terminarz
Grupa A | Gospodarz: GKS Tychy | |
GKS Tychy | 87 : 93 | MTS Basket Kwidzyn |
14.05.2021 16:00 | Hala Sportowa, Tychy | ||
ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 81 : 83 | MKS Skawa Wadowice |
14.05.2021 18:45 | Hala Sportowa, Tychy | ||
MTS Basket Kwidzyn | 79 : 87 | MKS Skawa Wadowice |
15.05.2021 16:00 | Hala Sportowa, Tychy | ||
GKS Tychy | 88 : 67 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź |
15.05.2021 18:45 | Hala Sportowa, Tychy | ||
ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 81 : 97 | MTS Basket Kwidzyn |
16.05.2021 10:00 | Hala Sportowa, Tychy | ||
MKS Skawa Wadowice | 59 : 67 | GKS Tychy |
16.05.2021 12:45 | Hala Sportowa, Tychy |
Grupa B | Gospodarz: SKS Wilki Ełk | |
KS Legion Legionowo | 76 : 69 | TKM Włocławek |
14.05.2021 17:00 | Hala MOSiR w Ełku, Ełk | ||
AZS UWM Olsztyn | 93 : 67 | SKS Wilki Ełk |
14.05.2021 19:30 | Hala MOSiR w Ełku, Ełk | ||
AZS UWM Olsztyn | 94 : 71 | KS Legion Legionowo |
15.05.2021 15:00 | Hala MOSiR w Ełku, Ełk | ||
SKS Wilki Ełk | 58 : 100 | TKM Włocławek |
15.05.2021 17:30 | Hala MOSiR w Ełku, Ełk | ||
TKM Włocławek | 69 : 59 | AZS UWM Olsztyn |
16.05.2021 11:00 | Hala MOSiR w Ełku, Ełk | ||
KS Legion Legionowo | 89 : 60 | SKS Wilki Ełk |
16.05.2021 13:30 | Hala MOSiR w Ełku, Ełk |
Grupa C | Gospodarz: Energa Hutnik Warszawa Koszykówka | |
Energa Hutnik Warszawa Koszykówka | 94 : 56 | SKF Jura Basket Zabierzów |
14.05.2021 18:00 | CRS Bielany, Warszawa | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 76 : 84 | MKS Basket Szczawno-Zdrój |
14.05.2021 20:30 | CRS Bielany, Warszawa | ||
SKF Jura Basket Zabierzów | 70 : 83 | MKS Basket Szczawno-Zdrój |
15.05.2021 16:00 | CRS Bielany, Warszawa | ||
Energa Hutnik Warszawa Koszykówka | 76 : 75 | ZKS Stal Stalowa Wola |
15.05.2021 18:30 | CRS Bielany, Warszawa | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 61 : 63 | SKF Jura Basket Zabierzów |
16.05.2021 11:00 | CRS Bielany, Warszawa | ||
MKS Basket Szczawno-Zdrój | 64 : 100 | Energa Hutnik Warszawa Koszykówka |
16.05.2021 13:30 | CRS Bielany, Warszawa |
Grupa D | Gospodarz: KKS Basket Poznań | |
Team-Plast KK Oleśnica | 84 : 67 | MKK Boruta Zgierz |
14.05.2021 17:30 | Zespół Szkół Technicznych, Tarnowo Podgórne | ||
KKS Basket Poznań | 76 : 83 | KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice |
14.05.2021 20:00 | Zespół Szkół Technicznych, Tarnowo Podgórne | ||
MKK Boruta Zgierz | 56 : 100 | KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice |
15.05.2021 13:30 | Zespół Szkół Technicznych, Tarnowo Podgórne | ||
Team-Plast KK Oleśnica | 57 : 58 | KKS Basket Poznań |
15.05.2021 16:00 | Zespół Szkół Technicznych, Tarnowo Podgórne | ||
KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice | 56 : 95 | Team-Plast KK Oleśnica |
16.05.2021 11:30 | Zespół Szkół Technicznych, Tarnowo Podgórne | ||
KKS Basket Poznań | 68 : 51 | MKK Boruta Zgierz |
16.05.2021 14:00 | Zespół Szkół Technicznych, Tarnowo Podgórne |
Grupa E | Gospodarz: TSK Roś Pisz | |
MKK Pyra Poznań | 119 : 63 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
14.05.2021 16:30 | Hala przy SP1, Pisz | ||
KKS Siechnice | 66 : 73 | TSK Roś Pisz |
14.05.2021 19:30 | Hala przy SP1, Pisz | ||
MKK Pyra Poznań | 95 : 53 | KKS Siechnice |
15.05.2021 15:00 | Hala przy SP1, Pisz | ||
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra | 79 : 77 | TSK Roś Pisz |
15.05.2021 18:00 | Hala przy SP1, Pisz | ||
KKS Siechnice | 82 : 62 | Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
16.05.2021 11:00 | Hala przy SP1, Pisz | ||
TSK Roś Pisz | 74 : 98 | MKK Pyra Poznań |
16.05.2021 14:00 | Hala przy SP1, Pisz |
Grupa F | Gospodarz: MUKS Piaseczno | |
MUKS 1811 Unia Tarnów | 93 : 59 | Wiara Lecha Poznań |
14.05.2021 17:00 | SP 5, Piaseczno | ||
MCKS Czeladź | 71 : 85 | MUKS Piaseczno |
14.05.2021 19:30 | SP 5, Piaseczno | ||
MUKS 1811 Unia Tarnów | 90 : 81 | MCKS Czeladź |
15.05.2021 14:00 | SP 5, Piaseczno | ||
Wiara Lecha Poznań | 75 : 97 | MUKS Piaseczno |
15.05.2021 16:30 | SP 5, Piaseczno | ||
MCKS Czeladź | 69 : 72 | Wiara Lecha Poznań |
16.05.2021 10:00 | SP 5, Piaseczno | ||
MUKS Piaseczno | 84 : 97 | MUKS 1811 Unia Tarnów |
16.05.2021 12:30 | SP 5, Piaseczno |