Kadra Mazowsza ponownie najlepsza w w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży chłopców. Prowadzony przez Michała Tomaszewskiego i Wojciecha Rogowskiego zespół obronił wywalczone przed rokiem trofeum, pokonując w finale Wielkopolskie 87:69. Trzecie miejsce dla Kujawsko-Pomorskiego. MVP turnieju finałowego został wybrany Mateusz Niewęgłowski (Mazowieckie).
21
Dorian Kubiak
Enea Politech Astoria Bydgoszcz
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Politech Astoria Bydgoszcz | 9 | 181 | 252:40 | 58 / 112 | 13 / 47 | 71 / 159 | 26 / 43 | 15 | 48 | 63 | 34 | 23 | 33 | 31 | 26 | 6 | 5 | 174 | 45 |
2023/2024 | Enea Apro Astoria Bydgoszcz | 3 | 22 | 81:17 | 7 / 15 | 2 / 8 | 9 / 23 | 2 / 4 | 2 | 12 | 14 | 9 | 6 | 7 | 7 | 6 | 3 | 1 | 31 | 3 |
2022/2023 | Kujawsko-Pomorskie | 8 | 69 | 170:34 | 26 / 56 | 0 / 0 | 26 / 56 | 17 / 40 | 11 | 44 | 55 | 23 | 22 | 34 | 25 | 26 | 5 | 5 | 100 | -22 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea Politech Astoria Bydgoszcz | 9 | 20.1 | 28:04 | 51.8 | 27.7 | 44.7 | 60.5 | 1.70 | 5.30 | 7.00 | 3.8 | 2.60 | 3.70 | 3.4 | 2.90 | 0.70 | 0.60 | 19.3 | 5.0 |
2023/2024 | Enea Apro Astoria Bydgoszcz | 3 | 7.3 | 27:05 | 46.7 | 25.0 | 39.1 | 50.0 | 0.70 | 4.00 | 4.70 | 3.0 | 2.00 | 2.30 | 2.3 | 2.00 | 1.00 | 0.30 | 10.3 | 1.0 |
2022/2023 | Kujawsko-Pomorskie | 8 | 8.6 | 21:19 | 46.4 | 0.0 | 46.4 | 42.5 | 1.40 | 5.50 | 6.90 | 2.9 | 2.80 | 4.30 | 3.1 | 3.30 | 0.60 | 0.60 | 12.5 | -2.8 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea Politech Astoria Bydgoszcz (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | MKK Basket Koszalin (w) | 67 : 72 W | 13 | 38:59 | 5/14 | 35.7 | 1/6 | 16.7 | 6/20 | 30.0 | 0/1 | 0.0 | 5 | 9 | 14 | 7 | 3 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 19 | 4 | |||||
24.05.2024 | Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa (w) | 86 : 76 P | 23 | 30:03 | 10/15 | 66.7 | 1/6 | 16.7 | 11/21 | 52.4 | 0/1 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 22 | 11 | |||||
23.05.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 68 : 97 P | 9 | 20:30 | 3/13 | 23.1 | 1/2 | 50.0 | 4/15 | 26.7 | 0/0 | 0.0 | 2 | 5 | 7 | 0 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 | -24 | |||||
22.05.2024 | WKK Wrocław (w) | 90 : 58 P | 16 | 28:48 | 6/9 | 66.7 | 1/8 | 12.5 | 7/17 | 41.2 | 1/2 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 2 | 2 | 3 | 7 | 0 | 0 | 16 | -31 | |||||
05.05.2024 | AK Komorów (d) | 87 : 77 W | 20 | 35:48 | 3/7 | 42.9 | 2/5 | 40.0 | 5/12 | 41.7 | 8/13 | 61.5 | 0 | 6 | 6 | 4 | 3 | 8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 14 | 7 | |||||
04.05.2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 74 : 62 P | 20 | 26:39 | 6/14 | 42.9 | 0/3 | 0.0 | 6/17 | 35.3 | 8/10 | 80.0 | 0 | 9 | 9 | 3 | 2 | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 | 21 | 0 | |||||
03.05.2024 | TKM Włocławek (d) | 93 : 71 W | 30 | 32:22 | 13/20 | 65.0 | 1/3 | 33.3 | 14/23 | 60.9 | 1/5 | 20.0 | 5 | 9 | 14 | 5 | 3 | 4 | 7 | 2 | 0 | 0 | 31 | 21 | |||||
14.04.2024 | MKS Dąbrowa Górnicza (w) | 75 : 101 W | 37 | 23:33 | 8/13 | 61.5 | 5/7 | 71.4 | 13/20 | 65.0 | 6/8 | 75.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 34 | 38 | |||||
13.04.2024 | UKS Bryza Kolbudy (d) | 92 : 47 W | 13 | 15:58 | 4/7 | 57.1 | 1/7 | 14.3 | 5/14 | 35.7 | 2/3 | 66.7 | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 15 | 19 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 38:59 | 25.05.2024 | U15M | MKK Basket Koszalin | 67 : 72 | celny rzut za 2 | 13 | 03.05.2024 | U15M | TKM Włocławek | 93 : 71 | wykonywany rzut za 2 | 20 | 03.05.2024 | U15M | TKM Włocławek | 93 : 71 | skuteczność za 2 | 66.7000 | 24.05.2024 | U15M | Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa | 86 : 76 | celny rzut za 3 | 5 | 14.04.2024 | U15M | MKS Dąbrowa Górnicza | 75 : 101 | wykonywany rzut za 3 | 8 | 22.05.2024 | U15M | WKK Wrocław | 90 : 58 | skuteczność za 3 | 71.4000 | 14.04.2024 | U15M | MKS Dąbrowa Górnicza | 75 : 101 | celny rzut z gry | 14 | 03.05.2024 | U15M | TKM Włocławek | 93 : 71 | wykonywany rzut za gry | 23 | 03.05.2024 | U15M | TKM Włocławek | 93 : 71 | skuteczność z gry | 65.0000 | 14.04.2024 | U15M | MKS Dąbrowa Górnicza | 75 : 101 | celny rzut wolny | 8 | 05.05.2024 | U15M | AK Komorów | 87 : 77 | wykonywany rzut wolny | 13 | 05.05.2024 | U15M | AK Komorów | 87 : 77 | skuteczność za 1 | 80.0000 | 04.05.2024 | U15M | Exact Systems Śląsk Wrocław | 74 : 62 | punkty | 37 | 14.04.2024 | U15M | MKS Dąbrowa Górnicza | 75 : 101 | zbiórki w ataku | 5 | 25.05.2024 | U15M | MKK Basket Koszalin | 67 : 72 | zbiórki w obronie | 9 | 25.05.2024 | U15M | MKK Basket Koszalin | 67 : 72 | zbiórki | 14 | 25.05.2024 | U15M | MKK Basket Koszalin | 67 : 72 | asysty | 7 | 25.05.2024 | U15M | MKK Basket Koszalin | 67 : 72 | faule | 4 | 23.05.2024 | U15M | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 68 : 97 | faule wymuszone | 8 | 05.05.2024 | U15M | AK Komorów | 87 : 77 | straty | 7 | 03.05.2024 | U15M | TKM Włocławek | 93 : 71 | przechwyty | 7 | 22.05.2024 | U15M | WKK Wrocław | 90 : 58 | bloki | 2 | 25.05.2024 | U15M | MKK Basket Koszalin | 67 : 72 | bloki otrzymane | 4 | 23.05.2024 | U15M | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 68 : 97 | asysty/straty | 4.0000 | 13.04.2024 | U15M | UKS Bryza Kolbudy | 92 : 47 | przechwyty/straty | 3.0000 | 13.04.2024 | U15M | UKS Bryza Kolbudy | 92 : 47 | eval | 34 | 14.04.2024 | U15M | MKS Dąbrowa Górnicza | 75 : 101 | +/- | 38 | 14.04.2024 | U15M | MKS Dąbrowa Górnicza | 75 : 101 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Enea Politech Astoria Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U15 |
2023/2024 | Enea Apro Astoria Bydgoszcz | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2023/2024 | Enea Apro Astoria Bydgoszcz | U17M |
2023/2024 | Enea Apro Astoria Bydgoszcz | U-16 M |
2023/2024 | Enea Politech Astoria Bydgoszcz | U-15 M |
2023/2024 | Enea Apro Astoria Bydgoszcz | U-17 M |
2023/2024 | Enea Apro Astoria Bydgoszcz | 3 Liga Mężczyzn |
2022/2023 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2022/2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław | U-14 M |
2022/2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław | U-16 M |
2021/2022 | KSK Ciech Noteć Inowrocław | U-15 M |
2021/2022 | KSK Ciech Noteć Inowrocław | U-13 M |
2020/2021 | KSK Noteć Inowrocław | U-14 M |
2020/2021 | KSK Noteć Inowrocław | U-12 M |
2019/2020 | KSK Noteć Inowrocław | U-13 M |
2018/2019 | Domino Inowrocław | U-12 M |
2017/2018 | Domino Inowrocław | U-11 M |