statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Siewruk PGE Spójnia Stargard 5 161 32.20
2. Błażej Czerniewicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 136 22.67
3. Hubert Łałak Trefl 1LO Sopot 5 125 25.00
4. Maciej Pilski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 116 19.33
5. Wiktor Kępka MKS Start Lublin 6 114 19.00
6. Szymon Szmit PGE Spójnia Stargard 5 107 21.40
7. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 5 104 20.80
8. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 6 104 17.33
9. Tymoteusz Pszczoła MKS Start Lublin 6 99 16.50
10. Szymon Sobiech Enea Basket Junior Poznań 6 89 14.83
11. Aleksander Wiśniewski GTK Gliwice 5 86 17.20
12. Filip Cebula Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 82 13.67
13. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 5 82 16.40
14. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza 6 81 13.50
15. Daniel Ziółkowski Trefl 1LO Sopot 3 79 26.33
16. Patryk Zając PGE Spójnia Stargard 5 72 14.40
17. Norbert Maciejak GTK Gliwice 4 68 17.00
18. Michał Grzesiak MKS Start Lublin 5 67 13.40
19. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 67 11.17
20. Iwo Maćkowiak Enea Basket Junior Poznań 6 61 10.17
21. Łukasz Woźniakiewicz WKK Wrocław 4 58 14.50
22. Adrian Szajek Enea Basket Junior Poznań 6 58 9.67
23. Mateusz Żebrok WKK Wrocław 4 57 14.25
24. Michał Pluta Asseco Arka U19 Gdynia 5 56 11.20
25. Nataniel Kolasiński Enea Astoria Bydgoszcz 4 55 13.75
26. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 54 10.80
27. Olaf Perzanowski Asseco Arka U19 Gdynia 5 54 10.80
28. Piotr Lis Asseco Arka U19 Gdynia 5 53 10.60
29. Mikołaj Styczeń Exact Systems Śląsk Wrocław 5 51 10.20
30. Dawid Bykowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 50 10.00
31. Jakub Ulczyński Enea Astoria Bydgoszcz 3 50 16.67
32. Dawid Biegoń KS AGH Korona Kraków 2 49 24.50
33. Jan Jakubiak Enea Basket Junior Poznań 6 47 7.83
34. Anton Azimka Exact Systems Śląsk Wrocław 5 47 9.40
35. Wit Szymański Enea Basket Junior Poznań 6 46 7.67
36. Kacper Majewski Enea Astoria Bydgoszcz 4 46 11.50
37. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 6 45 7.50
38. Michał Podulka GTK Gliwice 5 44 8.80
39. Konrad Szymański Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 44 22.00
40. Kacper Marchewka Exact Systems Śląsk Wrocław 5 43 8.60
41. Miłosz Zając Trefl 1LO Sopot 5 43 8.60
42. Mateusz Lisewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 42 8.40
43. Igor Lewandowski Enea Basket Junior Poznań 6 42 7.00
44. Bartosz Stępień ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 41 8.20
45. Marcin Kowalczyk Asseco Arka U19 Gdynia 5 41 8.20
46. Kamil Białachowski Exact Systems Śląsk Wrocław 5 41 8.20
47. Jakub Bereszyński Exact Systems Śląsk Wrocław 5 41 8.20
48. Maksymilian Formella Asseco Arka U19 Gdynia 5 40 8.00
49. Bartosz Chodukiewicz GTK Gliwice 5 40 8.00
50. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 40 8.00
51. Patryk Dochniak WKK Wrocław 5 39 7.80
52. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 39 7.80
53. Antoni Michalski Asseco Arka U19 Gdynia 5 38 7.60
54. Ilian Węgrowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 38 19.00
55. Maksymilian Estkowski Enea Astoria Bydgoszcz 4 37 9.25
56. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 5 37 7.40
57. Łukasz Walkowiak Asseco Arka U19 Gdynia 5 37 7.40
58. Michał Lis Asseco Arka U19 Gdynia 5 37 7.40
59. Igor Stolarz Trefl 1LO Sopot 5 37 7.40
60. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 6 36 6.00
61. Maciej Garwol Exact Systems Śląsk Wrocław 5 35 7.00
62. Wiktor Jaszczerski Trefl 1LO Sopot 5 35 7.00
63. Konrad Batko Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 34 5.67
64. Mateusz Bryniarski WKK Wrocław 5 34 6.80
65. Michał Przyludzki Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 33 5.50
66. Piotr Bobka Trefl 1LO Sopot 5 33 6.60
67. Łukasz Gregorczuk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 32 6.40
68. Kacper Margiciok MKS Dąbrowa Górnicza 5 32 6.40
69. Damian Kuźniar ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 31 6.20
70. Zbigniew Drzewiecki GTK Gliwice 5 30 6.00
71. Paweł Gawin Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 30 15.00
72. Grzegorz Chodźko PGE Spójnia Stargard 5 30 6.00
73. Piotr Wińkowski Enea Astoria Bydgoszcz 4 30 7.50
74. Igor Krzych GTK Gliwice 5 30 6.00
75. Karol Korczyk GTK Gliwice 5 29 5.80
76. Krystian Śnieg UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 29 14.50
77. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 2 27 13.50
78. Michał Grzeszak Wilki Morskie Szczecin 2 27 13.50
79. Andrii Cherepanov MKS Start Lublin 5 27 5.40
80. Ahmed Kadir UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 26 13.00
81. Mateusz Łopatkiewicz Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 26 13.00
82. Wiktor Banaś Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 26 13.00
83. Kacper Świtacz MKS Start Lublin 6 25 4.17
84. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 25 5.00
85. Miłosz Toczek Trefl 1LO Sopot 5 25 5.00
86. Oliwer Korolczuk PGE Spójnia Stargard 5 25 5.00
87. Szymon Zalewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 25 4.17
88. Bartosz Olechnowicz Trefl 1LO Sopot 5 25 5.00
89. Jakub Koralewski Wilki Morskie Szczecin 2 24 12.00
90. Miłosz Ziółkowski Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 24 12.00
91. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 2 23 11.50
92. Jakub Sucharski Wilki Morskie Szczecin 2 23 11.50
93. Mateusz Jakubiak Enea Basket Junior Poznań 5 23 4.60
94. Igor Bladoszewski Enea Astoria Bydgoszcz 4 23 5.75
95. Jan Wachowicz MKS Start Lublin 6 23 3.83
96. Adam Anusewicz UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 23 11.50
97. Jakub Zydroń KS AGH Korona Kraków 2 22 11.00
98. Maksym Kołodziej Enea Astoria Bydgoszcz 4 22 5.50
99. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 2 21 10.50
100. Dawid Pachowicz GTK Gliwice 3 21 7.00
101. Kamil Dybka PGE Spójnia Stargard 4 21 5.25
102. Szymon Kirwiel MKS Start Lublin 6 20 3.33
103. Jakub Kunc Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 20 10.00
104. Bartosz Leśniak KS AGH Korona Kraków 2 20 10.00
105. Maciej Gorzelany UKS MOSM Bytom 2 19 9.50
106. Zbigniew Stasieńko WKK Wrocław 4 19 4.75
107. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 2 19 9.50
108. Szymon Nowicki Asseco Arka U19 Gdynia 5 19 3.80
109. Aleksy Janiec Asseco Arka U19 Gdynia 5 19 3.80
110. Mateusz Staniczek GTK Gliwice 5 19 3.80
111. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 6 19 3.17
112. Mateusz Moroń Wilki Morskie Szczecin 2 18 9.00
113. Bartosz Kapustka KS AGH Korona Kraków 2 18 9.00
114. Kacper Kaźmierski Wilki Morskie Szczecin 2 18 9.00
115. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 2 18 9.00
116. Jakub Radoń Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 18 3.00
117. Bartosz Habiera Akademia Koszykówki Komorów 2 18 9.00
118. Łukasz Grodzki Enea Basket Junior Poznań 6 18 3.00
119. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 2 18 9.00
120. Paweł Staszelis UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 18 9.00
121. Mateusz Orłowski KS AGH Korona Kraków 2 17 8.50
122. Jan Tomaszewski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 17 8.50
123. Kamil Barnuś Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 17 8.50
124. Aleksander Dziekański Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 17 2.83
125. Bartosz Przybyła Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 17 8.50
126. Michał Godawski Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 17 8.50
127. Samuel Wronkowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 16 8.00
128. Dawid Wiktorski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 16 8.00
129. Adam Świerzyński UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 16 8.00
130. Wiktor Paczkowski Wilki Morskie Szczecin 2 15 7.50
131. Radosław Weselski Enea Astoria Bydgoszcz 4 15 3.75
132. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 6 15 2.50
133. Filip Golecki Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 15 7.50
134. Dominik Korbiel KS AGH Korona Kraków 2 15 7.50
135. Maciej Karolonek Akademia Koszykówki Komorów 2 15 7.50
136. Eryk Noszczyński KS AGH Korona Kraków 1 14 14.00
137. Oliwier Szczepański Enea Basket Junior Poznań 4 14 3.50
138. Paweł Pietryk WKK Wrocław 3 14 4.67
139. Mikołaj Włodarczyk WKK Wrocław 3 14 4.67
140. Miłosz Matyja KS AGH Korona Kraków 2 13 6.50
141. Adam Lisewski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 13 6.50
142. Krystian Okrutny Enea Astoria Bydgoszcz 4 13 3.25
143. Antoni Wróblewski Akademia Koszykówki Komorów 2 13 6.50
144. Filip Gurtatowski Trefl 1LO Sopot 5 12 2.40
145. Michał Mindowicz Exact Systems Śląsk Wrocław 5 12 2.40
146. Maksymilian Kurowski Akademia Koszykówki Komorów 2 12 6.00
147. Błażej Sulej Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 12 2.00
148. Kacper Burakiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 3 12 4.00
149. Nikodem Ratkowski PGE Spójnia Stargard 3 12 4.00
150. Aleksander Wiśniewski Wilki Morskie Szczecin 2 11 5.50
151. Kamil Szostak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 11 5.50
152. Maksym Wieczorek Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 10 5.00
153. Franciszek Szular Akademia Koszykówki Komorów 2 10 5.00
154. Piotr Rejowski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 10 5.00
155. Patryk Rosołowski WKK Wrocław 4 10 2.50
156. Jakub Więckowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 10 5.00
157. Szymon Goszczyński Enea Astoria Bydgoszcz 4 10 2.50
158. Mikołaj Mazanek GTK Gliwice 5 10 2.00
159. Kacper Psujek MKS Start Lublin 5 9 1.80
160. Hubert Kołtun KS AGH Korona Kraków 2 9 4.50
161. Krystian Brzyski MKS Start Lublin 3 8 2.67
162. Dawid Barciński Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 8 4.00
163. Mateusz Kruszkowski Trefl 1LO Sopot 4 8 2.00
164. Szymon Magdziak Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 8 4.00
165. Igor Rokosz Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 7 3.50
166. Janusz Ratowski Akademia Koszykówki Komorów 2 7 3.50
167. Bartosz Tyburek MKS Start Lublin 5 7 1.40
168. Marcel Grudziński PGE Spójnia Stargard 5 7 1.40
169. Mateusz Żuławski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 7 7.00
170. Maksymilian Oszako Akademia Koszykówki Komorów 2 7 3.50
171. Oliwier Bednarek Enea Basket Junior Poznań 3 7 2.33
172. Jakub Dobrzyński Akademia Koszykówki Komorów 2 6 3.00
173. Mikołaj Zawrotniak Akademia Koszykówki Komorów 2 6 3.00
174. Michał Samolak WKK Wrocław 3 6 2.00
175. Wiktor Kania Exact Systems Śląsk Wrocław 5 6 1.20
176. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 6 1.50
177. Adam Żurek Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 5 2.50
178. Sebastian Dynda Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 5 2.50
179. Igor Burzyński Enea Basket Junior Poznań 5 5 1.00
180. Piotr Korczyński KS AGH Korona Kraków 2 5 2.50
181. Jan Łopatka Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 5 2.50
182. Mateusz Mularczyk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 5 2.50
183. Nikodem Suski WKK Wrocław 3 5 1.67
184. Piotr Krzebietke Trefl 1LO Sopot 4 4 1.00
185. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 2 4 2.00
186. Wojciech Lewandowski MKS Start Lublin 4 4 1.00
187. Amadeusz Łupiński Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 4 2.00
188. Jakub Łaniewski Akademia Koszykówki Komorów 2 4 2.00
189. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 2 4 2.00
190. Mikołaj Wojciechowski Exact Systems Śląsk Wrocław 3 4 1.33
191. Patryk Matera Enea Basket Junior Poznań 6 4 0.67
192. Paweł Puszkarek Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 3 1.50
193. Brajan Mroczkowski Trefl 1LO Sopot 4 3 0.75
194. Bartłomiej Wesołowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 3 1.50
195. Dawid Janeda PGE Spójnia Stargard 4 3 0.75
196. Damian Urbański MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 0.50
197. Mikołaj Rajchert Akademia Koszykówki Komorów 2 2 1.00
198. Bartosz Jastrzębski PGE Spójnia Stargard 3 2 0.67
199. Kamil Rajca Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 2 1.00
200. Kacper Rutkowski KS AGH Korona Kraków 1 2 2.00
201. Jakub Kostorz GTK Gliwice 5 2 0.40
202. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 3 2 0.67
203. Alan Bulec Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 2 1.00
204. Igor Fiedosewicz Wilki Morskie Szczecin 2 2 1.00
205. Michał Szczepkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 2 0.40
206. Maksym Gerszkow Wilki Morskie Szczecin 2 1 0.50
207. Tomasz Cieślak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 0 0.00
208. Filip Adamczak Enea Astoria Bydgoszcz 2 0 0.00
209. Igor Drozdowski Wilki Morskie Szczecin 2 0 0.00
210. Kacper Szewczyk UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 1 0 0.00
211. Tobiasz Dydak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 1 0 0.00
212. Grzegorz Idziak KS AGH Korona Kraków 2 0 0.00
213. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 1 0 0.00
214. Dawid Turosz Kuźnia SLO Stalowa Wola 1 0 0.00
215. Mateusz Koszal Wilki Morskie Szczecin 1 0 0.00
216. Wojciech Ziarno Kuźnia SLO Stalowa Wola 1 0 0.00
217. Kaj Zarzycki UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 1 0 0.00
218. Kacper Kaźmierczak UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 1 0 0.00
219. Dominik Grochowski Enea Astoria Bydgoszcz 3 0 0.00
220. Jakub Bednarz Kuźnia SLO Stalowa Wola 1 0 0.00
221. Antoni Szular Akademia Koszykówki Komorów 2 0 0.00
222. Aleksander Garbacz UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 1 0 0.00
223. Michał Głąb MKS Start Lublin 4 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę