terminarz
Grupa A | Gospodarz: Twarde Pierniki Toruń | |
Twarde Pierniki Toruń | 62 : 68 | MKS Ochota Warszawa |
22.04.2022 15:45 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
MKK Pyra Poznań | 108 : 54 | ZKS Stal Stalowa Wola |
22.04.2022 18:00 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
MKK Pyra Poznań | 67 : 51 | Twarde Pierniki Toruń |
23.04.2022 11:00 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 68 : 90 | MKS Ochota Warszawa |
23.04.2022 13:30 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
MKS Ochota Warszawa | 65 : 70 | MKK Pyra Poznań |
24.04.2022 10:00 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń | ||
Twarde Pierniki Toruń | 55 : 47 | ZKS Stal Stalowa Wola |
24.04.2022 12:15 | VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń |
Grupa B | Gospodarz: Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | |
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 86 : 45 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
22.04.2022 16:30 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
HoopLife Basketball Lublin | 42 : 92 | PGE Spójnia Stargard |
22.04.2022 19:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 55 : 91 | PGE Spójnia Stargard |
23.04.2022 15:45 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 113 : 46 | HoopLife Basketball Lublin |
23.04.2022 18:15 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
HoopLife Basketball Lublin | 42 : 80 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
24.04.2022 10:30 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra | ||
PGE Spójnia Stargard | 60 : 74 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
24.04.2022 13:00 | Hala do Koszykówki MOSiR, Zielona Góra |
Grupa C | Gospodarz: ŁKS Szkoła Gortata Łódź | |
Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 99 : 57 | Maximus Basketball Gdynia |
22.04.2022 15:00 | Zatoka Sportu, Łódź | ||
Stela Cieszyn | 65 : 97 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź |
22.04.2022 17:15 | Zatoka Sportu, Łódź | ||
Maximus Basketball Gdynia | 92 : 107 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź |
23.04.2022 10:00 | Zatoka Sportu, Łódź | ||
Niedźwiadki Chemart Przemyśl | 97 : 64 | Stela Cieszyn |
23.04.2022 12:15 | Zatoka Sportu, Łódź | ||
Stela Cieszyn | 60 : 72 | Maximus Basketball Gdynia |
24.04.2022 10:00 | Zatoka Sportu, Łódź | ||
ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 62 : 106 | Niedźwiadki Chemart Przemyśl |
24.04.2022 12:15 | Zatoka Sportu, Łódź |
Grupa D | Gospodarz: Kotwica 50 Kołobrzeg | |
GTK Gliwice | 100 : 61 | Kotwica 50 Kołobrzeg |
22.04.2022 16:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg | ||
AZS UJK Kielce | 60 : 80 | Exact Systems Śląsk Wrocław |
22.04.2022 18:15 | Hala Milenium, Kołobrzeg | ||
Kotwica 50 Kołobrzeg | 68 : 82 | Exact Systems Śląsk Wrocław |
23.04.2022 12:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg | ||
GTK Gliwice | 83 : 69 | AZS UJK Kielce |
23.04.2022 15:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg | ||
Exact Systems Śląsk Wrocław | 82 : 70 | GTK Gliwice |
24.04.2022 10:30 | Hala Milenium, Kołobrzeg | ||
AZS UJK Kielce | 58 : 77 | Kotwica 50 Kołobrzeg |
24.04.2022 12:45 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Grupa E | Gospodarz: Energa Markos-Infocity Słupsk | |
Energa Markos-Infocity Słupsk | 81 : 85 | MKKS Rybnik |
22.04.2022 16:00 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk | ||
TKM Włocławek | 77 : 60 | UKS Gim92 Ursynów Warszawa |
22.04.2022 18:15 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk | ||
UKS Gim92 Ursynów Warszawa | 65 : 75 | MKKS Rybnik |
23.04.2022 15:00 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk | ||
TKM Włocławek | 102 : 81 | Energa Markos-Infocity Słupsk |
23.04.2022 17:15 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk | ||
MKKS Rybnik | 72 : 89 | TKM Włocławek |
24.04.2022 10:00 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk | ||
Energa Markos-Infocity Słupsk | 80 : 84 | UKS Gim92 Ursynów Warszawa |
24.04.2022 12:15 | Hala Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku, Słupsk |
Grupa F | Gospodarz: BC Swiss Krono Żary | |
PGE AK Młode Żubry Białystok | 51 : 76 | UKS 7 Trefl Sopot |
22.04.2022 16:30 | Hala SP nr 5, Żary | ||
KS Korona 1919 Oknoplast Kraków | 66 : 87 | BC Swiss Krono Żary |
22.04.2022 19:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
KS Korona 1919 Oknoplast Kraków | 65 : 73 | PGE AK Młode Żubry Białystok |
23.04.2022 14:30 | Hala SP nr 5, Żary | ||
BC Swiss Krono Żary | 72 : 77 | UKS 7 Trefl Sopot |
23.04.2022 17:00 | Hala SP nr 5, Żary | ||
UKS 7 Trefl Sopot | 87 : 71 | KS Korona 1919 Oknoplast Kraków |
24.04.2022 11:30 | Hala SP nr 5, Żary | ||
PGE AK Młode Żubry Białystok | 97 : 64 | BC Swiss Krono Żary |
24.04.2022 14:00 | Hala SP nr 5, Żary |