS Trójka Żyrardów 6 5 0.83
160. Adrianna Ryng MKS MOS Procom System Wrocław 1 5 5.00
161. Olga Sierpowska AZS Politechnika Korona Kraków 2 5 2.50
162. Valeriya Mushenyk AZS Politechnika Korona Kraków 2 5 2.50
163. Hanna Ludwiczyńska MKS MOS Procom System Wrocław 2 5 2.50
164. Julia Miler-Kuciapa MLKS-MOS Rzeszów 2 5 2.50
165. Oliwia Dyja MUKS Poznań 3 4 1.33
166. Adrianna Bogusiewicz Widzew Łódź 5 4 0.80
167. Marta Szaroleta MUKS Poznań 5 4 0.80
168. Natalia Skierska Basket 25 Bydgoszcz 1 4 4.00
169. Nikola Błaszczak Basket 25 Bydgoszcz 2 4 2.00
170. Natalia Dobrowolska MUKS Piaseczno 1 3 3.00
171. Iga Florkiewicz AZS Politechnika Korona Kraków 2 3 1.50
172. Wiktoria Huras UKS Dwójka Kamienica Polska 5 3 0.60
173. Dominika Linda KK Młode Lwice Gdańsk 2 3 1.50
174. Marta Skowron MKS MOS Procom System Wrocław 2 3 1.50
175. Inga Malinowska KKS Olsztyn 2 3 1.50
176. Hanna Tomaszewska Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 5 3 0.60
177. Patrycja Krzechki UKS Dwójka Kamienica Polska 5 3 0.60
178. Patrycja Nazim AZS Politechnika Korona Kraków 2 2 1.00
179. Wiktoria Sipa UKS Dwójka Kamienica Polska 5 2 0.40
180. Natalia Chrzanowska MUKS Piaseczno 2 2 1.00
181. Emilia Śląska MLKS-MOS Rzeszów 2 2 1.00
182. Martyna Ussorowska Basket 25 Bydgoszcz 2 2 1.00
183. Wiktoria Wiśniewska MMKS Katarzynki Toruń 2 2 1.00
184. Anna Witkowska GTK Gdynia 5 2 0.40
185. Izabela Kotowicz MLKS-MOS Rzeszów 2 2 1.00
186. Yelizaveta Shchavinska AZS Politechnika Korona Kraków 2 2 1.00
187. Milena Kwiatkowska Basket 25 Bydgoszcz 2 1 0.50
188. Olga Łaś MUKS Piaseczno 2 1 0.50
189. Klaudia Tao Anh KK Młode Lwice Gdańsk 2 0 0.00
190. Zofia Przybysz MUKS Piaseczno 2 0 0.00
191. Emilia Mosio MLKS-MOS Rzeszów 1 0 0.00
192. Pola Sygiet UKS Dwójka Kamienica Polska 5 0 0.00
193. Milena Kocjan UKS Dwójka Kamienica Polska 5 0 0.00
194. Karolina Mazuro KKS Olsztyn 1 0 0.00
195. Zuzanna Kucharzewska MMKS Katarzynki Toruń 2 0 0.00
196. Natalia Iszczuk MUKS Piaseczno 1 0 0.00
197. Wiktoria Semko MLKS-MOS Rzeszów 2 0 0.00
198. Oliwia Jankowska KK Młode Lwice Gdańsk 2 0 0.00
199. Paulina Czachorowska MMKS Katarzynki Toruń 1 0 0.00
200. Maria Dubis MLKS-MOS Rzeszów 1 0 0.00
201. Julia Wodniak MMKS Katarzynki Toruń 1 0 0.00
202. Natalia Gwiaździńska AZS Politechnika Korona Kraków 2 0 0.00
203. Hanna Klejna MMKS Katarzynki Toruń 1 0 0.00
204. Dominika Niećko Basket 25 Bydgoszcz 1 0 0.00
205. Milena Kamińska MMKS Katarzynki Toruń 1 0 0.00
206. Katarzyna Płotka KK Młode Lwice Gdańsk 2 0 0.00
207. Olimpia Chorąży MMKS Katarzynki Toruń 2 0 0.00
208. Patrycja Kupczyk UKS Dwójka Kamienica Polska 5 0 0.00
209. Kamila Berus MUKS Piaseczno 1 0 0.00
210. Katarzyna Zieniewicz MKS MOS Procom System Wrocław 1 0 0.00
211. Daria Ważna AZS Politechnika Korona Kraków 2 0 0.00
212. Aleksandra Kochanowicz MLKS-MOS Rzeszów 1 0 0.00
213. Weronika Gajda Wisła CanPack Kraków 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę