Koszykarki z Wielkopolski z kompletem wygranych zakończyły zmagania w turnieju o rozstawienie w dywizji A Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dziewcząt, który w dniach 20 - 22 listopada rozgrywany był w Człuchowie. Na drugim miejscu rywalizację zakonczyło Łódzkie a na trzecim Mazowieckie. Drugi etap rozgrywek najprawdopodobniej odbędzie się na początku marca 2021 roku. Gospodarz jeszcze nie jest znany.
70
Zuzanna Bręk
Enea AZS II Poznań
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 12 | 54 | 234:44 | 21 / 50 | 2 / 16 | 23 / 66 | 6 / 8 | 16 | 24 | 40 | 22 | 9 | 7 | 17 | 27 | 1 | 3 | 82 | 164 |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 6 | 25 | 78:30 | 6 / 8 | 3 / 8 | 9 / 16 | 4 / 4 | 3 | 7 | 10 | 6 | 8 | 3 | 5 | 5 | 1 | 0 | 35 | -26 |
2023/2024 | Enea AZS II Poznań | 12 | 20 | 145:33 | 6 / 20 | 2 / 9 | 8 / 29 | 2 / 3 | 6 | 18 | 24 | 8 | 9 | 4 | 19 | 13 | 0 | 2 | 24 | -58 |
2022/2023 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 8 | 47 | 154:42 | 12 / 24 | 5 / 20 | 17 / 44 | 8 / 9 | 12 | 14 | 26 | 13 | 14 | 11 | 11 | 23 | 1 | 2 | 71 | 81 |
2022/2023 | Enea AZS II Poznań | 15 | 33 | 227:20 | 9 / 30 | 4 / 19 | 13 / 49 | 3 / 10 | 11 | 18 | 29 | 12 | 21 | 8 | 30 | 21 | 0 | 1 | 22 | -113 |
2022/2023 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 5 | 9 | 42:29 | 3 / 5 | 1 / 5 | 4 / 10 | 0 / 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8 | -8 |
2021/2022 | Enea AZS Poznań | 8 | 71 | 156:50 | 20 / 46 | 6 / 26 | 26 / 72 | 13 / 18 | 10 | 13 | 23 | 22 | 11 | 16 | 11 | 13 | 1 | 2 | 68 | 67 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Wielkopolskie | 10 | 56 | 143:54 | 19 / 53 | 4 / 14 | 23 / 67 | 6 / 11 | 11 | 6 | 17 | 10 | 20 | 11 | 20 | 16 | 0 | 0 | 30 | 96 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 12 | 4.5 | 19:33 | 42.0 | 12.5 | 34.8 | 75.0 | 1.30 | 2.00 | 3.30 | 1.8 | 0.80 | 0.60 | 1.4 | 2.30 | 0.10 | 0.30 | 6.8 | 13.7 |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 6 | 4.2 | 13:05 | 75.0 | 37.5 | 56.2 | 100.0 | 0.50 | 1.20 | 1.70 | 1.0 | 1.30 | 0.50 | 0.8 | 0.80 | 0.20 | 0.00 | 5.8 | -4.3 |
2023/2024 | Enea AZS II Poznań | 12 | 1.7 | 12:07 | 30.0 | 22.2 | 27.6 | 66.7 | 0.50 | 1.50 | 2.00 | 0.7 | 0.80 | 0.30 | 1.6 | 1.10 | 0.00 | 0.20 | 2.0 | -4.8 |
2022/2023 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 8 | 5.9 | 19:20 | 50.0 | 25.0 | 38.6 | 88.9 | 1.50 | 1.80 | 3.30 | 1.6 | 1.80 | 1.40 | 1.4 | 2.90 | 0.10 | 0.30 | 8.9 | 10.1 |
2022/2023 | Enea AZS II Poznań | 15 | 2.2 | 15:09 | 30.0 | 21.1 | 26.5 | 30.0 | 0.70 | 1.20 | 1.90 | 0.8 | 1.40 | 0.50 | 2.0 | 1.40 | 0.00 | 0.10 | 1.5 | -7.5 |
2022/2023 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | 5 | 1.8 | 08:29 | 60.0 | 20.0 | 40.0 | 0.0 | 0.00 | 0.60 | 0.60 | 0.6 | 0.20 | 0.00 | 0.6 | 0.20 | 0.20 | 0.00 | 1.6 | -1.6 |
2021/2022 | Enea AZS Poznań | 8 | 8.9 | 19:36 | 43.5 | 23.1 | 36.1 | 72.2 | 1.30 | 1.60 | 2.90 | 2.8 | 1.40 | 2.00 | 1.4 | 1.60 | 0.10 | 0.30 | 8.5 | 8.4 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Wielkopolskie | 10 | 5.6 | 14:23 | 35.8 | 28.6 | 34.3 | 54.5 | 1.10 | 0.60 | 1.70 | 1.0 | 2.00 | 1.10 | 2.0 | 1.60 | 0.00 | 0.00 | 3.0 | 9.6 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enea AZS II Poznań (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 | Widzew Łódź (w) | 66 : 52 P | 0 | 09:40 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | -14 | |||||
28.02.2024 | Lider Swarzędz (w) | 60 : 35 P | 5 | 16:56 | 1/4 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 8 | -4 | |||||
28.01.2024 | Contimax MOSiR Bochnia (d) | 90 : 71 W | 2 | 05:24 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | |||||
21.01.2024 | AZS Politechnika Korona Kraków (w) | 93 : 34 P | 0 | 08:55 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | -5 | -27 | |||||
14.01.2024 | Isands Wichoś Jelenia Góra (d) | 82 : 68 W | 0 | 01:34 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | |||||
10.01.2024 | PZU Ślęza II MOS Wrocław (w) | 58 : 80 W | 2 | 14:49 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | -10 | |||||
14.12.2023 | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (w) | 52 : 63 W | 3 | 06:39 | 0/2 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -6 | |||||
09.12.2023 | RMKS Xbest Rybnik (w) | 57 : 88 W | 2 | 20:00 | 1/2 | 50.0 | 0/3 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 10 | 18 | |||||
07.12.2023 | Widzew Łódź (d) | 50 : 62 P | 2 | 11:01 | 1/1 | 100.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | -5 | |||||
25.11.2023 | MUKS Poznań (w) | 83 : 75 P | 4 | 12:44 | 2/4 | 50.0 | 0/0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 | |||||
16.11.2023 | Contimax MOSiR Bochnia (w) | 82 : 63 P | 0 | 17:51 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | -2 | -11 | |||||
09.10.2023 | PZU Ślęza II MOS Wrocław (d) | 74 : 87 P | 0 | 20:00 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 20:00 | 09.12.2023 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 57 : 88 | celny rzut za 2 | 2 | 25.11.2023 | 1LK | MUKS Poznań | 83 : 75 | wykonywany rzut za 2 | 4 | 28.02.2024 | 1LK | Lider Swarzędz | 60 : 35 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 07.12.2023 | 1LK | Widzew Łódź | 50 : 62 | celny rzut za 3 | 1 | 28.02.2024 | 1LK | Lider Swarzędz | 60 : 35 | wykonywany rzut za 3 | 3 | 09.12.2023 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 57 : 88 | skuteczność za 3 | 100.0000 | 14.12.2023 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 52 : 63 | celny rzut z gry | 2 | 28.02.2024 | 1LK | Lider Swarzędz | 60 : 35 | wykonywany rzut za gry | 6 | 28.02.2024 | 1LK | Lider Swarzędz | 60 : 35 | skuteczność z gry | 50.0000 | 28.01.2024 | 1LK | Contimax MOSiR Bochnia | 90 : 71 | celny rzut wolny | 2 | 10.01.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 58 : 80 | wykonywany rzut wolny | 2 | 10.01.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 58 : 80 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 10.01.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 58 : 80 | punkty | 5 | 28.02.2024 | 1LK | Lider Swarzędz | 60 : 35 | zbiórki w ataku | 2 | 07.12.2023 | 1LK | Widzew Łódź | 50 : 62 | zbiórki w obronie | 5 | 09.12.2023 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 57 : 88 | zbiórki | 5 | 09.12.2023 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 57 : 88 | asysty | 3 | 09.12.2023 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 57 : 88 | faule | 3 | 09.10.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 74 : 87 | faule wymuszone | 1 | 14.12.2023 | 1LK | Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. | 52 : 63 | straty | 4 | 10.01.2024 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 58 : 80 | przechwyty | 5 | 28.02.2024 | 1LK | Lider Swarzędz | 60 : 35 | bloki | 0 | 29.03.2024 | 1LK | MUKS Poznań | 82 : 68 | bloki otrzymane | 1 | 28.02.2024 | 1LK | Lider Swarzędz | 60 : 35 | asysty/straty | 0.5000 | 07.12.2023 | 1LK | Widzew Łódź | 50 : 62 | przechwyty/straty | 1.0000 | 09.10.2023 | 1LK | PZU Ślęza II MOS Wrocław | 74 : 87 | eval | 10 | 09.12.2023 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 57 : 88 | +/- | 18 | 09.12.2023 | 1LK | RMKS Xbest Rybnik | 57 : 88 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Mistrzostwa Polski Kobiet U19 |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Centralna Liga Juniorek |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Liga Juniorek U17K |
2023/2024 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Liga Juniorek Starszych U19K |
2023/2024 | Enea AZS II Poznań | 1 Liga Kobiet |
2022/2023 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Mistrzostwa Polski Kobiet U17 |
2022/2023 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Mistrzostwa Polski Kobiet U19 |
2022/2023 | Enea AZS Szkoła Gortata Poznań | Liga Juniorek Starszych U19K |
2022/2023 | Enea AZS II Szkoła Gortata Poznań | Liga Juniorek U17K |
2022/2023 | Enea AZS II Poznań | 1 Liga Kobiet |
2021/2022 | Enea AZS Poznań | Mistrzostwa Polski Kobiet U15 |
2021/2022 | MKS Opalenica | Mistrzostwa Polski Kobiet U19 |
2021/2022 | Enea AZS Poznań | Liga Kadetek U15K |
2021/2022 | MKS Opalenica | Liga Juniorek Starszych U19K |
2020/2021 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2020/2021 | Wielkopolskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewcząt |
2020/2021 | MUKS Poznań | Liga Kadetek U15K |
2020/2021 | MKS OPALENICA | Liga Juniorek U17K |
2019/2020 | MKS Opalenica | Liga Juniorek Młodszych U16K |
2018/2019 | MKS Opalenica | Liga Kadetek U15K |