statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Olaf Rarowski-Geckler UKS 7 Trefl Sopot 10 211 21.10
2. Antoni Marciński MKS Grójec 11 169 15.36
3. Daniel Grzejszczyk MKS Grójec 11 166 15.09
4. Maciej Cichoń TS Wisła Kraków 10 163 16.30
5. Filip Poradzki MKS Grójec 11 161 14.64
6. Szymon Kiejzik UKS 7 Trefl Sopot 10 160 16.00
7. Michał Szarbatke MKS MOS Katowice 6 158 26.33
8. Iwo Baganc Enea Basket Junior Poznań 8 157 19.63
9. Max Żylicz UKS 7 Trefl Sopot 10 153 15.30
10. Franciszek Soiński Exact Systems Śląsk Wrocław 8 151 18.88
11. Cezary Elias MKK Basket Gorzów Wlkp. 6 148 24.67
12. Bartosz Mońko GAK Gdynia 8 140 17.50
13. Wojciech Jagiełło MKS MOS Katowice 6 134 22.33
14. Filip Kowalczyk Akademia Koszykówki Komorów 7 134 19.14
15. Hubert Gaik MKS Grójec 11 131 11.91
16. Kacper Kieliszek UKS Jagiellonka Warszawa 10 124 12.40
17. Tymoteusz Sternicki GAK Gdynia 8 124 15.50
18. Antoni Juraszewski MKS Grójec 11 123 11.18
19. Bartosz Łazarski TKM Włocławek 6 123 20.50
20. Michał Polachowski Enea Basket Junior Poznań 8 122 15.25
21. Igor Krzystek TS Wisła Kraków 10 122 12.20
22. Aleksander Kamieniarz MKKS Żak Koszalin 6 117 19.50
23. Aleksander Kornacki UKS Jagiellonka Warszawa 6 115 19.17
24. Kamil Kisiel SPK Białystok 6 112 18.67
25. Krzysztof Matla UKS 7 Trefl Sopot 10 112 11.20
26. Rafał Miotła TS Wisła Kraków 10 108 10.80
27. Adam Jankowski TS Wisła Kraków 10 105 10.50
28. Adrian Tomicki MKKS Żak Koszalin 6 103 17.17
29. Nikodem Oleksy Energa-Markos Słupsk 6 101 16.83
30. Borys Baran Exact Systems Śląsk Wrocław 8 99 12.38
31. Maksymilian Bar Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 95 31.67
32. Michał Stelmach Akademia Koszykówki Komorów 6 93 15.50
33. Karol Ledochowski UKS Basket 15 Przemyśl 3 91 30.33
34. Jan Klocek TS Wisła Kraków 10 87 8.70
35. Kacper Żukowski Energa-Markos Słupsk 6 87 14.50
36. Kacper Ziółkowski UKS 7 Trefl Sopot 10 86 8.60
37. Dominik Wesołek AZS UJK Kielce 3 86 28.67
38. Samuel Gusławski MKS Nysa Kłodzko 6 86 14.33
39. Jakub Gomółka UKS Jagiellonka Warszawa 10 85 8.50
40. Tadeusz Kurowski MKS Nysa Kłodzko 6 83 13.83
41. Jakub Kołodziński Enea Basket Junior Poznań 6 83 13.83
42. Bartosz Ptak Exact Systems Śląsk Wrocław 8 82 10.25
43. Wiktor Tkaczyk MKS Nysa Kłodzko 6 81 13.50
44. Cezary Zabrocki GAK Gdynia 8 79 9.88
45. Ernest Winnicki SPK Białystok 6 78 13.00
46. Michał Dołęgowski UKS Jagiellonka Warszawa 10 78 7.80
47. Miłosz Łącki TKM Włocławek 6 78 13.00
48. Nikodem Ratkowski PGE Spójnia Stargard 6 78 13.00
49. Marcel Książek UKS Jagiellonka Warszawa 10 77 7.70
50. Szymon Kawiak PGE Spójnia Stargard 6 75 12.50
51. Michał Kołodziejski PGE Spójnia Stargard 6 75 12.50
52. Jakub Burczak MKKS Żak Koszalin 6 73 12.17
53. Jakub Szafranek Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 72 24.00
54. Leon Franczuk Akademia Koszykówki Komorów 6 71 11.83
55. Kacper Ponitka UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 3 70 23.33
56. Daniel Kośnik GAK Gdynia 8 70 8.75
57. Kacper Popielewicz BSK Kadet Biała Podlaska 3 69 23.00
58. Jakub Wasilewski Energa-Markos Słupsk 6 69 11.50
59. Tymon Zadara UKS Jagiellonka Warszawa 10 69 6.90
60. Bartosz Poźniak MKK Basket Gorzów Wlkp. 6 68 11.33
61. Nikodem Holisz Stela Cieszyn 3 68 22.67
62. Jakub Kowacki MKK Basket Gorzów Wlkp. 6 67 11.17
63. Michał Kolasa Akademia Koszykówki Komorów 7 63 9.00
64. Maciej Wójcik MKS Ósemka Skierniewice 3 61 20.33
65. Jakub Wojdak PGE Spójnia Stargard 6 61 10.17
66. Adam Modrzejewski TKM Włocławek 6 60 10.00
67. Michał Golański TS Wisła Kraków 10 60 6.00
68. Szymon Romanowski WKK Wrocław 3 60 20.00
69. Jędrzej Musiał Exact Systems Śląsk Wrocław 8 60 7.50
70. Mateusz Lewczak UKS Jagiellonka Warszawa 9 59 6.56
71. Jan Ruszkiewicz SPK Białystok 6 58 9.67
72. Mateusz Olech UKS Basket 15 Przemyśl 3 58 19.33
73. Igor Grono Maximus Gdynia 3 57 19.00
74. Jeremiasz Santarius Stela Cieszyn 3 57 19.00
75. Marcel Skiba BSK Kadet Biała Podlaska 3 57 19.00
76. Tomasz Zawistowski UKS 7 Trefl Sopot 10 57 5.70
77. Mateusz Parfimczyk UKS Jedynka Niemodlin 3 57 19.00
78. Jacek Kruszyński Enea Basket Junior Poznań 6 55 9.17
79. Michał Kozioł Energa-Markos Słupsk 6 55 9.17
80. Sebastian Walczak SPK Białystok 6 54 9.00
81. Sebastian Kania AZS UJK Kielce 3 53 17.67
82. Antoni Gawarecki Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 3 52 17.33
83. Marcel Bednarek TKM Włocławek 6 51 8.50
84. Jan Fajfer Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 3 51 17.00
85. Filip Kasprowiak MKKS Żak Koszalin 6 50 8.33
86. Kacper Ambroziak Exact Systems Śląsk Wrocław 5 49 9.80
87. Ignacy Dembowski TKM Włocławek 6 49 8.17
88. Bartosz Perczak WKK Wrocław 3 48 16.00
89. Szymon Hermann UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 3 46 15.33
90. Szymon Buczkowski Enea Basket Junior Poznań 8 45 5.63
91. Mikołaj Zagórski GAK Gdynia 8 45 5.63
92. Radosław Mączeński KS Korona Kraków 3 45 15.00
93. Mateusz Tomala Exact Systems Śląsk Wrocław 8 45 5.63
94. Jakub Galewski WKK Wrocław 3 45 15.00
95. Piotr Łuczak GAK Gdynia 8 43 5.38
96. Jakub Kępski Enea Basket Junior Poznań 8 43 5.38
97. Maksymilian Bauer MKS MOS Katowice 6 43 7.17
98. Jan Łuczak MKS Ósemka Skierniewice 3 42 14.00
99. Yusup Bolatov SPK Białystok 6 41 6.83
100. Bartosz Kowalewski MKKS Żak Koszalin 6 41 6.83
101. Alan Stochmiałek Exact Systems Śląsk Wrocław 8 40 5.00
102. Michał Smorawiński MKK Basket Gorzów Wlkp. 6 40 6.67
103. Piotr Łosiak AZS UJK Kielce 3 40 13.33
104. Błażej Czapla Akademia Koszykówki Komorów 6 39 6.50
105. Mateusz Proń Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 39 13.00
106. Konrad Faryj KS Korona Kraków 3 39 13.00
107. Wojciech Gaik UKS 7 Trefl Sopot 8 38 4.75
108. Samuel Kuczera Stela Cieszyn 3 38 12.67
109. Miłosz Wiśniewski MKS Grójec 11 38 3.45
110. Jacek Rutecki UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 3 37 12.33
111. Ignacy Witkowski UKS Jagiellonka Warszawa 10 37 3.70
112. Kacper Kołodziejczyk AZS UJK Kielce 3 35 11.67
113. Krystian Władyczuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 35 11.67
114. Stanisław Reczek UKS Jedynka Niemodlin 3 35 11.67
115. Oliwier Nowak Enea Basket Junior Poznań 8 34 4.25
116. Tymoteusz Skafiriak UKS Basket 15 Przemyśl 3 34 11.33
117. Filip Piechota MKS Ósemka Skierniewice 3 34 11.33
118. Antoni Ptaszyński MKS Nysa Kłodzko 6 33 5.50
119. Aleksander Smektała UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 3 32 10.67
120. Adam Laszczowski SPK Białystok 6 32 5.33
121. Mateusz Bryła PGE Spójnia Stargard 6 32 5.33
122. Michał Strojek Akademia Koszykówki Komorów 7 32 4.57
123. Antoni Brzozowski UKS Jagiellonka Warszawa 9 31 3.44
124. Alan Groth UKS 7 Trefl Sopot 10 31 3.10
125. Wojciech Kozłowski MKK Basket Gorzów Wlkp. 6 31 5.17
126. Kamil Binkiewicz TS Wisła Kraków 10 30 3.00
127. Radosław Wojda MKS Nysa Kłodzko 6 30 5.00
128. Antoni Ślufiński TKM Włocławek 6 30 5.00
129. Mateusz Mieńko - Barczyński BSK Kadet Biała Podlaska 3 30 10.00
130. Kacper Żur PGE Spójnia Stargard 6 30 5.00
131. Michał Jabłoński UKS Jedynka Niemodlin 3 29 9.67
132. Alan Arent Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 3 29 9.67
133. Aleksander Witczak Akademia Koszykówki Komorów 7 29 4.14
134. Juliusz Małecki GAK Gdynia 8 28 3.50
135. Adam Litwin Maximus Gdynia 3 28 9.33
136. Szymon Ziółkowski Energa-Markos Słupsk 6 27 4.50
137. Kryspin Bartkowiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 3 26 8.67
138. Piotr Lasociński MKS Nysa Kłodzko 6 26 4.33
139. Szymon Roszkowski SPK Białystok 6 26 4.33
140. Mikołaj Olma MKS MOS Katowice 6 25 4.17
141. Marcin Miklaszewski UKS Jedynka Niemodlin 3 25 8.33
142. Przemysław Wojciechowski MKKS Żak Koszalin 6 25 4.17
143. Hubert Janik Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 25 8.33
144. Norbert Kościński Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 3 25 8.33
145. Kajetan Misztal Stela Cieszyn 3 24 8.00
146. Mateusz Jakobschy UKS 7 Trefl Sopot 6 24 4.00
147. Łukasz Wiśniewski MKKS Żak Koszalin 6 24 4.00
148. Mateusz Walkowicz UKS Jedynka Niemodlin 3 24 8.00
149. Jan Lis UKS Jagiellonka Warszawa 9 23 2.56
150. Michał Marcinkiewicz SPK Białystok 6 23 3.83
151. Jakub Dłużyński Exact Systems Śląsk Wrocław 8 22 2.75
152. Tomasz Matkowski UKS Jedynka Niemodlin 3 22 7.33
153. Maciej Orzechowski Energa-Markos Słupsk 6 22 3.67
154. Albert Radkiewicz Maximus Gdynia 3 22 7.33
155. Mikołaj Poreda PGE Spójnia Stargard 3 21 7.00
156. Goodnews Odunayo Exact Systems Śląsk Wrocław 6 21 3.50
157. Eryk Wesołowski Akademia Koszykówki Komorów 6 21 3.50
158. Mateusz Słomiński PGE Spójnia Stargard 3 21 7.00
159. Kacper Łuczyński MKS Grójec 7 21 3.00
160. Dawid Klimczak TKM Włocławek 6 21 3.50
161. Maksymilian Kotrys PGE Spójnia Stargard 6 20 3.33
162. Nikodem Wojtkowiak Enea Basket Junior Poznań 4 20 5.00
163. Krzysztof Czyżniejewski MKK Basket Gorzów Wlkp. 6 20 3.33
164. Aleksander Turecki KS Korona Kraków 3 20 6.67
165. Michał Lewandowski TKM Włocławek 6 19 3.17
166. Rafał Gałecki MKK Basket Gorzów Wlkp. 5 19 3.80
167. Fabian Ślusarczyk PGE Spójnia Stargard 6 19 3.17
168. Konrad Październy Enea Basket Junior Poznań 8 19 2.38
169. Maciej Niewiadomski Akademia Koszykówki Komorów 4 19 4.75
170. Kuba Pitra TS Wisła Kraków 9 19 2.11
171. Karol Wantuch KS Korona Kraków 3 18 6.00
172. Szymon Grala Maximus Gdynia 3 17 5.67
173. Constantino Mak UKS Basket 15 Przemyśl 3 17 5.67
174. Adrian Słocki MKS Nysa Kłodzko 6 17 2.83
175. Marcel Fil MKKS Żak Koszalin 6 16 2.67
176. Kacper Mila Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 3 16 5.33
177. Michał Majewski AZS UJK Kielce 3 16 5.33
178. Piotr Szymański Maximus Gdynia 3 16 5.33
179. Igor Grzybowski MKS Ósemka Skierniewice 3 15 5.00
180. Filip Zawalski Akademia Koszykówki Komorów 7 15 2.14
181. Kacper Grochocki WKK Wrocław 2 15 7.50
182. Bartłomiej Borzyszkowski UKS 7 Trefl Sopot 8 15 1.88
183. Marek Bukowski Akademia Koszykówki Komorów 5 14 2.80
184. Valeri Agahajanyan GAK Gdynia 7 14 2.00
185. Sebastian Ozdowski GAK Gdynia 8 14 1.75
186. Mateusz Czarnojan Stela Cieszyn 3 14 4.67
187. Tomasz Luboch Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 2 13 6.50
188. Mikołaj Olejniczak MKS MOS Katowice 6 13 2.17
189. Patryk Łazarowicz MKS Nysa Kłodzko 6 13 2.17
190. Szymon Tarazewicz MKK Basket Gorzów Wlkp. 6 13 2.17
191. Mikołaj Polek KS Korona Kraków 3 13 4.33
192. Dawid Balcer Stela Cieszyn 3 13 4.33
193. Maksymilian Mierzwiak MKK Basket Gorzów Wlkp. 4 12 3.00
194. Mateusz Magiński Energa-Markos Słupsk 6 12 2.00
195. Igor Krajewski MKKS Żak Koszalin 5 12 2.40
196. Krystian Szafarski MKS Nysa Kłodzko 3 12 4.00
197. Oliwier Kogut MKS MOS Katowice 6 12 2.00
198. Patryk Trębacz MKS Ósemka Skierniewice 3 12 4.00
199. Krzysztof Korczyński KS Korona Kraków 3 12 4.00
200. Gracjan Rożyk GAK Gdynia 4 11 2.75
201. Maksymilian Niemirowicz-Szczytt Akademia Koszykówki Komorów 5 11 2.20
202. Kacper Szuszkiewicz SPK Białystok 6 11 1.83
203. Łukasz Rutkowski Maximus Gdynia 3 10 3.33
204. Szymon Majewski TKM Włocławek 6 10 1.67
205. Kornel Wieczerzak GAK Gdynia 5 10 2.00
206. Krzysztof Juźwiuk MKS Ósemka Skierniewice 3 10 3.33
207. Dominik Szpakowski Energa-Markos Słupsk 5 10 2.00
208. Marcel Pałucki TKM Włocławek 4 9 2.25
209. Jan Dąbrowski MKS Grójec 9 9 1.00
210. Bartosz Kiełboń KS Korona Kraków 3 9 3.00
211. Marcel Chrapek BSK Kadet Biała Podlaska 3 9 3.00
212. Alan Iwko MKK Basket Gorzów Wlkp. 4 9 2.25
213. Bartosz Kozłowski UKS Basket 15 Przemyśl 3 9 3.00
214. Franciszek Kaczyński Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 8 2.67
215. Jarosław Łyko KS Korona Kraków 3 8 2.67
216. Karol Prochorowicz WKK Wrocław 3 8 2.67
217. Kacper Nowak Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 8 2.67
218. Tomasz Trela Stela Cieszyn 3 8 2.67
219. Goran El-Ward MKS Ósemka Skierniewice 3 8 2.67
220. Bartłomiej Lipiński Akademia Koszykówki Komorów 7 7 1.00
221. Alan Kalich BSK Kadet Biała Podlaska 3 7 2.33
222. Mateusz Mazur PGE Spójnia Stargard 5 7 1.40
223. Jakub Białek Kuźnia SMS Stalowa Wola 3 7 2.33
224. Jakub Operacz KS Korona Kraków 3 7 2.33
225. Jakub Czapka AZS UJK Kielce 3 7 2.33
226. Piotr Bartkowiak Enea Basket Junior Poznań 4 7 1.75
227. Konrad Rychlik WKK Wrocław 2 7 3.50
228. Karol Aleksandrowicz MKS Ósemka Skierniewice 3 7 2.33
229. Jerzy Makowski Maximus Gdynia 3 6 2.00
230. Dawid Lis UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 3 6 2.00
231. Aleksander Burek UKS 7 Trefl Sopot 6 6 1.00
232. Adrian Małachowski TKM Włocławek 6 6 1.00
233. Filip Kubiś Energa-Markos Słupsk 4 6 1.50
234. Jędrzej Łyda MKKS Żak Koszalin 4 6 1.50
235. Tomasz Wilk KS Korona Kraków 3 6 2.00
236. Filip Gralewski Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 3 6 2.00
237. Dawid Duzowski Maximus Gdynia 2 5 2.50
238. Oliwier Botorek Stela Cieszyn 2 5 2.50
239. Kacper Pieniacha UKS Jedynka Niemodlin 3 5 1.67
240. Paweł Bartosz TS Wisła Kraków 5 5 1.00
241. Adrian Kalinowski UKS Basket 15 Przemyśl 3 5 1.67
242. Alex Karwacki AZS UJK Kielce 3 5 1.67
243. Mateusz Pękala KS Korona Kraków 3 5 1.67
244. Paweł Lis UKS Jagiellonka Warszawa 5 5 1.00
245. Jakub Gęstwa WKK Wrocław 2 5 2.50
246. Wiktor Żukowski Enea Basket Junior Poznań 5 5 1.00
247. Ryszard Przybylski UKS Jedynka Niemodlin 3 4 1.33
248. Emil Kucharuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 4 1.33
249. Bartosz Laube Enea Basket Junior Poznań 6 4 0.67
250. Borys Woźny MKS Grójec 8 4 0.50
251. Marcel Wołochowicz Maximus Gdynia 2 4 2.00
252. Tymon Paliwoda Maximus Gdynia 3 4 1.33
253. Kacper Litwinowicz UKS Jedynka Niemodlin 3 4 1.33
254. Michał Głaz MKS MOS Katowice 6 4 0.67
255. Mikołaj Majchrowski BSK Kadet Biała Podlaska 2 4 2.00
256. Igor Zborowski KS Korona Kraków 3 4 1.33
257. Maciej Adamiec TKM Włocławek 4 3 0.75
258. Nikodem Zioło UKS Basket 15 Przemyśl 3 3 1.00
259. Kacper Zawadzki MKS Ósemka Skierniewice 3 3 1.00
260. Konrad Konieczka Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 2 3 1.50
261. Jakub Michalski TS Wisła Kraków 10 3 0.30
262. Miłosz Smorąg AZS UJK Kielce 3 3 1.00
263. Jakub Wierzbicki MKK Basket Gorzów Wlkp. 6 3 0.50
264. Patryk Sobczuk WKK Wrocław 3 3 1.00
265. Mateusz Sawicki SPK Białystok 3 2 0.67
266. Dawid Kaczmarek Energa-Markos Słupsk 5 2 0.40
267. Jakub Krzemiński AZS UJK Kielce 2 2 1.00
268. Maksymilian Ostrowski Maximus Gdynia 2 2 1.00
269. Hubert Tylek TS Wisła Kraków 5 2 0.40
270. Michał Patynowski BSK Kadet Biała Podlaska 2 2 1.00
271. Szymon Busłowski SPK Białystok 3 2 0.67
272. Jan Nowakowski MKS MOS Katowice 5 2 0.40
273. Michał Izdebski BSK Kadet Biała Podlaska 2 2 1.00
274. Maksymilian Banasiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 2 2 1.00
275. Kacper Kowalski WKK Wrocław 2 2 1.00
276. Patryk Czop UKS Jedynka Niemodlin 3 2 0.67
277. Jakub Król UKS Jedynka Niemodlin 3 2 0.67
278. Jakub Kalisz MKKS Żak Koszalin 5 2 0.40
279. Bartosz Fiejkowski MKS Grójec 6 2 0.33
280. Szymon Jabłoński UKS Basket 15 Przemyśl 3 2 0.67
281. Artsiom Shatalav UKS Jagiellonka Warszawa 6 2 0.33
282. Dominik Bieganek UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 3 2 0.67
283. Piotr Trawiński UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 3 2 0.67
284. Aleksander Frankowski Maximus Gdynia 2 2 1.00
285. Mikołaj Marek Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 3 2 0.67
286. Patryk Hurynowicz MKS Ósemka Skierniewice 2 2 1.00
287. Oliwier Grad Energa-Markos Słupsk 5 1 0.20
288. Jakub Jędrzejczak MKS Nysa Kłodzko 6 1 0.17
289. Jakub Klim SPK Białystok 4 1 0.25
290. Maksymilian Gabrysiak-Dzielicki UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 3 1 0.33
291. Eliasz Pliszka BSK Kadet Biała Podlaska 3 0 0.00
292. Mateusz Jamrozik MKS MOS Katowice 3 0 0.00
293. Kacper Koziński WKK Wrocław 3 0 0.00
294. Tymoteusz Liweń UKS Basket 15 Przemyśl 2 0 0.00
295. Szymon Tomkiewicz MKS Nysa Kłodzko 6 0 0.00
296. Bartosz Witała MKS MOS Katowice 3 0 0.00
297. Igor Jarocki UKS Jedynka Niemodlin 3 0 0.00
298. Michał Sołtys TS Wisła Kraków 8 0 0.00
299. Miłosz Adamiec MKS Ósemka Skierniewice 2 0 0.00
300. Wojciech Banot Stela Cieszyn 2 0 0.00
301. Wojciech Sorbian Energa-Markos Słupsk 5 0 0.00
302. Jan Skwiercz Maximus Gdynia 2 0 0.00
303. Kacper Brzeski Maximus Gdynia 2 0 0.00
304. Karol Mośko WKK Wrocław 2 0 0.00
305. Jakub Lorenc PGE Spójnia Stargard 4 0 0.00
306. Paweł Olszewski SPK Białystok 4 0 0.00
307. Michał Malak Stela Cieszyn 3 0 0.00
308. Stanisław Sobota AZS UJK Kielce 3 0 0.00
309. Dawid Komisarek Enea Basket Junior Poznań 7 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę