Znamy finalistów MPP i półfinalistów MMP U19M

W dniach 4 - 6 lutego 2022 roku rozgrywane były turnieje półfinałowe Młodzieżowego Pucharu Polski mężczyzn oraz turnieje ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Awans do najlepszej czwórki MPP wywalczyły: GTK Gliwice, WKK Wrocław, Exact Systems Śląsk Wrocław i Enea Basket Junior Poznań.

Turniej finałowy Młodzieżowego Pucharu Polski odbędzie się w dniach 19 - 20 lutego w Lublinie.

WYNIKI SPOTKAŃ TURNIEJÓW PÓŁFINAŁOWYCH MPP

W Łodzi, Lublinie, Warszawie oraz Szczecinie odbyły się w weekend również zmagania w turniejach ćwierćfinałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Z każdej grupy do turniejów półfinałowych mogli awansować tylko zwycięzcy grup.

Atut własnego parkietu wykorzystały: ALMS Start Lublin oraz Grupa Strategia Gim92 Warszawa. W Łodzi najlepsi okazali się koszykarze BS Polonia Bytom, którzy w decydującym meczu pokonali po dogrywce Akademia Koszykówki Legii Warszawa. W Szczecinie awans wywalczyła zaś Enea Astoria Bydgoszcz.