statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Geraldine Robert Arka Gdynia 38 657 17.29
2. Aleksandra Pawlak Widzew Szkoła Gortata Łódź 35 541 15.46
3. Jolene Anderson Arka Gdynia 37 520 14.05
4. Aneika Anna Henry Arka Gdynia 37 477 12.89
5. Marke Freeman MKS Tęcza Leszno 34 469 13.79
6. Inna Kochubei KS Odra Brzeg 35 467 13.34
7. Jazmine Sepulveda Energa Toruń 30 463 15.43
8. Agnieszka Skobel Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 32 463 14.47
9. Paulina Misiek Widzew Szkoła Gortata Łódź 33 451 13.67
10. Evanthia Maltsi CCC Polkowice 36 448 12.44
11. Julie Page Energa Toruń 31 431 13.90
12. Agnieszka Makowska JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 35 425 12.14
13. Rebecca Harris KK ROW Rybnik 33 419 12.70
14. Ewelina Kobryn Wisła CanPack Kraków 29 418 14.41
15. Lyndra Weaver Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 32 416 13.00
16. Leona Jankowska Widzew Szkoła Gortata Łódź 27 414 15.33
17. Djenebou Sissoko Artego Bydgoszcz, MKS Tęcza Leszno 28 408 14.57
18. Ebony Ellis KS Odra Brzeg 34 407 11.97
19. Jelena Maksimović Energa Toruń 28 402 14.36
20. Aneta Kotnis Enea AZS Poznań 34 382 11.24
21. Agnieszka Szott-Hejmej Artego Bydgoszcz 31 373 12.03
22. Eliza Horodeńska Enea AZS Poznań 34 358 10.53
23. Walerija Musina CCC Polkowice 37 351 9.49
24. Leah Metcalf Energa Toruń 32 349 10.91
25. Alexis Rack KK ROW Rybnik 33 342 10.36
26. Martyna Koc Artego Bydgoszcz 34 341 10.03
27. Bridgette Mitchell Energa Toruń 33 335 10.15
28. Anna Kuncewicz-Dąbek MKS Tęcza Leszno 33 334 10.12
29. Sybil Dosty KK ROW Rybnik 29 328 11.31
30. Iva Perovanovic CCC Polkowice 35 327 9.34
31. Justyna Grabowska MKS Tęcza Leszno 35 327 9.34
32. Laurie Koehn Matizol Lider Pruszków 24 320 13.33
33. Magdalena Gawrońska Enea AZS Poznań 33 314 9.52
34. Rachela Fitz KK ROW Rybnik 28 313 11.18
35. Allison Smalley Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 32 311 9.72
36. Sharnee Zoll-Norman CCC Polkowice 35 308 8.80
37. Natalia Żandarska JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań, Artego Bydgoszcz 32 302 9.44
38. Jantel Lavender CCC Polkowice 21 299 14.24
39. Emilia Tłumak Energa Toruń 35 298 8.51
40. Anke De Mondt Wisła CanPack Kraków 31 295 9.52
41. Elżbieta Międzik Artego Bydgoszcz 26 294 11.31
42. Natalia Korczyc KS Odra Brzeg, Widzew Szkoła Gortata Łódź 34 291 8.56
43. Paris Johnson Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 32 284 8.88
44. Milka Bjelica Wisła CanPack Kraków 32 283 8.84
45. Nicole Powell Wisła CanPack Kraków 32 282 8.81
46. Aleksandra Chomać Matizol Lider Pruszków 33 274 8.30
47. Natalija Trofimowa ŁKS Siemens AGD Łódź, Matizol Lider Pruszków 32 274 8.56
48. Sydney Colson Matizol Lider Pruszków 28 271 9.68
49. Adrijana Knezevic Arka Gdynia 38 265 6.97
50. Agnieszka Kaczmarczyk Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 31 264 8.52
51. Renee Taylor Artego Bydgoszcz 21 260 12.38
52. Ana Dabović Wisła CanPack Kraków 33 252 7.64
53. Marta Żyłczyńska KS Odra Brzeg 34 251 7.38
54. Olga Urbanowicz ŁKS Siemens AGD Łódź 26 250 9.62
55. Anna Tondel Widzew Szkoła Gortata Łódź 29 249 8.59
56. Weronika Gajda Energa Toruń 36 246 6.83
57. Jessica Starling KS Odra Brzeg 21 244 11.62
58. Dominika Owczarzak JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 35 244 6.97
59. Żaneta Durak JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 35 244 6.97
60. Joanna Kędzia Enea AZS Poznań 34 242 7.12
61. Constance Jinks Arka Gdynia 22 236 10.73
62. Megan Frazee CCC Polkowice 21 230 10.95
63. Katarzyna Bednarczyk MKS Tęcza Leszno 34 225 6.62
64. Dominika Urbaniak MKS Tęcza Leszno 33 221 6.70
65. Melissa Dalembert ŁKS Siemens AGD Łódź 21 221 10.52
66. Lauren Prochaska ŁKS Siemens AGD Łódź 24 220 9.17
67. Justyna Kowalik KS Odra Brzeg 33 219 6.64
68. Justyna Jeziorna ŁKS Siemens AGD Łódź 26 218 8.38
69. Małgorzata Chomicka MKS Tęcza Leszno 33 217 6.58
70. Joanna Walich CCC Polkowice 34 217 6.38
71. Erin Phillips Wisła CanPack Kraków 21 215 10.24
72. Ewelina Gala Arka Gdynia, MKS Tęcza Leszno 29 212 7.31
73. Lidia Niedzielska Widzew Szkoła Gortata Łódź 34 189 5.56
74. Lauren Jimenez Artego Bydgoszcz 23 187 8.13
75. Magdalena Ziętara Arka Gdynia 35 184 5.26
76. Magdalena Rzeźnik KS Odra Brzeg, Widzew Szkoła Gortata Łódź 27 184 6.81
77. Petra Ujhelyi Wisła CanPack Kraków 31 183 5.90
78. Magdalena Idziorek JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 32 173 5.41
79. Ugochukwu Oha Matizol Lider Pruszków 30 168 5.60
80. Joanna Górzyńska-Szymczak Artego Bydgoszcz 34 167 4.91
81. Katarzyna Maliszewska Wisła CanPack Kraków 23 161 7.00
82. Magdalena Skorek KK ROW Rybnik 33 161 4.88
83. Aleksandra Sobańska Enea AZS Poznań 19 157 8.26
84. Agnieszka Majewska CCC Polkowice 33 153 4.64
85. Paulina Pawlak Wisła CanPack Kraków 33 150 4.55
86. Magdalena Radwan KK ROW Rybnik 31 147 4.74
87. Katarzyna Kenig ŁKS Siemens AGD Łódź 23 144 6.26
88. Anna Wielebnowska Matizol Lider Pruszków 31 142 4.58
89. Magdalena Leciejewska Wisła CanPack Kraków 19 123 6.47
90. Agata Nowacka CCC Polkowice 32 121 3.78
91. Katarzyna Suknarowska KK ROW Rybnik 33 121 3.67
92. Ivana Jalcova Arka Gdynia 19 120 6.32
93. Barbara Głocka Widzew Szkoła Gortata Łódź 25 116 4.64
94. Agnieszka Kułaga Artego Bydgoszcz 22 114 5.18
95. Dorota Mistygacz Enea AZS Poznań 24 113 4.71
96. Ewelina Buszta KS Odra Brzeg 34 110 3.24
97. Alicja Bednarek Matizol Lider Pruszków 27 110 4.07
98. Olivia Szumełda-Krzycka Matizol Lider Pruszków 32 109 3.41
99. Paulina Kuras Artego Bydgoszcz 32 105 3.28
100. Claudia Trębicka Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 27 104 3.85
101. Magda Kaczmarska Arka Gdynia 37 102 2.76
102. Natalia Plumbi Arka Gdynia 31 101 3.26
103. Anna Bekasiewicz Matizol Lider Pruszków 31 99 3.19
104. Magdalena Koperwas JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 33 91 2.76
105. Kinga Demczur Enea AZS Poznań 32 88 2.75
106. Julia Adamowicz Enea AZS Poznań 26 84 3.23
107. Joanna Czarnecka Wisła CanPack Kraków 24 78 3.25
108. Karolina Stanek Matizol Lider Pruszków 21 77 3.67
109. Laima Rickeviciute KK ROW Rybnik 22 77 3.50
110. Paulina Szymańska JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań, Matizol Lider Pruszków 25 74 2.96
111. Lucyna Kotonowicz Widzew Szkoła Gortata Łódź 32 72 2.25
112. Kamila Cicha Widzew Szkoła Gortata Łódź 33 71 2.15
113. Róża Ratajczak Energa Toruń 18 69 3.83
114. Katarzyna Gawor KK ROW Rybnik 25 69 2.76
115. Agnieszka Śnieżek Wisła CanPack Kraków 21 64 3.05
116. Iwona Szarzyńska JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 22 59 2.68
117. Marta Urbaniak Artego Bydgoszcz, Energa Toruń 23 55 2.39
118. Paulina Rozwadowska Matizol Lider Pruszków 25 55 2.20
119. Aldona Morawiec KK ROW Rybnik 26 49 1.88
120. Kinga Bandyk Arka Gdynia 22 38 1.73
121. Karina Szybała Artego Bydgoszcz 19 20 1.05
122. Adrianna Najtkowska JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 19 16 0.84
123. Jagoda Oses KS Odra Brzeg 22 16 0.73

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę