statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mateusz Krawiec TKM Włocławek 6 116 19.33
2. Karol Kindlik Stolaro.pl Resovia Rzeszów 6 113 18.83
3. Łukasz Mirolewicz TKM Włocławek 6 111 18.50
4. Maciej Pieklak AZS Politechnika Warszawska 5 109 21.80
5. Adrian Warszawski Stolaro.pl Resovia Rzeszów 6 101 16.83
6. Sebastian Ferenc MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 6 97 16.17
7. Michał Cheba Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 5 88 17.60
8. Jakub Nowak GKS Tychy 5 87 17.40
9. Łukasz Argasiński Stolaro.pl Resovia Rzeszów 6 86 14.33
10. Hubert Konowalski MKS Września 6 84 14.00
11. Mikołaj Lewandowicz Pogoń Mogilno 3 82 27.33
12. Tomasz Stankala KS Pogoń Ruda Śląska 6 81 13.50
13. Wiktor Czyżewski KS Pogoń Ruda Śląska 6 80 13.33
14. Wojciech Kosiuk AZS Politechnika Warszawska 6 77 12.83
15. Artur Ziaja GKS Tychy 5 77 15.40
16. Konrad Jelski Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 5 75 15.00
17. Kajetan Grześkiewicz Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 5 73 14.60
18. Mateusz Ćwirko-Godycki MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 6 71 11.83
19. Jakub Kornatka TKM Włocławek 6 71 11.83
20. Michał Szymański Grupa Strategia Gim92 Warszawa 3 71 23.67
21. Przemysław Grabowski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 6 70 11.67
22. Dawid Kinczewski KS Pogoń Ruda Śląska 6 70 11.67
23. Jakub Chorążak KS Pogoń Ruda Śląska 6 70 11.67
24. Kacper Majchrowicz TKM Włocławek 6 68 11.33
25. Marek Mitman Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 5 66 13.20
26. Michał Świerczewski Kolejarz Chojnice 3 65 21.67
27. Piotr Kunowski MKS Skawa Wadowice 3 64 21.33
28. Tomasz Pochylski KS Basket Powiat Pilski 3 64 21.33
29. Jakub Kuczyc Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 5 64 12.80
30. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 6 64 10.67
31. Iwo Baganc Enea Basket Junior Poznań 3 64 21.33
32. Rafał Sebrala KS Pogoń Ruda Śląska 6 63 10.50
33. Hubert Lewandowski MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 6 63 10.50
34. Norbert Grzegorczyk Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 5 62 12.40
35. Paweł Dobrzański Stolaro.pl Resovia Rzeszów 6 62 10.33
36. Dariusz Szeszycki MKS Września 6 61 10.17
37. Maciej Kochaniak MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 6 61 10.17
38. Patryk Zawadzki Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 6 61 10.17
39. Bartłomiej Lipiński KS Basket Powiat Pilski 3 61 20.33
40. Artur Barycza ZZKK Orzeł Ziębice 4 60 15.00
41. Szymon Zieliński ZZKK Orzeł Ziębice 5 60 12.00
42. Nikodem Kaniecki Wilki Morskie Szczecin 3 58 19.33
43. Bartłomiej Kaczmarczyk AZS Politechnika Warszawska 6 57 9.50
44. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 5 56 11.20
45. Artur Danielak GKS Tychy 6 55 9.17
46. Mateusz Soboń Domino Polonia Świdnica 3 54 18.00
47. Filip Andrzejewski MKS Września 6 53 8.83
48. Krystian Mik Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 6 53 8.83
49. Marcel Karpiak Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 6 53 8.83
50. Nikodem Biliński TKM Włocławek 6 53 8.83
51. Adam Jęczmień AZS Politechnika Warszawska 6 52 8.67
52. Antoni Viscardi GKS Tychy 5 52 10.40
53. Szymon Latecki Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 4 51 12.75
54. Wiktor Wilk Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 6 50 8.33
55. Rafał Podgórski Wilki Ełk 3 50 16.67
56. Tomasz Makowski MKS Września 5 48 9.60
57. Robert Kowalski MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 6 48 8.00
58. Albert Gardyński AZS Politechnika Warszawska 6 48 8.00
59. Sebastian Szymański Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 4 47 11.75
60. Piotr Magdziarz Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 5 46 9.20
61. Jakub Brandys Speed sport Wołomin 3 46 15.33
62. Aleksander Wiśniewski Wilki Morskie Szczecin 3 46 15.33
63. Sebastian Skrok MKS Skawa Wadowice 3 45 15.00
64. Jan Fedorski Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 5 45 9.00
65. Bartosz Dylik MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 6 44 7.33
66. Szymon Magdziak ZKS Stal Stalowa Wola 3 44 14.67
67. Mateusz Tojek Pogoń Mogilno 3 43 14.33
68. Mateusz Respondek KS Pogoń Ruda Śląska 4 43 10.75
69. Karol Bryła Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 5 43 8.60
70. Krzysztof Wilk ZZKK Orzeł Ziębice 4 42 10.50
71. Łukasz Polakowski GKS Tychy 6 42 7.00
72. Tomasz Kosmala Domino Polonia Świdnica 3 42 14.00
73. Bartłomiej Frątczak MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 6 41 6.83
74. Damian Tabor ZKS Stal Stalowa Wola 3 40 13.33
75. Mateusz Łabuda ZKS Stal Stalowa Wola 3 40 13.33
76. Filip Wspaniały GKS Tychy 5 40 8.00
77. Igor Urban Enea Basket Junior Poznań 3 40 13.33
78. Grzegorz Dzieniszewski AZS Politechnika Warszawska 6 40 6.67
79. Kacper Sowa Stolaro.pl Resovia Rzeszów 6 39 6.50
80. Dawid Cepuchowicz SKF Jura Basket Zabierzów 3 38 12.67
81. Filip Rejowski MKS Skawa Wadowice 3 38 12.67
82. Maksymilian Otręba Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 4 38 9.50
83. Damian Oswald Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 4 37 9.25
84. Kacper Kramarz MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 6 37 6.17
85. Radosław Pyplok KS Pogoń Ruda Śląska 6 37 6.17
86. Wojciech Siołek ZZKK Orzeł Ziębice 5 37 7.40
87. Adam Anusewicz Grupa Strategia Gim92 Warszawa 2 37 18.50
88. Andrzej Kostuch Pogoń Mogilno 2 36 18.00
89. Kacper Kaźmierski Wilki Morskie Szczecin 3 36 12.00
90. Jakub Łódź-Śmigielski Stolaro.pl Resovia Rzeszów 6 35 5.83
91. Kacper Szczepanek GKS Tychy 6 35 5.83
92. Filip Sauter Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 6 34 5.67
93. Witold Nowak MKS Września 6 33 5.50
94. Paweł Macowicz KS Basket Legnica 3 33 11.00
95. Wojciech Jaworski KS Basket Legnica 3 32 10.67
96. Wojciech Pabich MKS Skawa Wadowice 3 32 10.67
97. Jakub Misiąg Stolaro.pl Resovia Rzeszów 5 32 6.40
98. Aleksander Jadaś ZKS Stal Stalowa Wola 3 32 10.67
99. Krzysztof Dembiński MKS Września 6 32 5.33
100. Marcin Pilecki Wilki Ełk 3 32 10.67
101. Piotr Prętkowski MKS Września 6 31 5.17
102. Ignacy Jakacki GKS Tychy 5 31 6.20
103. Grzegorz Jankowski KS Basket Powiat Pilski 2 30 15.00
104. Szymon Janiewski Speed sport Wołomin 3 30 10.00
105. Piotr Szczęsny Enea Basket Junior Poznań 3 30 10.00
106. Piotr Jany Pogoń Mogilno 3 28 9.33
107. Paweł Gierlotka GKS Tychy 6 28 4.67
108. Mateusz Turcza KS Basket Legnica 3 27 9.00
109. Grzegorz Lipiński Stolaro.pl Resovia Rzeszów 6 27 4.50
110. Kacper Hałdaś Domino Polonia Świdnica 3 27 9.00
111. Dominik Jędrzejewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 6 27 4.50
112. Maksymilian Szefler Grupa Strategia Gim92 Warszawa 3 27 9.00
113. Fabian Gancarz KS Pogoń Ruda Śląska 4 26 6.50
114. Damian Sieńko Domino Polonia Świdnica 3 26 8.67
115. Konrad Tyński SKF Jura Basket Zabierzów 3 26 8.67
116. Igor Rokosz ZKS Stal Stalowa Wola 3 26 8.67
117. Łukasz Chmielewski KS Basket Legnica 3 25 8.33
118. Krzysztof Szemieta Speed sport Wołomin 3 25 8.33
119. Cyprian Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 6 25 4.17
120. Dominik Jedynak ZZKK Orzeł Ziębice 5 25 5.00
121. Daniel Iwański KS Basket Legnica 3 24 8.00
122. Aleksander Fabiszewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 6 24 4.00
123. Bartosz Zawadzki Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 5 24 4.80
124. Artur Kozłowski MKS Września 3 24 8.00
125. Jacek Kędzia MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 6 23 3.83
126. Igor Mastalerz Enea Basket Junior Poznań 3 23 7.67
127. Arkadiusz Zyber ZZKK Orzeł Ziębice 4 23 5.75
128. Damian Liuras Domino Polonia Świdnica 3 22 7.33
129. Paweł Wręga AZS Politechnika Warszawska 4 22 5.50
130. Łukasz Kosmala MKS Września 6 22 3.67
131. Maciej Nalewaj Pogoń Mogilno 3 22 7.33
132. Stanisław Kaczmarczyk Grupa Strategia Gim92 Warszawa 3 22 7.33
133. Maciej Strzelczyk Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 6 22 3.67
134. Jakub Krupa Stolaro.pl Resovia Rzeszów 6 22 3.67
135. Tomasz Kowalski AZS Politechnika Warszawska 6 21 3.50
136. Jakub Marchlewski Wilki Morskie Szczecin 3 21 7.00
137. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 5 20 4.00
138. Szymon Kopko Wilki Ełk 3 20 6.67
139. Krystian Małoń MKK Interon Siejko Boruta Zgierz 6 20 3.33
140. Adrian Chodor KS Basket Legnica 2 19 9.50
141. Paweł Smoczyk KS Basket Powiat Pilski 3 19 6.33
142. Jędrzej Toś Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 5 19 3.80
143. Jakub Latosiński SKF Jura Basket Zabierzów 3 19 6.33
144. Jakub Owsiak SKF Jura Basket Zabierzów 3 19 6.33
145. Jacek Pałac Domino Polonia Świdnica 2 18 9.00
146. Paweł Tabaka SKF Jura Basket Zabierzów 3 18 6.00
147. Bartosz Rajewicz KS Basket Powiat Pilski 3 18 6.00
148. Jakub Król SKF Jura Basket Zabierzów 3 18 6.00
149. Mateusz Kwiatkowski Grupa Strategia Gim92 Warszawa 3 18 6.00
150. Daniel Szal ZZKK Orzeł Ziębice 5 17 3.40
151. Aleksander Lipiec SKF Jura Basket Zabierzów 3 17 5.67
152. Wojciech Wierzchowski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 4 17 4.25
153. Tomasz Błaszczyk Speed sport Wołomin 3 17 5.67
154. Jakub Kępski Enea Basket Junior Poznań 3 17 5.67
155. Jakub Sucharski Wilki Morskie Szczecin 3 17 5.67
156. Juliusz Kowalczyk Kolejarz Chojnice 3 17 5.67
157. Tomasz Szyca Kolejarz Chojnice 3 17 5.67
158. Roch Jażdżejewski Kolejarz Chojnice 3 17 5.67
159. Marek Mańkowski Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 4 16 4.00
160. Piotr Słapiński SKF Jura Basket Zabierzów 3 16 5.33
161. Bartłomiej Knap SKF Jura Basket Zabierzów 3 16 5.33
162. Andrzej Słobodzian Domino Polonia Świdnica 2 16 8.00
163. Dominik Czajkowski KS Basket Powiat Pilski 3 16 5.33
164. Tomasz Hreciński ZZKK Orzeł Ziębice 5 16 3.20
165. Miłosz Olejniczak KS Basket Legnica 3 15 5.00
166. Patryk Mostrąg Speed sport Wołomin 3 15 5.00
167. Tomasz Wróblewski AZS Politechnika Warszawska 3 15 5.00
168. Marcin Jachimowski Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 5 15 3.00
169. Bartosz Kłyż ZZKK Orzeł Ziębice 5 15 3.00
170. Paweł Wróbel Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 3 15 5.00
171. Michał Jercha Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 4 14 3.50
172. Sebastian Gąsiorowski Speed sport Wołomin 3 14 4.67
173. Mariusz Popiół Speed sport Wołomin 3 14 4.67
174. Sebastian Gawin Grupa Strategia Gim92 Warszawa 3 14 4.67
175. Cezary Siergiej Wilki Morskie Szczecin 3 14 4.67
176. Jakub Szubart Stolaro.pl Resovia Rzeszów 4 13 3.25
177. Mateusz Redmann Pogoń Mogilno 3 13 4.33
178. Mateusz Stachurski Kolejarz Chojnice 3 12 4.00
179. Dawid Bury Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 4 11 2.75
180. Jakub Szkudlarek MKS Września 6 11 1.83
181. Dominik Maroszek KS Basket Powiat Pilski 3 11 3.67
182. Jan Fajfer Pogoń Mogilno 3 11 3.67
183. Michał Dyro Wilki Ełk 3 11 3.67
184. Maciej Tutlewski KS Basket Powiat Pilski 3 10 3.33
185. Jakub Kaczmarzewski MKS Września 6 10 1.67
186. Bartosz Sierp MKS Skawa Wadowice 3 10 3.33
187. Aleks Najder Enea Basket Junior Poznań 3 10 3.33
188. Kamil Jach Wilki Ełk 3 10 3.33
189. Jakub Błachowicz-Kiełb Stolaro.pl Resovia Rzeszów 4 9 2.25
190. Wojciech Świerkosz MKS Skawa Wadowice 3 9 3.00
191. Wojciech Jurkiewicz Speed sport Wołomin 3 9 3.00
192. Michał Godawski SKF Jura Basket Zabierzów 3 9 3.00
193. Aleksander Dębicz Wilki Morskie Szczecin 3 9 3.00
194. Michał Polachowski Enea Basket Junior Poznań 2 9 4.50
195. Maciej Dębicki Wilki Morskie Szczecin 2 9 4.50
196. Dawid Sikora MKS Skawa Wadowice 3 9 3.00
197. Jakub Kozłowski Wilki Morskie Szczecin 2 9 4.50
198. Jakub Kozieł KS Basket Powiat Pilski 2 9 4.50
199. Konrad Marchlewski Kolejarz Chojnice 3 9 3.00
200. Łukasz Stanek Kolejarz Chojnice 2 9 4.50
201. Aleksander Kajka Speed sport Wołomin 3 8 2.67
202. Dawid Pazdur ZZKK Orzeł Ziębice 4 8 2.00
203. Jan Sobolewski Profi Sunbud PKK 99 Pabianice 5 8 1.60
204. Filip Hadam GKS Tychy 4 8 2.00
205. Eryk Błachowiak MKS Września 3 8 2.67
206. Aleksander Żak Grupa Strategia Gim92 Warszawa 3 8 2.67
207. Jakub Bednarz ZKS Stal Stalowa Wola 3 8 2.67
208. Marcin Kiedrowicz Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 5 8 1.60
209. Bartosz Dreczkowski Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 4 7 1.75
210. Kamil Koper Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 4 7 1.75
211. Kaj Zarzycki Grupa Strategia Gim92 Warszawa 3 7 2.33
212. Michał Szałek Kolejarz Chojnice 3 7 2.33
213. Dawid Sputo AZS Politechnika Warszawska 6 6 1.00
214. Kacper Rudnicki Pogoń Mogilno 2 6 3.00
215. Szymon Białek Wilki Morskie Szczecin 3 6 2.00
216. Maciej Dziadulewicz KS Basket Legnica 3 6 2.00
217. Konstanty Sobczyński Enea Basket Junior Poznań 3 5 1.67
218. Grzegorz Poradzisz Domino Polonia Świdnica 3 5 1.67
219. Adam Modrzejewski TKM Włocławek 6 5 0.83
220. Jacek Wojtanowicz ZKS Stal Stalowa Wola 2 4 2.00
221. Jacek Buczek ZKS Stal Stalowa Wola 3 4 1.33
222. Jakub Kowalski KS Basket Legnica 2 4 2.00
223. Wojciech Fedorski Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 4 4 1.00
224. Kacper Rogalski TKM Włocławek 6 4 0.67
225. Maksymilian Ciuhak Grupa Strategia Gim92 Warszawa 3 4 1.33
226. Grzegorz Kaczmarczyk Domino Polonia Świdnica 3 4 1.33
227. Dominik Nowakowski Pogoń Mogilno 3 4 1.33
228. Tomasz Brózio Wilki Ełk 3 4 1.33
229. Michał Starzyński AZS Politechnika Warszawska 4 3 0.75
230. Michał Wójcik TKM Włocławek 5 3 0.60
231. Kamil Długiewicz Enea Basket Junior Poznań 3 3 1.00
232. Piotr Mieloch Enea Basket Junior Poznań 2 3 1.50
233. Jakub Wacław MKS Skawa Wadowice 3 3 1.00
234. Krzysztof Pecyna MKS Września 3 3 1.00
235. Marcel Włodarski Centrum Medyczne Magnolia Siechnice 4 2 0.50
236. Wojciech Jamróz MKS Skawa Wadowice 2 2 1.00
237. Grzegorz Kaczmarek Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów 4 2 0.50
238. Antoni Krawiecki Enea Basket Junior Poznań 3 2 0.67
239. Kamil Witczak Grupa Strategia Gim92 Warszawa 3 2 0.67
240. Jakub Hudak Grupa Strategia Gim92 Warszawa 3 2 0.67
241. Mateusz Dąbrowski Wilki Morskie Szczecin 2 2 1.00
242. Konrad Wrzaszcz Speed sport Wołomin 3 2 0.67
243. Bartosz Parafiniuk Wilki Ełk 3 2 0.67
244. Krzysztof Piasecki Speed sport Wołomin 3 0 0.00
245. Kacper Flitta KS Basket Powiat Pilski 3 0 0.00
246. Antoni Ślufiński TKM Włocławek 5 0 0.00
247. Piotr Cisek Domino Polonia Świdnica 2 0 0.00
248. Damian Wardak Speed sport Wołomin 2 0 0.00
249. Hubert Szwankowski Kolejarz Chojnice 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę