statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Tomasz Palmowski KK UR Kraków 3 73 24.33
2. Kacper Tondera UKS Trójka Żyrardów 3 69 23.00
3. Mariusz Łapiński UKS Trójka Żyrardów 3 68 22.67
4. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 3 66 22.00
5. Tomasz Czajkowski MKKS Rybnik 3 65 21.67
6. Krzysztof Grudzień MKS Ochota Warszawa 3 65 21.67
7. Maciej Krówczyński WSTK Wschowa-Sława 3 64 21.33
8. Bartłomiej Lipiński KS Basket Piła 3 59 19.67
9. Kacper Nowak KS Cracovia 1906 Kraków 3 58 19.33
10. Filip Lenartowski AZS Politechnika Poznań 3 58 19.33
11. Łukasz Krawiec AZS PWSTE Jarosław 3 55 18.33
12. Artur Barycza ZZKK Orzeł Ziębice 3 54 18.00
13. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 3 53 17.67
14. Arkadiusz Zyber ZZKK Orzeł Ziębice 3 53 17.67
15. Dariusz Sarnacki KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 52 17.33
16. Tomasz Rudko MKS Ochota Warszawa 3 52 17.33
17. Bartosz Łukomski KS Hes Basketball Wrocław 3 51 17.00
18. Albert Siłkowski King BC Szczecin 3 51 17.00
19. Przemysław Lewandowski KS Legion Legionowo 3 51 17.00
20. Tomasz Pochylski KS Basket Piła 3 50 16.67
21. Szymon Zieliński ZZKK Orzeł Ziębice 3 49 16.33
22. Mateusz Groń KS Hes Basketball Wrocław 3 49 16.33
23. Mateusz Skubiński KK UR Kraków 3 47 15.67
24. Jakub Borowski ZEC PKK 99 Pabianice 3 46 15.33
25. Krzysztof Mysłek KKS Siechnice 3 44 14.67
26. Daniel Syldatk KS Bat Sierakowice 3 44 14.67
27. Mariusz Wójcik UKS Trójka Żyrardów 3 41 13.67
28. Adrian Chodor IgnerHome Polonia Świdnica 3 41 13.67
29. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 3 41 13.67
30. Dawid Bartyzel KKS Kobierzyce 3 41 13.67
31. Krzysztof Kot KK UR Kraków 3 40 13.33
32. Artur Mikołajko AZS PWSTE Jarosław 3 40 13.33
33. Daniel Szłapka KS Bat Sierakowice 3 40 13.33
34. Piotr Kunowski MKS Skawa Wadowice 3 39 13.00
35. Jakub Iskra KS Cracovia 1906 Kraków 3 39 13.00
36. Przemysław Lewicki KS Hes Basketball Wrocław 3 39 13.00
37. Łukasz Horn KKS Kobierzyce 3 39 13.00
38. Filip Grządzielski King BC Szczecin 3 38 12.67
39. Kamil Michalski KS Basket Piła 3 38 12.67
40. Paweł Czubak MKKS Żak Koszalin 3 38 12.67
41. Łukasz Makarczuk IgnerHome Polonia Świdnica 3 37 12.33
42. Marcel Afeltowicz King BC Szczecin 3 36 12.00
43. Dariusz Puncewicz MTS Basket Kwidzyn 2 36 18.00
44. Damian Bernacki MKKS Żak Koszalin 3 36 12.00
45. Mariusz Zgrzebnicki WSTK Wschowa-Sława 3 35 11.67
46. Łukasz Nieleszczuk KS Bat Sierakowice 3 35 11.67
47. Bartosz Kłyż IgnerHome Polonia Świdnica 3 35 11.67
48. Jan Fedorski KKS Kobierzyce 3 35 11.67
49. Paweł Fic KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 35 11.67
50. Filip Rejowski MKS Skawa Wadowice 3 34 11.33
51. Jakub Rogulski AZS Politechnika Poznań 3 34 11.33
52. Tomasz Barganowski MTS Basket Kwidzyn 3 34 11.33
53. Grzegorz Przewoźniak KS Basket Piła 2 34 17.00
54. Kamil Izraelski KS Bat Sierakowice 3 34 11.33
55. Karol Sasnal KS Cracovia 1906 Kraków 3 34 11.33
56. Wojciech Siołek ZZKK Orzeł Ziębice 3 33 11.00
57. Maciej Pieklak KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 33 11.00
58. Michał Kaczuga IgnerHome Polonia Świdnica 3 33 11.00
59. Kacper Jaśkiewicz MKKS Żak Koszalin 3 32 10.67
60. Karol Duma KKS Siechnice 3 32 10.67
61. Adam Jurga ZEC PKK 99 Pabianice 3 32 10.67
62. Adam Białdyga MKKS Rybnik 3 31 10.33
63. Robert Kolka KS Bat Sierakowice 3 31 10.33
64. Artur Szczerkowski ZEC PKK 99 Pabianice 2 31 15.50
65. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Politechnika Śląska 3 31 10.33
66. Marek Sidor Ofensywa Racibórz 2 30 15.00
67. Mateusz Gębal KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 30 10.00
68. Jeremiasz Klan WSTK Wschowa-Sława 3 30 10.00
69. Damian Oswald KKS Siechnice 3 29 9.67
70. Wojciech Pabich MKS Skawa Wadowice 3 29 9.67
71. Kacper Rogowski KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 29 9.67
72. Filip Lorencki AZS Politechnika Poznań 3 29 9.67
73. Konrad Boć-Orzechowski KS Hes Basketball Wrocław 3 29 9.67
74. Mateusz Grabowski MTS Basket Kwidzyn 3 29 9.67
75. Michał Grządziel MKS Skawa Wadowice 3 29 9.67
76. Szymon Juniak ZEC PKK 99 Pabianice 3 28 9.33
77. Igor Wiliński King BC Szczecin 3 28 9.33
78. Łukasz Bobko KS Hes Basketball Wrocław 3 28 9.33
79. Michał Hejosz AZS Politechnika Poznań 3 28 9.33
80. Cyprian Błaszczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 3 28 9.33
81. Patryk Michałowski KS Cracovia 1906 Kraków 3 28 9.33
82. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 3 28 9.33
83. Sebastian Szymański ZEC PKK 99 Pabianice 3 28 9.33
84. Jakub Misiąg AZS PWSTE Jarosław 3 28 9.33
85. Konrad Kolka KS Bat Sierakowice 3 28 9.33
86. Marcin Stasiuk MTS Basket Kwidzyn 3 28 9.33
87. Kamil Michalik KŚ AZS Politechnika Śląska 3 27 9.00
88. Jakub Wróbel MKS Skawa Wadowice 3 27 9.00
89. Jędrzej Szymański KS Bat Sierakowice 3 27 9.00
90. Aleksander Fabiszewski ZEC PKK 99 Pabianice 3 26 8.67
91. Kuba Orłowski ZEC PKK 99 Pabianice 3 26 8.67
92. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 3 26 8.67
93. Eryk Borowski MKKS Żak Koszalin 3 25 8.33
94. Mateusz Witkowski MKKS Żak Koszalin 3 25 8.33
95. Jakub Wania KŚ AZS Politechnika Śląska 3 25 8.33
96. Mateusz Zawistowski KS Legion Legionowo 3 24 8.00
97. Rafał Koczy MKKS Rybnik 3 24 8.00
98. Marcin Błoński KS Legion Legionowo 3 24 8.00
99. Krzysztof Zieliński MKKS Rybnik 3 24 8.00
100. Mateusz Mucha MKKS Rybnik 3 24 8.00
101. Michał Dudek MKKS Żak Koszalin 3 24 8.00
102. Aleksander Hyla ZZKK Orzeł Ziębice 3 23 7.67
103. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 3 22 7.33
104. Mateusz Dobrowolski MKS Ochota Warszawa 3 22 7.33
105. Kazimierz Kiliński KU AZS Uniwersytet Warszawski 2 22 11.00
106. Konrad Glapa King BC Szczecin 3 22 7.33
107. Bartłomiej Reichert AZS PWSTE Jarosław 3 22 7.33
108. Paweł Zalewski KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 22 7.33
109. Damian Sieńko IgnerHome Polonia Świdnica 3 22 7.33
110. Sebastian Skrok MKS Skawa Wadowice 3 22 7.33
111. Bartosz Woźniak KK UR Kraków 3 22 7.33
112. Tomasz Tomanek MKKS Rybnik 3 22 7.33
113. Paweł Tabaka KK UR Kraków 3 22 7.33
114. Michał Muzal KKS Siechnice 3 21 7.00
115. Igor Dudek KS Hes Basketball Wrocław 3 21 7.00
116. Dominik Tarkiewicz KKS Kobierzyce 3 21 7.00
117. Błażej Sładek MKKS Rybnik 3 21 7.00
118. Krzysztof Chruściel KS Hes Basketball Wrocław 3 21 7.00
119. Maciej Łapiński MKS Ochota Warszawa 3 20 6.67
120. Karol Bryła KKS Kobierzyce 3 20 6.67
121. Andrzej Słobodzian IgnerHome Polonia Świdnica 3 20 6.67
122. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 3 20 6.67
123. Michał Nesterowicz UKS Trójka Żyrardów 3 19 6.33
124. Bartosz Kin WSTK Wschowa-Sława 3 19 6.33
125. Konrad Sobczak AZS Politechnika Poznań 3 19 6.33
126. Maciej Wołyniec MKS Ochota Warszawa 3 19 6.33
127. Jakub Kurkiewicz KS Basket Piła 3 19 6.33
128. Bartosz Śmiechowski King BC Szczecin 3 19 6.33
129. Damian Puncewicz MTS Basket Kwidzyn 3 19 6.33
130. Jacek Krówczyński WSTK Wschowa-Sława 3 19 6.33
131. Mateusz Sokolik KKS Kobierzyce 3 18 6.00
132. Mateusz Górka MKS Ochota Warszawa 3 18 6.00
133. Jakub Szczepański AZS Politechnika Poznań 3 18 6.00
134. Krystian Mik ZEC PKK 99 Pabianice 3 18 6.00
135. Karol Siwak KK UR Kraków 3 18 6.00
136. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Politechnika Śląska 3 17 5.67
137. Bartłomiej Kaczmarczyk KU AZS Uniwersytet Warszawski 2 17 8.50
138. Przemysław Woromiej UKS Trójka Żyrardów 3 16 5.33
139. Przemysław Bielski KS Cracovia 1906 Kraków 3 16 5.33
140. Daniel Chałupka WSTK Wschowa-Sława 3 16 5.33
141. Emil Szwed Ofensywa Racibórz 3 15 5.00
142. Filip Turkowski KS Legion Legionowo 3 15 5.00
143. Przemysław Bełdzikowski AZS Politechnika Poznań 3 15 5.00
144. Igor Muszyński MKS Ochota Warszawa 3 15 5.00
145. Michał Giża AZS PWSTE Jarosław 3 14 4.67
146. Filip Muchiński KU AZS Uniwersytet Warszawski 2 14 7.00
147. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 3 14 4.67
148. Bartosz Rajewicz KS Basket Piła 3 14 4.67
149. Adam Skonieczny WSTK Wschowa-Sława 3 14 4.67
150. Paweł Smoczyk KS Basket Piła 3 14 4.67
151. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 3 13 4.33
152. Paweł Czepczyk KK UR Kraków 3 13 4.33
153. Patryk Bielecki AZS PWSTE Jarosław 3 13 4.33
154. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Politechnika Śląska 3 13 4.33
155. Marcin Szczubełek KKS Kobierzyce 3 12 4.00
156. Michał Rachoń KS Legion Legionowo 3 12 4.00
157. Bartłomiej Frątczak ZEC PKK 99 Pabianice 3 12 4.00
158. Szymon Czopor KK UR Kraków 3 12 4.00
159. Maciej Wiercioch King BC Szczecin 2 12 6.00
160. Przemysław Pochylski KS Basket Piła 2 11 5.50
161. Leszek Dziurowski KKS Siechnice 3 11 3.67
162. Jakub Nowaczek KS Bat Sierakowice 3 11 3.67
163. Tomasz Biernat IgnerHome Polonia Świdnica 3 11 3.67
164. Maksymilian Konieczny WSTK Wschowa-Sława 3 11 3.67
165. Mateusz Gawlina KK UR Kraków 3 11 3.67
166. Dominik Czajkowski KS Basket Piła 2 11 5.50
167. Adrian Chrószcz KŚ AZS Politechnika Śląska 3 10 3.33
168. Dawid Chojnowski KS Cracovia 1906 Kraków 3 10 3.33
169. Damian Dziwoki Ofensywa Racibórz 2 10 5.00
170. Krystian Kuśmierz AZS PWSTE Jarosław 3 10 3.33
171. Łukasz Jaworowicz MTS Basket Kwidzyn 2 10 5.00
172. Michał Dudkiewicz MTS Basket Kwidzyn 3 9 3.00
173. Grzegorz Kaczmarczyk IgnerHome Polonia Świdnica 3 9 3.00
174. Patryk Repiński UKS Trójka Żyrardów 3 9 3.00
175. Michał Kozłowski ZZKK Orzeł Ziębice 3 9 3.00
176. Cezary Kurek KKS Kobierzyce 3 9 3.00
177. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 3 9 3.00
178. Krzysztof Pacholec KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 9 3.00
179. Damian Litwin AZS Politechnika Poznań 3 9 3.00
180. Tomasz Fortuna AZS PWSTE Jarosław 3 9 3.00
181. Patryk Hałka KS Cracovia 1906 Kraków 3 9 3.00
182. Łukasz Piórkowski Ofensywa Racibórz 3 9 3.00
183. Piotr Targoński KS Cracovia 1906 Kraków 3 9 3.00
184. Maciej Domański KS Legion Legionowo 3 9 3.00
185. Michał Omelan KKS Kobierzyce 3 9 3.00
186. Krzysztof Czajka KK UR Kraków 3 8 2.67
187. Bartosz Karasiński UKS Trójka Żyrardów 3 8 2.67
188. Patryk Filipiak KS Hes Basketball Wrocław 3 8 2.67
189. Adrian Łopiński WSTK Wschowa-Sława 3 8 2.67
190. Kamil Rybałtowski KS Legion Legionowo 3 8 2.67
191. Michał Kowalski MKS Ochota Warszawa 3 8 2.67
192. Kacper Żebrowski AZS Politechnika Poznań 3 8 2.67
193. Marcin Szwedowski MTS Basket Kwidzyn 3 8 2.67
194. Jakub Nieściór KS Cracovia 1906 Kraków 3 8 2.67
195. Krystian Sarnowski KS Bat Sierakowice 2 8 4.00
196. Kamil Ozga IgnerHome Polonia Świdnica 3 7 2.33
197. Konrad Dubiel KKS Siechnice 2 7 3.50
198. Filip Firlej UKS Trójka Żyrardów 3 7 2.33
199. Łukasz Mostek KS Basket Piła 2 7 3.50
200. Maksymilian Otręba IgnerHome Polonia Świdnica 3 7 2.33
201. Arkadiusz Piątek KKS Kobierzyce 3 7 2.33
202. Jakub Sikora MKKS Rybnik 3 7 2.33
203. Dawid Bartnik KS Bat Sierakowice 3 7 2.33
204. Jakub Matysiak KS Legion Legionowo 3 7 2.33
205. Bartosz Matysiak KŚ AZS Politechnika Śląska 3 6 2.00
206. Bartosz Sierp MKS Skawa Wadowice 3 6 2.00
207. Marcin Ziętek KKS Siechnice 2 6 3.00
208. Przemysław Błaszczyk KS Legion Legionowo 3 6 2.00
209. Mariusz Gliński WSTK Wschowa-Sława 3 6 2.00
210. Kamil Suliba AZS PWSTE Jarosław 3 6 2.00
211. Patryk Garbaciak KKS Siechnice 3 5 1.67
212. Damian Bartecki MKKS Żak Koszalin 3 5 1.67
213. Adrian Posim MTS Basket Kwidzyn 2 5 2.50
214. Kamil Chmielak MKS Ochota Warszawa 3 4 1.33
215. Mikołaj Jesionek MKS Ochota Warszawa 3 4 1.33
216. Filip Sauter ZEC PKK 99 Pabianice 2 4 2.00
217. Paweł Iwanisik MKKS Żak Koszalin 3 4 1.33
218. Marceli Misiaszek KS Hes Basketball Wrocław 3 4 1.33
219. Mikołaj Szyliński King BC Szczecin 3 4 1.33
220. Łukasz Odolczyk UKS Trójka Żyrardów 3 4 1.33
221. Arkadiusz Majcher ZZKK Orzeł Ziębice 3 4 1.33
222. Igor Ignatiuk UKS Trójka Żyrardów 3 4 1.33
223. Krystian Czajkowski UKS Trójka Żyrardów 2 4 2.00
224. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 3 4 1.33
225. Jakub Panfil KKS Siechnice 2 3 1.50
226. Grzegorz Szyszka ZZKK Orzeł Ziębice 3 3 1.00
227. Jakub Stefaniak AZS Politechnika Poznań 2 3 1.50
228. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Politechnika Śląska 2 3 1.50
229. Piotr Cebula KS Cracovia 1906 Kraków 2 2 1.00
230. Paweł Leszczyński MTS Basket Kwidzyn 3 2 0.67
231. Dominik Jędrzejewski ZEC PKK 99 Pabianice 2 2 1.00
232. Jakub Florek KS Basket Piła 2 2 1.00
233. Adrian Kwaterski MKKS Żak Koszalin 2 2 1.00
234. Mateusz Nowak ZZKK Orzeł Ziębice 3 2 0.67
235. Tomasz Łata KS Hes Basketball Wrocław 2 2 1.00
236. Kacper Hałdaś IgnerHome Polonia Świdnica 2 2 1.00
237. Wojciech Świerkosz MKS Skawa Wadowice 3 1 0.33
238. Bartłomiej Gromadka MKS Ochota Warszawa 2 1 0.50
239. Wiktor Bednarski AZS PWSTE Jarosław 2 0 0.00
240. Ruslan Kashperskyi King BC Szczecin 3 0 0.00
241. Tomasz Matysiak KS Legion Legionowo 3 0 0.00
242. Patryk Zawadzki ZEC PKK 99 Pabianice 2 0 0.00
243. Michał Samolak WSTK Wschowa-Sława 3 0 0.00
244. Mikołaj Komorowski KS Legion Legionowo 3 0 0.00
245. Tomasz Styranko MKS Skawa Wadowice 2 0 0.00
246. Jakub Kun MTS Basket Kwidzyn 2 0 0.00
247. Łukasz Argasiński AZS PWSTE Jarosław 3 0 0.00
248. Marcin Mikos KS Legion Legionowo 2 0 0.00
249. Paweł Boczar ZZKK Orzeł Ziębice 2 0 0.00
250. Stanisław Zamora KS Hes Basketball Wrocław 3 0 0.00
251. Jakub Zamiatowski AZS Politechnika Poznań 3 0 0.00
252. Sebastian Dukland KŚ AZS Politechnika Śląska 2 0 0.00
253. Damian Sulej MTS Basket Kwidzyn 2 0 0.00
254. Wojciech Monkielewicz MTS Basket Kwidzyn 3 0 0.00
255. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 2 0 0.00
256. Paweł Szamrej MKKS Żak Koszalin 2 0 0.00
257. Adam Kowal MKKS Żak Koszalin 2 0 0.00
258. Damian Liuras KKS Siechnice 3 0 0.00
259. Jakub Rutkowski KS Basket Piła 2 0 0.00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę