Obraz

statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mariusz Łapiński UKS Trójka Żyrardów 6 128 21.33
2. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 6 123 20.50
3. Krzysztof Grudzień MKS Ochota Warszawa 5 117 23.40
4. Tomasz Palmowski KK UR Kraków 6 113 18.83
5. Kacper Tondera UKS Trójka Żyrardów 6 109 18.17
6. Tomasz Czajkowski MKKS Rybnik 6 98 16.33
7. Jakub Borowski ZEC PKK 99 Pabianice 6 95 15.83
8. Mateusz Skubiński KK UR Kraków 6 95 15.83
9. Mateusz Groń KS Hes BasketBall Wrocław 6 93 15.50
10. Łukasz Krawiec AZS PWSTE Jarosław 6 92 15.33
11. Adam Białdyga MKKS Rybnik 6 89 14.83
12. Przemysław Lewicki KS Hes BasketBall Wrocław 6 84 14.00
13. Daniel Szłapka KS Bat Sierakowice 6 83 13.83
14. Artur Mikołajko AZS PWSTE Jarosław 6 79 13.17
15. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 6 79 13.17
16. Albert Siłkowski SAK Szczecin 6 77 12.83
17. Artur Szczerkowski ZEC PKK 99 Pabianice 5 73 14.60
18. Robert Kolka KS Bat Sierakowice 6 72 12.00
19. Krzysztof Kot KK UR Kraków 6 72 12.00
20. Mariusz Wójcik UKS Trójka Żyrardów 6 72 12.00
21. Maciej Pieklak KU AZS Uniwersytet Warszawski 6 70 11.67
22. Marcel Afeltowicz SAK Szczecin 6 69 11.50
23. Bartosz Łukomski KS Hes BasketBall Wrocław 6 69 11.50
24. Dariusz Sarnacki KU AZS Uniwersytet Warszawski 5 68 13.60
25. Daniel Syldatk KS Bat Sierakowice 6 66 11.00
26. Jędrzej Szymański KS Bat Sierakowice 6 65 10.83
27. Maciej Krówczyński WSTK Wschowa 3 64 21.33
28. Konrad Boć-Orzechowski KS Hes BasketBall Wrocław 6 64 10.67
29. Konrad Glapa SAK Szczecin 6 64 10.67
30. Mateusz Witkowski MKKS Żak Koszalin 5 63 12.60
31. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 6 63 10.50
32. Damian Bernacki MKKS Żak Koszalin 6 60 10.00
33. Igor Wiliński SAK Szczecin 6 60 10.00
34. Krzysztof Zieliński MKKS Rybnik 6 59 9.83
35. Bartłomiej Lipiński Enea Basket Piła 3 59 19.67
36. Szymon Juniak ZEC PKK 99 Pabianice 6 59 9.83
37. Filip Grządzielski SAK Szczecin 6 59 9.83
38. Jakub Misiąg AZS PWSTE Jarosław 6 59 9.83
39. Filip Lenartowski AZS Politechnika Poznań 3 58 19.33
40. Paweł Czubak MKKS Żak Koszalin 6 58 9.67
41. Karol Siwak KK UR Kraków 6 58 9.67
42. Kacper Nowak KS Cracovia 1906 Kraków 3 58 19.33
43. Kamil Izraelski KS Bat Sierakowice 6 58 9.67
44. Sebastian Szymański ZEC PKK 99 Pabianice 6 56 9.33
45. Paweł Zalewski KU AZS Uniwersytet Warszawski 6 55 9.17
46. Eryk Borowski MKKS Żak Koszalin 6 54 9.00
47. Artur Barycza ZZKK Orzeł Ziębice 3 54 18.00
48. Arkadiusz Zyber ZZKK Orzeł Ziębice 3 53 17.67
49. Tomasz Rudko MKS Ochota Warszawa 3 52 17.33
50. Łukasz Bobko KS Hes BasketBall Wrocław 6 51 8.50
51. Przemysław Lewandowski KS Legion Legionowo 3 51 17.00
52. Patryk Bielecki AZS PWSTE Jarosław 6 50 8.33
53. Tomasz Pochylski Enea Basket Piła 3 50 16.67
54. Łukasz Nieleszczuk KS Bat Sierakowice 6 49 8.17
55. Szymon Zieliński ZZKK Orzeł Ziębice 3 49 16.33
56. Igor Muszyński MKS Ochota Warszawa 6 49 8.17
57. Kacper Jaśkiewicz MKKS Żak Koszalin 6 49 8.17
58. Maciej Wiercioch SAK Szczecin 5 49 9.80
59. Błażej Sładek MKKS Rybnik 6 48 8.00
60. Bartłomiej Kaczmarczyk KU AZS Uniwersytet Warszawski 5 46 9.20
61. Mateusz Górka MKS Ochota Warszawa 6 45 7.50
62. Krzysztof Mysłek KKS Siechnice 3 44 14.67
63. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 6 43 7.17
64. Mateusz Gębal KU AZS Uniwersytet Warszawski 6 43 7.17
65. Mateusz Mucha MKKS Rybnik 6 43 7.17
66. Kuba Orłowski ZEC PKK 99 Pabianice 6 42 7.00
67. Michał Dudek MKKS Żak Koszalin 6 42 7.00
68. Adrian Chodor IgnerHome Polonia Świdnica 3 41 13.67
69. Michał Nesterowicz UKS Trójka Żyrardów 6 41 6.83
70. Tomasz Tomanek MKKS Rybnik 6 41 6.83
71. Dawid Bartyzel KKS Kobierzyce 3 41 13.67
72. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 6 40 6.67
73. Maciej Wołyniec MKS Ochota Warszawa 5 40 8.00
74. Adam Jurga ZEC PKK 99 Pabianice 4 40 10.00
75. Jakub Iskra KS Cracovia 1906 Kraków 3 39 13.00
76. Igor Dudek KS Hes BasketBall Wrocław 6 39 6.50
77. Aleksander Fabiszewski ZEC PKK 99 Pabianice 6 39 6.50
78. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 5 39 7.80
79. Łukasz Horn KKS Kobierzyce 3 39 13.00
80. Piotr Kunowski MKS Skawa Wadowice 3 39 13.00
81. Paweł Fic KU AZS Uniwersytet Warszawski 6 38 6.33
82. Kacper Rogowski KU AZS Uniwersytet Warszawski 6 38 6.33
83. Rafał Koczy MKKS Rybnik 6 38 6.33
84. Kamil Michalski Enea Basket Piła 3 38 12.67
85. Bartłomiej Reichert AZS PWSTE Jarosław 6 38 6.33
86. Krzysztof Chruściel KS Hes BasketBall Wrocław 6 37 6.17
87. Łukasz Makarczuk IgnerHome Polonia Świdnica 3 37 12.33
88. Emil Szwed Ofensywa Racibórz 6 36 6.00
89. Dariusz Puncewicz MTS Basket Kwidzyn 2 36 18.00
90. Maciej Łapiński MKS Ochota Warszawa 6 36 6.00
91. Marek Sidor Ofensywa Racibórz 4 36 9.00
92. Jan Fedorski KKS Kobierzyce 3 35 11.67
93. Slavomyr Marchenko KU AZS Uniwersytet Warszawski 4 35 8.75
94. Mariusz Zgrzebnicki WSTK Wschowa 3 35 11.67
95. Bartosz Kłyż IgnerHome Polonia Świdnica 3 35 11.67
96. Tomasz Barganowski MTS Basket Kwidzyn 3 34 11.33
97. Grzegorz Przewoźniak Enea Basket Piła 2 34 17.00
98. Filip Rejowski MKS Skawa Wadowice 3 34 11.33
99. Konrad Kolka KS Bat Sierakowice 6 34 5.67
100. Jakub Rogulski AZS Politechnika Poznań 3 34 11.33
101. Bartłomiej Frątczak ZEC PKK 99 Pabianice 6 34 5.67
102. Karol Sasnal KS Cracovia 1906 Kraków 3 34 11.33
103. Michał Kaczuga IgnerHome Polonia Świdnica 3 33 11.00
104. Wojciech Siołek ZZKK Orzeł Ziębice 3 33 11.00
105. Mateusz Kulis KK UR Kraków 3 33 11.00
106. Krystian Mik ZEC PKK 99 Pabianice 6 33 5.50
107. Karol Duma KKS Siechnice 3 32 10.67
108. Michał Giża AZS PWSTE Jarosław 6 32 5.33
109. Przemysław Woromiej UKS Trójka Żyrardów 6 32 5.33
110. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 6 32 5.33
111. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Politechnika Śląska 3 31 10.33
112. Bartosz Woźniak KK UR Kraków 6 31 5.17
113. Mateusz Dobrowolski MKS Ochota Warszawa 5 31 6.20
114. Jeremiasz Klan WSTK Wschowa 3 30 10.00
115. Jakub Nowaczek KS Bat Sierakowice 6 30 5.00
116. Bartosz Śmiechowski SAK Szczecin 6 30 5.00
117. Michał Grządziel MKS Skawa Wadowice 3 29 9.67
118. Filip Lorencki AZS Politechnika Poznań 3 29 9.67
119. Mateusz Grabowski MTS Basket Kwidzyn 3 29 9.67
120. Wojciech Pabich MKS Skawa Wadowice 3 29 9.67
121. Damian Oswald KKS Siechnice 3 29 9.67
122. Marcin Stasiuk MTS Basket Kwidzyn 3 28 9.33
123. Cyprian Błaszczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 3 28 9.33
124. Michał Hejosz AZS Politechnika Poznań 3 28 9.33
125. Patryk Michałowski KS Cracovia 1906 Kraków 3 28 9.33
126. Damian Dziwoki Ofensywa Racibórz 5 28 5.60
127. Kamil Michalik KŚ AZS Politechnika Śląska 3 27 9.00
128. Jakub Wróbel MKS Skawa Wadowice 3 27 9.00
129. Mateusz Gawlina KK UR Kraków 6 26 4.33
130. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 6 25 4.17
131. Patryk Zawadzki ZEC PKK 99 Pabianice 5 25 5.00
132. Jakub Wania KŚ AZS Politechnika Śląska 3 25 8.33
133. Tomasz Fortuna AZS PWSTE Jarosław 6 25 4.17
134. Patryk Repiński UKS Trójka Żyrardów 6 25 4.17
135. Mateusz Zawistowski KS Legion Legionowo 3 24 8.00
136. Marcin Błoński KS Legion Legionowo 3 24 8.00
137. Jakub Brandys KU AZS Uniwersytet Warszawski 4 24 6.00
138. Aleksander Hyla ZZKK Orzeł Ziębice 3 23 7.67
139. Michał Kowalewski ZEC PKK 99 Pabianice 4 22 5.50
140. Paweł Tabaka KK UR Kraków 5 22 4.40
141. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 6 22 3.67
142. Paweł Iwanisik MKKS Żak Koszalin 6 22 3.67
143. Sebastian Skrok MKS Skawa Wadowice 3 22 7.33
144. Damian Sieńko IgnerHome Polonia Świdnica 3 22 7.33
145. Wojciech Nowak KU AZS Uniwersytet Warszawski 4 22 5.50
146. Łukasz Piórkowski Ofensywa Racibórz 6 21 3.50
147. Dominik Tarkiewicz KKS Kobierzyce 3 21 7.00
148. Michał Muzal KKS Siechnice 3 21 7.00
149. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 3 20 6.67
150. Andrzej Słobodzian IgnerHome Polonia Świdnica 3 20 6.67
151. Mikołaj Jesionek MKS Ochota Warszawa 6 20 3.33
152. Karol Bryła KKS Kobierzyce 3 20 6.67
153. Jacek Krówczyński WSTK Wschowa 3 19 6.33
154. Jakub Kurkiewicz Enea Basket Piła 3 19 6.33
155. Paweł Czepczyk KK UR Kraków 6 19 3.17
156. Bartosz Kin WSTK Wschowa 3 19 6.33
157. Konrad Sobczak AZS Politechnika Poznań 3 19 6.33
158. Marceli Misiaszek KS Hes BasketBall Wrocław 6 19 3.17
159. Łukasz Ochodek MKKS Rybnik 3 19 6.33
160. Damian Puncewicz MTS Basket Kwidzyn 3 19 6.33
161. Mateusz Sokolik KKS Kobierzyce 3 18 6.00
162. Kamil Suliba AZS PWSTE Jarosław 6 18 3.00
163. Jakub Szczepański AZS Politechnika Poznań 3 18 6.00
164. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Politechnika Śląska 3 17 5.67
165. Filip Firlej UKS Trójka Żyrardów 6 16 2.67
166. Daniel Chałupka WSTK Wschowa 3 16 5.33
167. Przemysław Bielski KS Cracovia 1906 Kraków 3 16 5.33
168. Piotr Wójcik MKS Ochota Warszawa 3 15 5.00
169. Filip Turkowski KS Legion Legionowo 3 15 5.00
170. Bartosz Karasiński UKS Trójka Żyrardów 6 15 2.50
171. Łukasz Odolczyk UKS Trójka Żyrardów 6 15 2.50
172. Przemysław Bełdzikowski AZS Politechnika Poznań 3 15 5.00
173. Adam Skonieczny WSTK Wschowa 3 14 4.67
174. Filip Muchiński KU AZS Uniwersytet Warszawski 5 14 2.80
175. Bartosz Rajewicz Enea Basket Piła 3 14 4.67
176. Paweł Smoczyk Enea Basket Piła 3 14 4.67
177. Szymon Czopor KK UR Kraków 4 14 3.50
178. Ruslan Kashperskyi SAK Szczecin 6 13 2.17
179. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Politechnika Śląska 3 13 4.33
180. Krystian Kuśmierz AZS PWSTE Jarosław 6 13 2.17
181. Michał Rachoń KS Legion Legionowo 3 12 4.00
182. Marcin Szczubełek KKS Kobierzyce 3 12 4.00
183. Krystian Sarnowski KS Bat Sierakowice 4 12 3.00
184. Kamil Chmielak MKS Ochota Warszawa 6 12 2.00
185. Dawid Bartnik KS Bat Sierakowice 5 11 2.20
186. Dominik Czajkowski Enea Basket Piła 2 11 5.50
187. Przemysław Pochylski Enea Basket Piła 2 11 5.50
188. Łukasz Argasiński AZS PWSTE Jarosław 6 11 1.83
189. Patryk Filipiak KS Hes BasketBall Wrocław 5 11 2.20
190. Leszek Dziurowski KKS Siechnice 3 11 3.67
191. Maksymilian Konieczny WSTK Wschowa 3 11 3.67
192. Krzysztof Czajka KK UR Kraków 5 11 2.20
193. Damian Bartecki MKKS Żak Koszalin 5 11 2.20
194. Tomasz Biernat IgnerHome Polonia Świdnica 3 11 3.67
195. Krzysztof Pacholec KU AZS Uniwersytet Warszawski 6 11 1.83
196. Łukasz Jaworowicz MTS Basket Kwidzyn 2 10 5.00
197. Dawid Chojnowski KS Cracovia 1906 Kraków 3 10 3.33
198. Adrian Chrószcz KŚ AZS Politechnika Śląska 3 10 3.33
199. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 5 9 1.80
200. Michał Dudkiewicz MTS Basket Kwidzyn 3 9 3.00
201. Piotr Targoński KS Cracovia 1906 Kraków 3 9 3.00
202. Michał Omelan KKS Kobierzyce 3 9 3.00
203. Grzegorz Kaczmarczyk IgnerHome Polonia Świdnica 3 9 3.00
204. Damian Litwin AZS Politechnika Poznań 3 9 3.00
205. Cezary Kurek KKS Kobierzyce 3 9 3.00
206. Patryk Hałka KS Cracovia 1906 Kraków 3 9 3.00
207. Michał Kozłowski ZZKK Orzeł Ziębice 3 9 3.00
208. Maciej Domański KS Legion Legionowo 3 9 3.00
209. Michał Kowalski MKS Ochota Warszawa 6 8 1.33
210. Roman Sosiński UKS Trójka Żyrardów 4 8 2.00
211. Mikołaj Szyliński SAK Szczecin 6 8 1.33
212. Kamil Rybałtowski KS Legion Legionowo 3 8 2.67
213. Adrian Łopiński WSTK Wschowa 3 8 2.67
214. Kacper Żebrowski AZS Politechnika Poznań 3 8 2.67
215. Stanisław Zamora KS Hes BasketBall Wrocław 6 8 1.33
216. Jakub Nieściór KS Cracovia 1906 Kraków 3 8 2.67
217. Marcin Szwedowski MTS Basket Kwidzyn 3 8 2.67
218. Arkadiusz Piątek KKS Kobierzyce 3 7 2.33
219. Igor Ignatiuk UKS Trójka Żyrardów 5 7 1.40
220. Kamil Ozga IgnerHome Polonia Świdnica 3 7 2.33
221. Dominik Grynkiewicz MKKS Żak Koszalin 3 7 2.33
222. Konrad Dubiel KKS Siechnice 2 7 3.50
223. Jakub Sikora MKKS Rybnik 5 7 1.40
224. Jakub Rzepkowski KK UR Kraków 3 7 2.33
225. Łukasz Mostek Enea Basket Piła 2 7 3.50
226. Maksymilian Otręba IgnerHome Polonia Świdnica 3 7 2.33
227. Jakub Matysiak KS Legion Legionowo 3 7 2.33
228. Mariusz Gliński WSTK Wschowa 3 6 2.00
229. Bartosz Sierp MKS Skawa Wadowice 3 6 2.00
230. Bartosz Matysiak KŚ AZS Politechnika Śląska 3 6 2.00
231. Przemysław Błaszczyk KS Legion Legionowo 3 6 2.00
232. Marcin Ziętek KKS Siechnice 2 6 3.00
233. Filip Sauter ZEC PKK 99 Pabianice 4 6 1.50
234. Mariusz Matecki ZEC PKK 99 Pabianice 3 6 2.00
235. Adrian Posim MTS Basket Kwidzyn 2 5 2.50
236. Patryk Garbaciak KKS Siechnice 3 5 1.67
237. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 5 5 1.00
238. Tomasz Łata KS Hes BasketBall Wrocław 3 4 1.33
239. Krystian Czajkowski UKS Trójka Żyrardów 3 4 1.33
240. Arkadiusz Majcher ZZKK Orzeł Ziębice 3 4 1.33
241. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Politechnika Śląska 2 3 1.50
242. Jakub Panfil KKS Siechnice 2 3 1.50
243. Grzegorz Szyszka ZZKK Orzeł Ziębice 3 3 1.00
244. Jakub Stefaniak AZS Politechnika Poznań 2 3 1.50
245. Piotr Cebula KS Cracovia 1906 Kraków 2 2 1.00
246. Jakub Florek Enea Basket Piła 2 2 1.00
247. Dominik Jędrzejewski ZEC PKK 99 Pabianice 3 2 0.67
248. Paweł Leszczyński MTS Basket Kwidzyn 3 2 0.67
249. Mateusz Nowak ZZKK Orzeł Ziębice 3 2 0.67
250. Adrian Kwaterski MKKS Żak Koszalin 3 2 0.67
251. Kacper Hałdaś IgnerHome Polonia Świdnica 2 2 1.00
252. Wojciech Świerkosz MKS Skawa Wadowice 3 1 0.33
253. Wiktor Bednarski AZS PWSTE Jarosław 3 0 0.00
254. Sebastian Dukland KŚ AZS Politechnika Śląska 2 0 0.00
255. Tomasz Matysiak KS Legion Legionowo 3 0 0.00
256. Jakub Rutkowski Enea Basket Piła 2 0 0.00
257. Michał Samolak WSTK Wschowa 3 0 0.00
258. Tomasz Styranko MKS Skawa Wadowice 2 0 0.00
259. Mikołaj Komorowski KS Legion Legionowo 3 0 0.00
260. Marcin Mikos KS Legion Legionowo 2 0 0.00
261. Jakub Kun MTS Basket Kwidzyn 2 0 0.00
262. Jakub Zamiatowski AZS Politechnika Poznań 3 0 0.00
263. Wojciech Monkielewicz MTS Basket Kwidzyn 3 0 0.00
264. Damian Liuras KKS Siechnice 3 0 0.00
265. Paweł Boczar ZZKK Orzeł Ziębice 2 0 0.00
266. Damian Sulej MTS Basket Kwidzyn 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę