Rozgrywki do lat 17 dla drużyn z Pomorza. Złoto wśród kobiet wywalczyła Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk,dziewięć dni później wśród mężczyzn triumfowała Gdyńska Akademia Koszykówki. W finale zespół Nikoli Avramovicia pokonał Energa Hutnik Koszykówka i tym samym zrewanżował się stołecznej drużynie za porażkę w grupie. Brąz dla Nawrot Śląska Wrocław. MVP turnieju finałowego został wybrany Szymon Nowicki z Gdyńska Akademia Koszykówki.
8
Olgierd Kobiak
Asseco Arka Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 20 | 153 | 427:29 | 35 / 79 | 23 / 81 | 58 / 160 | 14 / 27 | 14 | 67 | 81 | 52 | 38 | 48 | 55 | 28 | 0 | 4 | 144 | -138 |
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 10 | 151 | 263:26 | 37 / 75 | 21 / 53 | 58 / 128 | 14 / 24 | 12 | 40 | 52 | 46 | 15 | 22 | 28 | 21 | 0 | 5 | 162 | 23 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 57 | 164:59 | 10 / 38 | 8 / 20 | 18 / 58 | 13 / 17 | 7 | 19 | 26 | 33 | 19 | 17 | 17 | 16 | 1 | 2 | 72 | 93 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 9 | 33 | 89:24 | 9 / 19 | 2 / 9 | 11 / 28 | 9 / 13 | 1 | 7 | 8 | 6 | 8 | 11 | 16 | 5 | 0 | 0 | 15 | 8 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 9 | 18 | 73:01 | 5 / 11 | 2 / 9 | 7 / 20 | 2 / 2 | 3 | 10 | 13 | 9 | 6 | 4 | 11 | 2 | 0 | 1 | 18 | -6 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 7 | 16 | 71:14 | 6 / 10 | 0 / 2 | 6 / 12 | 4 / 6 | 2 | 7 | 9 | 12 | 7 | 5 | 9 | 8 | 0 | 2 | 28 | 43 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 17 | 64:15 | 6 / 8 | 1 / 8 | 7 / 16 | 2 / 4 | 3 | 11 | 14 | 4 | 5 | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 | 23 | -29 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 10 | 154 | 207:32 | 46 / 86 | 18 / 52 | 64 / 138 | 8 / 12 | 17 | 13 | 30 | 28 | 21 | 14 | 21 | 37 | 0 | 4 | 150 | 181 |
2017/2018 | Pomorskie | 10 | 19 | 70:02 | 5 / 12 | 3 / 10 | 8 / 22 | 0 / 2 | 3 | 4 | 7 | 5 | 3 | 2 | 4 | 7 | 0 | 2 | 18 | 50 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | 3 | 38 | 69:48 | 7 / 35 | 5 / 18 | 12 / 53 | 9 / 13 | 8 | 8 | 16 | 9 | 6 | 9 | 15 | 8 | 1 | 2 | 12 | 1 |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | 3 | 45 | 68:44 | 11 / 21 | 6 / 15 | 17 / 36 | 5 / 6 | 2 | 5 | 7 | 9 | 2 | 4 | 12 | 15 | 0 | 3 | 44 | 47 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 10 | 15.1 | 26:20 | 49.3 | 39.6 | 45.3 | 58.3 | 1.20 | 4.00 | 5.20 | 4.6 | 1.50 | 2.20 | 2.8 | 2.10 | 0.00 | 0.50 | 16.2 | 2.3 |
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 20 | 7.7 | 21:22 | 44.3 | 28.4 | 36.3 | 51.9 | 0.70 | 3.40 | 4.10 | 2.6 | 1.90 | 2.40 | 2.8 | 1.40 | 0.00 | 0.20 | 7.2 | -6.9 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 7.1 | 20:37 | 26.3 | 40.0 | 31.0 | 76.5 | 0.90 | 2.40 | 3.30 | 4.1 | 2.40 | 2.10 | 2.1 | 2.00 | 0.10 | 0.30 | 9.0 | 11.6 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 9 | 3.7 | 09:56 | 47.4 | 22.2 | 39.3 | 69.2 | 0.10 | 0.80 | 0.90 | 0.7 | 0.90 | 1.20 | 1.8 | 0.60 | 0.00 | 0.00 | 1.7 | 0.9 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 9 | 2.0 | 08:06 | 45.5 | 22.2 | 35.0 | 100.0 | 0.30 | 1.10 | 1.40 | 1.0 | 0.70 | 0.40 | 1.2 | 0.20 | 0.00 | 0.10 | 2.0 | -0.7 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 7 | 2.3 | 10:10 | 60.0 | 0.0 | 50.0 | 66.7 | 0.30 | 1.00 | 1.30 | 1.7 | 1.00 | 0.70 | 1.3 | 1.10 | 0.00 | 0.30 | 4.0 | 6.1 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 3.4 | 12:51 | 75.0 | 12.5 | 43.8 | 50.0 | 0.60 | 2.20 | 2.80 | 0.8 | 1.00 | 1.60 | 0.8 | 0.60 | 0.00 | 0.00 | 4.6 | -5.8 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | Pomorskie | 10 | 15.4 | 20:45 | 53.5 | 34.6 | 46.4 | 66.7 | 1.70 | 1.30 | 3.00 | 2.8 | 2.10 | 1.40 | 2.1 | 3.70 | 0.00 | 0.40 | 15.0 | 18.1 |
2017/2018 | Pomorskie | 10 | 1.9 | 07:00 | 41.7 | 30.0 | 36.4 | 0.0 | 0.30 | 0.40 | 0.70 | 0.5 | 0.30 | 0.20 | 0.4 | 0.70 | 0.00 | 0.20 | 1.8 | 5.0 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | 3 | 12.7 | 23:16 | 20.0 | 27.8 | 22.6 | 69.2 | 2.70 | 2.70 | 5.30 | 3.0 | 2.00 | 3.00 | 5.0 | 2.70 | 0.30 | 0.70 | 4.0 | 0.3 |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | 3 | 15.0 | 22:54 | 52.4 | 40.0 | 47.2 | 83.3 | 0.70 | 1.70 | 2.30 | 3.0 | 0.70 | 1.30 | 4.0 | 5.00 | 0.00 | 1.00 | 14.7 | 15.7 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Asseco Arka Gdynia (2021/2022) | |||||||||||||||||||||||||||||
19.03.2022 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa (w) | 66 : 71 W | 0 | 04:01 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | -8 | |||||
18.03.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 70 : 67 W | 0 | 02:03 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 1 | |||||
17.03.2022 | Trefl 1LO Sopot (w) | 38 : 77 W | 0 | 02:50 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||
16.03.2022 | Enea Basket Junior Poznań (w) | 84 : 56 P | 0 | 11:11 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -14 | |||||
19.02.2022 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 95 : 78 W | 5 | 18:16 | 0/0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 9 | |||||
18.02.2022 | Grupa Strategia Gim92 Warszawa (d) | 88 : 67 W | 0 | 06:20 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -2 | -4 | |||||
06.02.2022 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 45 : 78 P | 0 | 04:42 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -2 | |||||
05.02.2022 | MKS Dąbrowa Górnicza (w) | 52 : 83 W | 6 | 18:45 | 3/5 | 60.0 | 0/2 | 0.0 | 3/7 | 42.9 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | 10 | |||||
04.02.2022 | Enea Basket Junior Poznań (w) | 96 : 74 P | 7 | 04:53 | 2/2 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 18:45 | 05.02.2022 | U19M | MKS Dąbrowa Górnicza | 52 : 83 | celny rzut za 2 | 3 | 05.02.2022 | U19M | MKS Dąbrowa Górnicza | 52 : 83 | wykonywany rzut za 2 | 5 | 05.02.2022 | U19M | MKS Dąbrowa Górnicza | 52 : 83 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 04.02.2022 | U19M | Enea Basket Junior Poznań | 96 : 74 | celny rzut za 3 | 1 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | wykonywany rzut za 3 | 3 | 04.02.2022 | U19M | Enea Basket Junior Poznań | 96 : 74 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | celny rzut z gry | 3 | 05.02.2022 | U19M | MKS Dąbrowa Górnicza | 52 : 83 | wykonywany rzut za gry | 7 | 05.02.2022 | U19M | MKS Dąbrowa Górnicza | 52 : 83 | skuteczność z gry | 100.0000 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | celny rzut wolny | 2 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | wykonywany rzut wolny | 2 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | punkty | 7 | 04.02.2022 | U19M | Enea Basket Junior Poznań | 96 : 74 | zbiórki w ataku | 2 | 05.02.2022 | U19M | MKS Dąbrowa Górnicza | 52 : 83 | zbiórki w obronie | 4 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | zbiórki | 4 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | asysty | 3 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | faule | 3 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | faule wymuszone | 2 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | straty | 2 | 19.03.2022 | U19M | Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 66 : 71 | przechwyty | 1 | 16.03.2022 | U19M | Enea Basket Junior Poznań | 84 : 56 | bloki | 0 | 19.03.2022 | U19M | Grupa Strategia Gim92 Warszawa | 66 : 71 | bloki otrzymane | 1 | 16.03.2022 | U19M | Enea Basket Junior Poznań | 84 : 56 | asysty/straty | 1.5000 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | przechwyty/straty | 0.5000 | 05.02.2022 | U19M | MKS Dąbrowa Górnicza | 52 : 83 | eval | 10 | 19.02.2022 | U19M | Sklep Polski MKK Gniezno | 95 : 78 | +/- | 10 | 05.02.2022 | U19M | MKS Dąbrowa Górnicza | 52 : 83 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2023/2024 | AMW Flota Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U19 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Juniorów |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | Liga Juniorów Starszych |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 2 Liga Mężczyzn |
2020/2021 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U17 |
2020/2021 | GAK Gdynia | Liga Juniorów |
2020/2021 | Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II | Liga Juniorów |
2020/2021 | Asseco Arka Gdynia U19 | Liga Juniorów Starszych |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Kadetów |
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Liga Juniorów Młodszych |
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Kadetów Młodszych |
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Kadetów |
2018/2019 | UKS 7 Trefl Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2018/2019 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | Liga Młodzików |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | Liga Kadetów Młodszych |
2017/2018 | UKS Siódemka Sopot | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2017/2018 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2016/2017 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga U12M |
2016/2017 | UKS 7 Trefl II Sopot | Liga Kadetów Młodszych |
2015/2016 | UKS Siódemka Sopot | Liga U11M |
2015/2016 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga U12M |
2015/2016 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Młodzików |
2015/2016 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga Kadetów Młodszych |
2014/2015 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga U11M |
2014/2015 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga U10M |
2014/2015 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga U12M |
2013/2014 | UKS Siódemka II Sopot | Liga U11M |
2012/2013 | UKS 7 Trefl Sopot | Liga U11M |