Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Stupnicki Basketball Club Biofarm Sieraków 11 185 16.82
2. Jan Śmiglak Basketball Club Biofarm Sieraków 10 183 18.30
3. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 8 182 22.75
4. Mikołaj Wojciechowski Nawrot Śląsk Wrocław 11 174 15.82
5. Michał Grzesiak MKS Start Lublin 10 171 17.10
6. Jakub Andrzejewski Enea Basket Junior Poznań 8 154 19.25
7. Jakub Bereszyński Nawrot Śląsk Wrocław 11 135 12.27
8. Bartosz Leśniak KS Korona AGH Kraków 6 133 22.17
9. Wiktor Siemianiuk Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 132 22.00
10. Maksymilian Szefler Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 7 129 18.43
11. Kajetan Kuczawski UKS SP 27 Katowice 10 128 12.80
12. Kuba Piśla UKS SP 27 Katowice 9 127 14.11
13. Bartosz Jadaś Nawrot Śląsk Wrocław 11 124 11.27
14. Maksymilian Duda UKS SP 27 Katowice 10 122 12.20
15. Jordan Lewis Basketball Club Biofarm Sieraków 11 122 11.09
16. Andrii Cherepanov MKS Start Lublin 10 121 12.10
17. Tymoteusz Witczak Basketball Club Biofarm Sieraków 11 120 10.91
18. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 6 117 19.50
19. Oliwier Szczepański Enea Basket Junior Poznań 8 115 14.38
20. Oliwier Szczęsny Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 7 112 16.00
21. Jakub Ozga Nawrot Śląsk Wrocław 11 108 9.82
22. Jan Nowicki Enea Basket Junior Poznań 8 107 13.38
23. Maciej Zabłocki WKK Wrocław 8 103 12.88
24. Ilian Węgrowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 5 102 20.40
25. Mateusz Orłowski KS Korona AGH Kraków 6 100 16.67
26. Aleksander Busz GAK Gdynia 7 99 14.14
27. Krzysztof Kempa UKS SP 27 Katowice 10 99 9.90
28. Patryk Rosołowski WKK Wrocław 8 98 12.25
29. Szymon Nowicki GAK Gdynia 7 97 13.86
30. Szymon Paluch Nawrot Śląsk Wrocław 11 97 8.82
31. Eryk Gąsiński MKS Pruszków 6 95 15.83
32. Bartosz Tyburek MKS Start Lublin 10 92 9.20
33. Alan Duda GAK Gdynia 7 92 13.14
34. Miłosz Toczek Trefl 1LO Sopot 6 90 15.00
35. Jakub Kornatka TKM Włocławek 6 89 14.83
36. Kacper Majchrowicz TKM Włocławek 6 88 14.67
37. Przemysław Kociszewski GAK Gdynia 7 86 12.29
38. Joshua Ashaolu WKK Wrocław 8 82 10.25
39. Artur Kozłowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 80 26.67
40. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 6 79 13.17
41. Kacper Dorożała Basketball Club Biofarm Sieraków 11 78 7.09
42. Igor Perzanowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 78 13.00
43. Rafał Szpakowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 5 77 15.40
44. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 3 76 25.33
45. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 3 76 25.33
46. Paweł Wróbel Basketball Club Biofarm Sieraków 11 74 6.73
47. Kacper Jaworski Nawrot Śląsk Wrocław 11 74 6.73
48. Piotr Górecki Nawrot Śląsk Wrocław 11 73 6.64
49. Artur Niemiec MKS Pruszków 6 72 12.00
50. Igor Urban Enea Basket Junior Poznań 8 71 8.88
51. Maciej Puchalski Hensfort POSIR Przemyśl 3 69 23.00
52. Mikołaj Kowalczyk WKK Wrocław 8 69 8.63
53. Kacper Koc ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 68 11.33
54. Igor Stolarz Trefl 1LO Sopot 6 65 10.83
55. Jakub Bęben TKM Włocławek 6 65 10.83
56. Marcin Puchalski Enea Basket Junior Poznań 8 64 8.00
57. Szymon Kirwiel MKS Start Lublin 10 63 6.30
58. Jędrzej Janowicz Nawrot Śląsk Wrocław 8 63 7.88
59. Mateusz Kękuś KS Korona AGH Kraków 6 63 10.50
60. Michał Szymański MKS Pruszków 6 63 10.50
61. Jakub Osiński Energa Hutnik Warszawa Koszykówka 3 62 20.67
62. Filip Gurtatowski Trefl 1LO Sopot 6 62 10.33
63. Maksymilian Gajek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 60 10.00
64. Edwin Krzemiński PGE Turów Zgorzelec 3 60 20.00
65. Mateusz Frąc UKS SP 27 Katowice 10 59 5.90
66. Daniel Piorun Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 59 9.83
67. Jakub Hudak Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 6 59 9.83
68. Szymon Jaskółd Twarde Pierniki Toruń 6 58 9.67
69. Nikodem Biliński TKM Włocławek 6 57 9.50
70. Dawid Stępień PGE Turów Zgorzelec 3 57 19.00
71. Aleksy Walczak WKK Wrocław 7 57 8.14
72. Benedykt Mydłowski Energa Hutnik Warszawa Koszykówka 3 56 18.67
73. Mateusz Samiec GAK Gdynia 7 55 7.86
74. Karol Łebek MOSM Tychy 3 55 18.33
75. Kamil Kubiak WKK Wrocław 8 55 6.88
76. Jakub Zapart ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 55 9.17
77. Maksymilian Siwik UKS SP 27 Katowice 10 51 5.10
78. Eryk Adamiec Trefl 1LO Sopot 6 50 8.33
79. Bartosz Prokopowicz GAK Gdynia 7 49 7.00
80. Sebastian Gawin Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 7 47 6.71
81. Wiktor Karasiński Energa Hutnik Warszawa Koszykówka 3 47 15.67
82. Piotr Korczyński KS Korona AGH Kraków 6 47 7.83
83. Kacper Hołyś Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 47 7.83
84. Hubert Konowalski Sklep Polski MKK Gniezno 3 46 15.33
85. Jakub Marchlewski Basketball Club Biofarm Sieraków 11 46 4.18
86. Krystian Brzyski MKS Start Lublin 9 45 5.00
87. Sebastian Kloska TKM Włocławek 6 45 7.50
88. Jan Wachowicz MKS Start Lublin 6 45 7.50
89. Kamil Paluszak Basketball Club Biofarm Sieraków 11 45 4.09
90. Kaj Zarzycki Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 7 44 6.29
91. Maksymilian Szambelan Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 6 44 7.33
92. Bartosz Górnicki ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 44 7.33
93. Michał Głąb MKS Start Lublin 10 42 4.20
94. Dominik Stasiak MKS Pruszków 6 42 7.00
95. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki Toruń 6 41 6.83
96. Maksymilian Turski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 41 6.83
97. Amadeusz Łupiński Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 41 6.83
98. Aleksander Żak Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 7 40 5.71
99. Stanisław Kaczmarczyk Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 7 40 5.71
100. Jan Pisarski UKS Regis Wieliczka 3 39 13.00
101. Krzysztof Machała MOSM Tychy 3 39 13.00
102. Kamil Czub Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 39 6.50
103. Mateusz Czemerys MKS Pruszków 6 39 6.50
104. Szymon Rękoś ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 38 6.33
105. Oliwier Kurka Sklep Polski MKK Gniezno 3 37 12.33
106. Mateusz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 3 37 12.33
107. Karol Krysiewicz Nawrot Śląsk Wrocław 7 37 5.29
108. Jan Wdzięczny TKM Włocławek 6 37 6.17
109. Bartosz Szklarski UKS SP 27 Katowice 10 37 3.70
110. Jan Góreńczyk Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 37 6.17
111. Filip Wspaniały MOSM Tychy 3 37 12.33
112. Wojciech Lewandowski MKS Start Lublin 9 36 4.00
113. Maciej Szalak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 36 6.00
114. Eryk Noszczyński KS Korona AGH Kraków 6 36 6.00
115. Franciszek Usydus KS Korona AGH Kraków 6 35 5.83
116. Piotr Wielopolski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 35 5.83
117. Patryk Wojtyka Trefl 1LO Sopot 6 35 5.83
118. Igor Michalski Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 35 11.67
119. Karol Complak Hensfort POSIR Przemyśl 3 34 11.33
120. Tobiasz Dydak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 34 5.67
121. Nikodem Kaniecki Basketball Club Biofarm Sieraków 11 34 3.09
122. Norbert Kaliciński MKS Pruszków 6 34 5.67
123. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki Toruń 6 34 5.67
124. Maciej Nagel Trefl 1LO Sopot 6 34 5.67
125. Jakub Szkudlarek Sklep Polski MKK Gniezno 3 33 11.00
126. Mikołaj Nadczuk KS Korona AGH Kraków 6 33 5.50
127. Aleks Najder Enea Basket Junior Poznań 8 33 4.13
128. Tymon Michałowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 33 5.50
129. Igor Fiedosewicz Wilki Morskie Szczecin 3 32 10.67
130. Patrick Pietkiewicz GAK Gdynia 7 32 4.57
131. Maciej Milewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 32 5.33
132. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom 3 32 10.67
133. Jan Pluta Energa Laminopol Słupsk 3 31 10.33
134. Janusz Ratowski Akademia Koszykówki Komorów 2 31 15.50
135. Witold Czerenkiewicz GAK Gdynia 7 31 4.43
136. Dominik Miecznikowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 30 5.00
137. Filip Kowalczyk Akademia Koszykówki Komorów 2 30 15.00
138. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 3 30 10.00
139. Wojciech Żurawski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 30 6.00
140. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki Toruń 6 30 5.00
141. Maciej Kołaczkowski UKS Regis Wieliczka 3 29 9.67
142. Maciej Kaczmarek UKS SP 27 Katowice 10 29 2.90
143. Łukasz Panasiuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 29 9.67
144. Jakub Sucharski Wilki Morskie Szczecin 3 28 9.33
145. Gniewosz Kowalik Hensfort POSIR Przemyśl 3 28 9.33
146. Hubert Lipiński Twarde Pierniki Toruń 6 28 4.67
147. Maksymilian Oszako Akademia Koszykówki Komorów 3 27 9.00
148. Adrian Szumlański Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 27 9.00
149. Bartosz Kozioł UKS Regis Wieliczka 2 27 13.50
150. Amadeusz Materowski UKS SP 27 Katowice 6 27 4.50
151. Piotr Krzebietke Trefl 1LO Sopot 6 27 4.50
152. Kajetan Frydrych Basketball Club Biofarm Sieraków 10 27 2.70
153. Gracjan Korytowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 26 8.67
154. Michał Oleksy Energa Laminopol Słupsk 3 26 8.67
155. Aleksander Dębicz Wilki Morskie Szczecin 3 26 8.67
156. Przemysław Mazurowski Trefl 1LO Sopot 6 26 4.33
157. Filip Giec Energa Laminopol Słupsk 2 26 13.00
158. Kacper Ambroziak Nawrot Śląsk Wrocław 6 25 4.17
159. Mikołaj Wróbel Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 25 8.33
160. Karol Baran Hensfort POSIR Przemyśl 3 25 8.33
161. Jakub Birunt Trefl 1LO Sopot 6 25 4.17
162. Kacper Kończyło Nawrot Śląsk Wrocław 8 24 3.00
163. Igor Rudzki BSK Kadet Biała Podlaska 3 24 8.00
164. Mateusz Wrześniowski Hensfort POSIR Przemyśl 3 24 8.00
165. Marcin Bankowicz UKS Regis Wieliczka 3 24 8.00
166. Daniel Pape Basketball Club Biofarm Sieraków 9 23 2.56
167. Michał Turewicz MKS Start Lublin 5 23 4.60
168. Piotr Rydarowicz PGE Turów Zgorzelec 3 23 7.67
169. Szymon Sikora Energa Laminopol Słupsk 3 23 7.67
170. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki Toruń 6 23 3.83
171. Piotr Kruszyński Enea Basket Junior Poznań 8 23 2.88
172. Klaudiusz Tarnawski UKS MOSM Bytom 3 23 7.67
173. Kacper Kozłowicz Energa Laminopol Słupsk 3 22 7.33
174. Igor Dmochowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 22 5.50
175. Kamil Długiewicz Enea Basket Junior Poznań 8 21 2.63
176. Sebastian Dynda Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 21 7.00
177. Mateusz Kwiatkowski Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 7 21 3.00
178. Maksymilian Kurowski Akademia Koszykówki Komorów 3 20 6.67
179. Kacper Smagur UKS Regis Wieliczka 3 20 6.67
180. Kamil Król KS Korona AGH Kraków 6 20 3.33
181. Kajetan Kaczyński Enea Basket Junior Poznań 7 19 2.71
182. Szymon Szyc BSK Kadet Biała Podlaska 3 19 6.33
183. Piotr Padrak MKS Start Lublin 5 19 3.80
184. Kamil Witczak Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 7 19 2.71
185. Marcel Jurkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 18 3.00
186. Miłosz Nowicki BSK Kadet Biała Podlaska 3 18 6.00
187. Wiktor Woźniak MOSM Tychy 3 18 6.00
188. Kamil Rajca Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 18 6.00
189. Kacper Lipiński Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 18 3.00
190. Paweł Dyba Basketball Club Biofarm Sieraków 10 18 1.80
191. Piotr Dołęzka BSK Kadet Biała Podlaska 3 18 6.00
192. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki Toruń 6 18 3.00
193. Kacper Rutkowski KS Korona AGH Kraków 6 18 3.00
194. Igor Drozdowski Wilki Morskie Szczecin 3 17 5.67
195. Oliwier Rak UKS SP 27 Katowice 7 17 2.43
196. Piotr Mieloch Enea Basket Junior Poznań 8 17 2.13
197. Michał Chmurzewski Wilki Morskie Szczecin 3 17 5.67
198. Michał Zięcina UKS SP 27 Katowice 9 17 1.89
199. Bartosz Keller ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 17 5.67
200. Szymon Borowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 17 3.40
201. Michał Radochoński Hensfort POSIR Przemyśl 3 16 5.33
202. Jakub Więckowski Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 16 5.33
203. Olgierd Kobiak GAK Gdynia 7 16 2.29
204. Wiktor Szewczyk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 16 2.67
205. Mikołaj Walczak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 16 2.67
206. Mateusz Towarek MKS Pruszków 6 15 2.50
207. Karol Kankowski Nawrot Śląsk Wrocław 6 14 2.33
208. Patryk Sulewski PGE Turów Zgorzelec 3 14 4.67
209. Jan Misiaszek Twarde Pierniki Toruń 3 14 4.67
210. Patryk Kowalski Trefl 1LO Sopot 6 14 2.33
211. Szymon Soszyński Energa Hutnik Warszawa Koszykówka 3 14 4.67
212. Marcel Hościłowicz KS Korona AGH Kraków 4 14 3.50
213. Mikołaj Wrona UKS Regis Wieliczka 3 14 4.67
214. Mateusz Cieślak MOSM Tychy 3 14 4.67
215. Adam Modrzejewski TKM Włocławek 3 13 4.33
216. Tymoteusz Sternicki GAK Gdynia 6 13 2.17
217. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom 3 12 4.00
218. Jakub Poniński PGE Turów Zgorzelec 3 12 4.00
219. Łukasz Siemieniec UKS Regis Wieliczka 3 12 4.00
220. Jakub Dobrzyński Akademia Koszykówki Komorów 2 12 6.00
221. Mikołaj Nowak UKS Regis Wieliczka 3 12 4.00
222. Bartosz Habiera Akademia Koszykówki Komorów 3 12 4.00
223. Antoni Wróblewski Akademia Koszykówki Komorów 2 12 6.00
224. Eryk Wylegała Enea Basket Junior Poznań 4 12 3.00
225. Michał Sysiak Akademia Koszykówki Komorów 2 11 5.50
226. Maciej Olechnowicz Energa Laminopol Słupsk 3 11 3.67
227. Oskar Chrzanowski WKK Wrocław 8 11 1.38
228. Mikołaj Majer ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 11 2.75
229. Kacper Wojtuś PGE Turów Zgorzelec 3 10 3.33
230. Konrad Niczyporuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 10 3.33
231. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 3 10 3.33
232. Sebastian Szabaciuk Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 10 3.33
233. Adam Dubrawski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 3 10 3.33
234. Mikołaj Rajchert Akademia Koszykówki Komorów 2 10 5.00
235. Jakub Łaniewski Akademia Koszykówki Komorów 3 9 3.00
236. Mikołaj Zawrotniak Akademia Koszykówki Komorów 3 9 3.00
237. Bartosz Tomczyk Nawrot Śląsk Wrocław 7 9 1.29
238. Igor Sieradzki Wilki Morskie Szczecin 3 9 3.00
239. Krzysztof Nosal Wilki Morskie Szczecin 3 9 3.00
240. Stanisław Moskal Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 8 1.33
241. Michał Nafalski PGE Turów Zgorzelec 3 8 2.67
242. Przemysław Nowicki Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 6 8 1.33
243. Jerzy Ziembiński Twarde Pierniki Toruń 6 8 1.33
244. Mateusz Palimonka Energa Laminopol Słupsk 3 8 2.67
245. Tomasz Urbaniak Sklep Polski MKK Gniezno 3 7 2.33
246. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom 2 7 3.50
247. Igor Mastalerz Enea Basket Junior Poznań 7 7 1.00
248. Jan Bonar KS Korona AGH Kraków 5 7 1.40
249. Tomasz Holeczek UKS MOSM Bytom 3 7 2.33
250. Mateusz Baziak Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 7 2.33
251. Dominik Walenciak Twarde Pierniki Toruń 4 7 1.75
252. Kamil Miernicki Energa Hutnik Warszawa Koszykówka 3 6 2.00
253. Oliwier Woźniak MOSM Tychy 3 6 2.00
254. Adam Przybył UKS MOSM Bytom 2 6 3.00
255. Brajan Mroczkowski Trefl 1LO Sopot 4 6 1.50
256. Piotr Jaroszek Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 6 6 1.00
257. Przemysław Silski UKS MOSM Bytom 2 6 3.00
258. Krystian Ziębiński MKS Pruszków 6 6 1.00
259. Paweł Zarach Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 5 1.25
260. Szymon Płuciennik Wilki Morskie Szczecin 2 5 2.50
261. Leon Franczuk Akademia Koszykówki Komorów 3 5 1.67
262. Tymon Wójtowicz Wilki Morskie Szczecin 3 5 1.67
263. Igor Benich GAK Gdynia 4 4 1.00
264. Jakub Sołtys TKM Włocławek 6 4 0.67
265. Tymoteusz Pogorzelski UKS Regis Wieliczka 3 4 1.33
266. Bartłomiej Klej BSK Kadet Biała Podlaska 3 4 1.33
267. Mikołaj Kleszcz KS Korona AGH Kraków 4 4 1.00
268. Franciszek Szular Akademia Koszykówki Komorów 2 4 2.00
269. Krystian Rasiński MKS Start Lublin 5 4 0.80
270. Adrian Sporysz UKS Regis Wieliczka 3 3 1.00
271. Jakub Wasilewski Energa Laminopol Słupsk 2 3 1.50
272. Kamil Borowski Hensfort POSIR Przemyśl 2 3 1.50
273. Szymon Wójtowicz Wilki Morskie Szczecin 2 3 1.50
274. Stanisław Rubach Twarde Pierniki Toruń 4 3 0.75
275. Dominik Wierzbicki TKM Włocławek 6 3 0.50
276. Karol Markiewicz Energa Hutnik Warszawa Koszykówka 3 2 0.67
277. Szymon Młodziński Hensfort POSIR Przemyśl 3 2 0.67
278. Kacper Żukowski Energa Laminopol Słupsk 2 2 1.00
279. Bartosz Studniarski UKS MOSM Bytom 3 2 0.67
280. Michał Dowiatt Energa Hutnik Warszawa Koszykówka 3 2 0.67
281. Oliwier Zogrodnik MOSM Tychy 3 2 0.67
282. Piotr Czajka Sklep Polski MKK Gniezno 3 2 0.67
283. Franciszek Cocyk MKS Pruszków 4 2 0.50
284. Karol Smagur UKS Regis Wieliczka 3 2 0.67
285. Bartłomiej Jaworski Akademia Koszykówki Komorów 2 2 1.00
286. Jędrzej Nasiadka Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 4 2 0.50
287. Kacper Błaszczyszyn Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 4 2 0.50
288. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 3 1 0.33
289. Maksymilian Karwik WKK Wrocław 6 1 0.17
290. Jakub Trociński MKS Pruszków 6 0 0.00
291. Szymon Ziółkowski Energa Laminopol Słupsk 2 0 0.00
292. Szymon Wnuk MKS Start Lublin 5 0 0.00
293. Igor Kocielnik Gim 92 Grupa Strategia Warszawa 4 0 0.00
294. Michał Arasymowicz BSK Kadet Biała Podlaska 3 0 0.00
295. Mateusz Tokarski MKS Pruszków 3 0 0.00
296. Filip Kowalski WKK Wrocław 4 0 0.00
297. Szymon Skrzypek Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 0 0.00
298. Mikołaj Liszka Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 0 0.00
299. Adam Walkowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 0 0.00
300. Szymon Gembarzewski Hensfort POSIR Przemyśl 2 0 0.00
301. Bruno Chalicki Hensfort POSIR Przemyśl 2 0 0.00
302. Kacper Rakowski Sklep Polski MKK Gniezno 3 0 0.00
303. Tomasz Wojtyczka TKM Włocławek 6 0 0.00
304. Ignacy Prokop WKK Wrocław 4 0 0.00
305. Wojciech Gancarz Zeltrans MUKS 1811 Unia Tarnów 3 0 0.00
306. Kacper Janicki BSK Kadet Biała Podlaska 3 0 0.00
307. Jan Krupa UKS Regis Wieliczka 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę