statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Siewruk PGE Spójnia Stargard 9 254 28.22
2. Hubert Łałak Trefl 1LO Sopot 9 219 24.33
3. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 10 185 18.50
4. Szymon Szmit PGE Spójnia Stargard 9 174 19.33
5. Szymon Sobiech Enea Basket Junior Poznań 10 170 17.00
6. Aleksander Wiśniewski GTK Gliwice 10 155 15.50
7. Maciej Pilski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 154 15.40
8. Daniel Ziółkowski Trefl 1LO Sopot 7 138 19.71
9. Błażej Czerniewicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 136 22.67
10. Mateusz Żebrok WKK Wrocław 9 128 14.22
11. Filip Cebula Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 123 12.30
12. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 10 118 11.80
13. Norbert Maciejak GTK Gliwice 9 116 12.89
14. Łukasz Woźniakiewicz WKK Wrocław 9 114 12.67
15. Wiktor Kępka MKS Start Lublin 6 114 19.00
16. Kacper Marchewka Exact Systems Śląsk Wrocław 10 112 11.20
17. Patryk Zając PGE Spójnia Stargard 9 112 12.44
18. Olaf Perzanowski Asseco Arka U19 Gdynia 10 110 11.00
19. Marcin Kowalczyk Asseco Arka U19 Gdynia 10 106 10.60
20. Kacper Gordon Exact Systems Śląsk Wrocław 7 105 15.00
21. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 6 104 17.33
22. Piotr Lis Asseco Arka U19 Gdynia 10 103 10.30
23. Tymoteusz Pszczoła MKS Start Lublin 6 99 16.50
24. Bartosz Chodukiewicz GTK Gliwice 10 98 9.80
25. Michał Podulka GTK Gliwice 10 92 9.20
26. Anton Azimka Exact Systems Śląsk Wrocław 10 90 9.00
27. Michał Pluta Asseco Arka U19 Gdynia 8 88 11.00
28. Antoni Michalski Asseco Arka U19 Gdynia 10 87 8.70
29. Michał Lis Asseco Arka U19 Gdynia 10 82 8.20
30. Iwo Maćkowiak Enea Basket Junior Poznań 10 82 8.20
31. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza 6 81 13.50
32. Piotr Bobka Trefl 1LO Sopot 9 81 9.00
33. Adrian Szajek Enea Basket Junior Poznań 10 80 8.00
34. Mikołaj Styczeń Exact Systems Śląsk Wrocław 10 79 7.90
35. Jakub Bereszyński Exact Systems Śląsk Wrocław 10 77 7.70
36. Kamil Białachowski Exact Systems Śląsk Wrocław 10 75 7.50
37. Mateusz Bryniarski WKK Wrocław 10 73 7.30
38. Igor Lewandowski Enea Basket Junior Poznań 10 72 7.20
39. Wojciech Siembiga Exact Systems Śląsk Wrocław 9 72 8.00
40. Maciej Garwol Exact Systems Śląsk Wrocław 10 71 7.10
41. Igor Burzyński Enea Basket Junior Poznań 9 70 7.78
42. Michał Grzesiak MKS Start Lublin 5 67 13.40
43. Bartosz Olechnowicz Trefl 1LO Sopot 9 67 7.44
44. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 67 11.17
45. Miłosz Zając Trefl 1LO Sopot 9 65 7.22
46. Patryk Dochniak WKK Wrocław 10 64 6.40
47. Wiktor Jaszczerski Trefl 1LO Sopot 9 60 6.67
48. Dawid Pachowicz GTK Gliwice 8 59 7.38
49. Konrad Batko Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 58 5.80
50. Nataniel Kolasiński Enea Astoria Bydgoszcz 4 55 13.75
51. Kacper Maj ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 54 10.80
52. Michał Przyludzki Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 54 5.40
53. Aleksy Janiec Asseco Arka U19 Gdynia 10 53 5.30
54. Szymon Nowicki Asseco Arka U19 Gdynia 10 52 5.20
55. Maksymilian Formella Asseco Arka U19 Gdynia 8 51 6.38
56. Karol Korczyk GTK Gliwice 10 51 5.10
57. Dawid Bykowski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 50 10.00
58. Jakub Ulczyński Enea Astoria Bydgoszcz 3 50 16.67
59. Dawid Biegoń KS AGH Korona Kraków 2 49 24.50
60. Zbigniew Drzewiecki GTK Gliwice 10 48 4.80
61. Igor Krzych GTK Gliwice 9 48 5.33
62. Mateusz Jakubiak Enea Basket Junior Poznań 9 47 5.22
63. Jan Jakubiak Enea Basket Junior Poznań 6 47 7.83
64. Grzegorz Chodźko PGE Spójnia Stargard 9 46 5.11
65. Kacper Majewski Enea Astoria Bydgoszcz 4 46 11.50
66. Miłosz Toczek Trefl 1LO Sopot 9 46 5.11
67. Wit Szymański Enea Basket Junior Poznań 7 46 6.57
68. Aleksander Dziekański Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 46 4.60
69. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 6 45 7.50
70. Konrad Szymański Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 44 22.00
71. Mateusz Lisewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 42 8.40
72. Bartosz Stępień ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 41 8.20
73. Tomasz Kwieciński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 40 8.00
74. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 39 7.80
75. Ilian Węgrowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 38 19.00
76. Łukasz Walkowiak Asseco Arka U19 Gdynia 5 37 7.40
77. Igor Stolarz Trefl 1LO Sopot 5 37 7.40
78. Maksymilian Estkowski Enea Astoria Bydgoszcz 4 37 9.25
79. Zbigniew Stasieńko WKK Wrocław 9 37 4.11
80. Oliwer Korolczuk PGE Spójnia Stargard 9 36 4.00
81. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 6 36 6.00
82. Łukasz Grodzki Enea Basket Junior Poznań 10 33 3.30
83. Kacper Margiciok MKS Dąbrowa Górnicza 5 32 6.40
84. Łukasz Gregorczuk ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 32 6.40
85. Damian Kuźniar ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 31 6.20
86. Maciej Zabłocki WKK Wrocław 7 31 4.43
87. Nikodem Ratkowski PGE Spójnia Stargard 6 31 5.17
88. Szymon Zalewski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 31 3.10
89. Igor Perzanowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 6 31 5.17
90. Paweł Gawin Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 30 15.00
91. Jakub Radoń Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 30 3.00
92. Piotr Wińkowski Enea Astoria Bydgoszcz 4 30 7.50
93. Krystian Śnieg UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 29 14.50
94. Kamil Dybka PGE Spójnia Stargard 8 29 3.63
95. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 2 27 13.50
96. Andrii Cherepanov MKS Start Lublin 5 27 5.40
97. Michał Grzeszak Wilki Morskie Szczecin 2 27 13.50
98. Ahmed Kadir UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 26 13.00
99. Mateusz Łopatkiewicz Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 26 13.00
100. Wiktor Banaś Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 26 13.00
101. Konstanty Hasiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 25 5.00
102. Kacper Świtacz MKS Start Lublin 6 25 4.17
103. Mikołaj Włodarczyk WKK Wrocław 8 24 3.00
104. Marcel Grudziński PGE Spójnia Stargard 9 24 2.67
105. Patryk Matera Enea Basket Junior Poznań 10 24 2.40
106. Miłosz Ziółkowski Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 24 12.00
107. Jakub Koralewski Wilki Morskie Szczecin 2 24 12.00
108. Jakub Sucharski Wilki Morskie Szczecin 2 23 11.50
109. Igor Bladoszewski Enea Astoria Bydgoszcz 4 23 5.75
110. Mateusz Staniczek GTK Gliwice 7 23 3.29
111. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 2 23 11.50
112. Adam Anusewicz UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 23 11.50
113. Jan Wachowicz MKS Start Lublin 6 23 3.83
114. Michał Mindowicz Exact Systems Śląsk Wrocław 7 22 3.14
115. Kacper Burakiewicz Exact Systems Śląsk Wrocław 6 22 3.67
116. Michał Szczepkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 9 22 2.44
117. Jakub Zydroń KS AGH Korona Kraków 2 22 11.00
118. Maksym Kołodziej Enea Astoria Bydgoszcz 4 22 5.50
119. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 2 21 10.50
120. Szymon Kirwiel MKS Start Lublin 6 20 3.33
121. Błażej Sulej Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 10 20 2.00
122. Bartosz Leśniak KS AGH Korona Kraków 2 20 10.00
123. Wiktor Kania Exact Systems Śląsk Wrocław 9 20 2.22
124. Jakub Kunc Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 20 10.00
125. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 6 19 3.17
126. Maciej Gorzelany UKS MOSM Bytom 2 19 9.50
127. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 2 19 9.50
128. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 2 18 9.00
129. Paweł Staszelis UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 18 9.00
130. Bartosz Habiera Akademia Koszykówki Komorów 2 18 9.00
131. Mateusz Głodek Exact Systems Śląsk Wrocław 5 18 3.60
132. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 2 18 9.00
133. Mateusz Moroń Wilki Morskie Szczecin 2 18 9.00
134. Bartosz Kapustka KS AGH Korona Kraków 2 18 9.00
135. Kacper Kaźmierski Wilki Morskie Szczecin 2 18 9.00
136. Filip Gurtatowski Trefl 1LO Sopot 8 18 2.25
137. Michał Godawski Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 17 8.50
138. Bartosz Przybyła Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 17 8.50
139. Paweł Pietryk WKK Wrocław 7 17 2.43
140. Mateusz Orłowski KS AGH Korona Kraków 2 17 8.50
141. Kamil Barnuś Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 17 8.50
142. Jan Tomaszewski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 17 8.50
143. Dawid Wiktorski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 16 8.00
144. Samuel Wronkowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 16 8.00
145. Adam Świerzyński UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 16 8.00
146. Radosław Weselski Enea Astoria Bydgoszcz 4 15 3.75
147. Wiktor Paczkowski Wilki Morskie Szczecin 2 15 7.50
148. Filip Golecki Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 15 7.50
149. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 6 15 2.50
150. Dominik Korbiel KS AGH Korona Kraków 2 15 7.50
151. Maciej Karolonek Akademia Koszykówki Komorów 2 15 7.50
152. Wiktor Siemianiuk Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 14 2.80
153. Eryk Noszczyński KS AGH Korona Kraków 1 14 14.00
154. Krystian Okrutny Enea Astoria Bydgoszcz 4 13 3.25
155. Miłosz Matyja KS AGH Korona Kraków 2 13 6.50
156. Antoni Wróblewski Akademia Koszykówki Komorów 2 13 6.50
157. Adam Lisewski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 13 6.50
158. Mikołaj Mazanek GTK Gliwice 7 13 1.86
159. Maksymilian Kurowski Akademia Koszykówki Komorów 2 12 6.00
160. Aleksander Wiśniewski Wilki Morskie Szczecin 2 11 5.50
161. Kamil Szostak Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 11 5.50
162. Maksym Wieczorek Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 10 5.00
163. Piotr Rejowski UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 2 10 5.00
164. Jakub Więckowski Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 10 5.00
165. Mateusz Kruszkowski Trefl 1LO Sopot 7 10 1.43
166. Szymon Goszczyński Enea Astoria Bydgoszcz 4 10 2.50
167. Franciszek Szular Akademia Koszykówki Komorów 2 10 5.00
168. Michał Pałubicki Asseco Arka U19 Gdynia 5 9 1.80
169. Brajan Mroczkowski Trefl 1LO Sopot 7 9 1.29
170. Hubert Kołtun KS AGH Korona Kraków 2 9 4.50
171. Piotr Jurkowski Asseco Arka U19 Gdynia 5 9 1.80
172. Michał Samolak WKK Wrocław 8 9 1.13
173. Kacper Psujek MKS Start Lublin 5 9 1.80
174. Dawid Barciński Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 8 4.00
175. Mikołaj Wojciechowski Exact Systems Śląsk Wrocław 6 8 1.33
176. Dawid Janeda PGE Spójnia Stargard 8 8 1.00
177. Szymon Magdziak Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 8 4.00
178. Krystian Brzyski MKS Start Lublin 3 8 2.67
179. Maksymilian Oszako Akademia Koszykówki Komorów 2 7 3.50
180. Mateusz Żuławski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 1 7 7.00
181. Igor Rokosz Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 7 3.50
182. Janusz Ratowski Akademia Koszykówki Komorów 2 7 3.50
183. Bartosz Tyburek MKS Start Lublin 5 7 1.40
184. Jakub Dobrzyński Akademia Koszykówki Komorów 2 6 3.00
185. Filip Rafałek ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 6 1.50
186. Mikołaj Zawrotniak Akademia Koszykówki Komorów 2 6 3.00
187. Sebastian Dynda Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 5 2.50
188. Piotr Korczyński KS AGH Korona Kraków 2 5 2.50
189. Nikodem Suski WKK Wrocław 7 5 0.71
190. Piotr Krzebietke Trefl 1LO Sopot 7 5 0.71
191. Jan Łopatka Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 5 2.50
192. Mateusz Mularczyk Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 5 2.50
193. Adam Żurek Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 5 2.50
194. Wojciech Lewandowski MKS Start Lublin 4 4 1.00
195. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 2 4 2.00
196. Jakub Łaniewski Akademia Koszykówki Komorów 2 4 2.00
197. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 2 4 2.00
198. Amadeusz Łupiński Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 4 2.00
199. Paweł Puszkarek Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 3 1.50
200. Bartłomiej Wesołowski Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 3 1.50
201. Kamil Rajca Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 2 2 1.00
202. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 3 2 0.67
203. Kacper Rutkowski KS AGH Korona Kraków 1 2 2.00
204. Alan Bulec Kuźnia SLO Stalowa Wola 2 2 1.00
205. Damian Urbański MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 0.50
206. Igor Fiedosewicz Wilki Morskie Szczecin 2 2 1.00
207. Mikołaj Rajchert Akademia Koszykówki Komorów 2 2 1.00
208. Jakub Kostorz GTK Gliwice 7 2 0.29
209. Maksym Gerszkow Wilki Morskie Szczecin 2 1 0.50
210. Igor Drozdowski Wilki Morskie Szczecin 2 0 0.00
211. Grzegorz Idziak KS AGH Korona Kraków 2 0 0.00
212. Kacper Szewczyk UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 1 0 0.00
213. Dawid Turosz Kuźnia SLO Stalowa Wola 1 0 0.00
214. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 1 0 0.00
215. Wojciech Ziarno Kuźnia SLO Stalowa Wola 1 0 0.00
216. Antoni Szular Akademia Koszykówki Komorów 2 0 0.00
217. Aleksander Garbacz UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 1 0 0.00
218. Jakub Bednarz Kuźnia SLO Stalowa Wola 1 0 0.00
219. Tomasz Cieślak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 2 0 0.00
220. Kacper Kaźmierczak UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 1 0 0.00
221. Dominik Grochowski Enea Astoria Bydgoszcz 3 0 0.00
222. Michał Głąb MKS Start Lublin 4 0 0.00
223. Filip Adamczak Enea Astoria Bydgoszcz 2 0 0.00
224. Tobiasz Dydak Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 1 0 0.00
225. Mateusz Koszal Wilki Morskie Szczecin 1 0 0.00
226. Kaj Zarzycki UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 1 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę