Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Ilian Węgrowski SKM Zastal Zielona Góra 3 63 21.00
2. Maciej Puchalski Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 62 31.00
3. Piotr Korczyński MUKS 1811 Unia Tarnów 2 58 29.00
4. Krzysztof Kempa JBL 27 Katowice 3 57 19.00
5. Kacper Majchrowicz ALMS Start Lublin 3 56 18.67
6. Tobiasz Dydak SKM Zastal Zielona Góra 3 55 18.33
7. Jakub Stupnicki Enea Astoria Bydgoszcz 2 55 27.50
8. Aleksander Busz GTK Gliwice 2 54 27.00
9. Michał Grzesiak ALMS Start Lublin 3 53 17.67
10. Oliwier Szczepański Enea Basket Junior Poznań 3 50 16.67
11. Igor Urban Enea Basket Junior Poznań 3 50 16.67
12. Rafał Szpakowski SKM Zastal Zielona Góra 3 48 16.00
13. Daniel Piorun AZS UJK Kielce 2 47 23.50
14. Jonasz Kluj AKM Gromy Nowy Tomyśl 2 47 23.50
15. Mikołaj Wróbel MUKS 1811 Unia Tarnów 2 46 23.00
16. Mateusz Samiec Trefl 1LO Sopot 3 45 15.00
17. Kamil Kubiak WKK Wrocław 2 42 21.00
18. Brajan Płatek MKS Dąbrowa Górnicza 2 40 20.00
19. Alan Duda GAK Gdynia 3 39 13.00
20. Artur Niemiec Trefl 1LO Sopot 3 39 13.00
21. Oskar Lesisz AZS UJK Kielce 2 38 19.00
22. Kuba Piśla Exact Systems Śląsk Wrocław 2 37 18.50
23. Maksymilian Duda JBL 27 Katowice 3 37 12.33
24. Nikodem Oleksy Energa MJMS Słupsk 3 36 12.00
25. Bruno Chalicki Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 36 18.00
26. Kacper Droździel MKKS Żak Koszalin 2 36 18.00
27. Jan Pluta Energa MJMS Słupsk 3 35 11.67
28. Maciej Nagel Trefl 1LO Sopot 3 34 11.33
29. Karol Kankowski Exact Systems Śląsk Wrocław 3 33 11.00
30. Gniewosz Kowalik Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 32 16.00
31. Michał Krupa MKKS Żak Koszalin 2 32 16.00
32. Kyrylo Nykyforenko Enea Astoria Bydgoszcz 2 32 16.00
33. Janusz Ratowski Profbud Legia Warszawa 2 31 15.50
34. Kacper Ambroziak Exact Systems Śląsk Wrocław 3 31 10.33
35. Joshua Ashaolu WKK Wrocław 2 31 15.50
36. Adrian Szumlański MUKS 1811 Unia Tarnów 2 30 15.00
37. Szymon Kiejzik GAK Gdynia 3 30 10.00
38. Filip Gurtatowski Trefl 1LO Sopot 3 30 10.00
39. Ernest Borowski MKKS Żak Koszalin 2 30 15.00
40. Igor Wierzbicki AZS UJK Kielce 2 30 15.00
41. Aleksander Kornacki Profbud Legia Warszawa 2 30 15.00
42. Jan Góreńczyk SKM Zastal Zielona Góra 3 29 9.67
43. Bartosz Mońko GAK Gdynia 3 29 9.67
44. Jakub Zapart ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 29 14.50
45. Karol Complak Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 29 14.50
46. Antoni Siewruk Profbud Legia Warszawa 2 29 14.50
47. Oskar Szydlik AKM Gromy Nowy Tomyśl 2 28 14.00
48. Kacper Gawroński Profbud Legia Warszawa 2 28 14.00
49. Stanisław Kaczmarczyk Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 27 13.50
50. Michał Oleksy Energa MJMS Słupsk 2 26 13.00
51. Patryk Rosołowski WKK Wrocław 2 26 13.00
52. Michał Szymański Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 26 13.00
53. Filip Giec Energa MJMS Słupsk 3 25 8.33
54. Szymon Jaskółd Enea Astoria Bydgoszcz 2 25 12.50
55. Szymon Rękoś ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 24 12.00
56. Amadeusz Łupiński SKM Zastal Zielona Góra 3 23 7.67
57. Aleksy Walczak WKK Wrocław 2 23 11.50
58. Bartosz Kurowski Profbud Legia Warszawa 2 23 11.50
59. Kajetan Kuczawski JBL 27 Katowice 3 23 7.67
60. Alan Barć MKKS Żak Koszalin 2 23 11.50
61. Cezary Zabrocki GAK Gdynia 3 22 7.33
62. Jakub Galewski WKK Wrocław 2 22 11.00
63. Borys Baran Exact Systems Śląsk Wrocław 3 22 7.33
64. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza 2 22 11.00
65. Iwo Baganc Enea Basket Junior Poznań 3 22 7.33
66. Mete Ekici Enea Basket Junior Poznań 2 22 11.00
67. Przemysław Kociszewski Exact Systems Śląsk Wrocław 3 21 7.00
68. Milan Żeromski SKM Zastal Zielona Góra 3 21 7.00
69. Piotr Szczęsny Enea Basket Junior Poznań 3 21 7.00
70. Wojciech Jagiełło JBL 27 Katowice 3 21 7.00
71. Robert Misiak MKS Dąbrowa Górnicza 2 21 10.50
72. Samuel Gusławski GTK Gliwice 2 20 10.00
73. Mateusz Kwiatkowski Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 20 10.00
74. Mateusz Barszczak Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 20 10.00
75. Mikołaj Jopek GTK Gliwice 2 20 10.00
76. Mateusz Soczyński Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 20 10.00
77. Mykyta Yalovenko ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 20 10.00
78. Dominik Basa AZS UJK Kielce 2 19 9.50
79. Kamil Długiewicz Enea Basket Junior Poznań 3 19 6.33
80. Łukasz Łaski GTK Gliwice 2 19 9.50
81. Maksymilian Szefler Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 19 9.50
82. Igor Mastalerz Enea Basket Junior Poznań 3 18 6.00
83. Amadeusz Materowski JBL 27 Katowice 3 18 6.00
84. Sławomir Sakowicz AKM Gromy Nowy Tomyśl 2 18 9.00
85. Filip Olejarz Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 18 9.00
86. Kacper Koc ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 17 8.50
87. Jakub Bereszyński Exact Systems Śląsk Wrocław 2 17 8.50
88. Maksymilian Gajek ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 17 8.50
89. Kacper Hołyś SKM Zastal Zielona Góra 3 17 5.67
90. Marcin Puchalski Enea Basket Junior Poznań 3 17 5.67
91. Aleks Najder Enea Basket Junior Poznań 3 17 5.67
92. Michał Kozioł Energa MJMS Słupsk 3 17 5.67
93. Andrii Cherepanov ALMS Start Lublin 3 17 5.67
94. Igor Stolarz Trefl 1LO Sopot 3 16 5.33
95. Dawid Orzechowski MKKS Żak Koszalin 2 16 8.00
96. Karol Sołtyka MKKS Żak Koszalin 2 16 8.00
97. Bartosz Jadaś Exact Systems Śląsk Wrocław 3 16 5.33
98. Leon Franczuk GAK Gdynia 3 16 5.33
99. Karol Prochorowicz WKK Wrocław 2 16 8.00
100. Maciej Ślusarczyk MKKS Żak Koszalin 2 15 7.50
101. Maciej Kaczmarek JBL 27 Katowice 3 15 5.00
102. Karol Tokarz MKS Dąbrowa Górnicza 2 15 7.50
103. Jeremiasz Santarius GTK Gliwice 2 15 7.50
104. Michał Turewicz ALMS Start Lublin 3 15 5.00
105. Bartosz Keller ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 14 7.00
106. Eryk Gąsiński Profbud Legia Warszawa 2 14 7.00
107. Igor Michalski MUKS 1811 Unia Tarnów 2 14 7.00
108. Adrian Adamowicz ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 14 7.00
109. Kajetan Misztal GTK Gliwice 2 14 7.00
110. Maciej Olechnowicz Energa MJMS Słupsk 3 14 4.67
111. Przemysław Nowicki SKM Zastal Zielona Góra 3 13 4.33
112. Mikołaj Kowalczyk WKK Wrocław 1 13 13.00
113. Jakub Łodyga AKM Gromy Nowy Tomyśl 2 13 6.50
114. Dominik Podraza MUKS 1811 Unia Tarnów 2 12 6.00
115. Kacper Ponitka GAK Gdynia 3 12 4.00
116. Maciej Zabłocki WKK Wrocław 1 11 11.00
117. Sebastian Kloska GAK Gdynia 3 11 3.67
118. Konstanty Sobczyński Enea Basket Junior Poznań 3 11 3.67
119. Marek Olszewski Enea Astoria Bydgoszcz 2 11 5.50
120. Mateusz Kaźmierczak Exact Systems Śląsk Wrocław 3 11 3.67
121. Mikołaj Melonek AKM Gromy Nowy Tomyśl 2 11 5.50
122. Szymon Osipik MKKS Żak Koszalin 2 11 5.50
123. Kacper Kozłowicz Energa MJMS Słupsk 3 10 3.33
124. Jędrzej Janowicz Exact Systems Śląsk Wrocław 3 10 3.33
125. Sebastian Gawin Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 10 5.00
126. Michał Robak Enea Astoria Bydgoszcz 2 10 5.00
127. Jakub Gawlas ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 10 5.00
128. Michał Głąb ALMS Start Lublin 3 10 3.33
129. Karol Krysiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 3 10 3.33
130. Piotr Krzebietke Trefl 1LO Sopot 3 9 3.00
131. Jakub Malesza AZS UJK Kielce 2 9 4.50
132. Cyprian Bryła Enea Astoria Bydgoszcz 2 9 4.50
133. Miłosz Toczek Trefl 1LO Sopot 3 8 2.67
134. Mikołaj Szpakowski SKM Zastal Zielona Góra 2 8 4.00
135. Filip Poradzki GTK Gliwice 2 8 4.00
136. Mikołaj Kachelski Enea Astoria Bydgoszcz 2 8 4.00
137. Wojciech Lewandowski ALMS Start Lublin 3 8 2.67
138. Bartosz Szklarski JBL 27 Katowice 3 8 2.67
139. Wiktor Mataczyński MKKS Żak Koszalin 2 8 4.00
140. Filip Możdżanowski AKM Gromy Nowy Tomyśl 2 8 4.00
141. Sebastian Ozdowski GAK Gdynia 3 8 2.67
142. Kaj Zarzycki Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 7 3.50
143. Maksymilian Buszka MKS Dąbrowa Górnicza 2 7 3.50
144. Franciszek Knop AKM Gromy Nowy Tomyśl 2 7 3.50
145. Jakub Olszewski Enea Astoria Bydgoszcz 2 7 3.50
146. Szymon Kępiński GTK Gliwice 2 7 3.50
147. Filip Laryś MKKS Żak Koszalin 2 7 3.50
148. Jakub Piętowski Exact Systems Śląsk Wrocław 2 6 3.00
149. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 1 6 6.00
150. Maksymilian Siwik JBL 27 Katowice 3 6 2.00
151. Adam Strojek AZS UJK Kielce 2 6 3.00
152. Adam Kępski MKS Dąbrowa Górnicza 2 6 3.00
153. Mateusz Pluta JBL 27 Katowice 3 6 2.00
154. Jakub Cisowski GTK Gliwice 2 6 3.00
155. Oleh Osovskyi Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 6 3.00
156. Jan Wachowicz ALMS Start Lublin 3 5 1.67
157. Wiktor Szewczyk ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 5 2.50
158. Kacper Wilk GAK Gdynia 3 5 1.67
159. Mikołaj Walczak SKM Zastal Zielona Góra 3 5 1.67
160. Filip Kowalczyk Exact Systems Śląsk Wrocław 3 5 1.67
161. Jakub Wasilewski Energa MJMS Słupsk 2 5 2.50
162. Samuel Kuczera GTK Gliwice 2 5 2.50
163. Aleksander Kamieniarz MKKS Żak Koszalin 1 5 5.00
164. Antoni Marciński GTK Gliwice 2 4 2.00
165. Stanislaw Pelz MKS Dąbrowa Górnicza 2 4 2.00
166. Maciej Szalak ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 4 2.00
167. Kamil Witczak Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 4 2.00
168. Kacper Kieliszek Profbud Legia Warszawa 2 4 2.00
169. Mikołaj Majer ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 4 2.00
170. Bartłomiej Pfeifer GAK Gdynia 3 4 1.33
171. Michał Słowik Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 4 2.00
172. Patryk Wojtyka Trefl 1LO Sopot 3 3 1.00
173. Dominik Bocian Enea Astoria Bydgoszcz 1 3 3.00
174. Daniel Kośnik GAK Gdynia 2 3 1.50
175. Wiktor Dulian JBL 27 Katowice 2 3 1.50
176. Igor Gaca AZS UJK Kielce 2 3 1.50
177. Maksymilian Karwik WKK Wrocław 2 2 1.00
178. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza 1 2 2.00
179. Oliwier Lichowski Enea Astoria Bydgoszcz 1 2 2.00
180. Maciej Orzechowski Energa MJMS Słupsk 2 2 1.00
181. Mateusz Wrześniowski Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 2 1.00
182. Maciej Suwaluk AZS UJK Kielce 2 2 1.00
183. Jakub Bęben ALMS Start Lublin 2 2 1.00
184. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 2 2 1.00
185. Mateusz Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 1 2 2.00
186. Jakub Hudak Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 2 1.00
187. Mikołaj Susłowicz MKS Dąbrowa Górnicza 1 2 2.00
188. Kacper Kołodziejczyk AZS UJK Kielce 1 2 2.00
189. Krystian Brzyski ALMS Start Lublin 3 2 0.67
190. Kacper Maziarz MUKS 1811 Unia Tarnów 2 1 0.50
191. Aleksander Jęch Trefl 1LO Sopot 2 0 0.00
192. Eryk Adamiec Trefl 1LO Sopot 2 0 0.00
193. Igor Augustyn AZS UJK Kielce 2 0 0.00
194. Sebastian Kania AZS UJK Kielce 1 0 0.00
195. Tymoteusz Twarowski WKK Wrocław 1 0 0.00
196. Jakub Gomółka Profbud Legia Warszawa 1 0 0.00
197. Oliwier Kliniewski JBL 27 Katowice 3 0 0.00
198. Tymoteusz Godula AKM Gromy Nowy Tomyśl 2 0 0.00
199. Krzysztof Oględziński AKM Gromy Nowy Tomyśl 1 0 0.00
200. Aleksander Żak Grupa Strategia Gim92 Warszawa 1 0 0.00
201. Kacper Janik MUKS 1811 Unia Tarnów 2 0 0.00
202. Julian Dąbrowski Profbud Legia Warszawa 1 0 0.00
203. Hubert Orpel SKM Zastal Zielona Góra 3 0 0.00
204. Piotr Grzybek AZS UJK Kielce 1 0 0.00
205. Stanisław Strojek AZS UJK Kielce 2 0 0.00
206. Olaf Derliński MKKS Żak Koszalin 1 0 0.00
207. Jakub Mycko ŁKS Szkoła Gortata Politechnika Łódzka 2 0 0.00
208. Dominik Jabłoński Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 0 0.00
209. Adrian Kijanka Niedźwiadki Chemart Przemyśl 2 0 0.00
210. Szymon Frańczak Niedźwiadki Chemart Przemyśl 1 0 0.00
211. Stanisław Gabory WKK Wrocław 2 0 0.00
212. Wojciech Milewski Profbud Legia Warszawa 2 0 0.00
213. Mateusz Magiński Energa MJMS Słupsk 2 0 0.00
214. Krzysztof Borkowski Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
215. Bartosz Leśniewski Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 0 0.00
216. Kamil Rajca SKM Zastal Zielona Góra 2 0 0.00
217. Adam Wierzbicki Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 0 0.00
218. Krystian Szafarski GTK Gliwice 1 0 0.00
219. Rodion Plekhanov MUKS 1811 Unia Tarnów 2 0 0.00
220. Igor Wysoczański Energa MJMS Słupsk 2 0 0.00
221. Kacper Szudra AKM Gromy Nowy Tomyśl 1 0 0.00
222. Radosław Wojciechowski Enea Astoria Bydgoszcz 1 0 0.00
223. Łukasz Mordyński Profbud Legia Warszawa 1 0 0.00
224. Szymon Witek MUKS 1811 Unia Tarnów 2 0 0.00
225. Igor Szczerba MUKS 1811 Unia Tarnów 2 0 0.00
226. Tymofii Reutov AZS UJK Kielce 1 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę