terminarz
Kolejka I | ||
KKS Apteki Arnika Olsztyn | 78 : 65 | Lider AZS II Swarzędz |
08.10.2011 13:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
SMS PZKosz Łomianki | 73 : 68 | AZS Uniwersytet Gdański |
08.10.2011 15:00 | ICD-S, Łomianki | ||
MKK OSiR. Sokołów Podlaski | 82 : 64 | MKK Siedlce |
08.10.2011 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
GTK Wejherowo | 72 : 85 | AZS Uniwersytet Warszawski |
09.10.2011 12:00 | ZS Nr , Wejherowo | ||
Kolejka II | ||
MUKS Kórnik | 67 : 85 | SMS PZKosz Łomianki |
12.10.2011 17:00 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 72 : 69 | KKS Apteki Arnika Olsztyn |
12.10.2011 17:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
MKK Siedlce | 66 : 69 | GTK Wejherowo |
12.10.2011 18:00 | ARMS, Siedlce | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 63 : 69 | MKK OSiR. Sokołów Podlaski |
12.10.2011 18:30 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
Kolejka III | ||
MKK OSiR. Sokołów Podlaski | 71 : 49 | MUKS Kórnik |
15.10.2011 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
Lider AZS II Swarzędz | 63 : 69 | AZS Uniwersytet Warszawski |
16.10.2011 16:30 | SCSiR, Swarzędz | ||
GTK Wejherowo | 81 : 42 | AZS Uniwersytet Gdański |
16.10.2011 18:30 | ZS Nr , Wejherowo | ||
KKS Apteki Arnika Olsztyn | 76 : 79 | MKK Siedlce |
18.10.2011 17:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Kolejka IV | ||
SMS PZKosz Łomianki | 56 : 57 | MKK OSiR. Sokołów Podlaski |
22.10.2011 16:00 | ICD-S, Łomianki | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 65 : 58 | KKS Apteki Arnika Olsztyn |
22.10.2011 17:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
MUKS Kórnik | 95 : 82 | GTK Wejherowo |
22.10.2011 18:00 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
MKK Siedlce | 67 : 59 | Lider AZS II Swarzędz |
23.10.2011 19:00 | ARMS, Siedlce | ||
Kolejka V | ||
GTK Wejherowo | 77 : 65 | SMS PZKosz Łomianki |
29.10.2011 12:00 | ZS Nr , Wejherowo | ||
KKS Apteki Arnika Olsztyn | 95 : 81 | MUKS Kórnik |
30.10.2011 14:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Lider AZS II Swarzędz | 72 : 58 | AZS Uniwersytet Gdański |
30.10.2011 16:30 | SCSiR, Swarzędz | ||
MKK Siedlce | 72 : 52 | AZS Uniwersytet Warszawski |
30.10.2011 17:00 | ARMS, Siedlce | ||
Kolejka VI | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 63 : 70 | AZS Uniwersytet Warszawski |
05.11.2011 17:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
MKK OSiR. Sokołów Podlaski | 61 : 59 | GTK Wejherowo |
05.11.2011 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
SMS PZKosz Łomianki | 70 : 55 | KKS Apteki Arnika Olsztyn |
06.11.2011 15:00 | ICD-S, Łomianki | ||
MUKS Kórnik | 67 : 69 | Lider AZS II Swarzędz |
06.11.2011 18:30 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
Kolejka VII | ||
MKK Siedlce | 53 : 68 | AZS Uniwersytet Gdański |
12.11.2011 16:00 | ARMS, Siedlce | ||
Lider AZS II Swarzędz | 59 : 57 | SMS PZKosz Łomianki |
12.11.2011 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 81 : 67 | MUKS Kórnik |
13.11.2011 12:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
KKS Apteki Arnika Olsztyn | 75 : 64 | MKK OSiR. Sokołów Podlaski |
13.11.2011 15:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Kolejka VIII | ||
GTK Wejherowo | 84 : 92 | KKS Apteki Arnika Olsztyn |
19.11.2011 14:00 | ZS Nr , Wejherowo | ||
MKK OSiR. Sokołów Podlaski | 65 : 60 | Lider AZS II Swarzędz |
19.11.2011 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
MUKS Kórnik | 66 : 89 | MKK Siedlce |
20.11.2011 16:30 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
SMS PZKosz Łomianki | 63 : 66 | AZS Uniwersytet Warszawski |
20.11.2011 17:00 | ICD-S, Łomianki | ||
Kolejka IX | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 85 : 75 | MKK OSiR. Sokołów Podlaski |
26.11.2011 13:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 90 : 73 | MUKS Kórnik |
27.11.2011 14:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
Lider AZS II Swarzędz | 73 : 68 | GTK Wejherowo |
27.11.2011 16:30 | SCSiR, Swarzędz | ||
MKK Siedlce | 61 : 79 | SMS PZKosz Łomianki |
27.11.2011 18:30 | ARMS, Siedlce | ||
Kolejka X | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 62 : 63 | GTK Wejherowo |
03.12.2011 14:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 71 : 68 | SMS PZKosz Łomianki |
03.12.2011 17:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
Lider AZS II Swarzędz | 63 : 66 | KKS Apteki Arnika Olsztyn |
03.12.2011 17:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
MKK Siedlce | 83 : 71 | MKK OSiR. Sokołów Podlaski |
03.12.2011 19:00 | ARMS, Siedlce | ||
Kolejka XI | ||
MKK OSiR. Sokołów Podlaski | 71 : 60 | AZS Uniwersytet Gdański |
07.12.2011 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
SMS PZKosz Łomianki | 84 : 31 | MUKS Kórnik |
07.12.2011 17:00 | ICD-S, Łomianki | ||
KKS Apteki Arnika Olsztyn | 76 : 73 | AZS Uniwersytet Warszawski |
07.12.2011 17:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
GTK Wejherowo | 87 : 55 | MKK Siedlce |
07.12.2011 19:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Kolejka XII | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 51 : 41 | Lider AZS II Swarzędz |
10.12.2011 14:45 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
MKK Siedlce | 59 : 69 | KKS Apteki Arnika Olsztyn |
10.12.2011 19:30 | ARMS, Siedlce | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 72 : 69 | GTK Wejherowo |
11.12.2011 17:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
MUKS Kórnik | 59 : 87 | MKK OSiR. Sokołów Podlaski |
11.12.2011 18:00 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
Kolejka XIII | ||
KKS Apteki Arnika Olsztyn | 82 : 79 | AZS Uniwersytet Gdański |
17.12.2011 13:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
MKK OSiR. Sokołów Podlaski | 59 : 61 | SMS PZKosz Łomianki |
17.12.2011 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
GTK Wejherowo | 67 : 54 | MUKS Kórnik |
18.12.2011 12:00 | ZS Nr , Wejherowo | ||
Lider AZS II Swarzędz | 71 : 59 | MKK Siedlce |
18.12.2011 19:30 | SCSiR, Swarzędz | ||
Kolejka XIV | ||
MUKS Kórnik | 65 : 76 | KKS Apteki Arnika Olsztyn |
20.12.2011 14:30 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
SMS PZKosz Łomianki | 73 : 40 | GTK Wejherowo |
21.12.2011 17:00 | ICD-S, Łomianki | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 76 : 58 | MKK Siedlce |
21.12.2011 17:30 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 40 : 58 | Lider AZS II Swarzędz |
21.12.2011 18:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
Kolejka XV | ||
KKS Apteki Arnika Olsztyn | 69 : 83 | SMS PZKosz Łomianki |
07.01.2012 13:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
Lider AZS II Swarzędz | 83 : 47 | MUKS Kórnik |
07.01.2012 14:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 75 : 69 | AZS Uniwersytet Gdański |
07.01.2012 15:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
GTK Wejherowo | 54 : 78 | MKK OSiR. Sokołów Podlaski |
08.01.2012 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Kolejka XVI | ||
SMS PZKosz Łomianki | 64 : 40 | Lider AZS II Swarzędz |
14.01.2012 12:00 | ICD-S, Łomianki | ||
MKK OSiR. Sokołów Podlaski | 103 : 86 | KKS Apteki Arnika Olsztyn |
14.01.2012 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 86 : 78 | MKK Siedlce |
14.01.2012 17:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
MUKS Kórnik | 86 : 60 | AZS Uniwersytet Warszawski |
15.01.2012 19:30 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
Kolejka XVII | ||
AZS Uniwersytet Warszawski | 62 : 58 | SMS PZKosz Łomianki |
21.01.2012 11:00 | Wydział Zarządzania UW, Warszawa | ||
Lider AZS II Swarzędz | 61 : 68 | MKK OSiR. Sokołów Podlaski |
21.01.2012 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
KKS Apteki Arnika Olsztyn | 92 : 71 | GTK Wejherowo |
22.01.2012 13:30 | OSiR Olsztyn, Olsztyn | ||
MKK Siedlce | 74 : 84 | MUKS Kórnik |
27.01.2012 17:00 | ARMS, Siedlce | ||
Kolejka XVIII | ||
GTK Wejherowo | 63 : 58 | Lider AZS II Swarzędz |
28.01.2012 12:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
SMS PZKosz Łomianki | 57 : 72 | MKK Siedlce |
28.01.2012 12:00 | ICD-S, Łomianki | ||
MKK OSiR. Sokołów Podlaski | 67 : 69 | AZS Uniwersytet Warszawski |
28.01.2012 17:00 | Szkoła Podstawowa Nr 3, Sokołów Podlaski | ||
MUKS Kórnik | 64 : 70 | AZS Uniwersytet Gdański |
01.02.2012 15:30 | KCRiS „OAZA”, Kórnik |
Kolejka I | ||
BasketPro Jelenia Góra | 47 : 73 | MKS MOS Konin |
15.10.2011 15:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Language School Pabianice | 69 : 56 | AZS UMCS Lublin |
15.10.2011 16:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów | 58 : 53 | Domeny.pl Siemaszka |
15.10.2011 18:30 | , | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 68 : 70 | CCC II Polkowice |
16.10.2011 16:30 | , | ||
Kolejka II | ||
CCC II Polkowice | 42 : 77 | AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów |
22.10.2011 14:00 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
Language School Pabianice | 71 : 32 | BasketPro Jelenia Góra |
22.10.2011 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS UMCS Lublin | 51 : 50 | Domeny.pl Siemaszka |
22.10.2011 18:00 | , | ||
MKS MOS Konin | 76 : 75 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
23.10.2011 17:00 | MOSiR Konin, Konin | ||
Kolejka III | ||
BasketPro Jelenia Góra | 47 : 82 | AZS UMCS Lublin |
29.10.2011 15:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów | 72 : 52 | MKS MOS Konin |
29.10.2011 18:30 | , | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 56 : 52 | Language School Pabianice |
30.10.2011 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Domeny.pl Siemaszka | 79 : 67 | CCC II Polkowice |
30.10.2011 17:30 | Centrum Edukacyjne RN 2000, Liszki | ||
Kolejka IV | ||
BasketPro Jelenia Góra | 35 : 75 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
05.11.2011 15:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Language School Pabianice | 62 : 47 | AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów |
05.11.2011 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS UMCS Lublin | 70 : 71 | CCC II Polkowice |
05.11.2011 18:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
MKS MOS Konin | 82 : 78 | Domeny.pl Siemaszka |
06.11.2011 17:00 | MOSiR Konin, Konin | ||
Kolejka V | ||
Domeny.pl Siemaszka | 64 : 57 | Language School Pabianice |
12.11.2011 16:00 | Centrum Edukacyjne RN 2000, Liszki | ||
AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów | 114 : 58 | BasketPro Jelenia Góra |
12.11.2011 18:30 | , | ||
CCC II Polkowice | 51 : 56 | MKS MOS Konin |
13.11.2011 16:00 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 79 : 76 | AZS UMCS Lublin |
13.11.2011 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka VI | ||
CCC II Polkowice | 43 : 46 | Language School Pabianice |
19.11.2011 14:30 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
AZS UMCS Lublin | 61 : 58 | MKS MOS Konin |
19.11.2011 15:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
BasketPro Jelenia Góra | 59 : 64 | Domeny.pl Siemaszka |
19.11.2011 15:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 88 : 83 | AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów |
20.11.2011 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka VII | ||
AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów | 77 : 71 | AZS UMCS Lublin |
27.11.2011 15:00 | , | ||
CCC II Polkowice | 89 : 46 | BasketPro Jelenia Góra |
27.11.2011 16:00 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
Domeny.pl Siemaszka | 67 : 50 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
27.11.2011 17:00 | Centrum Edukacyjne RN 2000, Liszki | ||
MKS MOS Konin | 47 : 61 | Language School Pabianice |
27.11.2011 17:00 | MOSiR Konin, Konin | ||
Kolejka VIII | ||
AZS UMCS Lublin | 62 : 67 | Language School Pabianice |
03.12.2011 15:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
CCC II Polkowice | 64 : 53 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
03.12.2011 15:00 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
Domeny.pl Siemaszka | 53 : 61 | AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów |
03.12.2011 17:00 | Centrum Edukacyjne RN 2000, Liszki | ||
MKS MOS Konin | 94 : 45 | BasketPro Jelenia Góra |
04.12.2011 17:00 | MOSiR Konin, Konin | ||
Kolejka IX | ||
BasketPro Jelenia Góra | 60 : 72 | Language School Pabianice |
10.12.2011 15:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Domeny.pl Siemaszka | 67 : 59 | AZS UMCS Lublin |
10.12.2011 19:00 | Centrum Edukacyjne RN 2000, Liszki | ||
AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów | 98 : 37 | CCC II Polkowice |
11.12.2011 15:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 68 : 79 | MKS MOS Konin |
11.12.2011 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka X | ||
AZS UMCS Lublin | 78 : 41 | BasketPro Jelenia Góra |
17.12.2011 15:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Language School Pabianice | 65 : 50 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
17.12.2011 16:30 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
CCC II Polkowice | 72 : 65 | Domeny.pl Siemaszka |
18.12.2011 15:00 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
MKS MOS Konin | 77 : 74 | AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów |
18.12.2011 17:00 | MOSiR Konin, Konin | ||
Kolejka XI | ||
AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów | 62 : 57 | Language School Pabianice |
07.01.2012 18:00 | ROSiR, Rzeszów | ||
CCC II Polkowice | 71 : 63 | AZS UMCS Lublin |
08.01.2012 14:00 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
Domeny.pl Siemaszka | 55 : 52 | MKS MOS Konin |
08.01.2012 16:00 | Centrum Edukacyjne RN 2000, Liszki | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 98 : 54 | BasketPro Jelenia Góra |
08.01.2012 16:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka XII | ||
AZS UMCS Lublin | 57 : 61 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
14.01.2012 16:15 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Language School Pabianice | 64 : 54 | Domeny.pl Siemaszka |
14.01.2012 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
BasketPro Jelenia Góra | 60 : 83 | AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów |
15.01.2012 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
MKS MOS Konin | 83 : 65 | CCC II Polkowice |
15.01.2012 17:00 | MOSiR Konin, Konin | ||
Kolejka XIII | ||
Language School Pabianice | 69 : 72 | CCC II Polkowice |
21.01.2012 16:30 | Hala Powiatowa, Pabianice | ||
AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów | 80 : 30 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
21.01.2012 18:00 | , | ||
Domeny.pl Siemaszka | 75 : 56 | BasketPro Jelenia Góra |
21.01.2012 19:15 | Centrum Edukacyjne RN 2000, Liszki | ||
MKS MOS Konin | 78 : 62 | AZS UMCS Lublin |
22.01.2012 17:00 | MOSiR Konin, Konin | ||
Kolejka XIV | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 56 : 68 | Domeny.pl Siemaszka |
27.01.2012 18:30 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
BasketPro Jelenia Góra | 61 : 78 | CCC II Polkowice |
27.01.2012 18:30 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
AZS UMCS Lublin | 46 : 58 | AZS OPTeam RES-DROB Rzeszów |
28.01.2012 15:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
Language School Pabianice | 55 : 49 | MKS MOS Konin |
28.01.2012 17:00 | Hala Powiatowa, Pabianice |
Kolejka I | ||
AZS UMCS Lublin | 59 : 46 | AZS Uniwersytet Gdański |
11.02.2012 16:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
MKK Siedlce | 67 : 64 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
11.02.2012 18:00 | ARMS, Siedlce | ||
MUKS Kórnik | 0 : 20 | CCC II Polkowice |
15.02.2012 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
GTK Wejherowo | 102 : 75 | BasketPro Jelenia Góra |
15.02.2012 15:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Kolejka II | ||
CCC II Polkowice | 51 : 58 | MKK Siedlce |
18.02.2012 12:00 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 71 : 73 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
18.02.2012 18:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
GTK Wejherowo | 59 : 68 | AZS UMCS Lublin |
19.02.2012 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
BasketPro Jelenia Góra | 64 : 48 | Lider AZS II Swarzędz |
19.02.2012 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
Kolejka III | ||
MUKS Kórnik | 0 : 20 | BasketPro Jelenia Góra |
25.02.2012 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Lider AZS II Swarzędz | 72 : 74 | AZS UMCS Lublin |
29.02.2012 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 57 : 51 | CCC II Polkowice |
02.03.2012 19:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 79 : 62 | GTK Wejherowo |
11.03.2012 17:00 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka IV | ||
AZS UMCS Lublin | 20 : 0 | MUKS Kórnik |
03.03.2012 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
GTK Wejherowo | 68 : 85 | CCC II Polkowice |
03.03.2012 16:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
BasketPro Jelenia Góra | 50 : 74 | MKK Siedlce |
04.03.2012 16:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 59 : 51 | Lider AZS II Swarzędz |
04.03.2012 17:00 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Kolejka V | ||
MUKS Kórnik | 0 : 20 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
10.03.2012 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
Lider AZS II Swarzędz | 68 : 69 | CCC II Polkowice |
11.03.2012 17:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
BasketPro Jelenia Góra | 20 : 0 | AZS Uniwersytet Gdański |
11.03.2012 18:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
MKK Siedlce | 78 : 28 | AZS UMCS Lublin |
11.03.2012 19:00 | ARMS, Siedlce | ||
Kolejka VI | ||
CCC II Polkowice | 20 : 0 | MUKS Kórnik |
17.03.2012 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 79 : 58 | MKK Siedlce |
18.03.2012 17:00 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
BasketPro Jelenia Góra | 54 : 82 | GTK Wejherowo |
18.03.2012 17:00 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 62 : 63 | AZS UMCS Lublin |
18.03.2012 17:30 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
Kolejka VII | ||
AZS UMCS Lublin | 57 : 59 | GTK Wejherowo |
24.03.2012 15:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
MKK Siedlce | 62 : 50 | CCC II Polkowice |
24.03.2012 20:00 | ARMS, Siedlce | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 65 : 58 | AZS Uniwersytet Gdański |
25.03.2012 17:00 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
Lider AZS II Swarzędz | 81 : 77 | BasketPro Jelenia Góra |
25.03.2012 18:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
Kolejka VIII | ||
CCC II Polkowice | 71 : 61 | AZS Uniwersytet Gdański |
26.03.2012 16:30 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
BasketPro Jelenia Góra | 20 : 0 | MUKS Kórnik |
31.03.2012 | Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Jelenia Góra | ||
AZS UMCS Lublin | 67 : 52 | Lider AZS II Swarzędz |
31.03.2012 16:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
GTK Wejherowo | 58 : 75 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
22.04.2012 10:00 | Hala gier GCS , Gdynia | ||
Kolejka IX | ||
CCC II Polkowice | 57 : 67 | GTK Wejherowo |
17.03.2012 12:00 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice | ||
MUKS Kórnik | 0 : 20 | AZS UMCS Lublin |
14.04.2012 | POSiR (Hala B), Poznań | ||
MKK Siedlce | 71 : 59 | BasketPro Jelenia Góra |
15.04.2012 19:00 | ARMS, Siedlce | ||
Lider AZS II Swarzędz | 70 : 76 | TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski |
15.04.2012 20:00 | SCSiR, Swarzędz | ||
Kolejka X | ||
AZS Uniwersytet Gdański | 70 : 69 | BasketPro Jelenia Góra |
16.02.2012 19:00 | Miejska Hala Sportowa, Gdańsk | ||
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 20 : 0 | MUKS Kórnik |
21.04.2012 | Szkoła Podstawowa numer 2 im. Ewarysta Estkowskiego, Ostrów Wielkopolski | ||
AZS UMCS Lublin | 77 : 80 | MKK Siedlce |
22.04.2012 14:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin | ||
CCC II Polkowice | 61 : 52 | Lider AZS II Swarzędz |
23.04.2012 18:00 | Hala Sportowa w Polkowicach, Polkowice |