statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Filip Tymański Pomorskie 10 206 20.60
2. Rafał Budysz Kujawsko-Pomorskie 10 179 17.90
3. Alex Porzuczek Kujawsko-Pomorskie 10 172 17.20
4. Paul Truszczyński Mazowieckie 10 166 16.60
5. Mikołaj Hensler Zachodniopomorskie 9 152 16.89
6. Jakub Radny Lubuskie 9 135 15.00
7. Rafał Matyga Lubuskie 9 133 14.78
8. August Chałupa Dolnośląskie 8 118 14.75
9. Borys Szopa Dolnośląskie 9 107 11.89
10. Piotr Łosiak Świętokrzyskie 5 103 20.60
11. Przemysław Kaczmarek Lubuskie 9 101 11.22
12. Franciszek Boruciński-Hrycyk Mazowieckie 9 101 11.22
13. Paweł Rzadkowalski Kujawsko-Pomorskie 10 100 10.00
14. Vincent Berliński Zachodniopomorskie 9 98 10.89
15. Bartosz Folga Śląskie 10 94 9.40
16. Szymon Rzeźniczak Łódzkie 5 90 18.00
17. Mikołaj Mataczyński Wielkopolskie 9 89 9.89
18. Karol Poszepczyński Lubelskie 5 84 16.80
19. Patryk Hurynowicz Łódzkie 5 83 16.60
20. Bartosz Chęciński Lubuskie 8 82 10.25
21. Szymon Skrzypek Śląskie 10 82 8.20
22. Szymon Kuźbik Dolnośląskie 9 82 9.11
23. Szymon Łata Dolnośląskie 9 81 9.00
24. Igor Jankowski Mazowieckie 9 81 9.00
25. Oskar Dynek Mazowieckie 10 79 7.90
26. Bartosz Janowicz Wielkopolskie 9 78 8.67
27. Kacper Tuskowski Pomorskie 9 74 8.22
28. Aleksander Wojciechowski Kujawsko-Pomorskie 10 74 7.40
29. Aleksander Frankowski Pomorskie 7 73 10.43
30. Marcel Walczuk Śląskie 10 73 7.30
31. Alex Pampuch Wielkopolskie 9 71 7.89
32. Patryk Redłowski Mazowieckie 10 70 7.00
33. Patryk Pobuta Mazowieckie 7 67 9.57
34. Oliwier Botorek Śląskie 6 67 11.17
35. Bartosz Niedziela Lubuskie 9 67 7.44
36. Michał Słowik Podkarpackie 5 67 13.40
37. Franciszek Omański Dolnośląskie 9 66 7.33
38. Filip Dereszyński Kujawsko-Pomorskie 5 66 13.20
39. Wojciech Ligęza Opolskie 5 64 12.80
40. Hubert Przydatek Małopolskie 5 63 12.60
41. Marek Szwejkowski Kujawsko-Pomorskie 10 62 6.20
42. Mateusz Proń Podkarpackie 5 62 12.40
43. Miłosz Król Łódzkie 5 61 12.20
44. Szymon Kuśka Śląskie 10 60 6.00
45. Franciszek Jędrzejczyk Wielkopolskie 9 59 6.56
46. Marcel Jakubiec Podlaskie 5 59 11.80
47. Stanisław Kręglicki Śląskie 10 58 5.80
48. Maciej Bas Zachodniopomorskie 8 58 7.25
49. Goran El-Ward Łódzkie 5 57 11.40
50. Nikodem Grek Warmińsko-Mazurskie 5 57 11.40
51. Kacper Cichocki Podkarpackie 5 56 11.20
52. Mateusz Rajchert Podkarpackie 5 55 11.00
53. Artur Wojtyka Śląskie 10 55 5.50
54. Karol Łakis Opolskie 5 55 11.00
55. Sebastian Szmit Kujawsko-Pomorskie 10 55 5.50
56. Maksymilian Werner Pomorskie 9 54 6.00
57. Oskar Baczyk Pomorskie 10 54 5.40
58. Maciej Pazera Świętokrzyskie 5 53 10.60
59. Kacper Wierzbicki Podlaskie 5 53 10.60
60. Olivier Tittinger Podkarpackie 5 52 10.40
61. Marcel Janiec Lubelskie 5 51 10.20
62. Szymon Klin Dolnośląskie 9 51 5.67
63. Marcin Kowalski Śląskie 10 51 5.10
64. Wiktor Kucharczyk Mazowieckie 10 50 5.00
65. Ksawery Łągwa Wielkopolskie 9 50 5.56
66. Michał Nagel Pomorskie 9 50 5.56
67. Łukasz Lisowski Świętokrzyskie 5 49 9.80
68. Oskar Czarnecki Zachodniopomorskie 8 48 6.00
69. Stanisław Gabory Dolnośląskie 7 47 6.71
70. Jakub Szanowski Kujawsko-Pomorskie 9 47 5.22
71. Dominik Huber Małopolskie 5 47 9.40
72. Piotr Wieczorek Zachodniopomorskie 8 47 5.88
73. Cyprian Kurszel Podlaskie 5 47 9.40
74. Szymon Skowron Małopolskie 5 44 8.80
75. Jakub Jankowicz Wielkopolskie 9 44 4.89
76. Jakub Krzemiński Świętokrzyskie 5 44 8.80
77. Franciszek Szyc Lubelskie 5 43 8.60
78. Adrian Rojek Kujawsko-Pomorskie 10 43 4.30
79. Jakub Roszak Wielkopolskie 9 43 4.78
80. Tomasz Musialik Łódzkie 5 42 8.40
81. Miłosz Burcon Lubuskie 9 41 4.56
82. Marcel Becelewski Wielkopolskie 9 41 4.56
83. Ksawery Mrówczyński Mazowieckie 8 40 5.00
84. Constantino Mak Podkarpackie 5 40 8.00
85. Alan Banasik Pomorskie 10 39 3.90
86. Tomasz Bodzan Mazowieckie 7 38 5.43
87. Stanisław Smoleński Małopolskie 5 38 7.60
88. Oskar Piećko Podlaskie 5 38 7.60
89. Krzysztof Mehlich Opolskie 5 36 7.20
90. Maciej Wojciechowski Pomorskie 8 35 4.38
91. Kacper Zarzycki Pomorskie 5 34 6.80
92. Bruno Górski Lubelskie 4 34 8.50
93. Wiktor Plewiński Wielkopolskie 9 34 3.78
94. Jakub Bartków Opolskie 5 34 6.80
95. Antoni Kołodziej Zachodniopomorskie 9 33 3.67
96. Filip Kubanek Śląskie 10 33 3.30
97. Szymon Nowak Świętokrzyskie 5 33 6.60
98. Maksymilian Preisner Małopolskie 5 31 6.20
99. Adam Prokopczuk Wielkopolskie 8 29 3.63
100. Marcel Nowak Wielkopolskie 9 29 3.22
101. Marcel Żelazny Lubuskie 9 29 3.22
102. Mateusz Szymański Łódzkie 4 29 7.25
103. Miłosz Szul Podkarpackie 5 29 5.80
104. Aleksander Kleniewski Mazowieckie 5 29 5.80
105. Dominik Czemerys Lubuskie 9 29 3.22
106. Jan Kordas Małopolskie 5 29 5.80
107. Gracjan Chawrył Lubuskie 9 29 3.22
108. Bartosz Stępski Małopolskie 5 29 5.80
109. Maksymilian Czapka Śląskie 10 29 2.90
110. Maksymilian Rusik Pomorskie 10 28 2.80
111. Wojciech Kołaczkowski Małopolskie 5 28 5.60
112. Maciej Kobiałka Mazowieckie 9 27 3.00
113. Piotr Panasiuk Lubelskie 5 27 5.40
114. Sebastian Wardziukiewicz Małopolskie 5 27 5.40
115. Michał Wojciechowski Pomorskie 6 26 4.33
116. Marek Kowalski Zachodniopomorskie 9 26 2.89
117. Piotr Żydzik Podkarpackie 5 26 5.20
118. Dominik Gołąbek Warmińsko-Mazurskie 5 25 5.00
119. Aleksander Jakubowski Podlaskie 5 24 4.80
120. Franciszek Piskorz Mazowieckie 7 24 3.43
121. Bartosz Popielewicz Lubelskie 5 23 4.60
122. Tymoteusz Jankowski Dolnośląskie 9 23 2.56
123. Mateusz Wierzbicki Warmińsko-Mazurskie 5 23 4.60
124. Mikołaj Miziołek Kujawsko-Pomorskie 5 22 4.40
125. Jakub Łazik Dolnośląskie 9 22 2.44
126. Tomasz Kita Opolskie 5 22 4.40
127. Mikołaj Litwin Warmińsko-Mazurskie 5 22 4.40
128. Patryk Saciński Łódzkie 4 21 5.25
129. Jan Markiewicz Lubelskie 5 21 4.20
130. Kacper Wieczorek Warmińsko-Mazurskie 5 21 4.20
131. Mateusz Sadlej Opolskie 5 21 4.20
132. Dawid Walciszewski Podkarpackie 5 20 4.00
133. Filip Barszcz Warmińsko-Mazurskie 5 20 4.00
134. Marcel Baran Łódzkie 5 19 3.80
135. Sebastian Kurek Mazowieckie 8 19 2.38
136. Mikołaj Winczura Podkarpackie 5 18 3.60
137. Filip Brzeszczyński Lubuskie 8 18 2.25
138. Kacper Adamowicz Kujawsko-Pomorskie 7 17 2.43
139. Kamil Surma Śląskie 10 17 1.70
140. Filip Wójcik Podlaskie 5 17 3.40
141. Adam Kojdecki Opolskie 5 17 3.40
142. Paweł Pytel Podlaskie 5 17 3.40
143. Tymon Dmochowski Zachodniopomorskie 5 16 3.20
144. Michał Zawarczyński Mazowieckie 6 16 2.67
145. Marcel Pawelec Łódzkie 5 16 3.20
146. Szymon Sawiak Łódzkie 4 15 3.75
147. Jakub Szkudlarek Lubuskie 8 15 1.88
148. Jan Cituk Warmińsko-Mazurskie 5 15 3.00
149. Paweł Pasternak Zachodniopomorskie 7 15 2.14
150. Krzysztof Zadykowicz Podlaskie 5 14 2.80
151. Mateusz Skrzek Małopolskie 5 14 2.80
152. Wojciech Błoch Łódzkie 5 14 2.80
153. Paweł Oniśko Podlaskie 4 14 3.50
154. Bartosz Naruszewicz Warmińsko-Mazurskie 4 13 3.25
155. Adrian Kawczyński Zachodniopomorskie 6 13 2.17
156. Maciej Klimowicz Lubelskie 5 13 2.60
157. Feliks Maras Zachodniopomorskie 5 12 2.40
158. Karol Pikuła Opolskie 5 12 2.40
159. Michał Jeruzalski Lubelskie 5 12 2.40
160. Antoni Wardziński Warmińsko-Mazurskie 5 12 2.40
161. Wiktor Tomczak Kujawsko-Pomorskie 7 11 1.57
162. Adrian Konracki Śląskie 8 11 1.38
163. Patryk Magierski Warmińsko-Mazurskie 5 11 2.20
164. Rafał Szajowski Podlaskie 5 9 1.80
165. Alan Najder Wielkopolskie 5 8 1.60
166. Gustaw Przybylski Kujawsko-Pomorskie 6 7 1.17
167. Michał Kozłowicz Pomorskie 9 7 0.78
168. Maksym Jaroszewski Kujawsko-Pomorskie 9 6 0.67
169. Radosław Majewski Zachodniopomorskie 6 6 1.00
170. Szymon Wyszogrodzki Łódzkie 5 5 1.00
171. Piotr Góralski Dolnośląskie 7 5 0.71
172. Dawid Kalich Lubelskie 5 5 1.00
173. Mateusz Życzewski Warmińsko-Mazurskie 3 5 1.67
174. Jakub Kurzyna Podlaskie 5 5 1.00
175. Jan Kubik Świętokrzyskie 5 5 1.00
176. Kryspin Drzewiński Lubuskie 5 4 0.80
177. Igor Kubuś Świętokrzyskie 5 4 0.80
178. Bartosz Frankiewicz Podkarpackie 4 3 0.75
179. Maciej Bulski Świętokrzyskie 5 3 0.60
180. Wiktor Stańczuk Podlaskie 5 2 0.40
181. Jakub Wierciński Lubelskie 5 2 0.40
182. Michał Waskan Zachodniopomorskie 5 2 0.40
183. Bartłomiej Sysak Podkarpackie 4 2 0.50
184. Michał Polański Opolskie 5 2 0.40
185. Piotr Słomka Śląskie 5 2 0.40
186. Szymon Minta Świętokrzyskie 5 2 0.40
187. Tadeusz Siudak Świętokrzyskie 4 2 0.50
188. Oliwier Kędzierski Świętokrzyskie 5 2 0.40
189. Patryk Szecel Opolskie 5 1 0.20
190. Karol Mazur Dolnośląskie 9 0 0.00
191. Wojciech Jaworski Świętokrzyskie 5 0 0.00
192. Igor Zbroja Opolskie 4 0 0.00
193. Maciej Głowacki Opolskie 5 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę