statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mateusz Orłowski Śląskie 10 218 21.80
2. Bartosz Leśniak Małopolskie 8 198 24.75
3. Franciszek Soiński Śląskie 10 155 15.50
4. Maciej Cichoń Małopolskie 9 132 14.67
5. Bartosz Łazarski Kujawsko-Pomorskie 9 131 14.56
6. Alan Cessa Wielkopolskie 10 108 10.80
7. Tymoteusz Sternicki Pomorskie 9 108 12.00
8. Filip Kowalczyk Mazowieckie 9 104 11.56
9. Kacper Chojniak Mazowieckie 9 104 11.56
10. Goodnews Odunayo Dolnośląskie 9 102 11.33
11. Dominik Wesołek Świętokrzyskie 5 101 20.20
12. Hubert Gaik Mazowieckie 10 100 10.00
13. Kacper Żukowski Pomorskie 10 98 9.80
14. Karol Ochociński Pomorskie 10 93 9.30
15. Leon Franczuk Mazowieckie 9 92 10.22
16. Michał Stelmach Mazowieckie 9 87 9.67
17. Antoni Juraszewski Mazowieckie 10 87 8.70
18. Kacper Ambroziak Łódzkie 5 82 16.40
19. Jakub Kępski Kujawsko-Pomorskie 9 81 9.00
20. Piotr Ratajczak Wielkopolskie 10 81 8.10
21. Wojciech Jagiełło Śląskie 10 80 8.00
22. Antoni Marciński Mazowieckie 10 80 8.00
23. Maxymilian Domagalski Kujawsko-Pomorskie 9 80 8.89
24. Mikołaj Poreda Zachodniopomorskie 8 79 9.88
25. Kacper Kieliszek Mazowieckie 9 78 8.67
26. Nikodem Ratkowski Zachodniopomorskie 9 78 8.67
27. Michał Polachowski Dolnośląskie 9 77 8.56
28. Cezary Zabrocki Pomorskie 9 76 8.44
29. Jan Łuczak Łódzkie 5 76 15.20
30. Bartosz Mońko Pomorskie 9 75 8.33
31. Karol Smagur Małopolskie 9 75 8.33
32. Iwo Baganc Wielkopolskie 10 74 7.40
33. Mateusz Baziak Małopolskie 9 73 8.11
34. Kamil Monach Podlaskie 5 72 14.40
35. Kacper Ponitka Wielkopolskie 10 72 7.20
36. Szymon Kiejzik Pomorskie 10 70 7.00
37. Aleksander Kamieniarz Zachodniopomorskie 9 68 7.56
38. Stanisław Reczek Opolskie 5 68 13.60
39. Szymon Romanowski Dolnośląskie 9 68 7.56
40. Igor Krzystek Małopolskie 9 67 7.44
41. Kryspin Bartkowiak Wielkopolskie 10 66 6.60
42. Samuel Kuczera Śląskie 10 63 6.30
43. Filip Poradzki Mazowieckie 9 62 6.89
44. Mateusz Marucha Lubuskie 5 61 12.20
45. Jakub Dłużyński Wielkopolskie, Dolnośląskie 8 61 7.63
46. Nikodem Wojtkowiak Wielkopolskie 10 60 6.00
47. Adrian Tomicki Zachodniopomorskie 9 59 6.56
48. Jakub Galewski Dolnośląskie 9 59 6.56
49. Michał Szarbatke Śląskie 10 58 5.80
50. Kamil Kisiel Podlaskie 5 58 11.60
51. Szymon Kępiński Lubuskie 5 57 11.40
52. Mateusz Parfimczyk Opolskie 5 57 11.40
53. Ernest Winnicki Podlaskie 5 56 11.20
54. Dawid Ciesielski Pomorskie 8 55 6.88
55. Jędrzej Musiał Dolnośląskie 9 55 6.11
56. Max Żylicz Pomorskie 9 55 6.11
57. Wojciech Milewski Warmińsko-Mazurskie 5 54 10.80
58. Adam Jankowski Małopolskie 9 54 6.00
59. Jakub Cisowski Śląskie 10 53 5.30
60. Jakub Kołodziński Wielkopolskie 10 52 5.20
61. Konrad Październy Wielkopolskie 10 52 5.20
62. Artur Wiśniewski Śląskie 10 52 5.20
63. Mikołaj Zagórski Pomorskie 9 51 5.67
64. Antoni Ślufiński Kujawsko-Pomorskie 9 51 5.67
65. Krzysztof Celak Warmińsko-Mazurskie 5 50 10.00
66. Marcin Miklaszewski Opolskie 5 50 10.00
67. Dorian El-Ward Łódzkie 4 50 12.50
68. Jakub Mycko Warmińsko-Mazurskie 5 49 9.80
69. Filip Ościłowski Warmińsko-Mazurskie 5 49 9.80
70. Stanisław Pastusiak Zachodniopomorskie 9 49 5.44
71. Maciej Kenig Łódzkie 5 49 9.80
72. Rafał Miotła Małopolskie 9 49 5.44
73. Mateusz Walkowicz Opolskie 5 48 9.60
74. Marcel Skiba Lubelskie 4 46 11.50
75. Tomasz Filipek Pomorskie 8 46 5.75
76. Piotr Łuczak Dolnośląskie 9 46 5.11
77. Mikołaj Gudzowski Lubuskie 4 45 11.25
78. Miłosz Wiśniewski Mazowieckie 7 45 6.43
79. Szymon Kawiak Zachodniopomorskie 9 43 4.78
80. Karol Ledochowski Podkarpackie 5 43 8.60
81. Paweł Cholewa Warmińsko-Mazurskie 5 42 8.40
82. Konrad Litwin Opolskie 5 42 8.40
83. Kacper Pietrzak Wielkopolskie 8 41 5.13
84. Jakub Baran Podkarpackie 5 39 7.80
85. Samuel Gusławski Dolnośląskie 9 38 4.22
86. Mateusz Bukowiński Lubelskie 5 38 7.60
87. Filip Kasprowiak Zachodniopomorskie 9 37 4.11
88. Bartosz Kowalewski Zachodniopomorskie 9 37 4.11
89. Carlos Lorenzo Medlock Jr Pomorskie 5 37 7.40
90. Marcel Bednarek Kujawsko-Pomorskie 9 37 4.11
91. Jakub Szarlip Lubelskie 5 36 7.20
92. Patryk Czop Opolskie 5 36 7.20
93. Kacper Ozdoba Kujawsko-Pomorskie 9 36 4.00
94. Jan Klocek Małopolskie 9 35 3.89
95. Wiktor Majdański Podkarpackie 5 35 7.00
96. Szymon Zelech Małopolskie 7 35 5.00
97. Krystian Władyczuk Lubelskie 4 35 8.75
98. Michał Strojek Mazowieckie 5 35 7.00
99. Sebastian Walczak Podlaskie 4 34 8.50
100. Bruno Chalicki Podkarpackie 5 34 6.80
101. Paweł Rak Śląskie 9 33 3.67
102. Jakub Bazylewicz Lubuskie 5 33 6.60
103. Jakub Gomółka Mazowieckie 7 32 4.57
104. Tomasz Urbaniak Wielkopolskie 5 32 6.40
105. Nikodem Jaźwa Podkarpackie 5 32 6.40
106. Szymon Borowski Łódzkie 5 32 6.40
107. Michał Turewicz Lubelskie 5 31 6.20
108. Szymon Hermann Wielkopolskie 8 31 3.88
109. Cezary Elias Lubuskie 5 30 6.00
110. Mateusz Słomiński Zachodniopomorskie 7 30 4.29
111. Mateusz Trafas Lubuskie 5 29 5.80
112. Maksymilian Bauer Śląskie 9 28 3.11
113. Olaf Rarowski-Geckler Pomorskie 5 28 5.60
114. Kamil Łuczak Lubuskie 4 28 7.00
115. Łukasz Anusewicz Podlaskie 5 28 5.60
116. Borys Jakubschon Warmińsko-Mazurskie 5 27 5.40
117. Maksymilian Bar Podkarpackie 5 27 5.40
118. Alan Stochmiałek Dolnośląskie 5 27 5.40
119. Jan Fajfer Kujawsko-Pomorskie 9 27 3.00
120. Jakub Gawlas Łódzkie 5 26 5.20
121. Maksymilian Piątek Kujawsko-Pomorskie 9 26 2.89
122. Wiktor Tkaczyk Dolnośląskie 8 24 3.00
123. Konrad Rychlik Dolnośląskie 8 23 2.88
124. Julian Wolański Lubuskie 5 23 4.60
125. Mateusz Czarnojan Śląskie 8 23 2.88
126. Paweł Olszewski Podlaskie 5 22 4.40
127. Maksymilian Pleszczyński Śląskie 10 22 2.20
128. Kacper Kołodziejczyk Świętokrzyskie 5 22 4.40
129. Daniel Walendzewicz Warmińsko-Mazurskie 5 22 4.40
130. Marcin Pawłowicz Wielkopolskie 5 21 4.20
131. Jakub Sadowniczyk Łódzkie 5 21 4.20
132. Bartosz Ptak Śląskie 8 21 2.63
133. Michał Dyro Warmińsko-Mazurskie 5 21 4.20
134. Tymoteusz Niedziółka Małopolskie 8 20 2.50
135. Kajetan Jakimowicz Warmińsko-Mazurskie 5 20 4.00
136. Miłosz Smorąg Świętokrzyskie 5 20 4.00
137. Mateusz Olech Podkarpackie 5 19 3.80
138. Adrian Kalinowski Podkarpackie 5 19 3.80
139. Michał Majewski Świętokrzyskie 5 19 3.80
140. Hubert Trojan Podlaskie 5 19 3.80
141. Filip Zawalski Mazowieckie 6 19 3.17
142. Krzysztof Korczyński Małopolskie 5 18 3.60
143. Wojciech Gancarz Małopolskie 7 18 2.57
144. Adam Derlatka Lubelskie 3 18 6.00
145. Karol Nguyen Van Kujawsko-Pomorskie 9 17 1.89
146. Sebastian Kania Świętokrzyskie 5 17 3.40
147. Tymoteusz Skafiriak Podkarpackie 5 16 3.20
148. Bartosz Kozłowski Podkarpackie 5 16 3.20
149. Kacper Pieniacha Opolskie 5 16 3.20
150. Michał Kolendo Podlaskie 5 16 3.20
151. Maciej Wójcik Łódzkie 5 16 3.20
152. Paweł Zarach Pomorskie 6 15 2.50
153. Jan Czyżewski Pomorskie 5 15 3.00
154. Kacper Popielewicz Lubelskie 4 15 3.75
155. Kacper Bączkowski Lubelskie 4 15 3.75
156. Bartłomiej Roman Małopolskie 7 15 2.14
157. Adam Modrzejewski Kujawsko-Pomorskie 5 15 3.00
158. Dawid Morda Lubuskie 4 15 3.75
159. Jan Kaźmierczak Lubuskie 4 14 3.50
160. Mateusz Mieńko - Barczyński Lubelskie 4 13 3.25
161. Jakub Czapka Świętokrzyskie 5 13 2.60
162. Oskar Dyś Lubelskie 4 12 3.00
163. Mateusz Bielecki Lubelskie 4 12 3.00
164. Alex Karwacki Świętokrzyskie 5 12 2.40
165. Michał Poloczek Opolskie 5 12 2.40
166. Karol Cymer Lubuskie 5 12 2.40
167. Adam Laszczowski Podlaskie 5 11 2.20
168. Mateusz Kukułka Opolskie 5 11 2.20
169. Szymon Roszkowski Podlaskie 4 11 2.75
170. Cezary Surmiak Dolnośląskie 7 11 1.57
171. Michał Smorawiński Lubuskie 3 11 3.67
172. Bartosz Poźniak Lubuskie 4 11 2.75
173. Mateusz Barszczak Podkarpackie 5 10 2.00
174. Tymon Jurzyński Świętokrzyskie 5 8 1.60
175. Karol Aleksandrowicz Łódzkie 5 8 1.60
176. Kacper Szuszkiewicz Podlaskie 4 8 2.00
177. Mateusz Jakobschy Pomorskie 5 8 1.60
178. Stanisław Wójtowicz Lubelskie 4 8 2.00
179. Eliasz Pliszka Lubelskie 3 8 2.67
180. Sebastian Lisiewicz Warmińsko-Mazurskie 5 7 1.40
181. Kacper Żur Zachodniopomorskie 5 6 1.20
182. Dawid Płoński Podlaskie 4 6 1.50
183. Tadeusz Kurowski Dolnośląskie 5 5 1.00
184. Oliwier Szyperski Kujawsko-Pomorskie 5 5 1.00
185. Maksymilian Rusin Łódzkie 4 5 1.25
186. Kamil Zaczyk Opolskie 5 5 1.00
187. Krzysztof Stefan Opolskie 5 4 0.80
188. Aleksander Padiasek Warmińsko-Mazurskie 5 2 0.40
189. Igor Krajewski Zachodniopomorskie 5 2 0.40
190. Miłosz Adamiec Łódzkie 3 2 0.67
191. Nikodem Zioło Podkarpackie 4 2 0.50
192. Gabriel Zbarachewicz Lubelskie 3 2 0.67
193. Piotr Holcel Lubelskie 4 2 0.50
194. Arkadiusz Lenartowicz Świętokrzyskie 5 2 0.40
195. Jakub Górski Podlaskie 4 0 0.00
196. Jakub Pieczyrak Świętokrzyskie 5 0 0.00
197. Tomasz Korbacz Świętokrzyskie 5 0 0.00
198. Filip Piechota Łódzkie 3 0 0.00
199. Jakub Gołębiowski Warmińsko-Mazurskie 5 0 0.00
200. Łukasz Niżyński Opolskie 4 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę