statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jacek Sulowski MUKS 1811 Unia Tarnów 6 182 30.33
2. Przemysław Gielo UKS Trójka Żyrardów 6 146 24.33
3. Przemysław Kuźkow GLKS Nadarzyn 6 140 23.33
4. Kamil Izraelski KS Bat Sierakowice 6 132 22.00
5. Damian Ciesielski TKM Włocławek 6 123 20.50
6. Kacper Tondera UKS Trójka Żyrardów 6 121 20.17
7. Tomasz Palmowski KK UR Kraków 6 121 20.17
8. Szymon Janczak Hensfort Przemyśl 6 112 18.67
9. Mateusz Krawiec TKM Włocławek 6 112 18.67
10. Marcin Zarzeczny Ogniwo Piratesports Szczecin 6 106 17.67
11. Mikołaj Walczak MKK Pyra Poznań 6 104 17.33
12. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 6 103 17.17
13. Łukasz Kasperzec MUKS 1811 Unia Tarnów 6 102 17.00
14. Rafał Komenda TKM Włocławek 6 100 16.67
15. Mariusz Małachowski UKS Chromik Żary 5 97 19.40
16. Bartosz Proczek GLKS Nadarzyn 6 96 16.00
17. Łukasz Niesobski UKS Chromik Żary 6 96 16.00
18. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 6 91 15.17
19. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 6 82 13.67
20. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 5 82 16.40
21. Michał Kaliński KS Bat Sierakowice 6 79 13.17
22. Maciej Czemerys GLKS Nadarzyn 6 78 13.00
23. Kacper Walciszewski Hensfort Przemyśl 6 75 12.50
24. Mariusz Matczak UKS Chromik Żary 5 73 14.60
25. Tomasz Balcerek Ogniwo Piratesports Szczecin 6 70 11.67
26. Łukasz Nieleszczuk KS Bat Sierakowice 6 69 11.50
27. Dominik Niemczura MUKS 1811 Unia Tarnów 6 67 11.17
28. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 6 66 11.00
29. Paweł Strzępek Hensfort Przemyśl 6 65 10.83
30. Karol Nowacki Ogniwo Piratesports Szczecin 6 65 10.83
31. Łukasz Krawiec AZS PWSTE Jarosław 3 64 21.33
32. Salim Hamdaoui Ogniwo Piratesports Szczecin 6 63 10.50
33. Piotr Knowa Ogniwo Piratesports Szczecin 6 63 10.50
34. Mariusz Łapiński UKS Trójka Żyrardów 4 62 15.50
35. Marcel Afeltowicz TKM Włocławek 6 60 10.00
36. Daniel Kubala KK UR Kraków 6 59 9.83
37. Bartłomiej Reichert AZS PWSTE Jarosław 3 59 19.67
38. Patryk Lis KS Rosa-Sport Radom 6 58 9.67
39. Jakub Complak Hensfort Przemyśl 6 57 9.50
40. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 3 57 19.00
41. Kamil Waniewski KS Rosa-Sport Radom 3 56 18.67
42. Michał Skowron MUKS 1811 Unia Tarnów 6 55 9.17
43. Michał Wódecki KS Bat Sierakowice 6 53 8.83
44. Michał Nesterowicz UKS Trójka Żyrardów 6 52 8.67
45. Konrad Goździkowski GLKS Nadarzyn 5 52 10.40
46. Marek Urbaniak KS Bat Sierakowice 5 52 10.40
47. Bartosz Szczytyński KK UR Kraków 6 51 8.50
48. Przemysław Woromiej UKS Trójka Żyrardów 6 50 8.33
49. Jakub Szczepański MKK Pyra Poznań 6 50 8.33
50. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 3 49 16.33
51. Mateusz Piska MUKS 1811 Unia Tarnów 6 49 8.17
52. Patryk Kwandrans KS Rosa-Sport Radom 6 49 8.17
53. Eryk Chmielewski MKK Pyra Poznań 6 47 7.83
54. Krzysztof Kot KK UR Kraków 6 47 7.83
55. Maciej Kozłowski MKK Pyra Poznań 6 46 7.67
56. Daniel Stawarski MUKS 1811 Unia Tarnów 6 45 7.50
57. Arkadiusz Stachera KKS Pro-Basket Kutno 3 45 15.00
58. Jakub Kucharski Hensfort Przemyśl 6 44 7.33
59. Kacper Więckowski MTS Basket Kwidzyn 3 44 14.67
60. Wiktor Słaby Hensfort Przemyśl 6 43 7.17
61. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 5 43 8.60
62. Jakub Rogulski AZS Politechnika Poznańska 3 43 14.33
63. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 6 42 7.00
64. Fryderyk Dalkowski GLKS Nadarzyn 6 42 7.00
65. Piotr Wojdyr Ogniwo Piratesports Szczecin 5 42 8.40
66. Karol Odolczyk UKS Trójka Żyrardów 6 42 7.00
67. Kacper Rojek KS Rosa-Sport Radom 3 41 13.67
68. Mateusz Skubiński KK UR Kraków 6 41 6.83
69. Dawid Piasecki KK Oleśnica 3 41 13.67
70. Mateusz Rusiński UKS Chromik Żary 6 41 6.83
71. Emil Janczura KKS Pro-Basket Kutno 3 41 13.67
72. Łukasz Szląskiewicz TKM Włocławek 5 40 8.00
73. Jakub Chadaj GLKS Nadarzyn 6 40 6.67
74. Jacek Wyrwas MKK Pyra Poznań 6 39 6.50
75. Daniel Belski Medos MChKK Chełmno 3 38 12.67
76. Błażej Sowa KS Rosa-Sport Radom 6 38 6.33
77. Tymoteusz Perka GLKS Nadarzyn 6 38 6.33
78. Jeremiasz Klan WSTK Wschowa 3 37 12.33
79. Mateusz Gębal KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 37 12.33
80. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 3 36 12.00
81. Michał Ostrowski SAK Szczecin 3 36 12.00
82. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 3 36 12.00
83. Daniel Chałupka WSTK Wschowa 3 35 11.67
84. Daniel Więdłocha Medos MChKK Chełmno 2 35 17.50
85. Łukasz Kołaczyński MKS Mazbud Szczawno Zdrój 3 35 11.67
86. Dawid Komza UKS Chromik Żary 6 34 5.67
87. Dariusz Puncewicz MTS Basket Kwidzyn 2 34 17.00
88. Krystian Kuśmierz AZS PWSTE Jarosław 3 34 11.33
89. Rafał Serwański Hensfort Przemyśl 6 34 5.67
90. Sebastian Konecki GLKS Nadarzyn 5 33 6.60
91. Maciej Paszkiewicz KS Rosa-Sport Radom 6 33 5.50
92. Wiktor Rajewicz SAK Szczecin 3 33 11.00
93. Mateusz Ćwirko-Godycki KKS Pro-Basket Kutno 3 33 11.00
94. Arkadiusz Adamczyk KS Rosa-Sport Radom 6 33 5.50
95. Szymon Prusak Hensfort Przemyśl 6 33 5.50
96. Marek Walczak MKK Pyra Poznań 3 33 11.00
97. Michał Zakrzewski KK Oleśnica 3 33 11.00
98. Mariusz Zgrzebnicki WSTK Wschowa 3 32 10.67
99. Karol Radoń Hensfort Przemyśl 6 32 5.33
100. Wojciech Kula KS Rosa-Sport Radom 6 32 5.33
101. Mikołaj Krakowiak KS Rosa-Sport Radom 3 31 10.33
102. Bartłomiej Kalka AZS Politechnika Poznańska 3 31 10.33
103. Michał Grabowski KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 31 10.33
104. Emil Szwed Ofensywa Racibórz 3 31 10.33
105. Maciej Pieklak KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 31 10.33
106. Jakub Chałupka WSTK Wschowa 3 31 10.33
107. Maciej Wiercioch KKS Pro-Basket Kutno 3 31 10.33
108. Dariusz Kalinowski UKS Chromik Żary 3 30 10.00
109. Adrian Posim MTS Basket Kwidzyn 3 30 10.00
110. Michał Giża AZS PWSTE Jarosław 3 30 10.00
111. Mateusz Ziółkowski KS Bat Sierakowice 5 30 6.00
112. Kamil Łukanus WSTK Wschowa 3 30 10.00
113. Mariusz Dembek Medos MChKK Chełmno 3 30 10.00
114. Filip Lorencki AZS Politechnika Poznańska 3 28 9.33
115. Bartosz Kin WSTK Wschowa 3 28 9.33
116. Adrian Stochmiałek MKS Mazbud Szczawno Zdrój 3 28 9.33
117. Dawid Kondratowicz UKS Chromik Żary 6 28 4.67
118. Michał Hejosz AZS Politechnika Poznańska 3 28 9.33
119. Hubert Strzelec KS Rosa-Sport Radom 6 28 4.67
120. Radosław Barcz UKS Chromik Żary 6 28 4.67
121. Mateusz Just KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 28 9.33
122. Dorian Frontczak TKM Włocławek 3 27 9.00
123. Dawid Bartnik KS Bat Sierakowice 6 27 4.50
124. Marcin Szorcz MKK Pyra Poznań 6 27 4.50
125. Damian Litwin AZS Politechnika Poznańska 3 26 8.67
126. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 3 26 8.67
127. Robert Szatkowski Ogniwo Piratesports Szczecin 6 26 4.33
128. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 3 26 8.67
129. Michał Nowicki UKS Chromik Żary 5 26 5.20
130. Mateusz Grabowski MTS Basket Kwidzyn 3 26 8.67
131. Przemysław Wójcik KK UR Kraków 6 26 4.33
132. Fabian Cetera KK Oleśnica 3 25 8.33
133. Damian Puncewicz MTS Basket Kwidzyn 3 25 8.33
134. Adam Nawrocki SAK Szczecin 3 25 8.33
135. Mateusz Myślak MKS Mazbud Szczawno Zdrój 3 24 8.00
136. Filip Lenartowski AZS Politechnika Poznańska 3 24 8.00
137. Bartłomiej Józefowicz MKS Mazbud Szczawno Zdrój 3 24 8.00
138. Karol Siwak KK UR Kraków 6 24 4.00
139. Łukasz Kupczyński MKK Pyra Poznań 3 24 8.00
140. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 3 24 8.00
141. Bartosz Woźniak KK UR Kraków 5 23 4.60
142. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 6 23 3.83
143. Adrian Zuber KK Oleśnica 3 23 7.67
144. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 3 23 7.67
145. Patryk Brzóskowski Medos MChKK Chełmno 3 23 7.67
146. Marcin Stasiuk MTS Basket Kwidzyn 3 23 7.67
147. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 3 22 7.33
148. Łukasz Argasiński AZS PWSTE Jarosław 3 22 7.33
149. Cezary Łapiński Medos MChKK Chełmno 3 21 7.00
150. Kamil Korzec Medos MChKK Chełmno 3 21 7.00
151. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 3 21 7.00
152. Jakub Niedźwiadek KKS Pro-Basket Kutno 2 21 10.50
153. Krystian Czajkowski UKS Trójka Żyrardów 5 21 4.20
154. Kazimierz Kiliński KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 20 6.67
155. Filip Grządzielski SAK Szczecin 3 20 6.67
156. Jakub Łukasiewicz KKS Pro-Basket Kutno 3 20 6.67
157. Maksymilian Czapla KS Rosa-Sport Radom 3 20 6.67
158. Paweł Zaczkiewicz MUKS 1811 Unia Tarnów 5 19 3.80
159. Kacper Wydra KS Rosa-Sport Radom 6 19 3.17
160. Szymon Walski KS Rosa-Sport Radom 3 19 6.33
161. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 3 19 6.33
162. Paweł Czepczyk KK UR Kraków 6 19 3.17
163. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 3 19 6.33
164. Mateusz Winiarski SAK Szczecin 3 19 6.33
165. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 3 18 6.00
166. Roman Jańczyk MKK Pyra Poznań 6 17 2.83
167. Filip Radzik MKK Pyra Poznań 3 17 5.67
168. Jakub Tymiński GLKS Nadarzyn 6 17 2.83
169. Błażej Karlik KK UR Kraków 5 17 3.40
170. Jakub Bober AZS Politechnika Poznańska 3 17 5.67
171. Daniel Solanikow KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 16 5.33
172. Karol Kruczała KK Oleśnica 3 16 5.33
173. Oskar Pawlikowski MKS Mazbud Szczawno Zdrój 3 16 5.33
174. Przemysław Matuszewski WSTK Wschowa 2 16 8.00
175. Jacek Krówczyński WSTK Wschowa 3 16 5.33
176. Adam Chabasiński MKK Pyra Poznań 6 15 2.50
177. Marcin Stach KK Oleśnica 3 15 5.00
178. Bartosz Karasiński UKS Trójka Żyrardów 6 15 2.50
179. Bartosz Kosior Hensfort Przemyśl 6 15 2.50
180. Michał Popławski KKS Pro-Basket Kutno 3 14 4.67
181. Mikołaj Jesionek KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 14 4.67
182. Michał Plaskota GLKS Nadarzyn 3 14 4.67
183. Przemysław Nowak MKK Pyra Poznań 6 14 2.33
184. Michał Hebdzyński KU AZS Uniwersytet Warszawski 2 14 7.00
185. Bartosz Matusiak TKM Włocławek 3 13 4.33
186. Artur Lewandowski KKS Pro-Basket Kutno 3 13 4.33
187. Przemysław Olszewski MKS Mazbud Szczawno Zdrój 3 13 4.33
188. Igor Ignatiuk UKS Trójka Żyrardów 6 13 2.17
189. Michał Mochnacz KS Rosa-Sport Radom 3 12 4.00
190. Jakub Kołodko Medos MChKK Chełmno 3 12 4.00
191. Jakub Grabka MKS Mazbud Szczawno Zdrój 3 12 4.00
192. Hubert Pereira Ogniwo Piratesports Szczecin 5 12 2.40
193. Michał Schreiber Medos MChKK Chełmno 3 12 4.00
194. Michał Janiszewski KK Oleśnica 3 12 4.00
195. Dawid Łazarz MUKS 1811 Unia Tarnów 6 11 1.83
196. Roman Sosiński UKS Trójka Żyrardów 6 11 1.83
197. Patryk Mostrąg KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 11 3.67
198. Konrad Sobczak AZS Politechnika Poznańska 3 11 3.67
199. Mikołaj Szyliński SAK Szczecin 3 10 3.33
200. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 4 10 2.50
201. Kacper Wieczorek KK UR Kraków 5 10 2.00
202. Mateusz Bartman AZS PWSTE Jarosław 3 10 3.33
203. Igor Wiliński SAK Szczecin 2 10 5.00
204. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 3 10 3.33
205. Patryk Repiński UKS Trójka Żyrardów 3 10 3.33
206. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 3 10 3.33
207. Oskar Waszczyk AZS Politechnika Poznańska 3 9 3.00
208. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 3 9 3.00
209. Łukasz Odolczyk UKS Trójka Żyrardów 6 9 1.50
210. Kamil Suliba AZS PWSTE Jarosław 3 9 3.00
211. Mikołaj Kleszcz Hensfort Przemyśl 3 9 3.00
212. Wojciech Sołomonow KS Bat Sierakowice 5 9 1.80
213. Łukasz Janczura KKS Pro-Basket Kutno 2 8 4.00
214. Adam Piątek TKM Włocławek 3 8 2.67
215. Rafał Mikita KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 8 2.67
216. Tomasz Gruba KK Oleśnica 3 8 2.67
217. Tomasz Sikora KS Start Meble Dobrodzień 6 8 1.33
218. Oskar Skorupski Ogniwo Piratesports Szczecin 6 7 1.17
219. Szymon Czopor KK UR Kraków 3 7 2.33
220. Dawid Wackowski MKS Mazbud Szczawno Zdrój 2 7 3.50
221. Marcin Szwedowski MTS Basket Kwidzyn 3 7 2.33
222. Krystian Naramski WSTK Wschowa 3 7 2.33
223. Adam Skonieczny WSTK Wschowa 3 6 2.00
224. Rafał Jankowski TKM Włocławek 3 6 2.00
225. Łukasz Jaworowicz MTS Basket Kwidzyn 3 6 2.00
226. Damian Jastrzębski WSTK Wschowa 3 6 2.00
227. Marcin Herczyk GLKS Nadarzyn 3 6 2.00
228. Tomasz Kurpiewski MTS Basket Kwidzyn 3 6 2.00
229. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 3 6 2.00
230. Hubert Nowak SAK Szczecin 3 6 2.00
231. Tomasz Barganowski MTS Basket Kwidzyn 3 6 2.00
232. Grzegorz Siworski KK Oleśnica 3 6 2.00
233. Konrad Rosiński SAK Szczecin 3 6 2.00
234. Bartłomiej Smakowski KKS Pro-Basket Kutno 3 6 2.00
235. Ruslan Kashperskyi SAK Szczecin 3 5 1.67
236. Patryk Krzeptoń AZS PWSTE Jarosław 3 4 1.33
237. Błażej Niepsuj MUKS 1811 Unia Tarnów 5 4 0.80
238. Paweł Leszczyński MTS Basket Kwidzyn 3 4 1.33
239. Filip Starzyński KS Rosa-Sport Radom 3 4 1.33
240. Mateusz Pilarczyk MKS Mazbud Szczawno Zdrój 3 4 1.33
241. Kamil Wojciech Ogniwo Piratesports Szczecin 6 4 0.67
242. Mateusz Rosa KKS Pro-Basket Kutno 3 4 1.33
243. Paweł Przydryga MKS Mazbud Szczawno Zdrój 2 3 1.50
244. Wiktor Bednarski AZS PWSTE Jarosław 3 3 1.00
245. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 4 2 0.50
246. Kacper Grontkowski KKS Pro-Basket Kutno 3 2 0.67
247. Grzegorz Lipiński AZS PWSTE Jarosław 3 2 0.67
248. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 2 2 1.00
249. Paweł Smoleń MKS Mazbud Szczawno Zdrój 2 2 1.00
250. Karol Lebiedziński TKM Włocławek 3 2 0.67
251. Piotr Kordalski KS Bat Sierakowice 6 2 0.33
252. Kajetan Zakrzewski KK Oleśnica 2 1 0.50
253. Piotr Badełek MUKS 1811 Unia Tarnów 3 0 0.00
254. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 3 0 0.00
255. Wojciech Monkielewicz MTS Basket Kwidzyn 2 0 0.00
256. Jakub Koczan UKS Chromik Żary 3 0 0.00
257. Aleksander Czaplicki KU AZS Uniwersytet Warszawski 3 0 0.00
258. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 3 0 0.00
259. Mateusz Grajek KS Bat Sierakowice 4 0 0.00
260. Adrian Protasiuk TKM Włocławek 3 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę