statystyki

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Karolina Zaborska Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 3 70 23.33
2. Katarzyna Motyl TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 70 23.33
3. Martyna Jasiulewicz Zagłębie Sosnowiec 3 59 19.67
4. Agnieszka Łukasik MKS Polkowice 3 58 19.33
5. Martyna Stasiuk Zagłębie Sosnowiec 3 58 19.33
6. Katarzyna Joks TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 57 19.00
7. Patrycja Lipniacka Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 55 18.33
8. Zuzanna Ciecierska UKS Huragan Wołomin 3 53 17.67
9. Marika Grzegorowska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 51 17.00
10. Natalia Panufnik UKS Huragan Wołomin 3 45 15.00
11. Katarzyna Agnieszczak Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 3 44 14.67
12. Ewelina Najduch RMKS XBEST Rybnik 3 44 14.67
13. Aleksandra Lewoń-Sczansny RMKS XBEST Rybnik 3 43 14.33
14. Joanna Sobota RMKS XBEST Rybnik 3 43 14.33
15. Karolina Zuziak Zagłębie Sosnowiec 3 42 14.00
16. Julia Zbudniewek Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 3 41 13.67
17. Anna Pietkiewicz UKS Huragan Wołomin 3 41 13.67
18. Julia Jeziorna MKS Polkowice 3 40 13.33
19. Paulina Bukowska AKS ZŁY Warszawa 3 32 10.67
20. Oliwia Kukulak AKS ZŁY Warszawa 3 31 10.33
21. Justyna Tudryn Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 31 10.33
22. Agnieszka Cwill RMKS XBEST Rybnik 3 30 10.00
23. Patrycja Tomaszewicz MKS Polkowice 3 29 9.67
24. Klaudia Walkowska UKS Huragan Wołomin 3 26 8.67
25. Martyna Kuriata MKS Polkowice 3 26 8.67
26. Wiktoria Kowalczuk Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 25 8.33
27. Daria Zach UKS Huragan Wołomin 3 24 8.00
28. Sylwia Wojtylas Zagłębie Sosnowiec 3 24 8.00
29. Inga Stępień MKS Polkowice 3 24 8.00
30. Karolina Cimoch UKS Huragan Wołomin 3 23 7.67
31. Wiktoria Marcinów Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 22 7.33
32. Klaudia Rutkowska Zagłębie Sosnowiec 3 21 7.00
33. Beata Jurczyńska RMKS XBEST Rybnik 3 20 6.67
34. Maja Parzeńska TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 20 6.67
35. Daria Doga Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 3 20 6.67
36. Joanna Pawlukiewicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 19 6.33
37. Sandra Nowicka TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 18 6.00
38. Natalia Rusińska RMKS XBEST Rybnik 3 17 5.67
39. Monika Paradowska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 17 5.67
40. Zuzanna Niedziółka AKS ZŁY Warszawa 2 16 8.00
41. Lucyna Sawicka Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 3 15 5.00
42. Karolina Antas Zagłębie Sosnowiec 3 15 5.00
43. Jolanta Nowocin Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 3 15 5.00
44. Anna Banaszek UKS Huragan Wołomin 3 14 4.67
45. Katarzyna Kosałka Zagłębie Sosnowiec 3 13 4.33
46. Nina Łozowska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 13 4.33
47. Inga Korczak AKS ZŁY Warszawa 3 13 4.33
48. Toma Ralyte AKS ZŁY Warszawa 3 12 4.00
49. Dominika Bednarek RMKS XBEST Rybnik 3 11 3.67
50. Monika Iwaniak MKS Polkowice 2 11 5.50
51. Klaudia Marciniak TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 9 3.00
52. Paulina Krakowczyk Zagłębie Sosnowiec 3 8 2.67
53. Hanna Marciniak TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 8 2.67
54. Julia Latos MKS Polkowice 3 8 2.67
55. Anna Karasek Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 3 8 2.67
56. Marta Lisiecka AKS ZŁY Warszawa 2 8 4.00
57. Wiktoria Skuzińska AKS ZŁY Warszawa 3 8 2.67
58. Małgorzata Gratys Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 2 7 3.50
59. Natalia Ferenc Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 7 3.50
60. Paulina Janczura AKS ZŁY Warszawa 3 6 2.00
61. Agnieszka Jędrzejewska AKS ZŁY Warszawa 2 5 2.50
62. Marta Stęplewska AKS ZŁY Warszawa 3 5 1.67
63. Wiktoria Zienkiewicz Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 4 2.00
64. Justyna Kocon RMKS XBEST Rybnik 2 3 1.50
65. Oliwia Kuzubska Citronex UKS Basket Zgorzelec 3 3 1.00
66. Patrycja Wróbel AKS ZŁY Warszawa 2 3 1.50
67. Daniela Gankowska UKS Huragan Wołomin 2 3 1.50
68. Martyna Gruszka Zagłębie Sosnowiec 3 3 1.00
69. Katarzyna Jagła Zagłębie Sosnowiec 2 2 1.00
70. Olga Składanek AKS ZŁY Warszawa 2 2 1.00
71. Magdalena Kulińska AKS ZŁY Warszawa 3 2 0.67
72. Paulina Raudner RMKS XBEST Rybnik 2 0 0.00
73. Adrianna Koptyńska MKS Polkowice 2 0 0.00
74. Marlena Jurzica RMKS XBEST Rybnik 3 0 0.00
75. Wiktoria Ozga Zagłębie Sosnowiec 2 0 0.00
76. Alicja Więcek Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 2 0 0.00
77. Magdalena Starczewska Citronex UKS Basket Zgorzelec 2 0 0.00
78. Lidia Guścin MKS Polkowice 2 0 0.00
79. Patrycja Stangreciak Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 2 0 0.00
80. Blanka Bernat AKS ZŁY Warszawa 2 0 0.00
81. Wiktoria Świderska MKS Polkowice 2 0 0.00

UWAGA! W statystykach punktowych uwzględniani są gracze, których liczba oddanych rzutów jest równa lub przekracza dwukrotność liczby rozegranych meczów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę